Hoşgeldiniz!

Alihan

ALİHAN ŞARKILARI

Alihan - Bu Kadın Neden Ağlıyor 05:34
Bu Kadın Neden Ağlıyor
Alihan - Sana Benzettim 03:32
Sana Benzettim
Alihan - Sararan Yapraklar 04:47
Sararan Yapraklar
Alihan - Huzurundayım 04:52
Huzurundayım Bak yine sagresiz caldim kapini El ben ceriz huzurundayim İster affet istersen vur basimi Yar ben senin yine huzurundayim Bu nasil sevdaymis aklim almadi Unutmak istedim mumkun olmadi Kovsanda gidecek yerim kalmadi Elpenceriz divan huzurundayim Askmidur yoksa buyada kara sevdami Araya arya buldum belami Ragziyim sen gel kes bu cezami Elpenceriz divan huzurundayim...
Alihan - Her Mevsim Bende Kış 05:09
Her Mevsim Bende Kış
Alihan - Sahte Sevgililer 05:24
Sahte Sevgililer
Alihan - Olmuyor Sensiz Olmuyor 04:42
Olmuyor Sensiz Olmuyor Seni benden ayirdilar Yüregimi kopardilar Bide bu yetmezmis gibi Incittiler aglattilar Bide bu yetmezmis gibi Incittiler aglattilar Olmuyor sensiz olmuyor Basima taslar yagiyor Yüregim can cekisiyor Olmuyor sensiz olmuyor Ne olacak bu halim Unutur mu seni kalbim Tek teselim ümidim Baska bahara kaldim Tek teselim ümidim Baska bahara kaldim Olmuyor sensiz olmuyor Basima taslar yagiyor Yüregim can cekisiyor Olmuyor sensiz olmuyor.
Alihan - Sana Mi Tapacaktim Damar 05:43
Sanamı Tapacaktım Sevgi İstedin Verdim Başka Ne Yapacaktım Şu Üç Günlük Dünyada Kölenmi oLacaktım Kölenmi oLacaktım Şu üÇ Günlük Dünyada Kölenmi oLacaktım Ellerine Sarılıp Dizlerine Kapanıp Gitme Dİye Yalvarıp Avuçmu Açacaktım Ömrümden Ömür Verdim Başka Ne Yapacaktım Bizi Yaran Varken Sanamı Tapacaktım ?? Sanamı Tapacaktım ?? Sanamı Tapacaktım ?? Yıllarımı Harcadım Sana Gönlümü Bağladım Senle Güldüm Ağladım Daha Ne Yapacaktım Daha Ne Yapacaktım Senle Güldüm Ağladım Başka Ne Yapacaktım Ellerine Sarılıp Dizlerine Kapanıp Gitme Diye Yalvarıp Avuçmu Açacaktım Ömrümden Ömür Verdim Başka Ne Yapacaktım Bizi Yaratan Varken Sanamı Tapacaktım Sanamı Tapacaktım Ahhhhhhhhhh Sanamı Tapacaktım..
Alihan - Kahretti Beni 04:28
Kahretti Beni
Alihan - Asker 04:40
Asker

ALİHAN KİMDİR?

Alihan

Alihan Albümleri:

Her Mevsim Bende Kış / Sahte Sevgililer (2015), Ben Güçlü Olmalıyım (2001), Yürekli (1999), Yavrucum (1998), Toprağım - Sen Özelsin (1997), Duygularımla Başbaşa (1996), Huzurundayım (1995)