Hoşgeldiniz!

Aysun Gültekin Şarkıları

AYSUN GÜLTEKİN ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Aysun Gültekin - Arpa Orağa Geldi 03:22
Arpa Orağa Geldi
Aysun Gültekin - Huma Kuşu Yükseklerden Seslenir 02:44
Huma Kuşu Yükseklerden Seslenir Huma kusu yükseklerden seslenir. Aah.. Yar koynunda bir çift suna,beslenir,beslenir. Yavri,yavri sen aglama, Kirpiklerin islanir. Ben aglamki deli gönül, Belki bir gün uslanir. Yavri,yavri sen bag ol ki, ben bahçende gül olim. Ben askindan yanip,yanip kül olim. Sen efendi ben kapinda kul olim. Koy desinler bu da bunun kuludur, Yar gülüm eglen,eylen. Bu da bunun kuludur.
Aysun Gültekin - Hey Ağalar Hangi Derde Yanayım
Hey Ağalar Hangi Derde Yanayım
Aysun Gültekin - Hani Yaylam 03:15
Hani Yaylam Aysun Gültekin - Hani Yaylam
Aysun Gültekin - Ey Erenler (Trt 1) 04:16
Ey Erenler TRT 1 ' Aşk'ın Şehitlerine ' 10 Muharrem Özel programı 13.11.2013
Aysun Gültekin-Aman Eşref 03:12
Aman Eşref Aysun Gültekin-Aman Eşref Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Hayatları Değermi, Şu Gelen Yar Değil Mi? Sakıplar'dan Üç Güzel, Biri Esref Değil Mi. Aman Esref Canım Esref Uykudan Uyattın Beni, Kana Boyattın Beni. Hayatlarında Durdum, Aradım Yari Buldum. Çuha Şalvarı Al Mintanı, Esref'ime Vuruldum. Aman Esref Canım Esref Uykudan Uyattın Beni, Kana Boyattın Beni. Gele Mi Yar Gele Mi, O Yar Bize Gele Mi. Seni Sevdim Seveli, Oldum Gönül Veremi. Aman Esref Canım Esref Uykudan Uyattın Beni, Kana Boyattın Beni.
Aysun Gültekin-Al Yeşil Giyinmiş Geline Bakın 05:49
Al Yeşil Giyinmiş Geline Bakın Aysun Gültekin-Al yeşil giyinmiş geline bakın Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Al yeşil giyinmiş anam geline bakın, Salınıp giden o yavrum boyuna bakin. Ak gerdan altına yavrum gülleri takın, Ben sarmadım saran kollar murat almasın. Al yeşil giyinmiş anam nere gidersin, Has bahçe içinde yavrum seyran edersin. Bu güzellik sende yavrum mali neylersin, Ben sarmadım saran kollar murat almasın.
Aysun Gültekin - Erzurum Dağları Kar İle Boran Sunam(Ymrdni) 06:20
Erzurum Dağları Kar Ile Boran Sunam Aysun Gültekin - Erzurum Dağları Kar ile Boran Erzurum daglari (da) kar ile boran Almis dört yanimi (da) dert ile verem Sizde bulunmaz mi (da) bir kursun kalem Yazip ahvalimi (de) dosta bildirem Oy beni beni (de) belali beni Satarim bu cani (da) birakmam seni Çikarim daglara (da) kurt yesin beni Oy beni beni (de) belali beni Dört yanimi gurbet sarmis telinen Yasli yasli bayram ettim elinen Göz göz oldu yaralarim dilinen Yarami sarmaya da derman bulunmaz Oy beni beni (de) belali beni Satarim bu cani (da) birakmam seni Çikarim daglara (da) kurt yesin beni Oy beni beni (de) belali beni
Aysun Gültekin-Tevekte Üzüm Kara 04:08
Tevekte üzüm Kara Aysun Gültekin-Tevekte üzüm kara Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Tevekte üzüm kara Salkımı düzüm kara Ben yare gidemiyom Elim boş yüzüm kara Dama vurdum çatmayı Seslen gelsin Fatma'yı Fatmam nerden öğrenmiş Çarşaftan kol atmayı
Aysun Gültekin - Şu Yüce Dağları Duman Kaplamış 06:01
Şu Yüce Dağları Duman Kaplamış Yükleyen - Mustafa Özdemir

AYSUN GÜLTEKİN KİMDİR?

Aysun Gültekin

Aysun Gültekin Şarkıları Albümleri:

Bala Sarhoş (2008)