Hoşgeldiniz!

Özcan Türe Şarkıları

ÖZCAN TÜRE ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Özcan Türe-Sürgün Sevdam 05:24
Sürgün Sevdam ~_~x~_~
Özcan Türe Yar Yar 04:57
Yar Yar özcan türeden yepyeni bir klip yar yar
Özcan Türe - Neler Gördüm 04:51
Neler Gördüm Albüm: Sürgün Sevdam Şarkı Sözleri(lyrics): Bu dünyada yaşamak zor Yaşarken öleni gördüm. Nere baksam garip ağlar, Ağlarken güleni gördüm. Neler gördüm neler gördüm, Ben ne kara günler gördüm. Bu alemde dost görünen Ben ne zalim kullar gördüm. Su diyarda dost görünen Ben ne zalim kullar gördüm..dost. Çıkabilsem dağ başına, Boğulayım göz yaşına. Doyamadan genç yaşına Zamansız öleni gördüm. Neler gördüm neler gördüm, Ben ne kara günler gördüm. Bu alemde dost görünen Ben ne zalim kullar gördüm. Su diyarda dost görünen Ben ne zalim kullar gördüm..dost.
Özcan Türe - Senin İçin 04:24
Senin İçin senin için özcan türe
Özcan Türe - Umut Dağı (UH) 06:14
Umut Dağı Aşılmıyor umut dağı Kar ağam ağam Çok sıkı kolumun bağı Dar ağam ağam Çok sıkı kolumun bağı Dar ağam ağam Candan içeri yurdum var Sinemi yiyen kurdum var Söylenmeyen bir derdim var Ar ağam ağam Söylenmeyen bir derdim var Ar ağam ağam Kaybedene var mı bulmak Yok dünyada murad almak Bu zamanda cahil olmak Kar ağam ağam Hele zamanda cahil olmak Kar ağam ağam Gidenlere var mı gelmek Derdim vardır ilmek ilmek Kolay mı reyhani olmak Zor ağam ağam Hele bir reyhani olmak Zor ağam ağam
Özcan Türe - Derde Bakın 05:47
Derde Bakın Albüm: Derde Bakın Şarkı Sözleri(lyrics): Baldan Tatlı Dilllerine Uğradım Güllerine Çıktım Gurbetin Yoluna Döndü Bana Kefen İle Derde Bakın Derde Bakın Gelin Benle Ağıt yakın Mezarını KAzmışlar oyy Üzerine Toprak Atın.. Anlatılmaz ki anlatam Yaramı Kime dağlatam Tabut geldi Can içinde O can İçinde BEnde Yatam Derde Bakın Derde Bakın Gelin Benle Ağıt yakın Mezarını KAzmışlar oyy Üzerine Toprak Atın.. Durmaz yaşım Durmaz yaşım Yatan El değil Gardaşım Acısını Kimler Anlar Kan ağlıyor içim , Dışım Derde Bakın Derde Bakın Gelin Benle Ağıt yakın Mezarını KAzmışlar oyy Üzerine Toprak Atın..
Özcan Türe - Ben Ömrüme Yanarım 05:22
Ben Ömrüme Yanarım Albüm Adı: Sürgün Sevdam Çıkış Tarihi: 18.03.2005 Türk Halk Müziği
Özcan Türe-Arpa Ektim 04:09
Arpa Ektim www.turkulerleerzurum.com
Özcan Türe - Elinde Oya 00:47
Elinde Oya Yüksek Minareden Attım Kendimi Çok Aradım Bulamadım Dengimi Gelme Ecel Gelme Üç Gün Ara Ver Al Benim Selamım Götür Yâre Ver Elinde oya Gidiyor toya Dudağı boya Menşure Hanım Elinde maşa Gider ataşa Kızlara paşa Menşure Hanım Elinde zili Bülbüldür dili Mahlenin gülü Menşure Hanım
Özcan Türe - Uca Dağların Başında (Köroğlu) 04:03
Uca Dağların Başında Albüm Adı: Kül Eyledin Çıkış Tarihi: 06.06.2012 Türk Halk Müziği

ÖZCAN TÜRE KİMDİR?

Özcan Türe

Özcan Türe Şarkıları Albümleri:

Geçti Gönül Baharımız Yazımız - Single (2019), Sevdakâr (2016), Sevdakâr (2016), Kül Eyledin (2012), Derde Bakın (2008), Derde Bakın (2008), Sürgün Sevdam (2005)