Hoşgeldiniz!

Burak Aydos Şarkıları

BURAK AYDOS ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Burak Aydos - Şartsız, Kuralsız, Hesapsız (Full Albüm) 39:58
Şartsız, Kuralsız, Hesapsız Gün oldu ellerinde yıkandım Gün oldu hasretine bulandım Gün öldü kollarında ağladım Şartsızım, kuralsızım, hesapsızım Haketmedim, çaresizim, günahsızım Sana kırgınım sana dargınım sana kırgınım Ah be cahil ne yaptın Beni aldattın, Beni ağlattın, Beni yıprattın Koklamadan kopartın. Yine seni, yine seni özlüyorum Yine seni, yine seni seviyorum Ah sen umutlarım, günahlarım Ahsen korkularım vazgeçilmez tezatlarım Beni üzsen de beni yorsan da, beni kırsan da Usalanmayıp aldatsan da Gözümde yaş, dilimde söz, damarımda kan olup akacaksın Yine benim, ille benim yalnız benim olacaksın Sen benimsin, yalnız benim kalacaksın Yine seni seviyorum...
Burak Aydos -Yalnızlık Benim Eski Sevgilim 04:34
Yalnızlık Benim Eski Sevgilim Bitmez dediğim her şeyin bittiği gibi, Gitmez dediğim herkesin gitiği gibi Sen vefasız rüzgarlar gibi geçip gitme yanımdan Sen yalancı yağmurlar gibi süzülme yanaklarımdan. Sen gittin gideli gözlerim uzaklara dalıyor Alıp başını çekip gitmeni aklım almıyor Yine o dar, o karanlık, sokaklar beni bekliyor Senin çıktığın kapıdan yalnızlık giriyor. Yalnızlık benim eski sevgilim Yalnız benim en vefalı yarim Ben o kimler terk ettim, o beni bırakmıyor.
Burak Aydos - Beni Verme Ellere (Official Video) 03:04
Beni Verme Ellere Beni verme ellere, al götür yüreğinde Sakla gösterme kimseye Sarıl bana, Kal biraz öyle, Tut biraz öyle, Tut biraz öyle Solğun yertine beni al içine Verme geriye tut biraz öyle, Kal birz öyle Ah ne yangın vardelilikler içinde Böyle durmak beklemek yerine Bir sevda türküsü sadece iki hece Bir bilmece gecelerce Bir bilmece saatlerce.
Burak Aydos-Beni Ellere Verme 03:05
Beni Ellere Verme

BURAK AYDOS KİMDİR?

Burak Aydos

Burak Aydos Şarkıları Albümleri:

30+ - EP (2007), Şartsız, Kuralsız, Hesapsız (1995)