Hoşgeldiniz!

Güllü

GÜLLÜ ŞARKILARI

Güllü-Ecel Olsun Bana Senden Başkası 04:10
Ecel Olsun Bana Senden Başkası
Güllü - İsyan (Canlı Performans) 02:40
İsyan Sen yoksun ya dargın düştüm mutlulukla avutmadı resimlerin.. Sen yoksun ya hasret bela oldu başa içindeyim ateşlerin.. Günüm zehir..Gecem zindan.. Ayrılık denen bu bitmez isyan.. Her nefes yarım simdi sızlıyor canım simdi acıların içinde ben varım simdi..
Güllü - Acımıyorsan Süper Damar Arabesk'in Sultani 05:05
Acımıyorsan Süper Damar Arabesk'in Sultani
Güllü-Unuttum İşte (Full Damar) 05:01
Unuttum Işte
Güllü - Ödüm Kopuyor ( Damar,arabesk,arşiv ) 06:45
ödüm Kopuyor ellerim kadehte gözüm kapıda geleceksin diye ödüm kopuyor bu perişan yerde beni bu halde göreceksin diye ödüm kopuyor ben böyle değildim inan eskiden ürpermezdim böyle ayak sesinden belki gelip bana beni yeniden seveceksin diye ödüm kopuyor kırdığın kadehte düşmanlığım var beni yargılıyor hergün anılar korkma durmam burda sabaha kadar kızacaksın diye ödüm kopuyor dışarda yağmur var aldırmıyorum masamda resmin var kaldırmıyorum sevdiğin şarkıyı çaldırmıyorum duyacaksın diye ödüm kopuyor
Güllü - Seni Çok Sevdim 04:28
Seni çok Sevdim Kara sevda yuregimde kor gibi, eriyorum ellerimde kar gibi... Ey vefasiz, ben ugrunda olurdum! Ne cikardi biraz sevsen sen beni! Dag tasa askim diye, seni yazdim ben her yere! Tas kalbini bile bile sana asik oldum, seni cok sevdim! Sevda degil gore gore olmek bu, ask yerine ucuruma itmek bu... Ah belalim, beni kirsan ne cikar? Anlasana elde degil, sevmek bu! Dag tasa askim diye, seni yazdim ben her yere! Tas kalbini bile bile sana asik oldum, seni cok sevdim!
Güllü Bir Yil Verdik( Dinle ) 05:06
Bir Yıl Verdik
Güllü - Hakkını Helal Demeye Geldim 05:17
Hakkını Helal Demeye Geldim
Güllü Herşeyim Oldun Benim 04:46
Her Şeyim Oldun
Güllü - Unutulmaz Şarkıları 01:10:41
Unutulmaz Şarkıları

GÜLLÜ KİMDİR?

Güllü