Hoşgeldiniz!

Canım Kardeşim

Canım Kardeşim -  Nane Limon Kabuğu 09:49
Canım Kardeşim - Nane Limon Kabuğu 1.073.365 izlenme - 3 yıl önce Müge okuldan eve hasta olarak gelir. Galip bey kızının iyileşmesi için çeşitli otlar doğal gıdalardan hazırlanmış bir ilaç yapmaya karar verir.
Canım Kardeşim - Annemize Yardım Edelim 08:20
Canım Kardeşim - Annemize Yardım Edelim 90.077 izlenme - 2 yıl önce Müge zili çalıyor ama annesi evde yok galiba :( , kapıda kalan Müge bakalım şimdi ne yapacak.. Hepinize keyifli seyirler diliyorum..
Canım Kardeşim Dağdaki Kulübe 10:14
Canım Kardeşim Dağdaki Kulübe 109.716 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim Dağdaki Kulübe
Canım Kardeşim - Çiftçi Kardeşim 10:36
Canım Kardeşim - Çiftçi Kardeşim 491.938 izlenme - 3 yıl önce Müge ve Mine her ailede görülebilecek türden iki kız kardeş. Belki biraz daha rekabetçiler. Ya da biraz daha huysuz. Ama her şeye rağmen birbirlerini çok severler
Canım Kardeşim - Bugün Bayram 58:48
Canım Kardeşim - Bugün Bayram 95.278 izlenme - 2 yıl önce Müge ikinci sınıfa giden güzel bir kız, Mine ise daha okula başlamadı :)) Abla Müge ve biricik kardeşi Mine'nin en heyecanlı maceralarından birine davetlisiniz :)) İyi seyirler dilerim herkese :) Lütfen abone olun..
Canım Kardeşim - Define Adası 43:31
Canım Kardeşim - Define Adası 854.043 izlenme - 2 yıl önce Değerli izleyiciler kanalımıza abone olarak tüm güncel bölümleri takip edebilirsiniz. Canım Kardeşimde abla Müge ve kardeş Mine ile Define Adasına yolculuğa çıkıyoruuzzz.. Hazır mısınız? Hadi başlayalımm, iyi seyirler herkese.. :)))
Canım Kardeşim - Vız Vız Arı 10:01
Canım Kardeşim - Vız Vız Arı 151.900 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim Vız Vız Arı bölümünde Müge ve Mine'yi neler bekliyor acaba :)) Kahramanlarımızın yaşayacağı maceraya sizi de bekliyoruzz , iyi seyirler dilerim herekese :))
Canım Kardeşim - Harika Bir Deniz 21:49
Canım Kardeşim - Harika Bir Deniz 296.039 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim - Harika Bir Deniz bölümüyle sizlerle Canım Kardeşim’de bir Türk ailesi yaratıldı. İki kız kardeş Mine ve Müge, kedileri Mıncır, anne ve babaları. Küçük kız Mine okul öncesi yaşta, ablası Müge ikinci sınıfa gidiyor.Bir abla kardeş ilişkisini, evin bir parçası olan kedileri ile yaşamlarını anlatılıyor.
Canım Kardeşim - İlkbahar Ve Sonbahar 09:22
Canım Kardeşim - İlkbahar Ve Sonbahar 302.735 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim İlkbahar Ve Sonbaha
Canım Kardeşim - Atabarı Halay 00:45
Canım Kardeşim - Atabarı Halay 491.326 izlenme - 2 yıl önce Müge , Mine ve Mıncır Atabarı oynuyorlar.. hadi onlara katılın.. macera devam ediyoor.. iyi seyirler dilerimm...
Canım Kardeşim Peri Bacalarında Büyük Macera 01:49
Canım Kardeşim Peri Bacalarında Büyük Macera 491.280 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim Peri Bacalarında Büyük Macera Çocuk Çizgi Film sevilen ve her bölümü ilgiyle izlenen çizgi filmi Canım Kardeşim in yeni bölümü bizlerle.
Canım Kardeşim - Canım Oyuncaklarım 10:39
Canım Kardeşim - Canım Oyuncaklarım 139.376 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim Canım Oyuncaklarım Bölümü Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim - Basketbol 01:48
Canım Kardeşim - Basketbol 21 izlenme - 3 hafta önce Canım Kardeşim - Basketbol İbi, Maysa ve Buluıt, Tel Ali, Rafadan Tayfa ve Kuzucuk oyunlarını telefonuna ya da tabletine ücretsiz indirebilirsin.
Canım Kardeşim - Davetsiz Misafir 31:19
Canım Kardeşim - Davetsiz Misafir 56.654 izlenme - 2 yıl önce Müge ve Mine birbirini çook seven iki kardeş. Müge abla, Mine ise kardeş :)) bir de evin bilmiş kedisi Mıncır.. hepinize iyi seyirler dilerim..
Canım Kardeşim Satranç Şarkısı 01:16
Canım Kardeşim Satranç Şarkısı 66 izlenme - 1 ay önce CANIM KARDEŞİM İki çok sevimli kız kardeş… Müge abla… Mine küçük kardeş… Müge ikinci sınıfa gidiyor… Mine daha okula başlamadı… Mine’nin hayal dünyası çok geniş… Çok zaman hayal dünyasında çok farklı bir dünya kuruyor. Müge kardeşi Mine’nin ablası olduğu kadar hem arkadaşı hem de öğretmeni… Mıncır evin kedisi… Fazla bilmiş… Mıncır farklı bir kedi Müge ve Mine’nin çok yakın arkadaşı… Lale hanım bu iki sevimli kız çocuğunun annesi. Her anne gibi çocuklarının üzerine titriyor. Evin babası da Galip bey. Bu sevimlinin en büyük özelliği birlikte hareket etmek. Hep birlikte eğlenip, hep birlikte yeri geldiğinde hüzünleniyorlar. Genel de evde hep neşeli bir ortam var. Sevimli kedimiz Mıncır’ın gözünden ve de ilginç yorumları ile evde yaşanan olaylara tanık oluyoruz…
Canım Kardeşim - Mine'nin Kumbarası 09:31
Canım Kardeşim - Mine'nin Kumbarası 66.372 izlenme - 2 yıl önce Mine ' nin güzel bir kumbarası var :)) Bakalım bu bölüm Mine ve Kumbarası ne gibi bir macerayla karşımıza çıkacak.. hepinize iyi seyirler diliyorum.. :)))
Canım Kardeşim - Harika Bir Deniz 21:49
Canım Kardeşim - Harika Bir Deniz 65.457 izlenme - 2 yıl önce Canım kardeşim çizgifilmimizin kahramanları Müge ve Mine ile denizde uzun bir yolculuğa çıkıyoruz.. Çok keyifli bir bölüm sizlerle birlikte.. Umarım beğenirsiniz, hepinize iyi eğlenceler dilerim.. :)))
Canım Kardeşim 75.bölüm / Arkadaşım Minik 10:13
Canım Kardeşim 75.bölüm / Arkadaşım Minik 12 izlenme - 3 hafta önce Çocuklar parkta gezerken karşılarına çıkan Midilli’yi çok severler. Ve ona Minik adını verirler. Minik, Müge ve Mine’yi evlerine kadar takip eder. Minik isimli Midilli de bizim kızlarımızı çok sevmiştir. Mine ve Müge Minik’i bırakmak istemezler. Bu arada Galip bey Midilli’nin at çiftliğinden kaçtığını öğrenir ve Midilli’yi çiftliğe iade eder. Galip bey atlara binmeyi seven Mine ve Müge’yi de at çiftliğine götürür. Orada at binmeyi öğrenmeye başlarlar.
Canım Kardeşim Mine'nin Koleksiyonu 08:51
Canım Kardeşim Mine'nin Koleksiyonu 65.459 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim Mine'nin Koleksiyonu
Canım Kardeşim - Mine Düzenli Olmayı Öğreniyor 09:03
Canım Kardeşim - Mine Düzenli Olmayı Öğreniyor 55.690 izlenme - 2 yıl önce Küçük kardeş Mine düzen nedir onu öğrenmeye çalışıyor bakalım ne kadar başarılı olacak... :))) Hepinize iyi seyirler diliyorum :)))
Canım Kardeşim - Film Çekiyoruz 09:29
Canım Kardeşim - Film Çekiyoruz 30.252 izlenme - 2 yıl önce Abla Müge ve kardeşi Mine ile film çekiyoruzz :)) Bu iki kardeşin tatlı mı tatlı maceraları tüm hızıyla devam ediyor! İyi seyirler diliyorum.. :)))
Canım Kardeşim - Büyüyünce Ne Olacağım 10:32
Canım Kardeşim - Büyüyünce Ne Olacağım 31.129 izlenme - 2 yıl önce Mine büyünce ne olacağını düşünmektedir bulamayınca ailesine sormaya karar verir.. Aldığı cevaplar ona yetmeyince hayaller kurmaya başlar .. Önce astronot olmak ister. daha sonra daaa.. izleyip görelim, herkese iyi seyirler dilerim :)))
Canım Kardeşim Eyvah Fare Var. 09:48
Canım Kardeşim Eyvah Fare Var. 23.386 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim Eyvah Fare Var
Canım Kardeşim - Bak Postacı Geliyor  09:11
Canım Kardeşim - Bak Postacı Geliyor 9.538 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim Bak Postacı Geliyor TRT Çocuk Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim Tatil Kampı 08:59
Canım Kardeşim Tatil Kampı 4.395 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim Tatil Kampı izle
Canım Kardeşim - Kardeş Geliyor 08:46
Canım Kardeşim - Kardeş Geliyor 9.005 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim - Kardeş Geliyor
Canım Kardeşim - Mine Veteriner Oluyor 08:53
Canım Kardeşim - Mine Veteriner Oluyor 11.312 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim ' de bugün küçük kardeş Mine kendine bir meslek seçiyor.. Yaralı bir kuş bulan Müge ve Mine hangi mesleği seçecek dersiniz? hepinize iyi seyirler dilerim...
Canım Kardeşim - Tasarruf Yap İsraf Etme 09:44
Canım Kardeşim - Tasarruf Yap İsraf Etme 13.097 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim çizgi filmimizde Müge ve Mine bugün çok ama çok önemli bir şey öğreniyor.. Bakalım tasarruf yapmakta başarılı olabilecekler mi? :)) iyi seyirler..
Canım Kardeşim - Daha Dün Annemizin Şarkısı - Trt Çocuk 01:01
Canım Kardeşim - Daha Dün Annemizin Şarkısı - Trt Çocuk 12.937 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim - Daha Dün Annemizin Şarkısı - Trt Çocuk