Hoşgeldiniz!

Haluk Özkan Şarkıları

Haluk Özkan Yeni Şarkısı

Haluk Özkan Tüm Şarkıları Dinle

Haluk Özkan - Minnet Eylemem 04:15
Haluk Özkan - Minnet Eylemem 12.339 izlenme - 6 ay önce
Haluk Özkan - Sunayıda Deli Gönül 05:36
Haluk Özkan - Sunayıda Deli Gönül 11.500 izlenme - 8 ay önce
Haluk Özkan - Teskeremden Evvel Vurdular Beni 04:44
Haluk Özkan - Teskeremden Evvel Vurdular Beni 2.044 izlenme - 2 yıl önce
Haluk Özkan - Allı Turnam 05:14
Haluk Özkan - Allı Turnam 951 izlenme - 2 yıl önce Allı turnam bizim ele varırsan Şeker söyle kaymak söyle bal söyle Gülüm gülüm kırıldı kolum tutmuyor elim Turnalar ey Ah gülüm gülüm kız gülüm gülüm tutmuyor elim Turnalar ey Eğer bizi sual eden olursa Boynu bükük benzi soluk yar söyle Gülüm gülüm kırıldı kolum tutmuyor elim Turnalar ey Ah gülüm gülüm kız gülüm gülüm tutmuyor elim Turnalar ey Allı turnam ne gezersin havada Kırıldı kanadım kaldım burada Gülüm gülüm kırıldı kolum tutmuyor elim Turnalar ey Ah gülüm gülüm kız gülüm gülüm tutmuyor elim Turnalar ey Ne onmamış kulimişim dünyada Akşam olsun allı turnam dön geri Gülüm gülüm kırıldı kolum tutmuyor elim Turnalar ey Ah gülüm gülüm kız gülüm gülüm tutmuyor elim Turnalar ey.
Haluk Özkan - Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 03:55
Haluk Özkan - Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2.152 izlenme - 3 yıl önce Sene üçyüz kırkbir mevsime uydum Sebep oldu şeytan bir cana kıydım Katil defterine adını koydum Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Sen üzülme anam benim dertlerim çoktur Çektiğim çilenin hesabı yoktur Yiğitlik yolunda üstüme yoktur Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Çok zamandır çektim kahrı zindanı Bize de mesken oldu Sinopun hanı Firar etmeyilen buldum amanı Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Sinop kalesinden uçtum denize Tam üç gün üç gece göründü Rize Karşı ki dağlardan gel oldu bize Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Bir yanımı sardı müfreze kolu Bir yanımı sardı Varilcioğlu Beşyüz atlıylan kestiler yolu Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz.
Haluk Özkan - Mahsus Mahal 04:11
Haluk Özkan - Mahsus Mahal 1.383 izlenme - 3 yıl önce
Haluk Özkan - Aman Turnam 03:48
Haluk Özkan - Aman Turnam 256 izlenme - 2 yıl önce Yemen ellerinden beri gelirken Turnalar Ali'yi görmediniz mi Hava üzerinde semah dönerken Turnalar Ali'yi görmediniz mi Şahım Hayber kalesini yıkarken Nice münkir helak oldu bakarken Kevser ırmağından şerbet içerken Turnalar Ali'yi görmediniz mi Şah Hatayi'm der ki gezdim dünyayı Dilim zikreyledi gani hüdayı On İki İmamı nesli abayı Turnalar Ali'yi görmediniz mi
Haluk Özkan - Boşu Boşuna 04:24
Haluk Özkan - Boşu Boşuna 622 izlenme - 2 yıl önce Tanrım bana bir can vermiş Bircan vermiş boşu boşuna Boşu boşuna,boşu boşuna Vücuduma bircan girmiş Bircan girmiş boşu boşuna Boşu boşuna,boşu boşuna Su akar deryaya varır Deryadan mahi çıkarır Gökyüzünde yağmur olur Gökyüzünde yağmur olur Damlaları boşu boşuna Boşu boşuna, boşu boşuna Süleyman bir Sultan olmuş Süleyman bir Sultan olmuş Saltanatı boşu boşuna Boşu boşuna,boşu boşuna.
Haluk Özkan - Gönül Dağı 05:34
Haluk Özkan - Gönül Dağı 480 izlenme - 2 yıl önce Gönüldağı yağmur yağmur boran olunca Akar can özüne sel gizli gizli Bir tenhada cancananı bulunca Sinemi yaralar yaroy yar oy Dil gizli gizli dil gizli gizli Kentin kırık aynasında eksildikçe düşlerim Söyle benim ömrüm bu kente uğradımı hiç Sahi ben ömrümü hiç kendime yaşadımmı Dost elinden gel olmazsa varılmaz Rızasız Bahçenin gülü derilmez Kalpten kalbe bir yol vardır görülmez Gönülden gönüle gider yaroy yar oy yar Yol gizli gizli, yol gizli gizli Her tarafımı kuşatsalar ne fayda Seni benden alsalar ne fayda İşte seyreyle iki gözüm işte dünya Seher vakti garip garip bülbül öterken Kirpiklerin ok ok yar yar cana batarken Cümle alem uykusunda yatarken Kimseler görmeden yar oy yar oy yar oy Gel gizli gizli,gel gizli gizli.
Haluk Özkan - Yuh Yuh 04:34
Haluk Özkan - Yuh Yuh 602 izlenme - 3 yıl önce
Haluk Özkan - Dayan Ha Yıkılma 00:15
Haluk Özkan - Dayan Ha Yıkılma 127 izlenme - 2 yıl önce
Haluk Özkan - Çamdan Sakız Akıyor 03:58
Haluk Özkan - Çamdan Sakız Akıyor 405 izlenme - 2 yıl önce Çamdan sakız akıyor Kız nişanlın bakıyor Oy zalım nenni nenni Koynundaki memeler Turunç olmuş kokuyor Oy zalım nenni nenni O yanada dönder sar beni Bu yanada dönder sar beni Sağ yanımda yaram var Sol yana dönder beni Dama bulgur sererler Çıkma boyun görürler Oy zalım nenni nenni Saçın ibrişim teli Hançere bağ örerler Oy zalım nenni nenni.
Haluk Özkan - Evvelim Sen Oldun 05:44
Haluk Özkan - Evvelim Sen Oldun 350 izlenme - 2 yıl önce Cahildim dünyanın rengine kandım Hayale aldandım boşuna yandım İlelebet seni benimsin sandım Ölürüm sevdiğim zehirim sensin Evelim sen oldun ahirim sensin Sözüm yok şu benden kırıldığına Gidip başka dala sarıldığına Gönlüm inanmıyor ayrıldığıma Göz yaşım sel oldu kahırım sensin Evelim sen oldun ahirim sensin Garibim can yakıp gönül kırmadım Senden ayrı ben bir mekan kurmadım Daha bir gönüle ikrar vermedim Batırım sen oldun zahirim sensin Evelim sen oldun ahirim sensin.
Haluk Özkan - Ötme Bülbül Ötme 04:27
Haluk Özkan - Ötme Bülbül Ötme 559 izlenme - 3 yıl önce Ötme bülbül ötme,şen değil bağım Dost senin derdinden ben yana yana Tükendi fitilim eridi yağım Dost senin derdinden ben yana yana Deryadan bölünmüş sellere döndüm Ateşi kararmış küllere döndüm Vakitsiz açılmış güllere döndüm Dost senin derdinden ben yana yana Haberin duyarsın peyikler ile Yaramı sarsınlar seyikler ile Kırk yıl dağda gezdim geyikler ile Dost senin derdinden ben yana yana Abdal pir sultan'ım, doldum eksildim Yemeden içmeden sudan kesildim Zülfün kemendine kondum asıldım Dost senin derdinden ben yana yana.
Haluk Özkan - Dermanım Ali 04:49
Haluk Özkan - Dermanım Ali 194 izlenme - 2 yıl önce
Haluk Özkan - Ey Şahin Bakışlım 04:34
Haluk Özkan - Ey Şahin Bakışlım 284 izlenme - 3 yıl önce Ey şahin bakışlım bülbül avazlım Bir eli kadehli bir eli sazlım İşte ben gidiyom kal ahu gözlüm Ne sen beni unut ne de ben seni Hudey hudey hudey dem dem dem dem Yolda harami çok engel arada Ayırma sevdiğim dem de sırada Özüm gider ama gönlüm burada Ne sen beni unut ne de ben seni Hudey hudey hudey dem dem dem dem Kul Hüseyinim der ki gül benzin soluk Serimize yazılmıştır ayrılık Vallahi sevdiğim gönüller birlik Ne sen beni unut ne de ben seni Hudey hudey hudey dem dem dem dem.
Haluk Özkan - Mapushane İçinde 05:47
Haluk Özkan - Mapushane İçinde 2.135 izlenme - 8 yıl önce
Haluk Özkan - Mutlu Aşk Yoktur 05:18
Haluk Özkan - Mutlu Aşk Yoktur 133 izlenme - 3 yıl önce Taş duvarlara adın yazdım haberin var mı? Karşıyaka'nın kıyısı hasret haberin var mı? Yakamozlar taktım geceden saçlarına haberin var mı? Zindan oldu gecelerim haberin var mı? Yeter yeter söyleme yeter söyleme sevdiğim. Yeter yeter söyleme sözlerin kanatır yaramı. Neye yarar ağlamak güzelim. Yeter yeter söyleme yeter söyleme iki gözüm. Yeter yeter söyleme sözlerin kanatır yaramı. Haberin var mı bilesin. Mutlu aşk yoktur. Seni düşünürüm anamın kokusu gelir burnuma Dünya güzeli anamın. Binmişin atlıkarıncasına içimdeki bayramın, Fır dönersin eteklerinle saçların uçuşur, Bir yitirip bir bulurum al al olmuş yüzünü. Sebebi ne seni bir bıçak yarası gibi hatırlamamın. Sen böyle uzakken senin sesini duyup, Yerimden fırlamamın sebebi ne? Diz çözüp bakarım ellerine Ellerine dokunmak isterim, Dokunamam, Arkasındasın camın. Ben bir şaşkın seyircisiyim gülüm. Alacakaranlığımda oynadığım dramın. Söz-Müzik: Haluk Özkan
Haluk Özkan - Dün Gece Seyrimde 05:25
Haluk Özkan - Dün Gece Seyrimde 144 izlenme - 2 yıl önce Dün gece seyrim de coştuydu dağlar Dağlar ağlar ağlar pir sultan deyi Gündüz hayalimde hey dost gece düşümde Düşler ağlar ağlar ağlar Pir Sultan deyi Uzundu usuldu dedemin boyu Yıldızdı yaylası banazdı köyü Yaz bahar ayında hey dost bulanır suyu Sular çağlar çağlar çağlar Pir Sultan deyi Pir Sultan oğluyduk biz de banazda Kanlı yaş akıttık baharda yazda Astılar dedemi hey dost kanlı Sıvasta Dar ağacı ağlar ağlar Pir Sultan Deyi
Haluk Özkan - Sivas Ellerinde 05:23
Haluk Özkan - Sivas Ellerinde 917 izlenme - 4 yıl önce Kul olayım kalem tutan ellere Kâtip arzuhalim yaz yare böyle Sekerler ezeyim şirin dillere Kâtip arzuhalim yaz yare böyle Güzelim ey güzelim ey güzelim ey ey Sivas ellerinde sazım çalınır Çamlı beller bölük bölük bölünür Yardan ayrılmışam bağrım delinir Kâtip arzuhalim yaz yare böyle Güzelim ey güzelim ey güzelim ey ey Pir sultan abdal'ım ey hızır paşa Gör ki neler gelir sağ olan basa Beni hasret koydun kavim kardaşa Kâtip arzuhalim yaz yare böyle Güzelim ey güzelim ey güzelim ey ey.