Hoşgeldiniz!

Kemal Sunal

İnsanın Kedi Olası Geliyo Valla 00:17
İnsanın Kedi Olası Geliyo Valla 1.974.505 izlenme - 8 yıl önce Sabahleyin soğukta otobüs beklerken günün ilk sigarasını içersin hani, hani son ders boş olurda erkenden eve dönersin ya da geçen seneden pantolunun cebinde unuttuğun bi 5 milyonu bulursun işte tam o anda insanın kedi olası gelir. Kedi olası gelen site; alkışlarla yaşıyorum....
Kemal Sunal’ı Kaybettiğimiz O An 06:07
Kemal Sunal’ı Kaybettiğimiz O An 865 izlenme - 6 yıl önce 3 Temmuz 2000, sabahın ilk saatleriydi. Ali Kemal Sunal koca bir ülkenin tüm kalbiyle sevdiği adam, karısı Gül Sunal’la vedalaştı. ve Balalayka filminin çekimi için oğlu Ali Sunal’la beraber Atatürk Havalimanı’na gitmek üzere arabaya bindi. Havalimanında uçak anonsu yapıldığında, biraz durgunlaştı. En büyük kabusuna biraz daha yaklaşması gerekiyordu.
Kemal Sunal'ın Cenaze Görüntüleri 04:09
Kemal Sunal'ın Cenaze Görüntüleri 3.642 izlenme - 6 yıl önce Ali Kemal Sunal 10 Kasım 1944 İstanbul - 3 Temmuz 2000 İstanbul Türk televizyon sinema ve tiyatro oyuncusu.
Çöpçüler Kralı - Baba Çöpçü Şarkıcı Olmuş (Restorasyonlu) 03:44
Çöpçüler Kralı - Baba Çöpçü Şarkıcı Olmuş (Restorasyonlu) 7.313 izlenme - 7 yıl önce Ani bir kararla kariyer değişikliğine giden Apti,malesef elden kaçan bir fırsat olarak değerlendirilir.Kendisi billur gibi sesiyle sahnelerde güneş gibi doğacaktır.Çöpçülerin muazzam para alıp,şarkı söyledikleri dönemlerden... Büyük Usta,İhsan Yüce ve aramızdan ayrılanların anısına... Nostaljik Versiyonu : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/4593/degeri-sonradan-anlasilan-damat-apti
Kemal Sunal - Garip Mahkeme Sahnesi 01:32
Kemal Sunal - Garip Mahkeme Sahnesi 3.960 izlenme - 7 yıl önce Kemal Sunal'ın başrolde oynadığı 1986 yapımı Garip filminden izleyen herkesi gözyaşlarına boğacak muhteşem bir sahne. Bizi hep güldüren o büyük adam Kemal Sunal, bu sahnede hüzünlendirmeyi de başarıyor ve ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu kanıtlıyor. Bir detay olarak da bu film, aynı zamanda Charlie Chaplin'in The Kid adlı filminden uyarlanmıştır.
Hababam Sınıfı Tatilde - Funkhu Çekirge 03:59
Hababam Sınıfı Tatilde - Funkhu Çekirge 1.336 izlenme - 7 yıl önce Hababam Sınıfı Tatilde, 1977 yapımı Türk güldürü filmi. Hababam Sınıfı serisinin 4. filmidir. Kemal Sunal'ın da Hababam Sınıfı serisinde oynadığı son filmdir. Sınıf her zaman olduğu gibi kendi halinde günlerini yaşarken açıkgöz müdür o yıl okula kız öğrenci alarak değişiklik yapmaya karar vermiştir. Kızlar da Hababam Sınıfına gelince ilginç ve komik olaylar kaçınılmaz olmuştur. Başrollerini Münir Özkul, Adile Naşit, Kemal Sunal ve Şener Şen'in oynadığı filmin senaryosunu Sadık Şendil yazarken yönetmenliğini ise Ertem Eğilmez yapmıştır. Okul müdürü, daha fazla para kazanabileceğini düşünerek, Çamlıca Lisesi ne yeni gelen kız öğrencileri kabul eder. Bu 4 kız, Hababam Sınıfı'na gönderilir. Ancak, kısa zamanda Hababam Sınıfı'nın haylazlıklarına uyum sağlayan kızlar, erkeklere karşı bir savaş başlatır. Sürekli erkeklerin tuzaklarına düşen kızlar, başlarına geleceklerini önceden öğrenebilmek için erkekler arasında bir ajan aramaya başlar. Okuldan kaçmak için izcilik bahanesiyle Badi Ekrem i kandıran öğrenciler, maç dönüşü karşılarında Mahmut Hoca'yı bulur. Mahmut Hoca'nın cezası ise öğrencilerin bir izcilik kampına gitmesidir.
Kemal Sunal'ın Kendi Taklidini Yapması - Bıçkın 01:43
Kemal Sunal'ın Kendi Taklidini Yapması - Bıçkın 16.538 izlenme - 8 yıl önce Yine iki role bürünen rahmetli Kemal Sunal'ın 1988 yapımı 'Bıçkın' filminden nostaljik komik bir sahne.
Kemal Sunal'ın Gol Kralı Filmindeki Büyük Hata Yıllar Sonra Ortaya Çıktı 00:37
Kemal Sunal'ın Gol Kralı Filmindeki Büyük Hata Yıllar Sonra Ortaya Çıktı 1.429 izlenme - 7 yıl önce Kemal Sunal'ın oynadığı 1980 yılı yapımı 'Gol Kralı' adlı filmdeki hata yıllar sonra fark edildi. Bir sahnede bir futbolcuyu canlandıran Kemal Sunal'ın giymiş olduğu 9 numaralı forma sonraki sahnede 17 numara olarak değişiyor.
Kemal Sunal - Devlet Kuşu ( Gösterime Girmeyen Sahne ) 01:13
Kemal Sunal - Devlet Kuşu ( Gösterime Girmeyen Sahne ) 1.491 izlenme - 7 yıl önce Kemal Sunal'ın 1980 yılındaki Devlet Kuşu isimli filmde zamlar hakkındaki sahne. Bu sahne televizyonlarda bile yayınlanmadı. Kemal Sunal - Devlet Kuşu - Pezevenk Bakkal
BülBül Ailesi - Orjinal Fragman (1976) 03:36
BülBül Ailesi - Orjinal Fragman (1976) 1.021 izlenme - 7 yıl önce Film, Bülbül Ailesi’nin içinde bulunduğu gülünç hâlleri konu alır. Bülbül Ailesi; Hazım Bey ve karısı Asiye Hanım, kızları Nevin, damatları Ramazan ve oğulları Tosun’dan oluşmaktadır. Hazım Bey otuz sene süren memuriyetinden sonra emekli olmuştur. Ramazan, bir yandan kaynanasının iğneleyici laflarını işitmekte, bir yandan bütün gün evde oturan kayınpederinin türlü isteklerini yerine getirmeye çalışmakta, bir yandan da kayınbiraderi Tosun ile uğraşmaktadır. Hiçbir işte tutunamayan ve gördüğü her kadına âşık olup menfi cevap alınca intihara kalkışan Tosun, yine ailesinin başına dertler açacaktır.
Recep Bülbülses'in Kemal Sunal'a Yürümesi 02:13
Recep Bülbülses'in Kemal Sunal'a Yürümesi 2.759 izlenme - 7 yıl önce Genelev'de Zülfiyesini Arıyan büyük usta kemal sunal çaycı rolündeki recep bülbülses ile aynı karede.
Kilodu Sinemada Unutmak - Gol Kralı (Restorsayonlu) 00:44
Kilodu Sinemada Unutmak - Gol Kralı (Restorsayonlu) 13.503 izlenme - 7 yıl önce Yönetmenliğini Kartal Tibet'in üstlendiği başrollerini rahmetli Kemal Sunal ve Suna Yıldızoğlu'nun rol aldığı 1980 yapımı 'Gol Kralı' filminden gülümseten bir sahne.
Süt Kardeşler Filminde Kemal Sunal'ın Mükemmel Atışı 00:34
Süt Kardeşler Filminde Kemal Sunal'ın Mükemmel Atışı 741.554 izlenme - 8 yıl önce Süt Kardeşler filminin giriş kısmında, Şaban'ın elindeki muzu, bakmadan tabağa atmasını izliyoruz.
Kemal Sunal'ın Rüyası 01:48
Kemal Sunal'ın Rüyası 1.937 izlenme - 7 yıl önce Keriz, yönetmenliğini Kartal Tibet'in ve yapımcılığını da Türker İnanoğlu'nun üstlendiği,1985 yapımı bir Türk filmidir.Güldürü türündeki filmin başrollerini Kemal Sunal ve Perihan Savaş paylaşmıştır.
Kemal Sunal - Şıh Hazretleri 01:34
Kemal Sunal - Şıh Hazretleri 6.939 izlenme - 8 yıl önce Şu an şıh, cübbeli, şeyh, cemaat lideri geçinip ülkenin içine eden tüm gavaslara gelsin. Gavat demedim kavas dedim yanlış anlamayın. Bu arada Yozgat'ın yükselişini de kimse engelleyemez bu vesileyle söylemek istiyorum.
Hababam Sınıfı'nın Yayınlanmayan Sahneleri 03:03
Hababam Sınıfı'nın Yayınlanmayan Sahneleri 13.593 izlenme - 7 yıl önce Bu sefer nostaljinin dibine vuran bi paylaşımla karşınızdayım. Bu sahneleri bende ilk defa izledim umarım sizde beğenirseniz.
Kemal Sunal  / Abuk Sabuk Bir Film  - Film Çeviriyorum Abi 00:58
Kemal Sunal / Abuk Sabuk Bir Film - Film Çeviriyorum Abi 8.180 izlenme - 8 yıl önce Bir miras sayesinde zengin olan ve film boyunca güldürme denemelerine rağmen hiç gülmeyen Ademoğlu'nun film sonunda minik çoğuk tarafından güldürülmesini izliyoruz. Eşlik eden şarkı; Erkin Koray - Hayat Katarı
Kemal Sunal - Acemi Şansı Olabilir (E-Kolay) 01:19
Kemal Sunal - Acemi Şansı Olabilir (E-Kolay) 3.444 izlenme - 8 yıl önce Şunlar bile nostaljik oldu daha ne diyelim. İnternetsiz dönemin de alasını yaşadık ama eski teknolojilere o ilk heyecanlara bakınca insanın içi cız ediyor.
Kemal Sunal - Parka Gidecekmiş İki Gözümün Çiçeği 00:49
Kemal Sunal - Parka Gidecekmiş İki Gözümün Çiçeği 224.373 izlenme - 8 yıl önce Efsane çöpçüler kralı filminden efsane bir replik.Kemal sunal'ın bu lafı ettikten sonra el arabasıyla bir seyirtişi vardır ki adamı bitirir.
Kemal Sunal - Seni O....u Seni (H. Sınıfı) 00:49
Kemal Sunal - Seni O....u Seni (H. Sınıfı) 4.875 izlenme - 8 yıl önce H. Sınıfı Tatilde filminde kızlara yapılan eşşek şakasından sonra kızların tokatlarına dayanamayan İnek Şaban "seni o...u seni" "ş....lık" "sınıfın yüz karası" diyip kızı dövmeye başlaması. "Kırpma" olaylarından sonra televizyonda pek rastlayamayacağımız sahnelerden.
Nah - Kemal Sunal 01:09
Nah - Kemal Sunal 4.295 izlenme - 8 yıl önce Orman korucusu Şaban'ın sevgilisine göz koyan Zülfo ağaya verdiği cevap çok manidar olacaktır.Şark Bülbülü filinden bir sahne izleyeceksiniz.
Cenazede Yalandan Ağlama - Davaro 04:50
Cenazede Yalandan Ağlama - Davaro 2.911 izlenme - 7 yıl önce Cenazede yalandan ağlamanın kitabını yazanlara, Kemal abinin bilezik gibi hediyesidir. Bize de paylaşmak düşer. Manası derin !
Kemal Sunal'ın ilk filmi 03:01
Kemal Sunal'ın ilk filmi 3.240 izlenme - 8 yıl önce Kemal Sunalın ilk filmi ya da ikinci filmi olabilir ama en komik görüntülerinden biri olduğu kesin. Video "Güllü Geliyor Güllü" filminden bir alıntıdır. Yayın (Eser) Sahibi: Ciner Holding Kemal Sunala ait detaylı bilgi için: http://dosyalar.hurriyet.com.tr/kemalsunal/biyografi.htm kemal sunal filmleri