Hoşgeldiniz!

Nurettin Rençber Şarkıları

NURETTİN RENÇBER ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Nurettin Rençber - Işığım Oldun 03:33
Işığım Oldun Nurettin Rençber - Işığım Oldun Şarkı Sözleri: Dertler altında kalan Can çekişen yüreğime Bir yanıt gibi geldin Ağlayan yüreğime Bir ince soluk oldun Yüreğim çıktı güne Işığım oldun umudum oldun Yüreğim oldun sevdam Senle ağlarım senle gülerim Senle yaşayıp senle ölürüm Karlar altında kalan Buz kesen düşlerime Bir güneş gibi oldun Amansız kışlarıma Bahar güneşi oldun Zemheri kışlarıma Işığım oldun umudum oldun Yüreğim oldun sevdam Senle ağlarım senle gülerim Senle yaşayıp senle ölürüm..
Nurettin Rencber - Hayal Olsun Düş Olsun 04:46
Hayal Olsun Düş Olsun Nurettin Rencber - Hayal Olsun Düş Olsun
Nurettin Rençber - Yalan 05:01
Yalan Albüm: Yaralı Gemi Şarkı Sözleri(lyrics): Ağla ağla gözlerim ağla Nasılsa şimdi yağmur mevsimi Bak birazdan göklerde katılacak sana Sahile vuran yorgun dalgalarla Yalan yalan, Basit ve çıplak bir yalandı hayat Gerçeği kabullenmelisin Yalan yalan, Yalandı tüm yaşananlar Tıpkı bir rüya gibi Şimdi bu sahilde yapayalnızsın Bir başına mutsuz titriyor ruhun Kalbim gel artık terket Sen bu sahili Yalan yalan, Suskun bir yalandı Giden sevgilinin gözleri Yalan yalan, Biliyorsun Gerçek sandığın herşey yalan Yaşanmış bir film şeridi gibi Gelip geçerken Hayat gözler önünden Tutamazsın bir tek anını bile
Nurettin Rençber - İçimdeki Ateş 05:17
İçimdeki Ateş Nurettin Rençber - İçimdeki Ateş İçimdeki ateş dinse,külleri donsa Günler değil,aylar değil,yıllarım yansa Garip canım musallada döne döne yumsa Unutamam ben o yari başka gül için Oy turnam turnam Benden selam söyle dağlara benden selam Yari görmeyeli oldu bir hayli zaman Benden selam söyle dağlara benden selam Benden dağlara Kanadım kırılsa bile konar göçerdim Ayrılık zehrini kana kana içerdim Mecnun gibi bile bile serden geçerdim Zerresine cihan değen ben o aşk için Oy turnam turnam Benden selam söyle dağlara benden selam Yari görmeyeli oldu bir hayli zaman Benden selam söyle dağlara benden selam Benden dağlara.
Nurettin Rençber - Sus 04:24
Nurettin Reçber Sus
Nurettin Rençber - Ay Düşünce 05:16
Ay Düşünce
Nurettin Rençber - Ağlama Yar 04:47
Ağlama Yar
Nurettin Rençber - Mektup 06:04
Mektup Nurettin Rençber - Sehran (2016) Full Albüm NETTE İLK KEZ! Albüm Listesi: 01. Ay Doğacak 02. Çalsın Felek Sazını 03. Mektup 04. Deli Gönül 05. Bahara Övgü 06. O Yolda ( Düşü Kırık ) 07. Mutluluk 08. Aşk Yüzünden 09. Aç Kollarını Sar Beni 10. Erzincan'a Gidelim 11. Bir Gün Gelecek
Nurettin Rençber - Aşk Sana Benzer 05:00
Aşk Sana Benzer Nurettin Rençber'in tüm şarkıları yüksek görüntü ve ses kalitesiyle İzlesene'de Bir gün çıkıp gel uzak yollardan Benim can yaramı sarmak için Çünkü Bir nefes ki aşk sana benzer Benim can yaramı sar gülüm Çünkü Derin bir nefes ki aşk sana benzer… Gökte parlayan ay Kalpte incinenen söz Çölde ışıldayan su Sana benzer…. Hoyrat Bir aşk için de yandım çok zaman Söyle koca bir hayat nasıl geçer Senle geçen her ömür Sana Benzer Şimdi söyle bu hayat nasıl geçer Sensiz geçen her ömür Küle benzer… Gökte parlayan ay Kalpte incinenen söz Çölde ışıldayan su Sana benzer….
Nurettin Rençber - Ezo 05:05
Ezo Albüm: Eski Yara (2004) Yapım Şirketi: İBER MÜZİK FİLM Şarkı Sözleri(lyrics): Sordum seni yıldızlara, ay ışığına. Dediler tam bin yıldır görmedik onu. Sordum kadin kitaplara, tozlu raflara. Dediler o bizden önce buralardaydı. Mağrur bir uçurum oldu kalbim. Sen gittin gideli buralardan. Ayrılık ne yaman bir ateşmiş. Ne olur dön gel ezo. Oy ezo yalnızlık ezim ezo. Oy ezo görmüyor gözüm ezo. Oy ezo tutmuyor dizim ezo. Tükendim dön gel ezo. Ceylanları emziren bir eriğ gibi. Kollarında uyut beni iblise inat. Hey rüzgârın sevgilisi orman çiçeği, Hasretim sensin gurbetim sen gün ışığım sen. Mağrur bir uçurum oldu kalbim. Sesin deler içimde kurşun gibi. Ayrılık ne yaman bir ateşmiş. Ne olur dön gel ezo. Oy ezo yalnızlık ezim ezo. Oy ezo görmüyor gözüm ezo. Oy ezo tutmuyor dizim ezo. Tükendim dön gel ezo. Oy ezo yalnızlık ezim ezo. Oy ezo görmüyor gözüm ezo. Oy ezo tutmuyor dizim ezo. Tükendim dön gel ezo. Oy ezo yalnızlık ezim ezo. Oy ezo görmüyor gözüm ezo. Oy ezo tutmuyor dizim ezo. Tükendim dön gel ezo.

NURETTİN RENÇBER KİMDİR?

Nurettin Rençber

Nurettin Rençber Şarkıları Albümleri:

Sehran (2016), Sessiz Nehir (2014), Lal Resimler (2011), Yalnızlık Yurdun Olur (2008), Uzakta (2006), Eski Yara (2004), Yaralı Gemi (2001), Ay Düşünce (1999), Ay Düşünce (1999), Kalbimdeki Yangın (1997), Eskiya Türküleri (1996)