Hoşgeldiniz!

azerbaycan

Düğünde Damadı Çileden Çıkaran Gelin 00:14
Düğünde Damadı Çileden Çıkaran Gelin 1.610.416 izlenme - 9 yıl önce Her ne kadar gelin gerçekten kezban olsa ve damat gerilmekte haklı olsa da verdiği tepki bildiğin hödüklüktür. Durun gençler daha cicim ayı başlamadan bu ne tahammülsüzlük? Bir de sevgisizlikleri çok belli oluyor yazık lan.
Azerbaycanlı Server Beşirli'ye Otomobil Hediye Edildi 00:39
Azerbaycanlı Server Beşirli'ye Otomobil Hediye Edildi 4.621 izlenme - 10 ay önce Azerbaycan’da aracının üzerine yüklediği yardım malzemelerini depremzedelere getiren Server Beşirli'ye bir iş adamı araba hediye etti.
 Sinan Akçıl & Saide Guliyeva - Daima Yaşa Azerbaycan 03:12
Sinan Akçıl & Saide Guliyeva - Daima Yaşa Azerbaycan 15.016 izlenme - 3 yıl önce Sinan Akçıl & Saide Guliyeva'nın, LETS MENAJERLİK etiketiyle yayınlanan "Daima Yaşa Azerbaycan" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Sinan Akçıl Düzenleme: Sinan Akçıl & Mert Aydın Yönetmen: Emrah Özbilen "Daima Yaşa Azerbaycan" şarkı sözleri ile Yeşil ve kırmızı mavi Bu bizdeki kalbin rengi Çocuğu yaşlısı genci Hepsi cesur halkın sesi Vatansız olmaz Kursundan korkmaz Hepimiz tek can sen daima Yaşa Azerbaycan Kimseden korkmaz Hiç toprak satmaz Bayrağı heyecan sen daima Yaşa Azerbaycan Hainler pusuda bekler Askeri nöbet bekler Evlatlar kayıp olur ama Doğruca cennetteler...
Ermenistan'a Ait Hedeflerin Vurulma Anı 00:19
Ermenistan'a Ait Hedeflerin Vurulma Anı 6.638 izlenme - 3 yıl önce Azerbaycan Savunma Bakanlığı 7 köyüm Ermeni işgalinden kurtarıldığını duyururken Ermenistan hedeflerinin vurulma anına ilişkin yeni görüntüleri yayınladı. Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in ulusa seslenişi https://www.izlesene.com/video/ilham-aliyevin-ulusa-seslenis-konusmasi/10483646
Azerbaycanlı Spikerden Türkiye'nin Fransa'ya Attığı Gol 00:31
Azerbaycanlı Spikerden Türkiye'nin Fransa'ya Attığı Gol 6.092 izlenme - 4 yıl önce Fransa'ya karşı hesabı beraberleştirdiğimiz golümüze Azerbaycanlı spiker coşkuyla sevinmiş.
Mübariz İbrahimov - Kahraman Asker 04:52
Mübariz İbrahimov - Kahraman Asker 13.782 izlenme - 8 yıl önce Mübariz İbrahimov Henüz 22 yaşında Azerbaycan Türk'ü bir yiğit, bir aslan parçası ona vereceğimizin bütün sıfatların hafif kalacağı şehidimiz. Tarih boyunca sayısız kahraman yetiştiren bir milletin evladı. Nasıl Kürşad 40 çerisi ile çin sarayını bastıysa, tek başına ardında görünmez bir ordu ile Ermenistan sınırını Ermeni kuvvetlerinin dağıtan Kahraman. Bana göre 20. yüzyılın Kürşad'ı. (Öldürülen ermeni sayısının 135 olduğu da söyleniyor...)
Bakü'de Amerikan Dublajı Yapan Gençler 01:18
Bakü'de Amerikan Dublajı Yapan Gençler 12.571 izlenme - 7 yıl önce
mafya babalari azerbaycanda 01:41
mafya babalari azerbaycanda 14.534 izlenme - 13 yıl önce rusyada oldurulen azerbaycanli mafya babasi hikmetin defni ichin gelmish dunya mafyalari
İkoncan  Sabri İle Azerbaycan Uşaklarına Sesleniş 00:39
İkoncan Sabri İle Azerbaycan Uşaklarına Sesleniş 13.769 izlenme - 6 yıl önce İki devlet tek millet kan kardeşimiz Azerbaycan'ın gözde translarından Sabri'nin Azerbaycan uşaklarına tebliğ ettiği mesajı dinleyelim efem.
Trans Baki İle Rüyalar Alemine Giriş 01:23
Trans Baki İle Rüyalar Alemine Giriş 11.560 izlenme - 7 yıl önce Tek millet 2 devlet aynı ağacın kolları kardeş ülke Azerbaycan'ın gözde travestilerinden Baki kardeşimizin ulasa seslenişini dinleyelim efem. iyi seyirler.
20 Yanvar 1990 Katliamı, Nadir Görüntüler. 20:09
20 Yanvar 1990 Katliamı, Nadir Görüntüler. 4.861 izlenme - 5 yıl önce Sitemizde 20 Yanvar (20 ocak 1990) katliamı ile görüntü olmadığını fark ettim ve bu eksikliği o günle ilgili nadir amatör çekimlerle tamamlamaya karar verdim.
Azeri Havası (Çok Hareketli) 02:24
Azeri Havası (Çok Hareketli) 19.356 izlenme - 14 yıl önce Güney Azerbaycan Türk Bayrağı
İlham Aliyev'in Eşini 1. Yardımcsı Olarak Ataması 00:29
İlham Aliyev'in Eşini 1. Yardımcsı Olarak Ataması 11.585 izlenme - 7 yıl önce Başkanlık sisteminde, başkanın yapabileceği ufak şımarıklıklardan birisi. Mihriban Aliyev, kocası yurt dışındayken, ona vekalet edecek. Kardeş ülkeden, örnek uygulama.
Kafayı Koparmalı-Birleştirmeli Dans 03:34
Kafayı Koparmalı-Birleştirmeli Dans 8.953 izlenme - 8 yıl önce Sanırım görüntüler bir Azeri düğününden. Düğüne iştirak eden uzman dansçı konukların müthiş performansı takdire şayan. Oldum olası nefret ederim düğünde iyi oynayanlardan. Hiç beceremem çünkü. Tabi bu elemanlar bir tık üstü kastettiklerimin. Lezginka; Kafkasya bölgesinden yayılmış bir dans türü. Pek çok halk bu dansı kendine göre yorumlamış, icra etmiş ve ediyormuş. *Bu sefer sitede arattım valla değişik biçimlerde. Bulamadım içeriği. Bu sefer gol inş.
Ermeniler'in Hazırladığı Türk Mallarını Boykot Reklamı 00:45
Ermeniler'in Hazırladığı Türk Mallarını Boykot Reklamı 8.863 izlenme - 7 yıl önce ermenistan kendi çapında bir reklam hazırlamış ve ermenilere Türk manllarını boykot etme çağrısı yapmış. Verilmek istenilen mesaj belli: Türk mallarını alırsanız o verdiğiniz para yarın birgün Azerbaycanın saldırısı olarak geri dönecektir. Geçtiğimiz yıllarda benzer bir reklam filmi daha hazırlamışlardı onu da hatırlatmakta fayda var : https://alkislarlayasiyorum.com/icerik/189555/ermenilerin-hazirladigi-turk-mallarini-boykot-klibi
Ağrıyan Dişini Kerpetenle Çektiren Azerbaycan Askeri 01:00
Ağrıyan Dişini Kerpetenle Çektiren Azerbaycan Askeri 3.264 izlenme - 3 yıl önce Ermenistan ile cephede savaşan Azerbaycan askerlerinden birinin dişi ağrımış. Ağrıyan dişe silah arkadaşlarından biri kerpetenle çözüm bulmuş.
Fenerbahçe-Schalke Azerbaycan Spiker 02:27
Fenerbahçe-Schalke Azerbaycan Spiker 13.893 izlenme - 17 yıl önce fenerbahçe -schalke azerbaycan spiker anlatıyo izleyin çok komik :)
F1 2017 Azerbaycan Grand Prix Vettel'in Tepkisi 00:38
F1 2017 Azerbaycan Grand Prix Vettel'in Tepkisi 6.893 izlenme - 6 yıl önce Daima arkadan vuran suçludur lafı F1 yarışlarında geçerli değilmiş demek ki.
Kızlar, Tanışmak İsteyen Erkeklere Ne Cevap Verir - Azerbaycan 03:41
Kızlar, Tanışmak İsteyen Erkeklere Ne Cevap Verir - Azerbaycan 4.830 izlenme - 7 yıl önce
Çok Yoğun Çalışan Azeri Trafik Polisleri 03:01
Çok Yoğun Çalışan Azeri Trafik Polisleri 8.268 izlenme - 7 yıl önce Kardeş ülke Azerbaycan'da trafik polislerinin çalışma biçimini pardon rüşvet alma biçimini izleyeceğiz.
Trans Aynur İle Meslek Etiğine Giriş 01:10
Trans Aynur İle Meslek Etiğine Giriş 7.755 izlenme - 6 yıl önce Trans Aynur'un, Azerbaycan'da yaşayan diğer trans bireylere içerlemesi ve mesleğe gereken saygının duyulmadığına olan inancı sonucu bizlere bu videoyu hazırlamıştır.
Ermenilere Bilenen Azeri Kadın 00:23
Ermenilere Bilenen Azeri Kadın 1.932 izlenme - 3 yıl önce Sokak röportajında , hiçbir ceza almayacak olsanız hangi suçu işlerdeniz sorusuna Azeri kadın bakın nasıl cevap vermiş.
Mubariz Ibrahimov - Kısa Film 18:18
Mubariz Ibrahimov - Kısa Film 7.939 izlenme - 9 yıl önce 7 Şubat 1988 doğumlu Mübariz İbrahimov, 2005 yılında Azerbaycan İçişleri Bakanlığı’na bağlı Özel Kuvvetler Bölüğünde, askerlik hizmetini yaparak 2007 yılında terhis olmuştur. 2 yıl sivil hayatında çalıştıktan sonra, 2009 yılı Ağustos ayında Uzman Çavuş olarak Ordu’ya katılmıştır. Kendi isteği ile Azerbaycan Karabağ cephesindeki, sınır birliğine atanmıştı 19 Haziran 2010 tarihinde gece saat 23.30 civarında Mübariz İbrahimov kimseye haber vermeden, sadece “Şehit olursam üzülmeyin. Vatan sağolsun” diye bir mektup bırakarak tekbaşına 1 km mayın döşeli sınırı aşarak, Ermenistan Silahlı Kuvvetleri’nin bulunduğu karakola baskın düzenler. 45 Ermeni asker ve subayını öldürür. Ermeni destek kuvvetleri ile 5 saat, Ermeni silah ve mühimmatını kullanarak çarpışır… Mübariz sabaha karşı Şehit olur. Azerbaycan Devleti, Uzman çavuş Mübariz İbrahimov’u milli kahraman ilan eder. Ermenistan ise, bu bozgun karşısında sınırdaki tüm komuta kademesini değiştirir. Yaşadıkları bu şok hezimetten dolayı, şehit Mübariz’in cenazesini Azerbaycan Devleti’ne 2 aydır teslim etmemiştir. Ermeniler, Mübariz’in cesedinden bile korkmuşlar ki ellerini bağlamışlar ve cesedi üzerinde yaptıkları hakaretleri Rus internet sayfalarında yayınlamışlardır. Unutmadık Yiğidim ! Mekanın Cennet Olsun !
Gelinlikle Oynayan Dayı 01:39
Gelinlikle Oynayan Dayı 4.300 izlenme - 7 yıl önce Bu videomuz kardeş ülke Can Azerbaycan'dan... İçkiyi fazla kaçıran dayı gelinlikle oynamış.
Beyin Yakan Azeri Şaban 05:57
Beyin Yakan Azeri Şaban 5.688 izlenme - 6 yıl önce Yıllarca Azeri ekranlarında dönen Kemal Sunal filmleri sonucunda yeni bir karışım ortaya çıkmıştır efem. Bu karışımı beynimizi pek fazla zorlamayarak izleyelim. Denizde kız oynatmak güzel fikir. Haydi Gel Qurban Oliyim
Milla - Shokolad Kimi Sud 00:37
Milla - Shokolad Kimi Sud 4.492 izlenme - 7 yıl önce Azerbaycan televizyasından bir süt reklamı açıklama yazarak spoiler vermek istemiyorum. Şokolad gibi süt...
Rubik Küp ile Atatürk Portresi 00:27
Rubik Küp ile Atatürk Portresi 3.357 izlenme - 4 yıl önce Azerbeycanlı Hezret Memmedrzayev rubik küpleriyle Atatürk portresi yaptı! Genç sanatçı yaptığı farklı çalışma ile sosyal medyada oldukça konuşuldu.
Hasan Cihat Örter - İki Ülke İlişkilerini Bozmak 01:30
Hasan Cihat Örter - İki Ülke İlişkilerini Bozmak 2.563 izlenme - 5 yıl önce Hüstad Hasan Cihat Örter'in, programına konuk olarak aldığı Azerbeycan'lı gitarist Remiş'e karşı saygısızlığı, Azerbeycanlı bir TV kanalı tarafından eleştirilmiş.
Düğününde Doyasıya Oynayan Gelin Dayı 00:36
Düğününde Doyasıya Oynayan Gelin Dayı 1.712 izlenme - 4 yıl önce Azerbaycan'da çekilen anlamlandırması bir hayli zor bir videoyu paylaşıyorum.