Hoşgeldiniz!

Cüneyt Arkın

Cüneyt Arkın Yıllardır Dövdüğü Kötü Adamlarla Bir Araya Geldi 00:44
Cüneyt Arkın Yıllardır Dövdüğü Kötü Adamlarla Bir Araya Geldi 3.146 izlenme - 5 gün önce Türk Sinemasının usta ismi Cüneyt Arkın, yeşilçam filmlerinde kötü adamı oynayan oyuncular ile yıllar sonra bir araya gelmiş.
cüneyt arkın coştu bi kere :)) 01:33
cüneyt arkın coştu bi kere :)) 188.520 izlenme - 10 yıl önce kimin için çalışıyorsun cüneyt abi? :))
Cüneyt Arkın'dan 30 Ağustos Mesajı 00:41
Cüneyt Arkın'dan 30 Ağustos Mesajı 10.185 izlenme - 6 ay önce Yeşilçam'ın usta oyuncu Cüneyt Arkın, hastalığının ardından ilk görüntüsüyle Türkiye Cumhuriyetinin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladı.
Cüneyt Arkın ve Korku Dolu Atlama Sahnesi 00:45
Cüneyt Arkın ve Korku Dolu Atlama Sahnesi 3.146 izlenme - 2 ay önce Efendim Deli Fişek (1984) yılından Cüneyt Arkın abimiz ve Bahar Öztan'ın trenden atlama sahnesini izliyoruz. Ortam sıkıntılı ve gergin, hızlı tren en az 320 yapmakta ve bu zorlu atlayış acaba gerçekleşebilecek mi?
Yeşilçam Erotik - Malkoçoğlu Filmimden. 02:37
Yeşilçam Erotik - Malkoçoğlu Filmimden. 21.872 izlenme - 1 yıl önce Malkoçoğlu Akıncılar Geliyor - Cüneyt Arkın | FULL HD FİLM ÖZETİ Osmanli Devleti’ne başkaldıran Balkan Beylikleri kendi aralarında birleşmektedirler. Bu arada hunhar bir adam olan Prens Nicola’da işgel ettiği yerlerdeki Osmanlı tebaasını katletmektedir. Niyeti Prens Philip’in kızı Beatris ile evlenerek bu birliği daha güçlendirmektir. Malkoçoğlu ve adamları Prens Nicola ve adamları ile bir handa karşılaşırlar. Malkoçoğlu Prensn adamlarını atraksiyonlu mücadelelerle öldürür Nicola’yı da tutsak eder. Ve Nicola’nın yerine geçerek Prens Philip’in sarayına girer. Philip genç ve ihtiraslı karısı Maria’nın tesiri altındadır. Philip’in kızı Beatris ise güzel ve iyi bir kızdır. Nicola ile evlenmek istememekte fakat babasına acıdığı için bu evliliğe karşı duramamaktadır. Nicola’nın yerine saraya gelen Malkoçoğlu yakışıklı, mert ve kibar davranışları ile Beatris’i kendine aşık eder. Maria da Malkoçoğlu’na hayran olmuştur. Seks gücü ile onu kendine ram etmeye çalışır. Malkoçoğlu’nun gayesi Osmanlıların topçu başısı ve Maria’nın elinde tutsak bulunan top döküm ustası Urban’ı kurtarmaktır. Bu arada Nicola tutsaklıktan kurtulur saraya gelir; Malkoçoğlu yakalanır. Malkoçoğlu bir sürü maceradan sonra kurtulur. Bu arada bir keşiş; Kestaççie, Malkoçoğlu’na yardım etmektedir. Maria ve Nicola, Prens Philip’i öldürürler; kızı Beatris’i de Malkoçoğlu’na casusluk etti diye ölüme mahkum ederler. Keşiş Kestaççie aslında ölen prens Philip’in kardeşi Prens Farabba’dır. Nikola onu da yakalayıp Philip’i öldürdü diye Beatris’le beraber ölüme mahkum eder. Beatris ve Farabba çölde esirlerle beraber öldürülecektir. Ölüm aleti de Urban ustanın yaptığı büyük toptur. Son anda Malkoçoğlu akıncılarla beraber yetişir, büyük ve atraksiyonlu sahnelerle hepsini öldürürler. Prensliği Kestaçie’ye teslim eder ve Beatris’i alıp gider. Künye: Eser: Ayhan Başoğlu Yönetmen: Süreyya Duru, Remzi Jöntürk Rejisör: Süreyya Duru Senaryo: Remzi Jöntürk, Bülent Oran, Süreyya Duru Yapımcı: Naci Duru Görüntü Yönetmeni: Orhan Kapkı Tür: Aksiyon, Macera, Savaş, Tarihi Sanatçılar: Cüneyt Arkın, Esen Püsküllü, Feri Cansel, Meltem Mete, Kayhan Yıldızoğlu, Leman Öztürk, Ayton Sert, Bahri Özkan, Adnan Mersinli, Behçet Nacar, Reşit Çildam
Çelik Yeleğin İcadı - Yeşilçam Film Hataları 00:24
Çelik Yeleğin İcadı - Yeşilçam Film Hataları 3.203 izlenme - 2 ay önce Cüneyt Arkın'ın baş rolünü oynadığı yeşilçam filmi Malkoçoğlu Akıncılar Geliyor'dan çelik yeleğin icadı ile ilgili bir sahne....
Cüneyt Arkın'ın Yönettiği Filmde Babasını Oynatması 02:03
Cüneyt Arkın'ın Yönettiği Filmde Babasını Oynatması 3.486 izlenme - 4 ay önce Cüneyt Arkın 1981 yılında hem yapımcılık,hem yönetmenlik, hem de oyunculuk yaptığı Önce Hayaller Ölür filminde babası Hacı Yakup Cüreklibatur'u oynatmış.
Çılgın Dersane - Kaydırakta Bikininin Üstünü Kaptırınca 01:10
Çılgın Dersane - Kaydırakta Bikininin Üstünü Kaptırınca 54.624 izlenme - 4 yıl önce Hadi (Cüneyt Arkın) İstanbul Özlem Dersanesi’nin sahibidir. Torunu Özlem (Tuba Ünsal) ile beraber iflas eden dersanelerinin kurtuluşunu öğrencilere promosyon olarak tatil hediye etmekte bulurlar. Dersanenin eski öğretmenlerini de tatil köyüne davet etmeleriyle hikaye başlar. Ancak dersanenin iflastan kurtuluşu için bu tatil promosyonu da yeterli olmayacaktır. Bu arada öğrencilerden Kerem (Mehmet Aslan) ile Özlem (Tuba Ünsal) arasında bir yakınlaşma başlar. Özlem’in dersaneyi kurtarma umudu tatil köyüne gelen bir faks olur. Faks dersaneler arası para ödüllü bir yarışmanın davetini içermektedir. Tuba sonunda dedesini bu yarışmaya katılmak konusunda ikna eder. Öğrenciler ve öğretmenler için eğlenceli ve bir o kadarda heyecanlı macera başlar. Dersanenin geleceği öğrencilerin bu yarışmayı kazan malarına bağlıdır. Künye Yönetmen: Faruk Aksoy Senaryo:İrfan Saruhan , Şafak Güçlü Yapımcı: Ayşe Germen , Faruk Aksoy Müzik: Oğuz Kaplangı , Uğurcan Sezen Görüntü Yönetmeni: Adnan İşbilir Vizyona Giriş Tarihi: 26 Ocak 2007 Süre: 100 dk Tür: Gençlik, Komedi Ülke: Türkiye Oyuncular Cüneyt Arkın - Dersane Sahibi Hadi Hande Ataizi - Coğrafya Öğretmeni Yıldız Mustafa Topaloğlu - Felsefe Öğretmeni Mustafa Pakize Suda – Melek Tuba Ünsal - Çıtır Özlem Mehmet Aslan - Kerem Yağmur Atacan - Fırlama Timur Alp Kırşan - Sakar Bekir Ozan Aydemir - Fırıldak Hasan Görkem Gürsoy - Ayı Sedat Oğuzhan Yıldız - İddia Selim Berke Hürcan – Şahin Gamze Karaman – Eda Seçkin Piriler – Berna Okan Karacan - Doktor Bilgin Simge Tertemiz – Gamze Duygu Çetinkaya – Melisa Birol Engeler - Red Kit Hurşit Aytaç Ağırlar – Şeyhmuz İrfan Saruhan – Ziver İlhan Daner - Baston Fehmi Yalçın Otağ – Şükrü Aydan Uysal – Evrim Aslıhan Erguvan - Çıtır Bade Ulaş Özer - Webcam Kerim Yalçın Şen – İrfan Erkan Sevinç - Çıgın Gençlik Gökhan Wolf Ekip Yapımcı: Asım Gümüş (Yapım Koordinatörü) Kurgu: Cem Yıldırım (Kurgu) Sanat Yönetmeni: Hayriye Pınar (Sanat Yönetmeni) Yapım Ekibi: Gökhan Gündoğdu (Yapım Sorumlusu) Yönetmen Ekibi: Eylem Koza (Yardımcı Yönetmen) Yahya Samancı (Yönetmen Yardımcısı) Kayhan Başoğlu (Yönetmen Yardımcısı) Göksel Aydın (Yönetmen Yardımcısı) Erkan Nurhan (Yönetmen Yardımcısı) Demet Yeşilbaş (Yönetmen Yardımcısı) Kamera Ekibi: Reyhan Çetin (Kameraman) Yusuf Karakaya (Steadicam Operatörü) Güray Işık (Jimmy-Jib) Işık Ekibi: Şahin Alışkan (Işık Şefi) Sanat Ekibi Sevgi Dündar (Sanat Yönetmeni yrd.) Makyaj Ekibi Eyüp Kızıldere (Makyaj) Ses Ekibi Hasan Şakacı (Premix) Okan Selçuk (Ses Teknisyeni) İsa Tepe (Boom Operatörü) Oyuncu Seçimi Sevinç Erol (Cast Direktörü)
Cüneyt Arkın - Vahşi Kan Türk Filmi Sahnesi. 02:18
Cüneyt Arkın - Vahşi Kan Türk Filmi Sahnesi. 10.224 izlenme - 1 yıl önce Vahşi Kan - Türk Filmi Filmin Konusu. Kore gazisi Rıza kasabasına döndüğünde bir yaşam mücadelesi verecektir. Yapımı : 1983 - Türkiye Tür : Aile , Aksiyon , Macera , Romantik , Gençlik Süre: 90 Dak. Yönetmen : Çetin İnanç Oyuncular : Cüneyt Arkın , Turgut Özatay , Baykal Kent , Hüseyin Peyda , Oktar Durukan
Cücü, Acem Ayısını Oynatıyor 03:07
Cücü, Acem Ayısını Oynatıyor 755 izlenme - 4 hafta önce iran televizyonlarında yayınlanan cücü'nün battalgazi serisinden sahne izliyoruz.
Rebeka (Rebecca) Nostaljik Dublaj - Toron Karacaoğlu, Rıza Tüzün, Pekcan Koşar... 03:56
Rebeka (Rebecca) Nostaljik Dublaj - Toron Karacaoğlu, Rıza Tüzün, Pekcan Koşar... 1.119 izlenme - 1 ay önce Dün kaybettiğimiz Toron Karacaoğlu başta olmak üzere, ustaların anısına... 1940 yapımı Rebecca filminin, 2000'li yıllarda TRT2 yayınında da kullanılmış olan çok eski dublajı...
Malkoçoğlu Filminde Otomobil Görünmesi 00:36
Malkoçoğlu Filminde Otomobil Görünmesi 9.694 izlenme - 2 yıl önce 1971 yapımı, Malkoçoğlu, Ölüm Fedaileri filminde, yiğitler stabilize mıcırlı yolda döğüşürken, uzaktan, ağaçların arasına tam saklanamamış otomobil görünüyor.
Başkomiser Cüneyt Arkın'ın Yaptığı Operasyonlar 11:26
Başkomiser Cüneyt Arkın'ın Yaptığı Operasyonlar 1.005 izlenme - 3 ay önce 1986 yılında çekilen Vazife Uğruna filminde başkomiser olarak rol büyük usta Cüneyt Arkın'ın sahnelerini izleyeceğiz.
Cüneyt Arkın - Polis Dosyası (1989) 02:05
Cüneyt Arkın - Polis Dosyası (1989) 3.006 izlenme - 6 ay önce Cüneyt Arkın'ın başrolde yer aldığı, Nuri Alço, Efkan Efekan, Binnaz Avcı gibi oyuncuların da rol aldığı, uyuşturucu ile mücadelenin konu edildiği "Polis Dosyası" isimli filmin kamera arkası.
Cüneyt Arkın Ve Oğlunun Altın Kelebek Konuşması 00:39
Cüneyt Arkın Ve Oğlunun Altın Kelebek Konuşması 15.753 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt Arkın ve oğlu Kaan'ın 43. Altın Kelebek Ödül Törenine damga vuran konuşması...
Cüneyt Arkın'ın Sigara İçerek Ölmesi 01:23
Cüneyt Arkın'ın Sigara İçerek Ölmesi 5.845 izlenme - 11 ay önce Türk Sinemasının en önemli jönlerinden cüneyt arkın'ın bilal inci ile olan filminin son sahnesinde ölürken ağzından sigarayı düşürmemesi godfather jenerik içerir.
Kancık Kelleni Ödlek Bedeninden Ayırmaya Geldim 00:20
Kancık Kelleni Ödlek Bedeninden Ayırmaya Geldim 20.626 izlenme - 3 yıl önce Beden ile vücudu birbirinden ayrı mekanlara göndermek isteyen cücü'nün kendi üslubuyla olayı dile getirmesi. Sonrasında kırk bakireye tapmaya, al yanaktan tatmaya gider o ayrı mevzu.
50 Cent Cüneyt Arkın 00:34
50 Cent Cüneyt Arkın 41.013 izlenme - 10 yıl önce 50 cent cüneyt arkın
Yüzdeki Tecavüze Uğramışlık İfadesi 00:26
Yüzdeki Tecavüze Uğramışlık İfadesi 24.229 izlenme - 4 yıl önce Hani böyle sabah uyanırsın yüzünde böyle ekşi, meymenetsiz, soğuk, kaykılmış bi ifade vardır... Hani böyle biri saklanır bi yere sonra birden çıkar böö diye inceden bi tırsarsın, "lan olm adam gibi şaka yapın başlicam şakanıza, eliniz ayağınız bi rahat dursun" dersin ve yüzünde o an oluşan bi ifade vardır... Hani artistlik olsun diye buz gibi havada gemide dışarda durursun. Rüzgarı yedikçe yersin, yedikçe yersin, suratta hani yamulma gibi bi ifade olur... Hani kedi seversin de tüyü ağzna kaçar, tıpf pıft diye tükürmeye çalışırken bi şekil oluşur. Hani radar tabelasıyla göz göze gelirsin, hani eşşeğe varıyom ama ehe dersin... İşte öyle bir şey. İşte öyle bir ifade bu polis kemal'ın gördüğü ifade. Bilindik, çok görülen ama ayırt etmesi güç. Çok kolay ve epey zor. Hani bi böyle neyse...
Battal Gazi'de Yıllar Sonra Ortaya Çıkan Farkedilmemiş hata! 00:47
Battal Gazi'de Yıllar Sonra Ortaya Çıkan Farkedilmemiş hata! 7.811 izlenme - 1 yıl önce Yönetmenliğini Natuk Baytan'ın üstlendiği 1973 yapımı "Savulun Battal Gazi Geliyor" filmindeki bir sahnede, tahtadan yapılmış parmaklıkların önceden kesildiği görülüyor.
Cücü'nün Tabanca Dansı 02:47
Cücü'nün Tabanca Dansı 4.097 izlenme - 1 yıl önce Hapisten çıkan Cücü, biraz gönül şenlendirmek için geneleve gider. Fakat orada çocukluk aşkı Zeynep ile karşılaşınca tepkisi korkunç olur. ("Kavga" filminden)
Cüneyt Arkın | Hapishane Kavgası 04:53
Cüneyt Arkın | Hapishane Kavgası 3.538 izlenme - 1 yıl önce Cüneyt Arkın | Hapishane Kavga Sahnesi Saat kaç abimiz diye sorulan soru ve akabinde gelişenler...
Cüneyt Arkın'ın Zıplamalarının Sırrı - Yeşilçam Film Hataları 00:28
Cüneyt Arkın'ın Zıplamalarının Sırrı - Yeşilçam Film Hataları 4.056 izlenme - 10 ay önce KARA MURAT FATİH'İN FEDAİSİ Cüneyt Arkın filmlerde nasıl uçuyor, nasıl zıplıyor? Merak mı ettiniz, işte cevabı.
cüneyt arkın-ninja nasıl yetişir 01:19
cüneyt arkın-ninja nasıl yetişir 28.664 izlenme - 10 yıl önce cüneyt abi yeter artık bitir şu maceralarını :))
Cüneyt Arkın Filmlerden Ne Kadar Para Kazandı? 03:22
Cüneyt Arkın Filmlerden Ne Kadar Para Kazandı? 4.880 izlenme - 2 yıl önce Uzun zamandır izlediğim en samimi röportajın çarpıcı kesitlerinden biri. cüneyt arkın, kenan erçetingöz'le çok samimi ve bir o kadar da iç burkan şeyler anlatmış. fakirliğinde hasta bakıcılığı yaparken artıkları yemesinden tutun, yeşilçam'ın karakter oyuncularının sefillik içinde ölmesine kadar değinmiş. en ilginci de, malkoçoğlu gibi filmlerde oynarken 150bin lira alırken, müslüm gürses, ferdi tayfur, orhan gencebay gibi arabeskçilerin sırf arabesk müzik ilgi görüyor diye 5 milyon lira alması. gerçekte oyuncu bile olmayan şarkıcıların, sinemamıza damgasını vuran bir başrol oyuncusundan 30 kat fazla film ücreti alması, yeşilçam'ın kalantor prodüktörlerinin acımasız tarafını bir kez daha açıkça ortaya koyuyor. asıl üzücü kısmı bu yapımcıların şimdi kangren edip pornoya çevirdikleri türk sinemasını herkesten daha çok sahiplenmesi, müzeler kurarak şov yapması...
Cüneyt Arkın Taklidi - Sonradan Görme 03:22
Cüneyt Arkın Taklidi - Sonradan Görme 4.073 izlenme - 11 ay önce 2005 yılında Kanal D'de yayınlanan Metin Şentürk'ün oynadığı,Birol Güven'in yapımcılığını yaptığı Sonradan Görme dizisinden bir sahne.
Kahreden Gençlik 02:18
Kahreden Gençlik 12.094 izlenme - 4 yıl önce Uzun zamandır yoktum bir video ekliyim dedim Cüneyt Arkın'ın (gazeteci) baş rolünde oynadığı kahreden gençlik filmin ismi ve konusuna uygun önemli bir kesit iyi seyirler...
Yarınsız Adam  Final Sahnesi(1977) 04:54
Yarınsız Adam Final Sahnesi(1977) 945 izlenme - 5 ay önce Cüneyt Arkın'ın 1977 yılında, baş rolünde oynadığı "Yarınsız Adam" filmi ve efsane finalini sizlerle paylaşıyoruz efendim.
Atın Figüranı Çiğnemesi 00:15
Atın Figüranı Çiğnemesi 2.551 izlenme - 12 ay önce Savulun Battal Gazi Geliyor filminden bir sahne. Film de Cüneyt Arkın ok atarak atla giden Bizans askerlerini vuruyor. Askerler sırayla düşüyor ama figüranın biri dengesini kaybediyor ve...
Cüneyt Arkın-- Telefon Şakası 02:20
Cüneyt Arkın-- Telefon Şakası 25.419 izlenme - 10 yıl önce cuneyt arkından ---- telefon sakası