Hoşgeldiniz!

Selçuk Balcı Şarkıları

SELÇUK BALCI ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Deniz Üstünde Fener - Selçuk Balcı 03:43
Deniz Üstünde Fener Bu Muhteşem Karadeniz Türküsü Sizlerle... selçuk Balcının Kaleminden... deniz Üstünde Fener Bir Yanar Bir De Söner. deniz Üstünde Fener Bir Yanar Bir De Söner. bu Gaybana Sevdaluk Ne Yana Olsa Döner. bu Gaybana Sevdaluk Kırk Tarafa Da Döner. gel Kaçalum Sevduğum Dağlarin Arkasindan. yandum Da Eleceğum Bu Yurek Yarasindan. gel Kaçalum Sevduğum Dağlarin Arkasindan. yandum Da Eleceğum Bu Yurek Yarasindan. duman Gelur Dereden Kapatur Daği Taşi. duman Gelur Dereden Kapatur Daği Taşi. sevduğumun Yuzinden Durmaz Gözumun Yaşi. sevduğumun Yuzinden Durmaz Gözumun Yaşi.
Selçuk Balcı - Anlatamam Derdimi / Benim İçin Üzülme 03:00
Anlatamam Derdimi Selçuk Balcı - Anlatamam Derdimi / Benim İçin Üzülme
Selçuk Balcı - Nerde Gidenlerimiz (Lodos) 03:01
Nerde Gidenlerimiz Selçuk Balcı - Nerde Gidenlerimiz (Lodos) 2016 Şarkı Sözleri; Lodos Üstüne Lodos’ Da Fırtınanın Öncesi Sus Pus Olmuş Martılarda Bu Neyin Habercisi Bir Türkü Takıldı Da Bitmedi Geberesi Ne Yelkenimiz Kaldı Ne Dümenimiz Kalanlarımız Tamam Da Nerde Gidenlerimiz Dalga Dalga Aşılmazsa Aşılmaz Kara Deniz Deniz Kokar Kız Kokarda Yakar Sevdalarımız Anaları Ağlarda Bilmez Uşaklarımız
Selçuk Balcı - Gizli Sebep 04:23
Gizli Sebep Selçuk Balcı - Gizli Sebep
Selçuk Balcı - Hasret Uzun Bir Yol 05:35
Hasret Uzun Bir Yol Şarkı Sözü: Günler aylar geçer, yürek sızımda sen. Hasret uzun bir yol, kışım yazımda sen Hasret uzun bir yol, kışım yazımda sen Düşer bir kar tanesi saçlarının ucuna Yastığımda özlemin kurulur baş ucuma Düşer bir tanesi saçlarının ucuna Yastığında özlemin kurulur baş ucuna Şehrin kıyısında sessiz gölgelerdir Sevda uykusuna dalıp giderdin Sevda uykusuna dalıp giderdi Düşer bir kar tanesi saçlarının ucuna Yastığımda özlemin kurulur bal ucuma Düşer bir kar tanesi saçlarının ucuna Yastığımda özlemin kurulur bal ucuma.
Selçuk Balcı - Dağların Karı Yetmez 02:53
Dağların Kar'ı Yetmez Selçuk Balcı - Dağların Karı Yetmez http://twitter.com/serhat2135 dj-karacol@hotmail.com
Selçuk Balcı - Beni Düşünmedin Mi 03:27
Beni Düşünmedin Mi Selçuk Balcı - Beni Düşünmedin Mi
Selçuk Balcı - Bizum Hoca 03:37
Bizum Hoca Selçuk Balcı - Bizum Hoca (Bizum Hoca Soundtrack)
Selçuk Balcı - Alika Horonu 03:41
Alika Horonu Selçuk Balcı - [2013 © Kalan Müzik] Mila https://itunes.apple.com/tr/album/mil... http://www.selcukbalci.net http://www.twitter.com/selcukbalcii http://www.facebook.com/selcukbalcii http://www.youtube.com/selcukbalcioff...
Selcuk Balcı - Gel Kaçalım Sevduğum 04:38
Gel Kaçalım Sevduğum Selcuk Balcı - Gel Kaçalım Sevduğum

SELÇUK BALCI KİMDİR?

Selçuk Balcı

Selçuk Balcı Şarkıları Albümleri:

Ayrılamam - Single (2017), Felamur (2016), Nerde Gidenlerimiz - Lodos - Single (2016), Ağır Ağır - Single (2014), Mila (2013), Benim İçin Üzülme Orjinal Dizi Müzikleri - Single (2012), Patika (2011)