Hoşgeldiniz!

Haluk Levent Şarkıları

HALUK LEVENT ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Haluk Levent - Sen Olasın 04:58
Sen Olasın
Haluk Levent - Düşündürdü Yine Beni Gözlerin 04:31
Düşündürdü Yine Beni Gözlerin Düşündürdü yine beni gözlerin, Her bakışın içimde ateş olur.. Beni benden alır senin sözlerin, Biri biter ötekisi dert olur.. Geçmişte kaldı artık mutlu günler, Deli gönlüm sana hala vurgundur. Yeter artık yeter gönül feryad et, Bir bakarsın düşlerin gerçek olur.. Biliyorum bu iş böyle çözülmez, Düşünüp , susmak içime dert olur.. Yeter artık yeter gönül feryad et, Bir bakarsın düşlerin gerçek olur..
Haluk Levent - Sevemem Senden Başka (Canlı Performans) 02:38
Sevemem Senden Başka Sevdana gönül verdim düşürdü beni dilere Aşkına yürek verdim savurdu beni küllere Ne senle ne de sensiz söz geçmiyor bu yüreğe Kelimeler yetersiz sen olmayınca olmuyor Sevdana gönül verdim düşürdü beni dillere Aşkına yürek verdim savurdu beni küllere Ne senle ne de sensiz söz geçmiyor bu yüreğe Çabalarım yetersiz sen olmayınca olmuyor Sevemem senden başka gözüm arar gözlerini Dil söyler kalbim ağlar yürek çeker özlemini Kulağımdan sesini gözlerimden hayalini Atamam ah atamam sen olmayınca olmuyor Bu yürek daha sessiz daha da sensiz geçiyor Bu can bedende tene daha da acı veriyor Geleceksin diyerek gözler yolunu gözlüyor Çabalarım yetersiz sen olmayınca olmuyor Sevemem senden başka gözüm arar gözlerini Dil söyler kalbim ağlar yürek çeker özlemini Kulağımdan sesini gözlerimden hayalini Atamam ah atamam sen olmayınca olmuyor
Haluk Levent - Yok Yok Yok İstemiyorum 03:17
Yok Yok Yok İstemiyorum
Haluk Levent - Dağlar Mı Yollar Mı 04:13
Dağlar Mı Yollar Mı Gecem soğuk odam sensiz ümitler bitmiş Kadehimde şarap bitmiş hayalin gitmiş (2) Dağlar mı yollar mı denizler mi engel Neden neden gelmez oldun Eller mi diller mi sözlerim mi engel Neden neden gelmez oldun (2) Zaman durdu gökyüzünden Yıldırımlar düşerken İçimdeki yağmur dindi Yoruldum beklemekten (2) Dağlar mı yollar mı denizler mi engel Neden neden gelmez oldun Eller mi diller mi sözlerim mi engel Neden neden gelmez oldun (2)
Haluk Levent - Kan Revan İçinde 04:57
Kan Revan İçinde
Haluk Levent - Hani Var Ya 03:54
Hani Var Ya
Haluk Levent - Kurdi 05:14
Kurdi
Haluk Levent - Aşkın Mapushane   Yeter Ki (Canlı Performans) 07:31
Aşkın Mapushane + Yeter Ki
Haluk Levent - Ya Savaş Ya Da Kaç 04:51
Ya Savaş Ya Da Kaç

HALUK LEVENT KİMDİR?

Haluk Levent

Haluk Levent Şarkıları Albümleri:

Tam Bana Göre (2019), Haluk Levent Box Set (2018), Mektup (2014), Bir Gece Vakti (2014), Kral Çıplak (2014), Bir Erkeğin Günlüğü (2014), Akşam Üstü (2014), Bu Ateş Sönmez (2014), Karagöz Ve Hacivat (2014), Arkadaş (2014), Yine Ayrılık (2014), Dostane (2014), Trilogy (2010), Annemin Türküleri (2005), Türkiye Turnesi 2003 (2003), Özel Canlı İstanbul Konseri (Live) (2003)