Hoşgeldiniz!

Cem Yılmaz Videoları İzle

Cem Yılmaz Fundamentals - Ekstralar 35:57
Cem Yılmaz Fundamentals - Ekstralar 34.166 izlenme - 1 yıl önce Cem Yılmaz'ın gösterisinin sinemada olmayan bölümleridir.Arkadaki kitapları merak etmişizdir gösterisinde, bu bölümde de o kitapların içlerinin boş olduğunu görüyoruz. Esprilerini anlatmaya zaten gerek yok iyi seyirler.
Çalgı Çengi - Cem Yılmaz (röportaj) 07:10
Çalgı Çengi - Cem Yılmaz (röportaj) 224 izlenme - 1 ay önce http://www.facebook.com/pages/Salih-%... SALİH İLE GÜRKAN RESMİ SAYFASI
Cem Yılmaz 1998 Bursa Gösterisi 05:57
Cem Yılmaz 1998 Bursa Gösterisi 17.500 izlenme - 2 ay önce Cem Yılmaz'ın Bursa Kültürpark Açkıhava Tiyatrosu'nda 1998 yılında yaptığı gösteriden bir parça. İyi seyirler efenim. Not: Eklemeden edemeyeceğim, o nasıl ayakkabıdır yahu Cem Abi :)
Cem Yılmaz'ın İlk Gösterisi - Leman Kültür (1995) 06:18
Cem Yılmaz'ın İlk Gösterisi - Leman Kültür (1995) 6.079 izlenme - 9 ay önce Aslında başlıkta belirtiğim gibi leman kültür de çıktığı yıllardan kalan ilk tv ye çıktığı kasetin yıllar sonra (ki bu 3 gün önceye denk geliyor) bu görüntüleri çeken kameramanın internete koymaya karar vermesi sonucu sizlerle buluştu. fakat videonun orjinalinde dakikalarca apple reklamı yapıldığı için bunu rahatsız edici buldum ,sizlerinde rahatsız olacağınızı bildiğim için videoyu kesip koydum . İYİ SEYİRLER
Cem Yılmaz | Kuantum (Fundamentals) 03:49
Cem Yılmaz | Kuantum (Fundamentals) 440 izlenme - 5 ay önce Cem Yılmaz - CM101MMXI FUNDAMENTALS Gösterisinden "Kuantum" bölümü. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Cem Yılmaz : Ben De Zeplin Kaçıracağım 00:45
Cem Yılmaz : Ben De Zeplin Kaçıracağım 2.830 izlenme - 4 ay önce 01.11.1998 Ankara Sheraton Oteli'nde Mazhar Alanson ile birlikte kameralar yakalanan ünlü sanatçı Cem Yılmaz, uçak kaçırma ile ilgili sorulara ilginç cevaplar verdi. 'Ben de zeplin kaçıracağım.' diyen Yılmaz, Türkiye'de zeplin olup olmadığı konusunda da kararsızlığa düştü. 'Uçak kaçırma olayıyla gerçekten bir bağlantım yok.' diyen Cem Yılmaz tam asansörün kapısı kapanırken, Mazhar Alanson'a dönerek 'Ama bunu bağlamaya gidiyorum.' şeklinde espri yaptı. İhlas Haber Ajansı Youtube kanalına Abone Ol: http://goo.gl/ZtrNFV İhlas Haber Ajansı Resmi Hesapları Websitesi: http://www.iha.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/iha.com.tr Twitter: https://twitter.com/ihacomtr Instagram: https://instagram.com/ihacomtr/ Google+ : https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/ İhlas Haber Ajansı hakkında https://goo.gl/7KEVuX İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için http://goo.gl/DYHET4
Cem Yılmaz - Taksici Anısı 02:31
Cem Yılmaz - Taksici Anısı 24.691 izlenme - 1 yıl önce Cem Yılmaz ibo showda taksici anısını anlatmış.sanırım yıl 1996-97 olsa gerek.Kenan doğulu ve izel diğer konuklar.ve tabiki ibo. iyi seyirler.
Maçta Dönen Cem Yılmaz'ın Kafası 00:15
Maçta Dönen Cem Yılmaz'ın Kafası 4.045 izlenme - 4 ay önce 1996 yılından, o dönemi yaşamamış ben dahil kimsenin bilmediği, zamanında pek çok taraftarı küfür ettirmiş olan Cem Yılmaz'ın gol sonrası Panasonic banner reklamında kafasının dönmesini izleyeceğiz. Cem Yılmaz o dönemler yeni keşfedilmişti ve Panasonic reklamları sayesinde baya üne kavuşmuştu. Maç da bu arada Galatasaray-İstanbulspor arasında.
Cem Yılmaz'a İkizi Kadar Benzeyen Hoca 08:01
Cem Yılmaz'a İkizi Kadar Benzeyen Hoca 35.544 izlenme - 3 ay önce Bu hocanın komedyen Cem Yılmaz'a benzerliği yok artık dedirtecek. İsmailağa Cemaatinden "Mahmud Efendi Külliyesi Sorumlusu" Muhammed Sinan adlı kişi Cem Yılmaz'ın adeta ikizi.
Cem Yılmaz: Etleriniz Ağrıyorsa Nusret'e Gidin! 00:17
Cem Yılmaz: Etleriniz Ağrıyorsa Nusret'e Gidin! 846 izlenme - 3 ay önce Cem Yılmaz'dan Instagramda nusrete büyük övgü. Etlerinin ağrıdığını söyleyen cem yılmaz nusret'e gitmenin faydalı olduğunu mizahi şekilde anlattı ))
Şanlıurfa'da Cem Yılmaz kahkahası 06:19
Şanlıurfa'da Cem Yılmaz kahkahası 110 izlenme - 4 ay önce 29.01.1999 Tekofaks ve Panasonic firması tarafından düzenlenen 'Panasonic G-520 Anadolu Turnesi' adlı gösteri için Şanlıurfa'ya gelen ünlü şovmen Cem Yılmaz, Urfalılar'ı gülmekten kırdı geçirdi. Şovdan önce Tekofaks-Panosonic bayiinde Cem Yılmaz ve Tekofoks-Panasonic Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hande Bermek biraraya gelerek basın toplantısı düzenledi. Yılmaz, bölgeye gelirken ön yargılı olmadığını belirterek,' Seni oralarda kimse anlamaz diyorlardı. Ben buna çok kızıyorum. Geldim gördüm hepsi pırıl pırıl insanlar. Ayrıca espri anlayışları son derece yüksek. Bu insanların arasında espri yapmakta zorlanacağım' dedi. Tekofaks-Panasonıc Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hande Bermek ise, Arabesk müziği sanatçısı Azer Bülbül'ü transfer etmek için sanatçıya teklif götüreceklerini söyleyerek,' Azer Bülbül şarkı söylerken titriyor. Bizim telefondaki titreme özelliği Azer Bülbül'de mevcut. Düşündük, ikisi iyi bir ikili olurlar. Sanatçıya teklif götüreceğiz' dedi. GÜLME KRİZLERİ DSİ Konferans Salonu'nda sahnelenen, ' Bir Tad, Bir Doku 'adlı tek kişilik oyunu ile Cem Yılmaz Şanlıurfalılar'ı adeta gülme krızine soktu. Cem Yılmaz, oyunundan sonra onuruna düzenlenen ' Sıra Gecesi' ne katıldı. Kazancı Bedih ve saz arkadaşlarının programını izleyen Cem Yılmaz, şarkılara eşlik edip çiğköfte yedi. Sanatçı bugün Şanlıurfa'dan ayrılarak Gaziantep'e haraket edecek. İhlas Haber Ajansı Youtube kanalına Abone Ol: http://goo.gl/ZtrNFV İhlas Haber Ajansı Resmi Hesapları Websitesi: http://www.iha.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/iha.com.tr Twitter: https://twitter.com/ihacomtr Instagram: https://instagram.com/ihacomtr/ Google+ : https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/ İhlas Haber Ajansı hakkında https://goo.gl/7KEVuX İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için http://goo.gl/DYHET4
Cem Yılmaz - Aile Şerefi (Kısa Film) 01:00
Cem Yılmaz - Aile Şerefi (Kısa Film) 5.759 izlenme - 4 ay önce Sevilen komedyen Cem Yılmaz evinde karşısına oğlu Kemal'i alarak Aile Şerefi adında eğlenceli bir kısa filme imza atmış.
Cem Yılmaz Opet Reklamları 10:40
Cem Yılmaz Opet Reklamları 5.898 izlenme - 1 yıl önce 2005 yılı gibi çıkan Opet reklamlarını izleyeceğiz. Opet firması Cem Yılmaz'a bu reklamlar karşılığı 2.5 Milyon dolar (o zamanın kuruyla ve eski parayla 3.5 trilyon lira) ödemişti. Reklamlar kısa film gibi uzundu şimdiki gibi 10 saniyelik reklamlardan değildi. Reklamlar deli gibi ilgi gördü internette paylaşıldı. Opet firmasıda bu ilgiye alakasız kalmadı ve x litre benzin alana Türkçe sesli Gitt (Güvenli İnsan Taşıma Taşıtı) oyuncağını promosyon olarak hediye etti. https://picload.org/image/ppglppa/gitt1.jpg https://picload.org/image/ppglppc/gitt2.jpg Araba reklam çekimlerinin bitmesinin ardından Rahmi Koç Vakfı müzesinde sergilenmektedir ve hala oradadır : https://picload.org/image/ppglppd/rahmikocmuze.jpg
Cem Yılmaz Telsim Reklamı 01:34
Cem Yılmaz Telsim Reklamı 126.340 izlenme - 11 yıl önce TAMAMEN DUYGUSAL : ) İZLEYİN SÜPER
Cem Yılmaz - Fundamentals Pasaport Kontrolü 05:09
Cem Yılmaz - Fundamentals Pasaport Kontrolü 60.641 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz - Fundamentals Pasaport Kontrolü
Cem Yılmaz'a Nasıl Bilet Bulunur? (2002) 04:03
Cem Yılmaz'a Nasıl Bilet Bulunur? (2002) 5.090 izlenme - 1 yıl önce Varol Yaşaroğlu'nun sunduğu Grafi2000 programına ilk konuk olarak Cem Yılmaz katılır. Cem Yılmaz'ın gösterilerine bilet bulamayanlar için kısa bir video hazırlanmıştır. Bende siz değerli dostlarım için böyle bir içeriği nostalji tadında paylaşayım dedim. İyi seyirler... Kısa Bilgi; Varol Yaşaroğlu Karikatürist Varol Yaşaroğlu, Türk animasyon yapımcısı ve karikatürist. “Kendi yarattığımız hayal dünyasında her şeyi değiştirmek mümkün” söylemini yaşam tarzı yapmış; mizah, karikatür ve animasyona aşık, Koca Kafalar’ın yaratıcısı ve Grafi2000'in kurucusu.(wikipedia)
Laf Lafı Açıyor (Cem Yılmaz & Demet Şener) 06:46
Laf Lafı Açıyor (Cem Yılmaz & Demet Şener) 3.719 izlenme - 1 yıl önce 11 Nisan 1998 yılında Cem özer'in sunduğu programa Cem Yılmaz ve Demet Şener katılır .
Cem Yılmaz - Kesin İp Var! 03:36
Cem Yılmaz - Kesin İp Var! 60.099 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz - CMYLMZ (2007) Gösterisinden "Kesin ip var."
Kelime Oyunu - Cem Yılmaz'lı Yılbaşı Özel 58:53
Kelime Oyunu - Cem Yılmaz'lı Yılbaşı Özel 34.283 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz'ın katıldığı yayınlanmayan Kelime Oyunu. Yayından Kaldırdılar Ama Yayınlanmasını Engelleyemediler! Ali İhsan Varol'un hazırlayıp sunduğu sevilen yarışma programı 'Kelime Oyunu'nun Cem Yılmaz'lı yılbaşı özel programı vimeo'da yayımlandı. Varol, yılbaşı özel programını Cem Yılmaz'la çekmiş ancak bu özel yayın, program aniden yayından kaldırıldığı için yayınlanamamıştı. Bloomberg ekranlarında yayınlanırken, Gezi direnişi sırasında, direnişe gönderme yapan sorularıyla dikkat çeken program yaz döneminden sonra Show TV ekranlarında boy göstermeye başlamıştı. Toplumsal olayları da yarışmalarında işleyen Varol, 17 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu sonrası da 'Halk ağzında rüşvet alan kişi” sorusunu sormuş, program birkaç gün sonra 'beklenilen performansı sergilemediği' iddiasıyla yayından kaldırılmıştı. Programın yayından kaldırılması üzerine Cem Yılmaz, Twitter hesabından yaptığı açıklamada "TV'deki en temiz, düzgün program Kelime Oyunu yayından kaldırılmış. Ayıp. Gönüllü konuk olmuştum. En sevdiğimiz programdı. Yakıştıramadım" demişti. Programın sosyal medyadan yayınlanması üzerine Twitter'da "Bu devirde sansür zor" yorumları yapıldı.
Cem Yılmaz Tuvalet 03:53
Cem Yılmaz Tuvalet 267.623 izlenme - 11 yıl önce
Cem Yılmaz'lı Doritos Reklamları (Tamamı) 07:25
Cem Yılmaz'lı Doritos Reklamları (Tamamı) 4.713 izlenme - 1 yıl önce 2003 yılında tv'de yayınlanmaya başlamış doritos alaturca reklamlarının tamamını bir araya getirip, siz değerli site ahalisinin beğenisine sunuyorum efendim. iyi seyirler dilerim.
Cem Yılmaz - Benim Kocam Yapar Ameliyatı 06:57
Cem Yılmaz - Benim Kocam Yapar Ameliyatı 57.218 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz Yine Yaptı Yapacağını :)
Cem Yılmaz - Fundamentals (Faruk Eczanesi Nerde?) 04:58
Cem Yılmaz - Fundamentals (Faruk Eczanesi Nerde?) 45.685 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz - Fundamentals (Faruk Eczanesi Nerde?)
Cem Yılmaz Fundamentals - Teknoloji Çılgınlığı 10:04
Cem Yılmaz Fundamentals - Teknoloji Çılgınlığı 24.370 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz Fundamentals - Teknoloji Çılgınlığı Kadir Baykal Facebook; http://on.fb.me/17aK9kM Kadir Baykal Twitter; http://bit.ly/15sJuNi Kadir Baykal İzlesene; http://bit.ly/11RNeUq
Cem Yılmaz - Baba Siz Çıkın İstiyorsanız 01:53
Cem Yılmaz - Baba Siz Çıkın İstiyorsanız 17.565 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz - BİFO & CMYLMZ Gösterisinden "Baba siz çıkın istiyorsanız" bölümü.
Cem Yılmaz - İngiltere Giremez Miyim Amca? 02:02
Cem Yılmaz - İngiltere Giremez Miyim Amca? 32.821 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz - İngiltere Giremez Miyim Amca? " Noldu amca , noldu? İngiltere ye giremez miyim? Yanımda payam var amca , payam var , Tuyist olarak geldim dönücem Türkiye ye işim gücüm vay Yoksa ........ İngiltere yi :D
Cem yilmaz Askerlik Er gazinosu 02:49
Cem yilmaz Askerlik Er gazinosu 16.656 izlenme - 5 yıl önce Cem yilmaz Askerlik Er gazinosu
Cem Yılmaz'la İngilizce Öğreniyorum 01:39
Cem Yılmaz'la İngilizce Öğreniyorum 5.550 izlenme - 2 yıl önce Özellikle site üyelerimizin ortak problemi olan ingilizce Cem Yılmaz'ın da problemi gibi gözüküyor. Kendine has üslubuyla konuyu özetleyen Cem Yılmaz yine her zaman ki bizleri güldürmeyi başarıyor. açıklamayı fazla uzatmadan hepinize iyi seyirler.
Cem Yılmaz | Uyudun mu? (Fundamentals) 03:13
Cem Yılmaz | Uyudun mu? (Fundamentals) 107 izlenme - 5 ay önce Cem Yılmaz - CM101MMXI FUNDAMENTALS Gösterisinden "Uyudun mu?" bölümü. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Cem Yılmaz - Bahattin abi tam ölmüş mü? 04:23
Cem Yılmaz - Bahattin abi tam ölmüş mü? 39.272 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz - CM101MMXI FUNDAMENTALS Gösterisinden "Bahattin abi tam ölmüş mü?" bölümü.
Cem Yılmaz | 250'yi Verirsem Ben Ne Yiyeceğim ? 02:25
Cem Yılmaz | 250'yi Verirsem Ben Ne Yiyeceğim ? 33.018 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz - CMYLMZ (2007) Gösterisinden "250'yi verirsem ben ne yiyeceğim" bölümü.
Cem Yılmaz - Fatal Error 03:31
Cem Yılmaz - Fatal Error 13.028 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz - Fatal Error