Hoşgeldiniz!

En Komik Köpek Videoları

Komik Köpekler

Aslan Köpek Herkesi Korkuttu 05:49
Aslan Köpek Herkesi Korkuttu Sahibinin aslan görünümü verdiği köpeği gören insanlar korkudan ne yapacaklarını bilemediler. Köpek sahibinin eğlendiği şakazedelerinse çok korktuğu şakayı izliyoruz.
Duş Yapacağını Duyunca Sevinç Patlaması Yaşayan Köpek 00:56
Duş Yapacağını Duyunca Sevinç Patlaması Yaşayan Köpek Ne temiz köpek hakketen banyoyu çok seviyor.Bazı hayvanlar yıkanmaktan tırsar bu köpek duş yapmayı deli gibi istiyo izliyoruz
Sabırla Dışarı Çıkmak İçin İsimlerinin Söylenmesini Bekleyen Köpekler 01:01
Sabırla Dışarı Çıkmak İçin İsimlerinin Söylenmesini Bekleyen Köpekler Sabahın köründe okula gelip, bir an önce sıranın bitip sınıfa girmenin heyecanıyla tutuşan öğrenciler gibiler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Engelli Sahibine Yardımcı Olan Köpek 01:24
Engelli Sahibine Yardımcı Olan Köpek Kolları olmayan sahibine kıyafetlerini giyerken yardım etmek için can atan sevimli köpeği izliyoruz arkadaşlar.
Yakalama Konusunda Çok Beceriksiz Olan Köpek 01:47
Yakalama Konusunda Çok Beceriksiz Olan Köpek Yakalama Konusunda Çok Beceriksiz Olan Köpek Fritz isimli sevimli köpek kendisine atılan şeyleri havada yakalamayı pek beceremiyor.
Bebek Taklidi Yapan Köpek 02:45
Bebek Taklidi Yapan Köpek Aynı evde yaşadığımız köpekleri ister istemez öyle çok benimseyip onlara insan gibi davranıyoruz ki, küçük bir çocuk gibi hareket ediyor olmalarına şaşırmamak gerekir. İzleyin.
Tırnaklarının Kesilmesinden Hoşlanmayan Sevimli Köpek 00:17
Tırnaklarının Kesilmesinden Hoşlanmayan Sevimli Köpek Sahibinin tırnağını kesmesini istemesi üzerine çıldıran ve komik hareketler sergileyen sevimli köpeği izliyoruz.
Israrla İlgi İsteyen Köpek 01:05
Israrla İlgi İsteyen Köpek Elemanlar galiba köpeği bayağı bi sevgiden mahrum bırakmışlar ya da köpek bugün özel ilgi istiyor. Bilemedim, her neyse
Sahibine Trip Atan Köpek 00:06
Sahibine Trip Atan Köpek Tribe Trip İle Karşılık Veren Köpek Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Limona Çok Tuhaf Tepki Veren Köpek 00:24
Limona Çok Tuhaf Tepki Veren Köpek Dostunun uzattığı limonu pek hoş karşılamayan minnoş köpeğin yüzünün aldığı hal çok komik! Keyifli seyirler...
Bebek Taklidi Yapan Bulldog 01:16
Bebek Taklidi Yapan Bulldog Sevimli Fransız Bulldog, sahibinin bebeğini kıskanır ve yaptığı her şeyi yapmaya karar verir. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Kemençe Sesiyle Kendinden Geçen Köpek 00:24
Kemençe Sesiyle Kendinden Geçen Köpek Sevimli Köpek Kemençe Sesini Duyunca Bakın Ne Yaptı..
Fenerbahçe Maçlarını Kaçırmayan Fanatik Köpek 00:21
Fenerbahçe Maçlarını Kaçırmayan Fanatik Köpek Bu köpeğin diğer köpeklerden ayıran bir farkı var, bu köpek Fenerbahçe nin fanatiği. Maçları heyecanla izleyen bu sevimli köpek, hele ki Fenerbahçe'den bir gol geldiği zaman bakın nasıl seviniyor.
Dağa Taşa Hallenen Köpek 00:08
Dağa Taşa Hallenen Köpek Evet Bu Azgın köpeğimiz dağa taşa hallenmiş alkışlarlayaşıyorum ailesi olarak 3 5 birşey toplayıp karıya götürelim şunu la sevaptır
Eğitimcilerini Korkudan Öldüren Köpek 00:57
Eğitimcilerini Korkudan Öldüren Köpek Bu güzel köpek arkadaşımız kendisini test eden eğitmenlerinden birinin elinden kurtulup diğerinin de tam kıçını dişleyecekken son anda zaptediliyor, yoksaaaa ...
Orta Parmağa Tahammülü Olmayan Köpek 00:47
Orta Parmağa Tahammülü Olmayan Köpek Bu küçük arkadaşımız doğal olarak kendisine hareket çekilmesinden hoşlanmıyor. Böyle gag guk, seyret bakalım sunucusu gibi laflar etmeyi de hiç sevmem ama başlık yeterince açıkken bir de sizi datmin edecek açıklama yazmaya çalışıyorum hoş görün efenim. iyi seyirler.
Sahaya Girdiğine Aşırı Sevinen Köpek 00:45
Sahaya Girdiğine Aşırı Sevinen Köpek Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Ev İşlerinde Sahibine Yardımcı Olan Goldenlar 01:16
Ev İşlerinde Sahibine Yardımcı Olan Goldenlar Dünyanın en duygusal hayvanları oldukları yetmiyormuş gibi birde yardımcı oluyorlar yahu sevilmez mi bu hayvanlar?
Pitbula Yol Açan Kurt Köpeği 00:40
Pitbula Yol Açan Kurt Köpeği Kara saplanan pitbulla yol açan arkadaşı kurt köpeği.
Kangala Artistlik Yapmanın Hazin Sonu 00:41
Kangala Artistlik Yapmanın Hazin Sonu Kafesteki Kangal cinsi köpeğe ayağını uzatıp kafese vurup akınca şaka yapmak isteyen ergen gerisi bu genç ağzının payını çok güzel alıyor.
Seyir Halindeyken Arabanın Camından Atlayan Köpek 00:41
Seyir Halindeyken Arabanın Camından Atlayan Köpek ABD'de seyir halinde olan araç ve aracın arka koltuğunda yer alan köpek. Başlıktanda belirttiğimiz gibi açık olan camdan faydalanıp aşağıya atlayan köpek, başka bir araç kamerası tarafından görüntüleniyor. Seyrediyoruz
Sahibinden Başkası Kucağına Alınca Ölü Taklidi Yapan Köpek 01:33
Sahibinden Başkası Kucağına Alınca Ölü Taklidi Yapan Köpek Sahibinin kucağında atarlı bir kuçu olup başkasının kucağına gidince gözüne ışık tutulmuş dağ tavşanı gibi kasılıp kalan sevimli köpeğin komik hallerini izliyoruz.