Hoşgeldiniz!

İlker Şarkıları

İLKER ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

İlker - Kendine Sor 04:36
Kendine Sor Yenilmekten korkma her zaman yenilirsin Söylemekten korkma kederle beslenirsin Kollarında hayallerin gölgesinde ümitlerin Özgürlük hakkı herkesin Kendine sor bu gerçek sen misin? Sebebi yok boşa üzülmenin Nedeni çok bilmek istersen Yalanlar kalpte başlar Kendine sor bu gerçek sen misin? Sebebi yok boşa üzülmenin Nedeni çok bilmek istersen Kolaydır dönüp kaçmak Seni üzen kim varsa aldırma gitsin yoluna Seni üzen ne varsa unut ve ritmi yakala Kollarında hayallerin gölgesinde ümitlerin Özgürlük hakkı sendeyim.com herkesin Kendine sor bu gerçek sen misin? Sebebi yok boşa üzülmenin Nedeni çok bilmek istersen Yalanlar kalpte başlar Kendine sor bu gerçek sen misin? Sebebi yok boşa üzülmenin Nedeni çok bilmek istersen Kolaydır dönüp kaçmak
İlker - Gördüğüme Sevindim 02:13
Gördüğüme Sevindim
İlker - Der Blitz 03:24
Der Blitz
İlker - Parasit 03:36
Parasit
İlker  - Virus 03:51
Virus
İlker - Karizmayım Ben Karizma 00:37
Karizmayım Ben Karizma
İlker&sümeyye 03:29
Sümeyye
İlker - Tutun Kollarıma ( Akustik ) 03:41
Tutun Kollarıma Rüzgarı arkama aldım Yağmurları gözlerime Estim yağdım kasırga misali üstüne Güvenmedin gittin sonsuzluğa Herkesten her şeyden uzak Buluş benimle uzaklarda Kalbinde korkular varsa Savaşalım tutun kollarıma Denizleri benzettim aşka Depremleri sendeyim.com yokluğuna İçimde yıkılmaya yüz tutmuş bir evsin sanki İzin vermem göz yummam yıkılmana Herkesten her şeyden uzak Buluş benimle uzaklarda Kalbinde korkular varsa Savaşalım tutun kollarıma Herkesten her şeyden uzak Buluş benimle uzaklarda Kalbinde korkular varsa Savaşalım sendeyim.com tutun kollarıma Korkuların varsa Tutun kollarıma Buluş benimle çok, çok uzaklarda Korkuların varsa Tutun kollarıma Buluş benimle çok, çok uzaklarda
İlker - Bu Mu Senin Aşkın (Orijinal Versiyon) 03:07
Bu Mu Senin Aşkın seviyorum diyipte başkalarına gülümse mutlu ettiğinden fazla mutsuzluğa sürükle(2x) bumu senin aşkın bumu senin aşkın al onu ver ellere istemiyorum aşkım bumu senin aşkın bumu senin aşkın al onu ver ellere yeter üzdüğün aşkım tek isteğim koynunda uyumak geceleri sevdiğimi söyleyip öpmek okşamak seni(2x) bumu senin aşkın bumu senin aşkın al onu ver ellere istemiyorum aşkım bumu senin aşkın bumu senin aşkın al onu ver ellere yeter üzdüğün aşkım(2x)
İlker - Nerdesin 04:33
Nerdesin kaç gündür bekleyen çiçeklere suyunu ver kaç yıldır bekleyen kalbime sevgini ver kandırma kendini seviyorsun sen beni kandırmam kendimi seviyorum deliler gibi bu resimdeki sen misin? yanında gülen ben miyim? yaşananlar hep düş müydü? gerçekse nerdesin? istersen usulca fısıldarım ben sevgimi kız sen ne tatlısın, şeker gibi yerim ben seni gel yolları aşalım beraber yaşlanalım geç kalmaya gelmez zaman kimseyi beklemez bu resimdeki ben miyim? sarılıp öpen sen misin? yaşananlar hep düş müydü? gerçekse nerdesin? bu resimdeki biz miyiz? ne kadar mutlu, ne kadar genciz yaşananlar hep düş müydü? gerçekse nerdesin?

İLKER KİMDİR?

İlker

İlker Şarkıları Albümleri:

Avuçlarımda - Single (2018), Kalbim Senin (2016), Nerdesin? (2013), Bu Mu Senin Aşkın (feat. Hüsnü Şenlendirici) - Single (2013), Başrol (2010)