Hoşgeldiniz!

ayak

Baş Omuz Diz Ayak Vücudumuz Şarkısı | Çocuk Şarkıları 2016 | Sevimli Dostlar | Adisebabatv 01:11
Baş Omuz Diz Ayak Vücudumuz Şarkısı | Çocuk Şarkıları 2016 | Sevimli Dostlar | Adisebabatv 611.228 izlenme - 8 yıl önce Çocuk şarkıları 2016 Sevimli Dostlar ile vücudumuzu tanıyoruz!
Zorla Spor Yaparken Hissettiğim 00:13
Zorla Spor Yaparken Hissettiğim 160.596 izlenme - 6 yıl önce Aslında birçok insan bir zaman sonra böyle bir moda girmekte. Yani çevrenin zorlamalarıyla ancak bu kadar olur.
Kırık ve Alçı Sonrası Ayak Egzersizleri 02:13
Kırık ve Alçı Sonrası Ayak Egzersizleri 40.529 izlenme - 9 yıl önce Ayak incinmeleri, ayakla ilgili rahatsızlıklar ve kırılıp tedavisi bitip de alçıdan çıkmış ayaklar için fizik tedavi egzersizleri. Özellikle sporcu sakatlanmalarından sonra da öneriliyor.
Keçi Yavrusu Tıklanma Rekoru Kırıyor 01:22
Keçi Yavrusu Tıklanma Rekoru Kırıyor 41.248 izlenme - 12 yıl önce Sosyal paylaşım sitelerinde, bir keçi yavrusunun ön ayakları üzerinde yürüdüğü görüntüler, tıklanma rekorları kırıyor.
Ayak Kırılması 00:14
Ayak Kırılması 68.580 izlenme - 18 yıl önce inanılmaz kaza, iğrençççççç
Ayak Sesi - Asmr 01:23
Ayak Sesi - Asmr 14.806 izlenme - 6 yıl önce Bir ayak tabanının zeminde çıkarttığı sesin nasıl bizi etkilediğine şahit olduğumuz bu videoda, asmr tekniği uygulanmış.
misery 03:08
misery 24.378 izlenme - 14 yıl önce çok korkunç bir sahne
Kocaali 13:44
Kocaali 20.240 izlenme - 15 yıl önce uc ayak
Huzur Dolu Bir Hayat Yaşayan Tiktok Çifti 00:13
Huzur Dolu Bir Hayat Yaşayan Tiktok Çifti 6.117 izlenme - 4 yıl önce Ne diyelim ki efendim ne güzel mutlular işte. Allah herkese böyle bir koca böyle bir hanım nasip etsin.
Analı Kızlı Ayak Gösteren Garip Aile 00:25
Analı Kızlı Ayak Gösteren Garip Aile 21.094 izlenme - 9 yıl önce Ask.fm'de ayak faşisti birinin "ayaklarını göster" demesi üzerine kendi yetmemiş anasının ayaklarınıda çağırmış. İbretle izliyoruz.
Aleix Vidal'ın Ayak Bileğinin Kırılması ( 18) 02:57
Aleix Vidal'ın Ayak Bileğinin Kırılması ( 18) 14.418 izlenme - 7 yıl önce Barcelona'nın Alaves'i 6-0 yendiği maçta Aleix Vidal talihsiz sakatlık geçirdi. Topa mudahale etmek isterken sanırım ayağı oyuncunun altında kalarak ayak bileği kırıldı..
Lil Pump'ın Riley Reid'e Ayağıyla Sigara İçirmesi  00:14
Lil Pump'ın Riley Reid'e Ayağıyla Sigara İçirmesi 7.775 izlenme - 5 yıl önce Yeni yetme hip hopçılardan olan Lil Pump; yetişkin içerik oyuncusu Riley Reid'e ayağından sigara içirdiği yetmezmiş gibi mantardan sararmış baş parmağını yalatıyor. Üstelik kızın boynuna tasma bağlayıp zincirini de elinde tutuyor. Riley hanım her ne kadar lejyoner olsa da, endüstri içerisinde kısa zamanda çok hızlı şekilde yükselerek kendine saygın bir konum edinmişti fakat yapmış olduğu bu davranışla başta ben (geçmişi önemli değil gelinliği giydirip evlenmek isterdim.) olmak üzere çoğu kişinin midesini ağrıtmıştır. Esefle kınıyoruz.
Çin Kızının Pedere Ayak Masajı 00:20
Çin Kızının Pedere Ayak Masajı 14.717 izlenme - 14 yıl önce çin kızının pedere ayak masajı
3 Ayak Horon 06:02
3 Ayak Horon 10.083 izlenme - 14 yıl önce deli bula deli
Brezilyan Usulu Ayak Törpüleme 02:30
Brezilyan Usulu Ayak Törpüleme 6.633 izlenme - 6 yıl önce Görüntüdeki Brezilyalı ayak törpüsüne yeni bir boyut kazandırmak istemiş.
Şeffaf Ayakkabı ile Nasıl Yürünür 03:01
Şeffaf Ayakkabı ile Nasıl Yürünür 9.186 izlenme - 6 yıl önce Ayakların şeffaf ve topuklu ayakkabı içerisinde nasıl göründüğünü ve nasıl yürünmesini gösteren ablamız.
Quentin Tarantino'nun Ayak Fetişi 01:33
Quentin Tarantino'nun Ayak Fetişi 8.389 izlenme - 8 yıl önce Ünlü yönetmenin ayak fetişti olduğu hayranları tarafından çokça dile getirilen bir durum. Daha öncelerde de filmlerinde kadın ayaklarını ön plana çıkardığı videolar izlemiştik. Burada da yine aynı şekilde izlemeye devam ediyoruz.
Eşinin Ayağını Yoğurtla Marine Edip Yiyen Adam 01:06
Eşinin Ayağını Yoğurtla Marine Edip Yiyen Adam 3.240 izlenme - 4 yıl önce Trafiğin ortasında, eşi de yanında. Yoğurda bandırılmış taze bir ayağa kim hayır diyebilir ki? Tarifsiz ve eşsiz lezzet.
Ayak Başparmak tırnak kaybının Medikal Protez Tırnak Uygulaması ile giderilmesi nasıl yapılır? 05:03
Ayak Başparmak tırnak kaybının Medikal Protez Tırnak Uygulaması ile giderilmesi nasıl yapılır? 9.313 izlenme - 8 yıl önce Medikal Protez Tırnak Uygulaması tırnak yatağı sorunlarına bağlı bozuk tırnak çıkması, ya da tırnak yeme problemine bağlı gelişen bozuk tırnak'ta görüntünün kamuflajı için uygulanan kozmetik bir yöntemdir. Ayakta uygulanan Medikal Protez Tırnak uygulaması ile bakımları yapıldığı müddetçe kişi çıkartmak isteyene kadar bu protez tırnaklar ayakta kalabilir. Burada önemli olan husus. Bu yöntem Tırnak Mantarı tedavisinde kullanılmaz ve mantarlı tırnaklara uygulanmaz. Bu yüzden uygulama yapılacak tırnakta mantar olmadığının bir hekim tarafından öncesinde tespit edilmesi gerekir. Bu yöntem aynı zamanda ayakta kök bölgesine yakın alanlarda gelişen tırnak kırıklarının giderilmesinde de kullanılmaktadır. Bu videoda Tırnak yatağı bozukluğuna bağlı bozuk ve kısa tırnak probleminin Medikal Protez Tırnak uygulaması ile nasıl giderildiği aşama aşama anlatılmıştır.. Videodaki görüntüler bazı izleyiciler için itici gelebilmektedir. Fakat bu video tırnaklarındaki rahatsızlık yüzünden hayatları boyunca saklanmak zorunda olan, bu sorun yüzünden psikolojik problem yaşayan çok sayıda insana yardımcı olacaktır. Medikal Protez Tırnak Uygulamaları hakkında detaylı bilgi için lütfen web sayfalarımızı ziyaret ediniz. Hyasminbeauty Atalar Mahallesi Sultan Sokak No 21 Kat 2 Daire 2-3 Kartal / İstanbul 0216488515 Whatsapp 05530203502 www.tirnakprotezi.com www.hyasmin.com facebook.com/hyasminguzellik Misael Gauna & Evence - Only You - Free Background Music No Copyright Music https://www.youtube.com/watch?v=RVDk_... Misael Gauna Facebook - https://www.facebook.com/MisaelGaunaM... YouTube - http://www.youtube.com/MisaelGaunaMusic SoundCloud - Twitter - https://twitter.com/MisaelGauna Audiojelly - http://www.audiojelly.com/releases/on... Junodownload - http://www.junodownload.com/artists/M... Amazon - http://goo.gl/nNIVZc iTunes - https://itunes.apple.com/gw/artist/mi... TrackItDown - https://www.trackitdown.net/artist/43... Beatport - http://www.beatport.com/artist/misael... Evence Facebook - https://www.facebook.com/EvenceMusic Twitter - https://twitter.com/EvenceMusic Instagram - http://instagram.com/skitsngiggles/ Email - evencemusic@gmail.com
El Kullanmadan Bağcık Bağlama 00:41
El Kullanmadan Bağcık Bağlama 11.466 izlenme - 14 yıl önce eller kullanılmadan ayakkabının bağcığını bağlayabilme
Ayak Tırnakları Olmayan Kız 00:17
Ayak Tırnakları Olmayan Kız 126 izlenme - 2 ay önce Konjenital Anonişi, el ve ayak parmaklarındaki tırnakları etkileyen bir durumdur. Bu duruma sahip bireyler, tüm tırnaklarını tipik bir şekilde kaybederler. Tırnakların olmaması durumu doğuştan fark edilebilir.
Topuklu Ayakkabı - Asmr 01:55
Topuklu Ayakkabı - Asmr 5.045 izlenme - 6 yıl önce İç gıdıklama sanatı olan ASMR'da bu kez topuklu ayakkabıyla performans izliyoruz, dinliyoruz.
ayak gıdıklama, ayak slime, topuklu ayakkabı, babet, ayaksever 01:00
ayak gıdıklama, ayak slime, topuklu ayakkabı, babet, ayaksever 4.394 izlenme - 6 yıl önce ayak gıdıklama, ayak slime, topuklu ayakkabı, babet, ayaksever
schatzi 01:01
schatzi 11.644 izlenme - 17 yıl önce benm köpegim ayak yalamaya bayılıyor:D
Ayağa Boşalma Şakası 04:04
Ayağa Boşalma Şakası 10.284 izlenme - 9 yıl önce Şakalar gün geçtikçe zıvanadan çıkıyor, bu sefer yan kabinde tuvaletini yapan adamın ayağına boşalmış gibi beyaz sıvı atıyorlar ve ah oh diyerek attırdığına inandırıyor, türkiyede olsa dövüüyolarmış.. Video TwinzTv den alınmadır
Naylon Çorap Sesi - ASMR 01:01
Naylon Çorap Sesi - ASMR 4.975 izlenme - 6 yıl önce Naylon çorabın zeminde çıkarttığı ses bir insanı nasıl etkiler? İşte bu şekilde. ASMR tekniği ile insanın içine işleyen bir ses.
Siirtli Özgür Ve Kardeşleri 13:53
Siirtli Özgür Ve Kardeşleri 12.379 izlenme - 15 yıl önce hiphop semame kolbastı kurdish halay delilo guvendi mutlaka izle
Ayak Gıdıklama, Ayak Slime, Topuklu Ayakkabı, Babet, Ayaksever 00:53
Ayak Gıdıklama, Ayak Slime, Topuklu Ayakkabı, Babet, Ayaksever 3.322 izlenme - 6 yıl önce ayak gıdıklama, ayak slime, topuklu ayakkabı, babet, ayaksever