Hoşgeldiniz!

Çetin Çiftçioğlu Şakaları

Çetin Çiftçioğlu Şakası Videoları

Çetin Çiftçioğlu - Kırmızı Işık Şakası 08:23
Çetin Çiftçioğlu - Kırmızı Işık Şakası Çetin Çiftçioğlu bu sefer de şakazede'ye kırmızı ışıkta geçtiğini söyleyip, anında mahkeme kuruyor!
Şakacı- Borsa'da Panikleyen Berber 04:00
Şakacı- Borsa'da Panikleyen Berber Çetin Çiftçioğlu nun nostaljik şakalarından...Borsa ya yoğun şekilde konsantre olan berberin aynı anda müşteriyi de traş etme çabası...Aman abi kulağı götürüyorduk...
Çetin Çiftçioğlu - Kurban Pazarlığı Şakası 06:41
Çetin Çiftçioğlu - Kurban Pazarlığı Şakası Çetin Çiftçioğlu, Kurban Pazarlığı Yaparak Şakazedeyi Kızdırıyor...
Çetin Çiftçioğlu - Hayvanat Bahçesi Şakası 02:04
Çetin Çiftçioğlu - Hayvanat Bahçesi Şakası Çetin Çiftçioğlu - Hayvanat Bahçesi Şakası
Çetin Çiftçioğlu - Kolu Uzayan Dilenci Şakası 02:12
Çetin Çiftçioğlu - Kolu Uzayan Dilenci Şakası Çetin Çiftçioğlu - Kolu Uzayan Dilenci Şakası
Şakacı - İkiye Bölünen Taksi Şakası 07:18
Şakacı - İkiye Bölünen Taksi Şakası Efsane şakacı Çetin Çiftçioğlu'nun unutulmayan şakalarından ortadan ikiye bölünen taksi şakası.
Şakacı Çetin Çiftçioğlu - Memleket Havaları Şakası 06:58
Şakacı Çetin Çiftçioğlu - Memleket Havaları Şakası Meşhur şakacımızın yıllar önce yaptığı şakada doldurduğu memleket havalarını satmaya çalışıyor. Yurdum insanının verdiği tepkiler de gayet manidar olmuş.
Şakacı - Taksiye Deve Bindirme 09:27
Şakacı - Taksiye Deve Bindirme Çetin Çiftçioğlu nun yine en sevilen şakalarından biri..Sattığı deveyi, otogara götürmek isteyen satıcı ve taksi şoförleri arasında amansız mücadele.. -Deve sığar mı taksiye? -Sığmaz mı abicim ya?
Şakacı - Çıldıran Teyze (Her Şeye Burnunu Sokan Adam) 07:38
Şakacı - Çıldıran Teyze (Her Şeye Burnunu Sokan Adam) Yıllar önce 3.Büyük Ankara Festivali'nde yakaladığı teyzemizi oldukça sinirlendiren canımız Çetin Ağabeyimiz en sonunda darbelerden kaçamıyor.Neyse ki en sonunda stüdyoda ağırladığı öğretmen teyzemizle tüm buzları çözülüyor... Diğer Bölümler : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/276599/sakaci-herseye-burnunu-sokan-adam-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/48301/sakaci-herseye-burnunu-sokan-adam http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/17768/cetin-ciftcioglu-sakaci-roportajlara-musallat-olan-adam
Çetin Çiftçioğlu - Uçan Şapka Şakası 05:23
Çetin Çiftçioğlu - Uçan Şapka Şakası Çetin Çiftçioğlu Şakacı Programındaki Uçan Şapka Şakası..
Çetin Çiftçioğlu - Yarışma Cevabı Şakası 04:49
Çetin Çiftçioğlu - Yarışma Cevabı Şakası Çetin Çiftçioğlu, çöpçü kılığına girip şakazedeye yarışmada sorulan sorunun cevabını veriyor. Sonrasında ise neler oluyor, izliyoruz.
Çetin Çiftçioğlu - Gemi Muavini Şakası 10:45
Çetin Çiftçioğlu - Gemi Muavini Şakası Türk televizyonlarında şaka denince akla gelen ilk isim tabi ki Çetin Çiftçioğlu'dur. Bu güzel şakasında ise şakanın güzelliği, şakazede abimizin içtenliği ve doğallığıyla birleşince komik bir çalışma ortaya çıkmış. Çetin Çiftçioğlu ve muavin abimizi alkışlarla yaşatalım.
Treni Vurdurarak Çalıştırtmak - Çetin Çiftçioğlu 06:22
Treni Vurdurarak Çalıştırtmak - Çetin Çiftçioğlu Ankara'dan başka bir yerde yapılmayacak kamera şakası budur. Ankaralı'lara tren ittiren Çetin Abiyi alkışlıyorum.
Goril Şakası - Çetin Çiftçioğlu 10:41
Goril Şakası - Çetin Çiftçioğlu Şakacı klasiğiyle şaka sektörünün fenomenlerinden olan Çetin abimizin efsanevi şakalarından birisi. Efenim şakada görevli bağyan arkadaşımız goril kutusunu birisine emanet eder ve gider daha sonrasında ise olaylar gelişir. Görülmeye değer sahneler ise gorilden kaçamayıp çömelince birşey yapmaz hesabı çömelen abimiz ve goril çıkcak gelin diye yardım çığlıkları atan diğer abimiz
Çetin Çiftçioğlu - Wc Şakası 07:46
Çetin Çiftçioğlu - Wc Şakası Böyle işememi olur abiii...Yorum yok, Asım Abi gereken yorumları yapmış. Ağacın altında galonlar dolusu işeyen arkadaşlarımızı da tebrik ediyoruz. Alkışlarla yaşatıyoruz
Şakacı Kaymakam Olursa (Çetin Çiftçioğlu) 06:32
Şakacı Kaymakam Olursa (Çetin Çiftçioğlu) Efsane şakacı Çetin Çiftçioğlu Avcılar Kaymakamı rolüne girer.Necip muhtar meslektaşlarını trollemek için Çetin Çiftçioğlunu arar ve olaylar gelişir.Özellikle trollenen ilk muhtar izlemeye değer.Hepimizin gülmeye şu sıralar çok ihtiyacı var. İyi seyirler.
Çetin Çiftçioğlu ATM Şakası 09:44
Çetin Çiftçioğlu ATM Şakası Şakacı Çetin Çiftcioğlu Atm önüne giderek insanların kart şifrelerini öğrenmeye çalışıyor.Soranlara ise ''Şifre Koleksiyoneri''olduğunu söylüyor.En sondaki şakazede Behçet ise Çetin Çiftçioğlu'na kartını kaptırıyor ve şakacı karşısında soğuk terler döküyor.
Şakacı Çetin Çiftçioğlu - Efsane Taksi Şakası 10:42
Şakacı Çetin Çiftçioğlu - Efsane Taksi Şakası Çocukluğumuzun komedyeni Çetin Çiftoğlu'nun efsane şakalarından biriyle sizleri baş başa bırakıyorum...
Gülmeyen Kızı Güldürme Yarışması - Çetin Çiftçioğlu 03:13
Gülmeyen Kızı Güldürme Yarışması - Çetin Çiftçioğlu Çetin Çiftçioğlu ile adeta bir Kanal 7 efsanesi olan Şakacı programının şakalarından biri. İyi seyirler efenim...
Galata Kulesini Satmak - Çetin Çiftçioğlu 25:58
Galata Kulesini Satmak - Çetin Çiftçioğlu Çetin Çiftçioğlu'nun eski bir şakasını izleyeceğiz. Abimiz İstanbul'un meşhur ve tarihi Galata Kulesini satıyor. Sülün Osman görse ağzı açık kalırdı.
Çetin Çiftçioğlu'nun Efsane Olympic Lyon Şakası 22:20
Çetin Çiftçioğlu'nun Efsane Olympic Lyon Şakası Basın mensupları Atatürk Havaalanı'nda O.Lyon futbolcularını beklerken Eyüp Şafakspor oyuncuları gelir ve ardından olaylar gelişir. Senelerdir arşvilerde bekleyen efsane şaka sizlerle. İyi seyirler.
Şakacı - Çetin Çiftçioğlu 2 Liralık Ayakkabı Şakası 10:50
Şakacı - Çetin Çiftçioğlu 2 Liralık Ayakkabı Şakası Çetin ağabeyimizin güzel şakalarından biri . İyi seyirler efenim...
Çetin Çiftçioğlu - Ambulans Şakası 10:33
Çetin Çiftçioğlu - Ambulans Şakası Çetin Çiftçioğlu bu şakada şakazedeyi apar topar ambulansa bindirip götürüyor...
Çetin Çiftçioğlu - Durağın Kendi Kendine Yer Değiştirmesi Şakası 04:32
Çetin Çiftçioğlu - Durağın Kendi Kendine Yer Değiştirmesi Şakası Şakacı Çetin Çiftçioğlu, şakazedeye durağın yer değiştirmesi şakasını yapıyor.
Şakacı - Herşeye Burnunu Sokan Adam 2 02:33
Şakacı - Herşeye Burnunu Sokan Adam 2 Çetin Çiftçioğlu Usta'nın kendi kanalına yüklediği Herşeye Burnunu Sokan Adamın yeni bir bölümü.Valla işte ekonomik kriz efendim?Kalkıp da Hagi ye 6 maç ceza verilir mi abicim ya... İlgili İçerikler : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/48301/sakaci-herseye-burnunu-sokan-adam http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/17768/cetin-ciftcioglu-sakaci-roportajlara-musallat-olan-adam