Hoşgeldiniz!

Halle Berry

Kidnap - Türkçe Altyazılı Fragman (4 Ağustos 2017) 02:00
Kidnap - Türkçe Altyazılı Fragman (4 Ağustos 2017) 37.313 izlenme - 9 ay önce Oscar Ödüllü aktris Halle Berry'nin başrolünde olduğu Kidnap filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Film, 4 Ağustos 2017'de gösterimde olacak.
Kidnap (2016) Fragman 02:17
Kidnap (2016) Fragman 8.207 izlenme - 2 yıl önce Starring: Halle Berry, Robert Walker Branchaud, and Dana Gourrier Kidnap Official Trailer 1 (2016) - Halle Berry Movie A mother stops at nothing to recover her kidnapped son. Subscribe to TRAILERS: http://bit.ly/sxaw6h Subscribe to COMING SOON: http://bit.ly/H2vZUn Like us on FACEBOOK: http://bit.ly/1QyRMsE Follow us on TWITTER: http://bit.ly/1ghOWmt The Fandango MOVIECLIPS Trailers channel is your destination for the hottest new trailers the second they drop. Whether it's the latest studio release, an indie horror flick, an evocative documentary, or that new RomCom you've been waiting for, the Fandango MOVIECLIPS team is here day and night to make sure all the best new movie trailers are here for you the moment they're released. In addition to being the #1 Movie Trailers Channel on YouTube, we deliver amazing and engaging original videos each week. Watch our exclusive Ultimate Trailers, Showdowns, Instant Trailer Reviews, Monthly MashUps, Movie News, and so much more to keep you in the know. Here at Fandango MOVIECLIPS, we love movies as much as you!
Bulut Atlası - Altyazılı Fragman 05:41
Bulut Atlası - Altyazılı Fragman 35.460 izlenme - 5 yıl önce 1850’de Pasifik Okyanusu’nu geçmekte olan isteksiz bir gezgin, iki savaş arasında kalan Belçika’da yaşayan, istikrarsız bir geçim kaynağı olan bir besteci, Vali Reagan’ın yönettiği California’da yaşayan yüce gönüllü bir gazeteci, yeraltı dünyasındaki alacaklılarından kaçan işe yaramaz bir yayıncı, ölüm hücresinde genetik olarak değiştirilmiş bir servis elemanı ve bilim ile medeniyetin çöküşüne tanık olan ve Pasifik Okyanusu’ndaki adaların birinde yaşayan Zachry. Cloud Atlas’ın anlatıcıları tarih koridorunda birbirlerinin sesinin yankısını duyuyorlar ve kaderleri bir şekilde mutlaka değişiyor.David Mitchell büyüleyici üçüncü romanında insanoğlunun tehlikeli güç arzusuna dair düşünme fırsatı sunmak adına dil, tür ve zaman sınırlarını tamamen kaldırıyor.
Halle Berry 02:12
Halle Berry 28.312 izlenme - 10 yıl önce Kaliteli Ve Güvenilir Paylaşımın Adresi... www.xvidportu.com
X-Men Fragman 02:25
X-Men Fragman 23.186 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Hugh Jackman, Patrick Stewart, Ian McKellen, Halle Berry, James Marsden, Rebecca Romijn, Anna Paquin ve Famke Janssen gibi isimlerin yer aldığı X-Men serisinin ilk filminin resmi fragmanı.
Kidnap (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 02:15
Kidnap (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 3.342 izlenme - 1 yıl önce 17 Mart 2017'de sinemalarda olacak Kidnap filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Filmin başrolünde Halle Berry bulunuyor.
Gothika Fragman 01:42
Gothika Fragman 13.832 izlenme - 5 yıl önce Kriminal Psikolog Miranda Grey uzmanlık alanıyla ilgili bir çalışma yapmaktadır. Bir anda üzerinde çalıştığı ruhsal sorunla baş başa kalır. Dr. Miranda Grey, öldürmekle suçlandığı kocasına dair hiçbirşey hatırlamamaktadır. Hafızasını yeniden kazanmaya ve masumiyetini ispatlamaya çalıştıkça kinci bir ruh onu kıskacına alır. Tüm çabalarına rağmen, kendi suçluluğunu ve giderek artan deliliğini kabul etmek zorunda kalır.
Sinema Tarihinden En Ateşli 4 Orgazm Sahnesi 01:30
Sinema Tarihinden En Ateşli 4 Orgazm Sahnesi 11.084 izlenme - 4 yıl önce Askmen dergisinin belirlediği en ateşli ve unutulmaz 4 orgazm sahnesi listesi. #4 Jennifer Aniston (Bruce Almighty) #3 Halle Berry (Monster's Ball) #2 Meg Ryan (When Harry Met Sally) #1 Tara Reid (American Pie)
Sinema Tarihinden En Ateşli 4 Orgazm Sahnesi - AskMen 01:30
Sinema Tarihinden En Ateşli 4 Orgazm Sahnesi - AskMen 4.855 izlenme - 3 yıl önce Efendim AskMen dergisi sinema tarihinden en ateşli 4 orgazm sahnesini derlemiş. 4. sırada Jennifer Aniston (Bruce Almighty) filmiyle, 3. sırada Halle Berry (Monster's Ball) yapımıyla, 2. sırada Meg Ryan (When Harry Met Sally) bulunurken 1. sırada ise Tara Reid (American Pie) ile zirvede yer alıyor. Benim aklıma gelen daha da iyisi yapılmış bir çok sahneler olsa da, bunlarında hakkı yenmez herhalde. İzleyelim.
Halle Berry 01:25
Halle Berry 7.343 izlenme - 9 yıl önce halle berry çok iştahlı yemek yiyor..
Acil Arama – The Call (2013) – Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:27
Acil Arama – The Call (2013) – Türkçe Altyazılı Fragmanı 6.274 izlenme - 5 yıl önce Jordan, 911 Acil yardım hattında santral görevlisi olarak çalışan bir bayandır. Bir gün merkezi arayan genç bir kız kendisine evine zorla giren biri olduğunu ve hayatının tehlikede olduğunu söyler. Jordan ekipler evi tespit edip, kızı kurtarıncaya kadar, telefonda katili oyalamaya ve ikna etmeye çalışan Jordan başarısız olur. Maalesef genç kız ölür; üstelik birbirini takip eden olayların bir seri katil işi olduğu ortaya çıkar. Bu arada Jordan’ın psikolojisi de altüst olur. Aradan bir süre geçer ve acil yardım hattına “Kaçırıldım, lütfen beni kurtarın!” diyen başka bir çağrı gelir. Çağrıyı devralan Jordan kızı sağ salim kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır… Televizyondaki gerilim türündeki işleriyle tanıdığımız Brad Anderson’ın yönetmenliğini üstlendiği filmin başrolünde Oscar ödüllü ünlü oyuncu Halle Berry yer alıyor.
Kings (2017) Fragman 02:17
Kings (2017) Fragman 63 izlenme - 4 hafta önce 2018'de gösterime girecek Kings filminin fragmanı. Oyuncular: Daniel Craig, Halle Berry, Issac Ryan Brown Yönetmen: Deniz Gamze Ergüven
The Call Fragman 01:25
The Call Fragman 4.897 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Oscar Ödüllü Halle Berry ve Oscar'a aday gösterilmiş Abigail Breslin ve Morris Chestnut gibi isimlerin yer aldığı gerilim türündeki The Call filminin resmi fragmanı.
Frikik Ünlüler 06:07
Frikik Ünlüler 2.721 izlenme - 6 yıl önce frikik ünlülerHalle Berry Muhammed Ali'nin Ünlü Fight Night
Sunucu Gözlerini Halle'nin Göğüslerinden Alamadı 00:30
Sunucu Gözlerini Halle'nin Göğüslerinden Alamadı 2.128 izlenme - 5 yıl önce Halle Berry'nin Derin Göğüs Dekoltesi Sunucuya Zor Anlar Yaşattı
 Halle Berry ile Yuvarlanıyorum feat. Jimmy Fallon 01:01
Halle Berry ile Yuvarlanıyorum feat. Jimmy Fallon 1.197 izlenme - 4 yıl önce Jimmy Fallon abimiz konuk olarak davet ettiği Halle Berry ile bi performans icra etmişler.
halle berry müthiş dekolte 00:42
halle berry müthiş dekolte 1.135 izlenme - 6 yıl önce
Acil Arama / The Call / Türkçe Altyazılı Fragman 02:27
Acil Arama / The Call / Türkçe Altyazılı Fragman 1.912 izlenme - 5 yıl önce Acil Arama 5 Temmuz'da Sinemalarda! Jordan, 911 acil yardım hattında santral görevlisi olarak çalışan bir kadındır. Bir gün merkezi arayan genç bir kız, evine zorla giren biri olduğunu ve hayatının tehlikede olduğunu söyler. Ekipler evi tespit edip, kızı kurtarıncaya kadar, Jordan telefonda katili oyalamaya ve ikna etmeye çalışır, ancak başarısız olur. Genç kız ölür, dahası birbirini takip eden olayların bir seri katil işi olduğu ortaya çıkar.
The Call 02:25
The Call 1.105 izlenme - 5 yıl önce Halle Berry'nin bir 911 operatörünü oynadığı gerilim filminin orijinal fragmanı...
Yangında Kaybettiğimiz Şeyler Fragman 01:45
Yangında Kaybettiğimiz Şeyler Fragman 1.599 izlenme - 5 yıl önce Halle Berry ve Benicio Del Toro'nun başrollerinde yer aldığı Yangında Kaybettiğimiz Şeyler filminin resmi fragmanı.
Halle Berry İle Yuvarlanıyorum Feat. Jimmy Fallon 01:01
Halle Berry İle Yuvarlanıyorum Feat. Jimmy Fallon 603 izlenme - 3 yıl önce Jimmy Fallon abimiz konuk olarak davet ettiği Halle Berry ile bi performans icra etmişler.
Halle Berry'nin Oscar'dan Sonra Soyunup Havuza Girmesi 00:58
Halle Berry'nin Oscar'dan Sonra Soyunup Havuza Girmesi 199 izlenme - 1 yıl önce Los Angeles'ta gerçekleşen Oscar Ödül Töreni'ne katılan Halle Berry, tüm dünyanın geözünü çevirdiği tören sonrası yaptığı paylaşım ile sosyal medyayı salladı.
Bulut Atlası Kamera Arkası 04:58
Bulut Atlası Kamera Arkası 1.280 izlenme - 5 yıl önce Bulut Atlası filminin kamera arkası görüntüleri
Gözlerini Göğüs Dekoltesinden Alamadı 00:38
Gözlerini Göğüs Dekoltesinden Alamadı 1.189 izlenme - 5 yıl önce Oscarlı Ünlü Oyuncu Halle Berry, Jay Leno'nun 'the Tonight Show' Adlı Programına Konuk Oldu.ingiliz Basınından The Daily Mail Sitesinde Yer Alan Habere Göre; Programa Derin Göğüs Dekolteli Siyah Mini Bir Elbiseyle Katılan Berry, Güzelliğiyle Göz Kamaştırdı. Programın Sunucusu Jay Leno, Sorularını Sorarken Gözlerini Berry'nin Göğüslerinden Alamadı.
Dark Tide Fragman 01:50
Dark Tide Fragman 1.191 izlenme - 5 yıl önce Halle Berry, Olivier Martinez, Ralph Brown, Mark Elderkin, Adi Shankar,
Taş Devri - The Flintstones - Fragman (1994) 03:26
Taş Devri - The Flintstones - Fragman (1994) 539 izlenme - 3 yıl önce Fred ve Barney aynı firmada çalışmaktadır. Barney Fred'den bir miktar borç para alır ve eşi Betty ile birlikte bir çocuk evlat edinirler. Bu arada Fred ve Barney işyerinde mevki yükseltme için bir sınava girerler. Barney testini kötü gördüğü Fred ile kendisinin cevap kağıtlarını değiştirir. Bunun sonucunda Fred'in mevkisi yükseltilir. Ancak olaylar bununla sınırlı kalmaz...
Sunucu Göğüslere Baka Kaldı 00:30
Sunucu Göğüslere Baka Kaldı 479 izlenme - 5 yıl önce Oscarlı oyuncu Halle Berry, The Tonight Show adlı televizyon programına konuk oldu. Programın sunucusu Jay Leno, sorularını sorarken gözlerini Berry'nin göğüslerinden alamadı.
Sunucu Halle Berry'in Göğüslerinden Gözlerini Alamıyor 01:21
Sunucu Halle Berry'in Göğüslerinden Gözlerini Alamıyor 267 izlenme - 5 yıl önce Jonathan Ross ve Halle Berry, e bir de göğüsleri...
Halle Berry Canlı Yayında Örümcek Şakası 01:05
Halle Berry Canlı Yayında Örümcek Şakası 254 izlenme - 5 yıl önce Halle Berry, örümcek korkusundan söz ederken arkasından örümcek kılığına girmiş bir aktör üzerine atladı...
The Call - Kısa Fragman 00:32
The Call - Kısa Fragman 479 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Abigail Breslin, Halle Berry, Morris Chestnut gibi isimlerin yer aldığı gerilim türündeki The Call filminin kısa fragmanı.