Hoşgeldiniz!

Güllü Şarkıları

GÜLLÜ ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Güllü - Değmezmiş Sana 06:14
Değmezmiş Sana aklıma gelmezdi ayrılacağım bu aşkın sonunda ağlayacağım düşündükçe seni çıldıracağım boşuna sevmişim değmezmiş sana en büyük hatayı sende yapmışım o taş kalbinde ben aşk aramışım demekki yıllarca boşa yanmışım boşuna sevmişim değmezmiş sana iki yüzlüymüşsün farkedemedim yalanmış sözlerin hissedemedim ne yaptım sa sana kıymet bilmedin boşuna sevmişim değmezmiş sana
Güllü - Seni Rüyamda Görsem O Gün Mutlu Olurum 04:45
Seni Rüyamda Görsem O Gün Mutlu Olurum
Güllü - İsyan (Canlı Performans) 02:40
İsyan Sen yoksun ya dargın düştüm mutlulukla avutmadı resimlerin.. Sen yoksun ya hasret bela oldu başa içindeyim ateşlerin.. Günüm zehir..Gecem zindan.. Ayrılık denen bu bitmez isyan.. Her nefes yarım simdi sızlıyor canım simdi acıların içinde ben varım simdi..
Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam 05:00
Seni Aşksız Bırakmam
Güllü - Unuttum İşte ( Damar,arabesk,arşiv ) 04:56
Unuttum Işte
Acımıyorsan Gullu (Aptekin) 04:50
Acımıyorsan tek tesellim kaldı oda hayalin onuda al eğer acımıyorsan hiç düşünme beni ne olur halim hep uzaklarda kal acımıyorsan yaktın sevgi denen duyglarımı yıktın dağlar gibi umutlarımı çaldın bu günümü yarınlarımı gel canımıda al acımıyorsan unutmak istesem unutulmuyor seven gönül sözle avutulmuyor bir kadeh boşalıp biri doluyor kır kadehleride acımıyorsan yaktın sevgi denen duyglarımı yıktın dağlar gibi umutlarımı çaldın bu günümü yarınlarımı gel canımıda al acımıyorsan
Güllü Herşeyim Oldun Benim 04:46
Her Şeyim Oldun
Güllü - Deli gibi sevdim 04:43
Deli Gibi Sevdim
Bir Sevgi Borcun Var (Gullu) (Aptekin) 04:29
Bir Sevgi Borcun Var Ne günler yasadik sevgilim senle mutluluk duyardin inan benimle yalanmiydi askin bir sor kalbine bir sevgi borcun var unutamazsin Inanip baglandim bakislarina kiyamazdim inan gözyaslarina herseyimi verdim senin askina bir sevgi borcun var unutamazsin beddua etmeye dilim varmiyor actigin yarayi kimse sarmiyor gözlerim heryerde seni ariyor bir sevgi borcun var unutamazsin Inanip baglandim bakislarina kiyamazdim inan gözyaslarina herseyimi verdim senin askina bir sevgi borcun var unutamazsin..
Gullu -Yalan Sevgiler 05:18
Yalan Sevgiler

GÜLLÜ KİMDİR?

Güllü

Güllü Şarkıları Albümleri:

Zalim Yar (2015), Hayatımın Yanlışı (2004), Ve Ben... (2002), Kırılırım (1998), Değmezmiş Sana (1996), Oyuncak Gibi (1994)