Hoşgeldiniz!

Ankaralı Turgut Şarkıları

Ankaralı Turgut Yeni Şarkısı

Ankaralı Turgut Tüm Şarkıları Dinle

Ankaralı Turgut - Ankara'nın Bebeleri 1 48:38
Ankaralı Turgut - Ankara'nın Bebeleri 1 13.161 izlenme - 1 yıl önce
Ankaralı Turgut - Recep Tayyip Erdoğan Oyun Havası 01:40
Ankaralı Turgut - Recep Tayyip Erdoğan Oyun Havası 64.025 izlenme - 2 yıl önce
Ankaralı Turgut - Seçme Eserler 52:33
Ankaralı Turgut - Seçme Eserler 30.144 izlenme - 2 yıl önce
Ankaralı Turgut - Kaymak Lazım 04:28
Ankaralı Turgut - Kaymak Lazım 181.667 izlenme - 7 yıl önce
Ankaralı Turgut - Arabası Var 03:02
Ankaralı Turgut - Arabası Var 981 izlenme - 10 ay önce
Ankaralı Turgut - Onun Bunun Çocuğu 03:43
Ankaralı Turgut - Onun Bunun Çocuğu 23.923 izlenme - 3 yıl önce Havalısın havalı Yandan çıkar dumanı Buldun biraz doları Onun bunun çocuğu Tutturamazsın sen bunu Nereden buldun boncuğu Babam sana öyle diyor Onun bunun çocuğu Tutturamazsın sen bunu Nereden buldun boncuğu Babam öyle diyor Onun bunun çocuğu Biraz hızlandın şımardın Hep meydan senin sandın Şimdi ortalarda kaldın Onun bunun çocuğu Tutturamazsın sen bunu Nereden buldun boncuğu Babam sana öyle diyor Onun bunun çocuğu Tutturamazsın sen bunu Nereden buldun boncuğu Babam öyle diyor Onun bunun çocuğu
Ankaralı Turgut - İki Büyük Nimetim Var 03:05
Ankaralı Turgut - İki Büyük Nimetim Var 72.243 izlenme - 4 yıl önce
Ankaralı Turgut - Yolver Dağlar 03:35
Ankaralı Turgut - Yolver Dağlar 65.870 izlenme - 4 yıl önce
Ankaralı Turgut - Bomba 03:07
Ankaralı Turgut - Bomba 154.750 izlenme - 10 yıl önce
Ankaralı Turgut - İsyanım Var 05:21
Ankaralı Turgut - İsyanım Var 37.740 izlenme - 4 yıl önce
Ankaralı Turgut - Ben Karı İstirem Babu 03:25
Ankaralı Turgut - Ben Karı İstirem Babu 12.108 izlenme - 3 yıl önce
Ankaralı Turgut - Aldanma Çocuksu Mahsun Yüzüne 03:38
Ankaralı Turgut - Aldanma Çocuksu Mahsun Yüzüne 40.896 izlenme - 4 yıl önce
Ankaralı Turgut - Ankaranın Bağları 04:50
Ankaralı Turgut - Ankaranın Bağları 9.734 izlenme - 2 yıl önce
Ankaralı Turgut - Iki Elim Yakandadir 05:18
Ankaralı Turgut - Iki Elim Yakandadir 33.708 izlenme - 4 yıl önce Sana öyle kırgınım ki! Su olsan içmem! İmkansızdır. Mutlu olmak nasip mi ki? İki elim yakandadır. Sabah olup doğsan bile, Gece olup sussan bile, Bana her gün gelsen bile, İki elim yakandadır. Nasip olmaz ama benim olsan bile, Gökyüzünde melek olsan bile, Yerdeki toprak olsan bile, İki elim yakandadır. Bırakıp gittin beni, Ellere sattın sevgini, Duymak istemişsin sesimi, At beni, unut beni.. İki elim yakandadır. Ecelim olsan da, Gözlerime dolsan da, Umudum kalmasa da, İki elim yakandadır. Bir imzaya tercih ettin, Sen benim hayatımı mahfetttin, Gün yüzü - Güneş yüzü görmeyesin, İki elim yakandadır. Can çekişsen yatağında, Unutmazsın beni de ya? Helalleşmek istediğin anda, İki elim yakandadır. Ahirette karşılaşırız, Biz orda hesaplaşırız. Ben boçlarımı ödedim, Sen alacaklarını hesapla! İki elim yakandadır sakın unutma..
Ankaralı Turgut - Anasına Kızına 03:01
Ankaralı Turgut - Anasına Kızına 61.387 izlenme - 9 yıl önce Amaaan heey, Elma aldim bartindan tabancam var aLtindan, Yar yar aman, öLdüm aman, aman bir Yar sevdiiim, Sülalesi batindan, vay vay .. Anasina Kizina, duvardaki Sazina, Sandikdaki bezine, Yanimdim ben Ay gözüne. Aksama tez geL hayrolam Gözüne. Amaan heey, Gidiyom gidemiyom, az doLdur icemiyom, Yar yar aman, Yarasin aman, sen benden gectin amaan, ben senden gecemiyom Vay vay Anasina Kizina, duvardaki Sazina, Sandikdaki bezine, Yanimdim ben Ay gözüne. Aksama tez geL hayrolam Hüzüne.
Ankaralı Turgut - Nah Çıktı 04:22
Ankaralı Turgut - Nah Çıktı 29.963 izlenme - 4 yıl önce Bilet çektim hiç amorti vurmadı. Spor totoda ilk maçta yattı. Sayısal oynadım o da 2'de kaldı. El attı tutturdu gardaş. Bana ne çıktı? Merak ettim size ne çıktı?(bayan vokal) Nah çıktı nah çıktı. Nah nah çıktı nah çıktı. (4 kere) Borsayı denedim 3 gün sürmedi. Kupon biriktirdim gazete vermedi. Şu kara talihe aklım ermedi. El voleyi vurdu gardaş. Bana ne çıktı? Aşk olsun size ne çıktı?(bayan vokal) Nah çıktı nah çıktı. Nah nah çıktı nah çıktı. (4 kere) Burcumu okudum, fala baktırdım. Kaderime hep vah hep eyvah çıktı. Bir iş kurdum reklamsız mal satamadım. El köseyi döndü gardaş. Bize ne çıktı? Ne çıktı ne çıktı?(bayan vokal) Nah çıktı nah çıktı. Nah nah çıktı nah çıktı. (4 kere) Şansımı zorladım, formüller yazdım. Bu son bu son diye bin tövbe bozdum Dağ taş bırakmadım umutla kazdım. El define buldu gardaş. Bana ne çıktı? Aşk olsun size ne çıktı?(bayan vokal) Nah çıktı nah çıktı. Nah nah çıktı nah çıktı. (4 kere)
Ankaralı Turgut - Belimizi Büken Var 04:15
Ankaralı Turgut - Belimizi Büken Var 29.246 izlenme - 4 yıl önce
Ankaralı Turgut - ALLAHSIZ SEVGİLİM 05:24
Ankaralı Turgut - ALLAHSIZ SEVGİLİM 53.051 izlenme - 10 yıl önce
Ankaralı Turgut - Ankara'nın Bayırına 04:50
Ankaralı Turgut - Ankara'nın Bayırına 17.561 izlenme - 4 yıl önce
Ankaralı Turgut - Beni Gormek Icin Gelme 04:01
Ankaralı Turgut - Beni Gormek Icin Gelme 2.346 izlenme - 1 yıl önce Saçlarıma aklar düştü Beni görmek için gelme Saçlarıma aklar düştü Beni görmek için gelme Ömrüm aglamakla geçti Beni görmek için gelme Ömrüm aglamakla geçti Beni görmek için gelme Ömrüm aglamakla geçti Beni görmek için gelme Ömrüm aglamakla geçti Beni görmek için gelme