Hoşgeldiniz!

Yaşar İpek Şarkıları

YAŞAR İPEK ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Yaşar İpek  - Alışamadım  Feat Erdem Kınay Original Version 2015 03:26
Alışamadım Feat Erdem Kınay
Yaşar İpek- Bır Kerede Alo De 04:17
Bır Kerede Alo De
Yaşar İpek Feat. Aslı Güngör - Sus 04:30
Feat. Aslı Güngör - Sus
Yasar İpek - Bi Tanisan Yeni Klip 2008 04:09
Bir Tanisan
Yasar İpek-Alısamadım Engin Özkan Remix 2016 03:26
Alısamadım Engin Özkan
Yaşar İpek - Başaramadık 04:10
Başaramadık OLmadi Yapamadik, Basaramadik. Bir Aski iki KaLpte, Yasatamadik. OLmadi Yapamadik, Basaramadik. Bir Aski iki KaLpte, Yasatamadik. Beni AnLamadin, Seni AnLamadim. IkimizDe Yiprandik. Sen Bana Uymadin, Ben Sana Uymadim. Bu Ask Bize Uymadi. AnLasamadik, AnLasamadik. AyriLik, KaciriLmaz. AyriLik, En GüzeLi. AyriLik, Tek Cikar YoL. AyriLik, Tek Caredir. Baksana, Herkes MutLu. Biz, oLamadik. Kücücük, Bir MutLuLugu. Yasayamadik. Baksana, Herkes MutLu. Biz, oLamadik. Kücücük, Bir MutLuLugu. Yasayamadik. Beni AnLamadin, Seni AnLamadim. IkimizDe Yiprandik. Sen Bana Uymadin, Ben Sana Uymadim. Bu Ask Bize Uymadi. AnLasamadik, AnLasamadik. AyriLik, KaciriLmaz. AyriLik, En GüzeLi. AyriLik, Tek Cikar YoL. AyriLik, Tek Caredir. AyriLik, KaciriLmaz. AyriLik, En GüzeLi. AyriLik, Tek Cikar YoL. AyriLik, Tek Caredir.
YAŞAR İPEK - ALIŞAMADIM OFFICIAL 03:39
ALIŞAMADIM OFFICIAL
Yaşar İpek - Hatıran Yeter (Akustik Canlı Performans) 03:27
Hatıran Yeter
Yaşar İpek - Yanlışa Af Yok 04:00
Yanlışa Af Yok Düne kadar benim için ölürdün Bugün bambaşka bir hale büründün Gururla oynamak neymiş görürsün Affetmiyeceğim yanlışa af yok Herşeyine sabır görülürü birgün Her kin dolu yürek yorulur birgün Her suçun cezası verilir birgün Affetmiyeceğim yanlışa af yok Bugünün yarını var sakın unutma Ettiklerin kalır sanma yanına İstemezdim inana üzgünüm ama Affetmiyeceğim yanlışa af yok Herşeyine sabır görülürü birgün Her kin dolu yürek yorulur birgün Her suçun cezası verilir birgün Affetmiyeceğim yanlışa af yok.
Yaşar İpek // Bir Alo De Clip 04:02
Bir Alo De Clip

YAŞAR İPEK KİMDİR?

Yaşar İpek

Yaşar İpek Şarkıları Albümleri:

Yalnız Kalacaksın - Single (2017), Haybeye (feat. Tarık Ceran) [Remix] - Single (2016), Haybeye - Single (2016), Sus (2015), Arada Bir (2014), Kapı Zili - EP (2012), Okul Bitince (2005), Aşkım (2000), Yanlışa Af Yok (1999)