Hoşgeldiniz!

Haluk Özkan Şarkıları

Haluk Özkan Yeni Şarkısı

Haluk Özkan Tüm Şarkıları Dinle

Haluk Özkan - Minnet Eylemem 04:15
Haluk Özkan - Minnet Eylemem 13.859 izlenme - 2 yıl önce
Haluk Özkan - Sunayıda Deli Gönül 05:36
Haluk Özkan - Sunayıda Deli Gönül 11.638 izlenme - 2 yıl önce
Haluk Özkan - Vira Bismillah 39:18
Haluk Özkan - Vira Bismillah 21 izlenme - 1 yıl önce
Haluk Özkan - Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 03:55
Haluk Özkan - Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2.319 izlenme - 4 yıl önce Sene üçyüz kırkbir mevsime uydum Sebep oldu şeytan bir cana kıydım Katil defterine adını koydum Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Sen üzülme anam benim dertlerim çoktur Çektiğim çilenin hesabı yoktur Yiğitlik yolunda üstüme yoktur Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Çok zamandır çektim kahrı zindanı Bize de mesken oldu Sinopun hanı Firar etmeyilen buldum amanı Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Sinop kalesinden uçtum denize Tam üç gün üç gece göründü Rize Karşı ki dağlardan gel oldu bize Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Bir yanımı sardı müfreze kolu Bir yanımı sardı Varilcioğlu Beşyüz atlıylan kestiler yolu Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz.
Haluk Özkan - Teskeremden Evvel Vurdular Beni 04:44
Haluk Özkan - Teskeremden Evvel Vurdular Beni 2.153 izlenme - 3 yıl önce
Haluk Özkan - Aman Turnam 03:48
Haluk Özkan - Aman Turnam 338 izlenme - 4 yıl önce Yemen ellerinden beri gelirken Turnalar Ali'yi görmediniz mi Hava üzerinde semah dönerken Turnalar Ali'yi görmediniz mi Şahım Hayber kalesini yıkarken Nice münkir helak oldu bakarken Kevser ırmağından şerbet içerken Turnalar Ali'yi görmediniz mi Şah Hatayi'm der ki gezdim dünyayı Dilim zikreyledi gani hüdayı On İki İmamı nesli abayı Turnalar Ali'yi görmediniz mi
Haluk Özkan - Yuh Yuh 04:34
Haluk Özkan - Yuh Yuh 677 izlenme - 4 yıl önce
Haluk Özkan - Mahsus Mahal 04:11
Haluk Özkan - Mahsus Mahal 1.480 izlenme - 4 yıl önce
Haluk Özkan - Ötme Bülbül Ötme 04:27
Haluk Özkan - Ötme Bülbül Ötme 752 izlenme - 4 yıl önce Ötme bülbül ötme,şen değil bağım Dost senin derdinden ben yana yana Tükendi fitilim eridi yağım Dost senin derdinden ben yana yana Deryadan bölünmüş sellere döndüm Ateşi kararmış küllere döndüm Vakitsiz açılmış güllere döndüm Dost senin derdinden ben yana yana Haberin duyarsın peyikler ile Yaramı sarsınlar seyikler ile Kırk yıl dağda gezdim geyikler ile Dost senin derdinden ben yana yana Abdal pir sultan'ım, doldum eksildim Yemeden içmeden sudan kesildim Zülfün kemendine kondum asıldım Dost senin derdinden ben yana yana.
Haluk Özkan - Dermanım Ali 04:49
Haluk Özkan - Dermanım Ali 239 izlenme - 4 yıl önce
Haluk Özkan - Ey Şahin Bakışlım 04:34
Haluk Özkan - Ey Şahin Bakışlım 346 izlenme - 4 yıl önce Ey şahin bakışlım bülbül avazlım Bir eli kadehli bir eli sazlım İşte ben gidiyom kal ahu gözlüm Ne sen beni unut ne de ben seni Hudey hudey hudey dem dem dem dem Yolda harami çok engel arada Ayırma sevdiğim dem de sırada Özüm gider ama gönlüm burada Ne sen beni unut ne de ben seni Hudey hudey hudey dem dem dem dem Kul Hüseyinim der ki gül benzin soluk Serimize yazılmıştır ayrılık Vallahi sevdiğim gönüller birlik Ne sen beni unut ne de ben seni Hudey hudey hudey dem dem dem dem.
Haluk Özkan - Mapushane İçinde 05:47
Haluk Özkan - Mapushane İçinde 2.149 izlenme - 9 yıl önce
Haluk Özkan - Mutlu Aşk Yoktur 05:18
Haluk Özkan - Mutlu Aşk Yoktur 160 izlenme - 4 yıl önce Taş duvarlara adın yazdım haberin var mı? Karşıyaka'nın kıyısı hasret haberin var mı? Yakamozlar taktım geceden saçlarına haberin var mı? Zindan oldu gecelerim haberin var mı? Yeter yeter söyleme yeter söyleme sevdiğim. Yeter yeter söyleme sözlerin kanatır yaramı. Neye yarar ağlamak güzelim. Yeter yeter söyleme yeter söyleme iki gözüm. Yeter yeter söyleme sözlerin kanatır yaramı. Haberin var mı bilesin. Mutlu aşk yoktur. Seni düşünürüm anamın kokusu gelir burnuma Dünya güzeli anamın. Binmişin atlıkarıncasına içimdeki bayramın, Fır dönersin eteklerinle saçların uçuşur, Bir yitirip bir bulurum al al olmuş yüzünü. Sebebi ne seni bir bıçak yarası gibi hatırlamamın. Sen böyle uzakken senin sesini duyup, Yerimden fırlamamın sebebi ne? Diz çözüp bakarım ellerine Ellerine dokunmak isterim, Dokunamam, Arkasındasın camın. Ben bir şaşkın seyircisiyim gülüm. Alacakaranlığımda oynadığım dramın. Söz-Müzik: Haluk Özkan
Haluk Özkan - Allı Turnam 05:14
Haluk Özkan - Allı Turnam 1.002 izlenme - 4 yıl önce Allı turnam bizim ele varırsan Şeker söyle kaymak söyle bal söyle Gülüm gülüm kırıldı kolum tutmuyor elim Turnalar ey Ah gülüm gülüm kız gülüm gülüm tutmuyor elim Turnalar ey Eğer bizi sual eden olursa Boynu bükük benzi soluk yar söyle Gülüm gülüm kırıldı kolum tutmuyor elim Turnalar ey Ah gülüm gülüm kız gülüm gülüm tutmuyor elim Turnalar ey Allı turnam ne gezersin havada Kırıldı kanadım kaldım burada Gülüm gülüm kırıldı kolum tutmuyor elim Turnalar ey Ah gülüm gülüm kız gülüm gülüm tutmuyor elim Turnalar ey Ne onmamış kulimişim dünyada Akşam olsun allı turnam dön geri Gülüm gülüm kırıldı kolum tutmuyor elim Turnalar ey Ah gülüm gülüm kız gülüm gülüm tutmuyor elim Turnalar ey.
Haluk Özkan - Dost Dost Ille Kavga Enver Gökçe 03:48
Haluk Özkan - Dost Dost Ille Kavga Enver Gökçe 1.674 izlenme - 8 yıl önce
Haluk Özkan - Ateşlere Yürüyorum 04:30
Haluk Özkan - Ateşlere Yürüyorum 97 izlenme - 4 yıl önce
Haluk Özkan - Sivas Ellerinde 05:23
Haluk Özkan - Sivas Ellerinde 932 izlenme - 5 yıl önce Kul olayım kalem tutan ellere Kâtip arzuhalim yaz yare böyle Sekerler ezeyim şirin dillere Kâtip arzuhalim yaz yare böyle Güzelim ey güzelim ey güzelim ey ey Sivas ellerinde sazım çalınır Çamlı beller bölük bölük bölünür Yardan ayrılmışam bağrım delinir Kâtip arzuhalim yaz yare böyle Güzelim ey güzelim ey güzelim ey ey Pir sultan abdal'ım ey hızır paşa Gör ki neler gelir sağ olan basa Beni hasret koydun kavim kardaşa Kâtip arzuhalim yaz yare böyle Güzelim ey güzelim ey güzelim ey ey.
Haluk Özkan - Yalan 04:23
Haluk Özkan - Yalan 149 izlenme - 4 yıl önce Hep sen mi ağladın sen mi yandın Ben de gülmedim yalan dünyada Sen beni gönlünce mutlu mu sandın Ömrümü boş yere çalan dünyada Ah yalan dünyada yalan dünyada Yalandan yüzüme gülen dünyada Sen ağladın canım ben ise yandım Dünyayı gönlümce olacak sandım Boş yere aldandım boş yere kandım İrengi gözümde solan dünyada Ah yalan dünyada yalan dünyada Yalandan yüzüme gülen dünyada Bilirim sevdiğim kusurun yoktur Sana karşı benim gayetten çoktur Felek vurdu dolu üstüme vurdu Yaşlarım gözüme dolan dünyada
Haluk Özkan - Neredesin Sen 04:43
Haluk Özkan - Neredesin Sen 147 izlenme - 4 yıl önce Şu garip halimden bilen şiveli nazlı Gönlüm hep seni arıyor neredesin sen Tatlı dillim güler yüzlüm ey ceylan gözlüm Gönlüm hep seni arıyor neredesin sen Ben ağlarsam ağlayıp gülersem gülen Bütün dertlerim anlayıp gönlümü bilen Sanki kalbimi bilerek yüzüme gülen Gönlüm hep seni arıyor neredesin sen Sinemde gizli yaramı kimse bilmiyor Hiç bir tabib şu yarama merhem olmuyor Boynu bükük bir garibim yüzüm gülmüyor Gönlüm hep seni arıyor neredesin sen.
Haluk Özkan - Boşu Boşuna 04:24
Haluk Özkan - Boşu Boşuna 667 izlenme - 4 yıl önce Tanrım bana bir can vermiş Bircan vermiş boşu boşuna Boşu boşuna,boşu boşuna Vücuduma bircan girmiş Bircan girmiş boşu boşuna Boşu boşuna,boşu boşuna Su akar deryaya varır Deryadan mahi çıkarır Gökyüzünde yağmur olur Gökyüzünde yağmur olur Damlaları boşu boşuna Boşu boşuna, boşu boşuna Süleyman bir Sultan olmuş Süleyman bir Sultan olmuş Saltanatı boşu boşuna Boşu boşuna,boşu boşuna.