Hoşgeldiniz!

Yaşar İpek

YAŞAR İPEK ŞARKILARI

Yaşar İpek - Başaramadık 04:10
Başaramadık OLmadi Yapamadik, Basaramadik. Bir Aski iki KaLpte, Yasatamadik. OLmadi Yapamadik, Basaramadik. Bir Aski iki KaLpte, Yasatamadik. Beni AnLamadin, Seni AnLamadim. IkimizDe Yiprandik. Sen Bana Uymadin, Ben Sana Uymadim. Bu Ask Bize Uymadi. AnLasamadik, AnLasamadik. AyriLik, KaciriLmaz. AyriLik, En GüzeLi. AyriLik, Tek Cikar YoL. AyriLik, Tek Caredir. Baksana, Herkes MutLu. Biz, oLamadik. Kücücük, Bir MutLuLugu. Yasayamadik. Baksana, Herkes MutLu. Biz, oLamadik. Kücücük, Bir MutLuLugu. Yasayamadik. Beni AnLamadin, Seni AnLamadim. IkimizDe Yiprandik. Sen Bana Uymadin, Ben Sana Uymadim. Bu Ask Bize Uymadi. AnLasamadik, AnLasamadik. AyriLik, KaciriLmaz. AyriLik, En GüzeLi. AyriLik, Tek Cikar YoL. AyriLik, Tek Caredir. AyriLik, KaciriLmaz. AyriLik, En GüzeLi. AyriLik, Tek Cikar YoL. AyriLik, Tek Caredir.
Yasar İpek - Bi Tanisan Yeni Klip 2008 04:09
Bir Tanisan
Yaşar İpek - Yanlışa Af Yok 04:00
Yanlışa Af Yok Düne kadar benim için ölürdün Bugün bambaşka bir hale büründün Gururla oynamak neymiş görürsün Affetmiyeceğim yanlışa af yok Herşeyine sabır görülürü birgün Her kin dolu yürek yorulur birgün Her suçun cezası verilir birgün Affetmiyeceğim yanlışa af yok Bugünün yarını var sakın unutma Ettiklerin kalır sanma yanına İstemezdim inana üzgünüm ama Affetmiyeceğim yanlışa af yok Herşeyine sabır görülürü birgün Her kin dolu yürek yorulur birgün Her suçun cezası verilir birgün Affetmiyeceğim yanlışa af yok.
YAŞAR İPEK - ALIŞAMADIM OFFICIAL 03:39
ALIŞAMADIM OFFICIAL
Yaşar İpek - Hatıran Yeter (Akustik Canlı Performans) 03:27
Hatıran Yeter
Yaşar İpek - Kendine İyi Bak (Akustik Canlı Performans) 03:23
Kendine İyi Bak
Yaşar İpek - Adını Sen Koy (Akustik Canlı Performans) 04:18
Adını Sen Koy
Yaşar İpek - Hep Sonradan (Akustik Canlı Performans) 03:57
Hep Sonradan
Yaşar İpek // Bir Alo De Clip 04:02
Bir Alo De Clip
YAŞAR İPEK - MEKTUP 2012 (ÖZEL KLİP) 03:49
Mektup

YAŞAR İPEK KİMDİR?

Yaşar İpek

Yaşar İpek Albümleri:

Haybeye - Single (2016), Haybeye (feat. Tarık Ceran) [Remix] - Single (2016), Sus (2015), Arada Bir (2014), Kapı Zili - EP (2012), Okul Bitince (2005), Aşkım (2000), Yanlışa Af Yok (1999)