Hoşgeldiniz!

ceset

Ceset Türkçe Altyazılı Fragman 02:07
Ceset Türkçe Altyazılı Fragman 86.793 izlenme - 9 yıl önce Tehlikeli ve bir o kadar da çekici bir kadının cesedi, morgda kaybolur. Film, bu kayıp bedenin izini süren bir dedektifin araştırmasını anlatıyor.
41 Yıldır Bozulmayan Şehit Naaşı 01:00
41 Yıldır Bozulmayan Şehit Naaşı 10.352 izlenme - 2 yıl önce Kars’ın Sarıkamış ilçesine bağlı Karakurt köyünde, Şehit Polis Natik Karadeniz’in 41 yıllık kabrinin HES Barajında su tutulmaya başlanması ve köy mezarlığının barajın rezervuar alanında kalacak olması nedeniyle geçtiğimiz günlerde yapılan nakil işlemi sırasında görevliler tarafından açılan mezarda şehit cenazesinin ve kefeninin çürümediği ve bozulmadığı tespit edilerek kayıt altına alınmış.
IŞİD Cesetleri Sokakta Sergiledi 00:42
IŞİD Cesetleri Sokakta Sergiledi 21.802 izlenme - 8 yıl önce Suriye'nin Rakka kentinde kafası kesilerek öldürülmüş askerler, IŞİD militanları tarafından sokak ortasında çürümeye bırakıldı. IŞİD'in başkent ilan ettiği Rakka'da gizlice çekilen korkunç görüntüler IŞİD vahşetini bir kez daha ortaya koydu. Daily Mail'in haberine göre, kadın ve çocukların geçtiği yolda, kafası kesilmiş Suriye askerlerinin cesetleri ortalıkta sergileniyor.Temmuz ayında çekildiği iddia edilen görüntüler, çitlere bağlanmış, yollara atılmış, kafası kesilmiş ve çürümeye bırakılmış Suriye askeri cesetlerini gösteriyor.
Cenazede Hareket Eden Ceset 00:17
Cenazede Hareket Eden Ceset 6.306 izlenme - 2 yıl önce Endonezya'daki cenazede corona virüsten ölen erkek cesedi toprağa verilirken korkutan anlar yaşanmış. Erkek cesedin gömülürken hareket ettiği tespit edilmiş.
Acımasız Kadından Erkek Arkadaşına Korkutucu Şaka 07:41
Acımasız Kadından Erkek Arkadaşına Korkutucu Şaka 26.665 izlenme - 5 yıl önce Göğsüne ve boynuna açtığı yaralarla ölü numarası yapan acımasız kadından erkek arkadaşının aklını başından alan şaka. Eve gelen adam kapıdan ayağını içeri atar atmaz bir şok geçiriyor, kanlar içerisindeki sevgilisini gördüğünde ise tüm dünyası başına yıkıldı.
700 Yıllık Arab Babanın Çürümeyen Cesedin Sırrı 06:06
700 Yıllık Arab Babanın Çürümeyen Cesedin Sırrı 31.236 izlenme - 11 yıl önce arap baba kimdir?bazı kaynaklara göre arap baba harput velilerinden. gerçek adı yusuf olup babasının adı arabşahtır. hayatı hakkında fazla bir bilgi yoktur. doğum tarihi ve yeri belli değildir. on üçüncü asırda yaşadığı rivayet edilen arap baba harputun fethi için gelen selçuklu kumandanlarından olup aynı zamanda büyük bir velidir.islamiyeti yaymak için bazan kılıç kullanan arab baba çoğu zaman insanlara doğru yolu göstermek için vaaz ve nasihatlerde bulundu. sık sık kılıçla geldim kalemle gidec
Murat Kekilli Kara Gözlüm 03:35
Murat Kekilli Kara Gözlüm 74.880 izlenme - 15 yıl önce ...
Ceset Kokularını Alan Kargaların Teksas'ı İşgal Etmesi 02:50
Ceset Kokularını Alan Kargaların Teksas'ı İşgal Etmesi 3.876 izlenme - 2 yıl önce Amerika'nın en büyük eyaletlerinden biri olan Teksas'ta ceset kokularını alıp kente inen kargalar, market kuyruğunda bekleyen insanlara saldırmış.
Timsahın Öldürdüğü Adamı Kara Büyü ile Geri Getirmesi 05:10
Timsahın Öldürdüğü Adamı Kara Büyü ile Geri Getirmesi 9.583 izlenme - 5 yıl önce Endonezya'da meydana geldi. 41 yaşındaki Syraifuddin isimli adam, arkadaşlarıyla birlikte Berau'da nehirde yüzdüğü sırada timsah saldırısına uğrayıp suyun altına çekilmiş. Yakınlarının anlattığına göre, aramalar sonuçsuz kalınca cesedin Lempake Nehri'nin sularına gömüldüğü kabul edilmiş. Köylüler, "timsah büyü sanatı" konusunda uzmanlaşmış yerel bir kara büyücüyle temas kurarak Syarifuddin'in hayatta kalması için büyü yaptırmış. Yetişkin haliyle 5.2 metreye kadar ulaşabilen tuzlu su timsahının, yırtıcı bir hayvan olmasına rağmen zarar vermeden sürüklediği cesedi karaya kadar taşıdığı kameralara böyle yansımış.
15 Senede Çürümeyip Gençleşen Ceset 04:50
15 Senede Çürümeyip Gençleşen Ceset 5.446 izlenme - 9 yıl önce Mezarlığın yeri değişecek diye dedesinin cesedini çıkardı herkes şoke oldu.
Asansördeki Ceset 10 Yıl Sonra Bulundu 01:41
Asansördeki Ceset 10 Yıl Sonra Bulundu 7.856 izlenme - 7 yıl önce İzmir'in Konak İlçesi'ndeki bir katlı otoparkın yaklaşık 10 yıldır kullanılmayan asansöründe kimliği belirsiz erkek cesedi bulundu. Asansörün bulunduğu merdiven boşluğunda çalışma yapan boyacı tarafından bulunan ve çürüyen cesedin neredeyse iskelet haline geldiği, üzerindeki kıyafetin cebinden de Türk Lirası'ndan 6 sıfır atılmadan önceki dönemden kalan eski 100 bin TL'lik çok sayıda banknot çıktığı öğrenildi. Polis ölen kişinin kimliğini belirlemek için çalışma başlatırken, ceset otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Alsancak Semti 1475 Sokak'taki katlı otoparkta boya badana yapan işçi, asansörün bulunduğu merdiven boşluğundaki işlerini tamamladıktan sonra, asansörden kötü koku geldiğini fark edince polise haber verdi. Bildirilen yere gelen polis, asansörün kapısını açtığında kimliği belirsiz bir kişinin çürümüş cesediyle karşılaştı. Neredeyse iskelet haline gelen cansız bedenin bir erkeğe ait olduğu, kıyafetinde yapılan incelemede ise Türk Lirası'ndan 6 sıfır atılmadan önceki dönemden kalan 100 bin TL'lik çok sayıda banknot çıktığı belirtildi. Cesedi sonradan gören Yusuf Aksoy (32), "Asansör yıllardır kullanılmıyordu, cesedi bulunan kişinin kim olduğunu bilmiyorum, vücudunun bazı bölümlerinde et vardı ama çürümüştü" diye konuştu. Kötü koku nedeniyle cesedin bulunduğu yere girmekte güçlük çektiğini söyleyen Caner Fındıkçı (30) da "Ayakları yok gibiydi, sanırım fareler yemiş. Boyacının fark etmesi üzerine cesede ulaşıldı. Çok kötü kokuyordu" dedi. Savcının olay yerindeki incelemenin ardından, ceset otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, cesedin kime ait olduğunu belirlemeye çalışıyor.
Sigorta Şirketine Ceset Getiren Afrikalı Aile 01:32
Sigorta Şirketine Ceset Getiren Afrikalı Aile 2.773 izlenme - 3 yıl önce Sigorta şirketinin akrabalarının ölümüne inanmasını sonucu Afrikalı aile cesedi sigorta şirketine götürmeye karar vermiş.
Benito Mussolini'nin Cesedinin Teşhir Edilmesi 01:24
Benito Mussolini'nin Cesedinin Teşhir Edilmesi 7.501 izlenme - 7 yıl önce Faşizmin babası Benito Mussolini 1922-45 yılları arasında İtalya'yı tek başına yönetmiştir. Herhangi bir muhalif tavra tahamülü olmayan diktatör II. Dünya Savaşının sonlarına doğru İspnya'ya kaçmak istemiş ancak Partizanlar tarafından yakalanıp öldürülmüştür. Cesedi Loreto Meydanında halka teşhir edilmiş, cesedine tekme atan, tüküren halk bir nevi baskı rejiminin hıncı almıştı. Yakalandığında üzerinde Alman üniforması bulunan Mussolini metresi ile beraber idam edilmiştir.
Sıcağı Sıcağına Evde Patlayan Bomba 02:40
Sıcağı Sıcağına Evde Patlayan Bomba 2.548 izlenme - 3 yıl önce 90'lar soğuk, sisli, puslu ölümün kol gezdiği yillardi.. Ölüm her yerden bulurdu seni.. Katiller bir kenara bir gece kışın sokakta kalsan donarak ölürdün.. Sokakta kalmasan bile evde soba zehirlenmesinden dolayı ölebilirdin.. Sabahları okula gitmek ise sıcak yatağından kalkıp o soğuk evde hazırlanmak zulümdü.. O yıllarda herkes arabesk havada bunalım takılıyordu.Sevdiği kız ayrıldı diye boğaz köprülerinden intihar edenler mi ararsın, Müslüm baba diye kendini jilete vuranlari mi ararsın.. Kimsen yok, sokaklarda ışıklar şimdi ki gibi kameralar yok çünkü genel olarak yeni yerleşim yapılıyor boş araziler çoktu.. Sokaklarda akşamları yürürken gidiyorsun ama aklında hep bir soru başıma birşey gelir mi ? Hele ki inşaat dönemiydi 90'lar o inşaatlarda ne cinayetler örtbas edildi kim bilir o evlerin temellerine kolonlarına kim bilir ne cesetler atılıp üzerine beton atildi.. Faili meçhul cinayetlerin hat safhada olduğu yıllarıdi.. Bir özelliği daha vardı bu yılların siyasi iktidarsızlık ve önünü görememe kaygısı..
Breaking Bad Asitle Ceset Eritme Sahnesi 01:42
Breaking Bad Asitle Ceset Eritme Sahnesi 3.429 izlenme - 4 yıl önce Breaking Bad'in ilk sezonunun 2. bölümünden bir sahne izleyeceğiz.
Cesetle Röportaj Yapmaya Çalışan Muhabir 01:01
Cesetle Röportaj Yapmaya Çalışan Muhabir 8.184 izlenme - 7 yıl önce Brezilya’nın Aracaju kentinde bir suç mahalline giden muhabir, yerdeki cesetle röportaj yapmaya çalıştı. Üç kişinin dahil olduğu olay yerine ilk giden kişilerden biri olan muhabirin çabasını görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.(Y.KAYNAK)
nusaybin'de bıçaklanan öğrencinin cesedi tarlada b 03:57
nusaybin'de bıçaklanan öğrencinin cesedi tarlada b 8.761 izlenme - 11 yıl önce mardinin nusaybin ilçesinde bıçaklanan lise öğrencisinin cesedi tarlada bulundu. polis ilçede geniş çapta soruşturma başlattı. - www.nusaybinimcom.com
Eski Tabutu İçindeki Cesediyle Alan Eskici 00:30
Eski Tabutu İçindeki Cesediyle Alan Eskici 1.913 izlenme - 3 yıl önce Eski tabutları toplayarak yeni hale getiren yada tabutların tahtasını başka şekilde değerlendiren adam tabutlardan birini içindeki cesetle birlikte almış.
Pek Hayvan Sevmeyen Bir Hayvan Sever 01:39
Pek Hayvan Sevmeyen Bir Hayvan Sever 5.494 izlenme - 6 yıl önce Videodaki şahıs sinir krizi geçiriyor olsa gerek, hayvanları oraya öldürüp atanlara serzeniş yaparken hayvan leşlerine kötü muamalesiyle dikkat çekiyor.
Hindistan'da Corona Virüsten Ölen Hastanın Cansız Bedenini Nehre Attılar 00:45
Hindistan'da Corona Virüsten Ölen Hastanın Cansız Bedenini Nehre Attılar 485 izlenme - 12 ay önce Hindistan’ın Balrampur kentinde Covid-19’dan ölen bir hastanın cansız bedenini nehre atan iki kişi yoldan geçen vatandaşlar tarafından anbean kayıt altına alındı.
G. Mallory'nin 75 Yıl Sonra Everest'te Bulunan Cesedi (+18) 02:53
G. Mallory'nin 75 Yıl Sonra Everest'te Bulunan Cesedi (+18) 4.909 izlenme - 7 yıl önce Öncelikle şunu söyleyeyim bazıları bu video için ''naamaan sehhdirr et'' diyebilir hatta 500-600 izlenme alacaktır ama nostaljik ve tarihi önemi bir hayli fazladır. Bu sitenin arşivinde bulunması gerekir. George Mallory 1924 yılında Royal Geographic Society'nin Everest'in tepesine varmakla ilgili kurduğu grubun takım tırmanış lideriydi. 1924 yılında yapılan tırmanışta ekibini terk etmiş ve almış başını gitmiştir işte o andan beri haber yoktu kendisinden zirveye vardı mı varmadı mı halen bir muallak ama eğer varmışsa zirveye ilk ulaşan Edmund Hillary'nin 'Sir' unvanı onun hakkıydı. Kankisi Irvine ile yaptıkları ikinci tırmanışta 27000 feette kaldıkları anlaşıldı. İlk olarak 1933te Irvine'in buz baltası bulunmuş 1999'da da her ne kadar Jochen Hemmleb'in araştırma ekibi bulmuş olsa da tahmin edilmeyen yerde bu rastlantı görüntülerde cesedine ulaşılmıştır. Videoda onun cesedinin olduğunu anladıkları an gerçekten çok yürek burkan cinsten. Altyazısı olmadığı için gerçek anlamda özür dilerim ama belgeselinde geçen; aynı seslerin seslendirmesi ve biraz yapmacık kalıyor. Bu hikaye için The Wildest Dream adlı belgesel izlenebilir.
Öğrencisini Ceset Olarak Kullanan Öğretmen 02:11
Öğrencisini Ceset Olarak Kullanan Öğretmen 3.017 izlenme - 5 yıl önce Video'nun tarafımla alakası yoktur. Din dersinde uygulamalı eğitimi izliyoruz.
Sıcağı Sıcağına - Bu Ceseti Tanıyorsanız Lütfen Bizi Arayın 2 (+18) 01:27
Sıcağı Sıcağına - Bu Ceseti Tanıyorsanız Lütfen Bizi Arayın 2 (+18) 4.035 izlenme - 7 yıl önce Ambulanstan önce olay yerine giden polisten önce yakınlarını kaybedenlerle röpörtaj yapan ve ölen kişileri görüntüleyen saykodelik sıcağı sıcağına programından 2. kimlik tespit bölümü.
Keskin Nişancı: Tek Atış Tek Ceset (Türkçe Savaş Belgeseli) 01:20:10
Keskin Nişancı: Tek Atış Tek Ceset (Türkçe Savaş Belgeseli) 2.370 izlenme - 6 yıl önce Keskin Nişancı: Tek Atış Tek Ceset (Türkçe Savaş Belgeseli) History Channel tarafından hazırlanan ve nefesinizi tutarak izleyeceğiniz muhteşem bir Belgesel. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çılgın Tatil - Fragman (Ölmeyen Ceset İçerir) 02:33
Çılgın Tatil - Fragman (Ölmeyen Ceset İçerir) 1.513 izlenme - 7 yıl önce Türkiye'nin bu filmle tanışması özel kanallara geçiş dönemine rastlar. Tek kanallı televizyon döneminden çıkıştan sonra film dağarcığı genişleyen gençlerimizin pek tuttuğu oldukça eğlenceli bir filmdir.işlediği komedi macera teması oldukça başarılı olmuş ve filmin çekilen ikinci bölümü de en az ilki kadar beğenilmiştir. Hele ki Bernie rolündeki Terry Kiser harika bir oyuculuk çıkarmıştır.
Ceset Tüccarları Burke ve Hare 02:48
Ceset Tüccarları Burke ve Hare 773 izlenme - 3 yıl önce 1800'lü yılların İrlanda'sında William Burke ve William Hare tarafından gerçekleştirilen ceset ticaretinin perde arkası.
Sagopa Kajmer--Yaşayan Ceset 2008 03:50
Sagopa Kajmer--Yaşayan Ceset 2008 3.585 izlenme - 14 yıl önce sago!
taksici cinayeti zanlıları tutuklandı 01:31
taksici cinayeti zanlıları tutuklandı 1.717 izlenme - 11 yıl önce saruhanlı'nın paşaköy beldesi yakınların katledilen taksi şoförünün zanlıları tutuklanarak ceza evine konuldu.