Hoşgeldiniz!

inanılmaz aile

Sihirli Kutu’dan İnanılmaz Bir Sürpriz! 02:28
Sihirli Kutu’dan İnanılmaz Bir Sürpriz! 131.702 izlenme - 3 yıl önce Bu filme inanamayacaksınız! Süper kahramanlardan oluşan bir aileniz olsun istemez miydiniz? İnanılmaz Aile’de herkesin kendine özel bir süper gücü var! İnanılmaz Aile 18 Nisan Cumartesi günü saat 17:00’da Disney Channel’da!
İnanılmaz Aile 2 (Incredibles 2) Fragman 01:32
İnanılmaz Aile 2 (Incredibles 2) Fragman 2.394 izlenme - 2 ay önce Helen, Bob'u Violet ve Dash ile bırakıp "normal" hayatının günlük kahramanlık işlerine yoğunlaşır. Bu herkes için zor bir değişim olur, ailenin bebek Jack-Jack’in gelişen süper güçlerinden habersiz olması işi daha da zorlaştırır. Filmin yeni kötü adamı zeki ve tehlikeli bir plan yapınca, aile ve Frozone yeniden birlikte çalışmanın bir yolunu bulmalıdır. Tabii, söz konusu İnanılmaz Aile olunca söylemesi kolay. Brad Bird (“Demir Dev,” “İnanılmaz Aile”) tarafından yönetilen ve yapımcılığı John Walker (“İnanılmaz Aile”) ve Nicole Grindle (“Sanjay’ın Süper Ekibi” kısa film, “Oyuncak Hikayesi 3” yardımcı yapımcı) tarafından yapılan “İnanılmaz Aile 2” 22 Haziran 2018 tarihinde vizyona girecek.
İnanılmaz Aile 2 (2018) Fragman 02:22
İnanılmaz Aile 2 (2018) Fragman 310 izlenme - 1 hafta önce Brad Bird (“Demir Dev,” “İnanılmaz Aile”) tarafından yönetilen ve yapımcılığı John Walker (“İnanılmaz Aile”) ve Nicole Grindle (“Sanjay’ın Süper Ekibi” kısa film, “Oyuncak Hikayesi 3” yardımcı yapımcı) tarafından yapılan “İnanılmaz Aile 2” 22 Haziran 2018 tarihinde vizyona girecek.
İnanılmaz Aile Fragman 02:35
İnanılmaz Aile Fragman 20.970 izlenme - 5 yıl önce Bir zamanların en büyük süper kahramanlarından biri olan Bob Parr, Mr. Incredible adıyla tanınmaktadır. İnsanları kurtaran ve kötülüklerle savaşan Bob, işlerden elini ayağını çeker. Özel bir programa bağlı olarak ailesiyle birlikte sessiz sakin bir yaşam sürmeye başlayan Bob, 15 yıl aradan sonra çok özel bir görev alır. Ancak, işler umulduğu gibi gitmeyince, Bob'un karısı ve çocukları da olaya dahil olur. Sadece Bob değil, sayısız masum insan da tehlike altındadır.
İnanılmaz Aile 2 Fragman 00:58
İnanılmaz Aile 2 Fragman 259 izlenme - 5 ay önce İnanılmaz Aile 2 2018 Amerikan 3D bilgisayar animasyonlu süper kahraman filmi, İnanılmaz Aile'nin devamı'dır. Pixar Animation Studios tarafından üretilmektedir ve Walt Disney Pictures tarafından piyasaya sunulacaktır. Efsane Süper Kahramanlar geri dönüyor! Pixar’dan İnanılmaz Aile 2, bu yaz Sinemalarda
İnanılmaz Aile 2 01:30
İnanılmaz Aile 2 21 izlenme - 2 ay önce https://dizifilm.shop güncel dizi ve film siteniz.
İnanılmaz Aile Türkçe Dublajlı Fragman. 01:37
İnanılmaz Aile Türkçe Dublajlı Fragman. 12 izlenme - 2 ay önce İnanılmaz Aile 2004 yapımı bir Disney Pixar animasyonudur, Türkçe seslendirenler, Ayhan Kahya, Burcu Güneştutar, Zeyno Burcu Temel, ve Ali Ekber Diribaş,dır.
En Gizli 5 Çizgi Film Detayı 04:37
En Gizli 5 Çizgi Film Detayı 58 izlenme - 10 ay önce İnanılmaz Aile, Sürekli Dizi, Kayıp Balık Nemo ve Adventure Time gibi yapımlarda özellikle oldukça gizli detayların yer almasına karşın en gizli çizgi film detaylarını sıralıyoruz. Hoşbeş Arşiv: https://goo.gl/Z3e0xQ Instagram: @Bedirhankksl Gmail: hosbesiletisim@gmail.com
the ıncredibles fragmanı 30 01:49
the ıncredibles fragmanı 30 34 izlenme - 7 yıl önce bir zamanların en büyük süper kahramanlarından biri olan bob parr mr. ıncredible adıyla tanınmaktadır. insanları kurtaran ve kötülüklerle savaşan bob işlerden elini ayağını çeker.özel bir programa bağlı olarak ailesiyle birlikte sessiz sakin bir yaşam sürmeye başlayan bob 15 yıl aradan sonra çok özel bir görev alır. ancak işler umulduğu gibi gitmeyince bob'un karısı ve çocukları da olaya dahil olur. sadece bob değil sayısız masum insan da tehlike altındadır.