Hoşgeldiniz!

Muhabbet Kuşu Videoları

Muhabbet Kuşu Videoları ve Sesleri

Muhabbet Kuşu Dans Ediyor! 00:37
Muhabbet Kuşu Dans Ediyor! İnanılmaz bir muhabbet kuşu, şimdiye kadar gördüğünüz en güzel dansı sergiliyor. Attığı öpücük de cabası!
Star Wars'tan Fırlama Muhabbet Kuşu 01:40
Star Wars'tan Fırlama Muhabbet Kuşu
Çipetpet Diye Konuşan Muhabbet Kuşu 00:31
Çipetpet Diye Konuşan Muhabbet Kuşu İşte gerçek çipetpet diye konuşan muhabbet kuşu
Damızlık Muhabbet Kuşu Hayri Abi 02:31
Damızlık Muhabbet Kuşu Hayri Abi Sherwood ormanının yegane damızlığı bu muhabbet kuşu irisinin öpmediği kalmamış anlaşılan adamlara yavşıyor. Hayır bizimde vardı muhabbet kuşu o da çıkardı kafaya teşinirdi amk demek ki adamlarda saç fantazisi mevcut...
İzmir'de Satınalma Müdürlüğü Yapan Muhabbet Kuşu 01:12
İzmir'de Satınalma Müdürlüğü Yapan Muhabbet Kuşu Muhabbet kuşunun parayla olan komik münasebetini izliyoruz efendim.
Tenis Topuyla Oynayan Muhabbet Kuşu 01:36
Tenis Topuyla Oynayan Muhabbet Kuşu Tenis Topuyla Oynayan Muhabbet Kuşu
Tüysüz Muhabbet Kuşu Instagram'ın Yeni Fenomeni Oldu 01:19
Tüysüz Muhabbet Kuşu Instagram'ın Yeni Fenomeni Oldu Boston'da yaşayan 2 yaşındaki zavallı muhabbet kuşu Rhea, nasıl göründüğünden habersiz, sahibiyle mutlu bir şekilde yaşıyor. Instagram'daki hesabından sonra tüysüz Rhea'nın sevimliliğine bayılan takipçileri, küçük kuşun üşümemesi için ona el örgüsü süveterler bile göndermiş. Üşümesi dışında başka hiçbir sağlık sorunu olmayan minik Rhea, düzenli olarak veterinere de gidiyor. Sahibi, 'O çok sosyal. Kafesi hiç sevmiyor, biz de bu yüzden onu hep dışarı salıyoruz' diyor.
Ölen Eşini Bırakmak İstemeyen Muhabbet Kuşu 01:43
Ölen Eşini Bırakmak İstemeyen Muhabbet Kuşu Vatandaşımız ölen muhabbet kuşunun eşi ile son vedalaşmasını yaptırmak istemiş, ortaya duygu dolu bu görüntüler çıkmış.
Kuş Beyinli Diyenleri Utandıran Muhabbet Kuşu 00:54
Kuş Beyinli Diyenleri Utandıran Muhabbet Kuşu Kuş beyinli derken bir kez daha düşünmenize sebep olacak türden muhabbet kuşunun yeteneğini izleyeceksiniz.
Dedikodu Yaparken Kendinden Geçen Muhabbet Kuşu 00:26
Dedikodu Yaparken Kendinden Geçen Muhabbet Kuşu Dedikodu Yaparken Kendinden Geçen Muhabbet Kuşu
Muhabbet Kuşu Ele Alıştırma Yöntemi 02:19
Muhabbet Kuşu Ele Alıştırma Yöntemi keşke kelimeleri taklit edebilme yeteneğin olmasaydı be muhabbet kuşu. eğlence amaçlı doğal yaşamından koparılıp kafese hapsedilen şu kuş türünün yaşamadığı eziyet yoktur şu topraklarda.
Muhabbet Kuşu İhlas Suresini Okuyor 01:13
Muhabbet Kuşu İhlas Suresini Okuyor Diyarbakır’da İhlas Suresini Eksiksiz Okuyan ‘sofi’ İsimli Muhabbet Kuşu, Görenleri Şaşkına Çeviriyor
Muhabbet Kusu Eğitimi 01:33
Muhabbet Kusu Eğitimi Muhabbet kusu alıstırılmıs
Kediyi Hayattan Bezdiren Muhabbet Kuşu 01:55
Kediyi Hayattan Bezdiren Muhabbet Kuşu Kedi kedi olalı böyle eziyet görmedi
İtina İle Küfreden Muhabbet Kuşu :d 00:49
İtina İle Küfreden Muhabbet Kuşu :d İtina ile Küfreden Muhabbet Kuşu :D
Oyuncak Kuşa Yazan Muhabbet Kuşu 00:20
Oyuncak Kuşa Yazan Muhabbet Kuşu Oyuncak Kuşa Yazan Muhabbet Kuşu
Yavru Muhabbet Kuşu Besleme 01:06
Yavru Muhabbet Kuşu Besleme anne tarafından beslenemeyen yavruları besleme.
Muhabbet Kuşu Ve Sultan Papağanı 04:15
Muhabbet Kuşu Ve Sultan Papağanı Papağan; Papağangiller (Psittacidae) familyasından, çok renkli tüyleri olan tırmanıcı kuşlara verilen addır. Tropikal bölgelerde (Asya ve Afrika’da az Güney Amerika ve Okyanus’ya da çokça) yaşarlar. Papağanın kıvrık ve kalın gagası, kısa bacakları vardır. Ayaklarında iki önde ikisi arkada olmak üzere dört parmak bulunur. Başlıca özelliği, insan sesini bilerek konuşuyormuşcasına taklit edebilmesidir. Söylediği sözcükler birkaç sözcüğü geçmese de uzun cümleleri şaşırmadan tekrarlayan türleri vardır. Papağanların parlak, göz alıcı, uzun ve güzel tüyleri vardır. Kırmızı, mavi, sarı, yeşil gibi parlak renkli tüyler kuşu olduğundan çok daha güzel gösterir. Renkleri ve konuşmaları taklit edebilme yeteneklerinden ötürü yüksek fiyatlar karşılığında alıcı bulurlar. Doğal olarak ağaçlarda yaşayan tırmanıcı kuşlardır. Pek iyi uçamazlar. Yuvalarını ağaç kovuklarına kaya yarıklarına yaparlar. Yılda 2-3 yumurta yapan büyüklerin yanı sıra küçük türler daha çok yumurta yaparlar. Üzüm ve benzeri yumuşak meyveler ya da tane tohum gibi yiyecek maddelerini yerler. Sert meyveleri (fındık, ceviz vb) sevmezler. Papağanların 500 den fazla çeşidi vardır. Başlıca türleri: Jakolar, amazonlar, loriler, aralar, kakadular. Amazon papağanı Amerika’da yaşar, yaklaşık 55 cm uzunluğunda, uçamayan bir türdür. Yeni Zelanda koca papağanı en büyük türlerdendir. Tüyleri mavi, kırmızı; kuyruğu mavi sarıdır. Yaklaşık 50 cm’dir. Yeni Zelanda’da yaşar, eti yenir. Papağangiller, (Lat. Psittacidae). Omurgalı hayvanlardan Kuşlar sınıfının, Guguksular takımının, Papağanlar alt takımına giren bir familyadır. Tropikal bölge kuşlarıdır. Dilleri düzdür ve konuşmaları taklit edebilirler. Başlıca türleri: Başkuşpapağanı, serçepapağanı, jako, Amazon papağanı, miğferli kakadu, muhabbet kuşu. Papağanlar, (Lat. Psittaci Psittaciformes). Omurgalı hayvanlardan Kuşlar sınıfının, Guguksular takımının bir alt takımıdır. Tropikal bölge hayvanlarıdır. Ayakları tırmanmaya uygun, canlı renkli ve konuşmaya alıştırılabilen kuşları içerir. Üst gagalarının ucu çengel gibi kıvrıktır. Papağangiller ve Fırçadilligiller olmak üzere iki familyası vardır.
Zikir Çeken Muhabbet Kuşu 01:43
Zikir Çeken Muhabbet Kuşu Dinlediğim İlahiden Etkilenen Muhabbet Kuşu Cezve Geldi