Hoşgeldiniz!

ceset

Ceset Türkçe Altyazılı Fragman 02:07
Ceset Türkçe Altyazılı Fragman 92.659 izlenme - 10 yıl önce Tehlikeli ve bir o kadar da çekici bir kadının cesedi, morgda kaybolur. Film, bu kayıp bedenin izini süren bir dedektifin araştırmasını anlatıyor.
Acımasız Kadından Erkek Arkadaşına Korkutucu Şaka 07:41
Acımasız Kadından Erkek Arkadaşına Korkutucu Şaka 28.200 izlenme - 6 yıl önce Göğsüne ve boynuna açtığı yaralarla ölü numarası yapan acımasız kadından erkek arkadaşının aklını başından alan şaka. Eve gelen adam kapıdan ayağını içeri atar atmaz bir şok geçiriyor, kanlar içerisindeki sevgilisini gördüğünde ise tüm dünyası başına yıkıldı.
41 Yıldır Bozulmayan Şehit Naaşı 01:00
41 Yıldır Bozulmayan Şehit Naaşı 10.840 izlenme - 3 yıl önce Kars’ın Sarıkamış ilçesine bağlı Karakurt köyünde, Şehit Polis Natik Karadeniz’in 41 yıllık kabrinin HES Barajında su tutulmaya başlanması ve köy mezarlığının barajın rezervuar alanında kalacak olması nedeniyle geçtiğimiz günlerde yapılan nakil işlemi sırasında görevliler tarafından açılan mezarda şehit cenazesinin ve kefeninin çürümediği ve bozulmadığı tespit edilerek kayıt altına alınmış.
700 Yıllık Arab Babanın Çürümeyen Cesedin Sırrı 06:06
700 Yıllık Arab Babanın Çürümeyen Cesedin Sırrı 34.089 izlenme - 12 yıl önce arap baba kimdir?bazı kaynaklara göre arap baba harput velilerinden. gerçek adı yusuf olup babasının adı arabşahtır. hayatı hakkında fazla bir bilgi yoktur. doğum tarihi ve yeri belli değildir. on üçüncü asırda yaşadığı rivayet edilen arap baba harputun fethi için gelen selçuklu kumandanlarından olup aynı zamanda büyük bir velidir.islamiyeti yaymak için bazan kılıç kullanan arab baba çoğu zaman insanlara doğru yolu göstermek için vaaz ve nasihatlerde bulundu. sık sık kılıçla geldim kalemle gidec
Murat Kekilli Kara Gözlüm 03:35
Murat Kekilli Kara Gözlüm 74.969 izlenme - 16 yıl önce ...
Cenazede Hareket Eden Ceset 00:17
Cenazede Hareket Eden Ceset 6.559 izlenme - 3 yıl önce Endonezya'daki cenazede corona virüsten ölen erkek cesedi toprağa verilirken korkutan anlar yaşanmış. Erkek cesedin gömülürken hareket ettiği tespit edilmiş.
15 Senede Çürümeyip Gençleşen Ceset 04:50
15 Senede Çürümeyip Gençleşen Ceset 6.158 izlenme - 10 yıl önce Mezarlığın yeri değişecek diye dedesinin cesedini çıkardı herkes şoke oldu.
Timsahın Öldürdüğü Adamı Kara Büyü ile Geri Getirmesi 05:10
Timsahın Öldürdüğü Adamı Kara Büyü ile Geri Getirmesi 9.766 izlenme - 6 yıl önce Endonezya'da meydana geldi. 41 yaşındaki Syraifuddin isimli adam, arkadaşlarıyla birlikte Berau'da nehirde yüzdüğü sırada timsah saldırısına uğrayıp suyun altına çekilmiş. Yakınlarının anlattığına göre, aramalar sonuçsuz kalınca cesedin Lempake Nehri'nin sularına gömüldüğü kabul edilmiş. Köylüler, "timsah büyü sanatı" konusunda uzmanlaşmış yerel bir kara büyücüyle temas kurarak Syarifuddin'in hayatta kalması için büyü yaptırmış. Yetişkin haliyle 5.2 metreye kadar ulaşabilen tuzlu su timsahının, yırtıcı bir hayvan olmasına rağmen zarar vermeden sürüklediği cesedi karaya kadar taşıdığı kameralara böyle yansımış.
Asansördeki Ceset 10 Yıl Sonra Bulundu 01:41
Asansördeki Ceset 10 Yıl Sonra Bulundu 8.392 izlenme - 8 yıl önce İzmir'in Konak İlçesi'ndeki bir katlı otoparkın yaklaşık 10 yıldır kullanılmayan asansöründe kimliği belirsiz erkek cesedi bulundu. Asansörün bulunduğu merdiven boşluğunda çalışma yapan boyacı tarafından bulunan ve çürüyen cesedin neredeyse iskelet haline geldiği, üzerindeki kıyafetin cebinden de Türk Lirası'ndan 6 sıfır atılmadan önceki dönemden kalan eski 100 bin TL'lik çok sayıda banknot çıktığı öğrenildi. Polis ölen kişinin kimliğini belirlemek için çalışma başlatırken, ceset otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Alsancak Semti 1475 Sokak'taki katlı otoparkta boya badana yapan işçi, asansörün bulunduğu merdiven boşluğundaki işlerini tamamladıktan sonra, asansörden kötü koku geldiğini fark edince polise haber verdi. Bildirilen yere gelen polis, asansörün kapısını açtığında kimliği belirsiz bir kişinin çürümüş cesediyle karşılaştı. Neredeyse iskelet haline gelen cansız bedenin bir erkeğe ait olduğu, kıyafetinde yapılan incelemede ise Türk Lirası'ndan 6 sıfır atılmadan önceki dönemden kalan 100 bin TL'lik çok sayıda banknot çıktığı belirtildi. Cesedi sonradan gören Yusuf Aksoy (32), "Asansör yıllardır kullanılmıyordu, cesedi bulunan kişinin kim olduğunu bilmiyorum, vücudunun bazı bölümlerinde et vardı ama çürümüştü" diye konuştu. Kötü koku nedeniyle cesedin bulunduğu yere girmekte güçlük çektiğini söyleyen Caner Fındıkçı (30) da "Ayakları yok gibiydi, sanırım fareler yemiş. Boyacının fark etmesi üzerine cesede ulaşıldı. Çok kötü kokuyordu" dedi. Savcının olay yerindeki incelemenin ardından, ceset otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, cesedin kime ait olduğunu belirlemeye çalışıyor.
Ceset Kokularını Alan Kargaların Teksas'ı İşgal Etmesi 02:50
Ceset Kokularını Alan Kargaların Teksas'ı İşgal Etmesi 3.882 izlenme - 3 yıl önce Amerika'nın en büyük eyaletlerinden biri olan Teksas'ta ceset kokularını alıp kente inen kargalar, market kuyruğunda bekleyen insanlara saldırmış.
Sigorta Şirketine Ceset Getiren Afrikalı Aile 01:32
Sigorta Şirketine Ceset Getiren Afrikalı Aile 2.785 izlenme - 4 yıl önce Sigorta şirketinin akrabalarının ölümüne inanmasını sonucu Afrikalı aile cesedi sigorta şirketine götürmeye karar vermiş.
nusaybin'de bıçaklanan öğrencinin cesedi tarlada b 03:57
nusaybin'de bıçaklanan öğrencinin cesedi tarlada b 8.778 izlenme - 12 yıl önce mardinin nusaybin ilçesinde bıçaklanan lise öğrencisinin cesedi tarlada bulundu. polis ilçede geniş çapta soruşturma başlattı. - www.nusaybinimcom.com
Breaking Bad Asitle Ceset Eritme Sahnesi 01:42
Breaking Bad Asitle Ceset Eritme Sahnesi 3.926 izlenme - 5 yıl önce Breaking Bad'in ilk sezonunun 2. bölümünden bir sahne izleyeceğiz.
Cesetle Röportaj Yapmaya Çalışan Muhabir 01:01
Cesetle Röportaj Yapmaya Çalışan Muhabir 8.199 izlenme - 8 yıl önce Brezilya’nın Aracaju kentinde bir suç mahalline giden muhabir, yerdeki cesetle röportaj yapmaya çalıştı. Üç kişinin dahil olduğu olay yerine ilk giden kişilerden biri olan muhabirin çabasını görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.(Y.KAYNAK)
Pek Hayvan Sevmeyen Bir Hayvan Sever 01:39
Pek Hayvan Sevmeyen Bir Hayvan Sever 5.499 izlenme - 7 yıl önce Videodaki şahıs sinir krizi geçiriyor olsa gerek, hayvanları oraya öldürüp atanlara serzeniş yaparken hayvan leşlerine kötü muamalesiyle dikkat çekiyor.
Sıcağı Sıcağına Evde Patlayan Bomba 02:40
Sıcağı Sıcağına Evde Patlayan Bomba 2.590 izlenme - 4 yıl önce 90'lar soğuk, sisli, puslu ölümün kol gezdiği yillardi.. Ölüm her yerden bulurdu seni.. Katiller bir kenara bir gece kışın sokakta kalsan donarak ölürdün.. Sokakta kalmasan bile evde soba zehirlenmesinden dolayı ölebilirdin.. Sabahları okula gitmek ise sıcak yatağından kalkıp o soğuk evde hazırlanmak zulümdü.. O yıllarda herkes arabesk havada bunalım takılıyordu.Sevdiği kız ayrıldı diye boğaz köprülerinden intihar edenler mi ararsın, Müslüm baba diye kendini jilete vuranlari mi ararsın.. Kimsen yok, sokaklarda ışıklar şimdi ki gibi kameralar yok çünkü genel olarak yeni yerleşim yapılıyor boş araziler çoktu.. Sokaklarda akşamları yürürken gidiyorsun ama aklında hep bir soru başıma birşey gelir mi ? Hele ki inşaat dönemiydi 90'lar o inşaatlarda ne cinayetler örtbas edildi kim bilir o evlerin temellerine kolonlarına kim bilir ne cesetler atılıp üzerine beton atildi.. Faili meçhul cinayetlerin hat safhada olduğu yıllarıdi.. Bir özelliği daha vardı bu yılların siyasi iktidarsızlık ve önünü görememe kaygısı..
Eski Tabutu İçindeki Cesediyle Alan Eskici 00:30
Eski Tabutu İçindeki Cesediyle Alan Eskici 1.924 izlenme - 4 yıl önce Eski tabutları toplayarak yeni hale getiren yada tabutların tahtasını başka şekilde değerlendiren adam tabutlardan birini içindeki cesetle birlikte almış.
Sıcağı Sıcağına - Bu Ceseti Tanıyorsanız Lütfen Bizi Arayın 2 (+18) 01:27
Sıcağı Sıcağına - Bu Ceseti Tanıyorsanız Lütfen Bizi Arayın 2 (+18) 4.298 izlenme - 8 yıl önce Ambulanstan önce olay yerine giden polisten önce yakınlarını kaybedenlerle röpörtaj yapan ve ölen kişileri görüntüleyen saykodelik sıcağı sıcağına programından 2. kimlik tespit bölümü.
Öğrencisini Ceset Olarak Kullanan Öğretmen 02:11
Öğrencisini Ceset Olarak Kullanan Öğretmen 3.020 izlenme - 6 yıl önce Video'nun tarafımla alakası yoktur. Din dersinde uygulamalı eğitimi izliyoruz.
Hindistan'da Corona Virüsten Ölen Hastanın Cansız Bedenini Nehre Attılar 00:45
Hindistan'da Corona Virüsten Ölen Hastanın Cansız Bedenini Nehre Attılar 551 izlenme - 2 yıl önce Hindistan’ın Balrampur kentinde Covid-19’dan ölen bir hastanın cansız bedenini nehre atan iki kişi yoldan geçen vatandaşlar tarafından anbean kayıt altına alındı.
Çılgın Tatil - Fragman (Ölmeyen Ceset İçerir) 02:33
Çılgın Tatil - Fragman (Ölmeyen Ceset İçerir) 1.602 izlenme - 8 yıl önce Türkiye'nin bu filmle tanışması özel kanallara geçiş dönemine rastlar. Tek kanallı televizyon döneminden çıkıştan sonra film dağarcığı genişleyen gençlerimizin pek tuttuğu oldukça eğlenceli bir filmdir.işlediği komedi macera teması oldukça başarılı olmuş ve filmin çekilen ikinci bölümü de en az ilki kadar beğenilmiştir. Hele ki Bernie rolündeki Terry Kiser harika bir oyuculuk çıkarmıştır.
Sagopa Kajmer--Yaşayan Ceset 2008 03:50
Sagopa Kajmer--Yaşayan Ceset 2008 3.628 izlenme - 15 yıl önce sago!
Ceset Tüccarları Burke ve Hare 02:48
Ceset Tüccarları Burke ve Hare 787 izlenme - 4 yıl önce 1800'lü yılların İrlanda'sında William Burke ve William Hare tarafından gerçekleştirilen ceset ticaretinin perde arkası.
taksici cinayeti zanlıları tutuklandı 01:31
taksici cinayeti zanlıları tutuklandı 1.786 izlenme - 12 yıl önce saruhanlı'nın paşaköy beldesi yakınların katledilen taksi şoförünün zanlıları tutuklanarak ceza evine konuldu.