Hoşgeldiniz!

En Komik Videolar İzle

Delbekçi Teyzeler - Hamam Tası Gümüşten (+18) 00:49
Delbekçi Teyzeler - Hamam Tası Gümüşten (+18) 25.757 izlenme - 3 ay önce Düğün, şenlik, eğlencelerde delbek çalan teyzelerimiz yine çatıldıkları bir eğlence de hamam tası gümüşten şarkısını seslendirmiş.
Yaptığınız En Büyük Pişmanlık Nedir ? #4 -  Röportaj 03:15
Yaptığınız En Büyük Pişmanlık Nedir ? #4 - Röportaj 40.624 izlenme - 6 ay önce SOSYAL MEDYA HESAPLARIM İNSTAGRAM: sefaderki FACEBOOK: tazmanya55 İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER VİDEONUN DEVAMINI İSTİYORSANIZ BEĞENMEYİ UNUTMAYIN :)
Sokak Sanatçısını Delirten Adam! 00:34
Sokak Sanatçısını Delirten Adam! 455.758 izlenme - 6 yıl önce Bu sokak performans sanatçısını sakın hafife almayın! Yoksa sonunuz böyle olabilir.
Cenk Hoca'nın hapse girmesi 09:08
Cenk Hoca'nın hapse girmesi 5.589 izlenme - 2 hafta önce Site ahalisinin tanıdığı Kıbrıs'lı cenk hocanın kiracısını dövmesi sonucu hapis cezası almasını anlatıyor.
Cannes'da Eteğine Basılıp İç Çamaşırı ile Kalan Manken 00:43
Cannes'da Eteğine Basılıp İç Çamaşırı ile Kalan Manken 57.093 izlenme - 7 ay önce Rus manken Yulia Rybakova, Cannes Film Festivali'ndeki kırmızı halı geçidi sırasında eteğine basılması sonucu podyumda iç çamaşırı ile kaldı. Kimileri olayı reklam olarak yorumladı.
Otobüste Tekme Tokat Dayak Yiyen Kapkaççı 00:52
Otobüste Tekme Tokat Dayak Yiyen Kapkaççı 3.524 izlenme - 2 hafta önce ABD'nin New Mexico eyaletinde otobüs içinde yolculuk yapan kapkaççı durağa yaklaştığında düğmeye basarak otobüsü durdurmuş, İniş kapısı açıldı esnada kapkaççı adam, otobüs içerisinde bir kadının elindeki telefonu alıp kaçmaya çalışmış. Kapkaçı fark eden diğer yolcular duruma müdahale ederek kapkaççıyı tekme tokat döverek kapıdan dışarıya atmış.
Bedelli Askerlerin Koğuş Halleri 08:28
Bedelli Askerlerin Koğuş Halleri 11.726 izlenme - 1 ay önce Bedelli askerlik ücretinin ucuzlaması ile koğuşlar bedelli asker doldu taştı. Kendi koğuşlarını çeken bedelli askerimiz; Bedelli askerliğin bizlere kazandırdığı en güzel ve özel şey ise bu kadar kısa bir süre içerisinde çok değerli dostluklar kazandırması olsa gerek. Videoyu çekerken de dediğimiz gibi bundan uzun yıllar sonra bu videoyu izleyip hatırlarız artık demiş.
Eşeğin İntikamı Fena Oldu 01:04
Eşeğin İntikamı Fena Oldu 289.370 izlenme - 4 yıl önce Eşek kendine yemek yedirmeyen köpekten intikamını fena aldı.
Dans Videosu Yayınladı Diye Gözaltına Alınan Genç Kız 03:50
Dans Videosu Yayınladı Diye Gözaltına Alınan Genç Kız 35.276 izlenme - 5 ay önce İran'da yaşayan 18 yaşındaki genç dansçı Maedeh Hojabri, Instagram'dan dans videosu yayınladı diye gözaltına alınmış.
Metrobüste Şeytana Benzeyen Kız 00:23
Metrobüste Şeytana Benzeyen Kız 71.929 izlenme - 9 ay önce İstanbul'da bu metrobüse binenler şoka uğradı. Garip giyimi, sivri kulakları ve sayıklamalarıyla bu kız şeytanı andırıyor.
Aydın Aydın'dan Poşet Yasasına Kar Banyonlu Destek 03:59
Aydın Aydın'dan Poşet Yasasına Kar Banyonlu Destek 2.521 izlenme - 1 hafta önce Türkücü Aydın Aydın çektiği ilginç kliplerle dikkatleri üzerine bir çok kez çekmişti. Şimdiler de ise poşet yasasına destek vermek için dondurucu soğuk havaya aldırış etmeden kar banyosu yapmış.
Düğünde Bütün Hünerlerini Sergileyen Çılgın Kızlar 02:45
Düğünde Bütün Hünerlerini Sergileyen Çılgın Kızlar 12.113 izlenme - 1 ay önce Gerçekleşen Türk düğününden bayanlar adeta dans etmek için yaratılmış gibi dans edip coşturuyolar
Muhabire Ders Veren Kayserili Amca 00:51
Muhabire Ders Veren Kayserili Amca 5.536 izlenme - 3 hafta önce Röportaj için yanına gelip kendisine sorular soran muhabirin soru sorma tarzını ve sorularını beğenmeyip muhabire akıl veren amcayı izliyoruz...
Eşcinsellik Sorusuna Verilen ibretlik Cevap 00:10
Eşcinsellik Sorusuna Verilen ibretlik Cevap 374.844 izlenme - 6 yıl önce Sokak röportjlarında Eşcinsellik Sorusuna Verilen ibretlik Cevap
Dozerle Bankamatik Sökmek 01:29
Dozerle Bankamatik Sökmek 2.295 izlenme - 5 gün önce Avustralya'da meydana gelen hırsızlıkta bankamatikteki paraları almak için dozerle bankamatiği yıkan hırsızlar karşınızda....
Kocacım Beni Başkasıyla Düşün! Ben Bilmem Eşim Bilir Vakası 00:51
Kocacım Beni Başkasıyla Düşün! Ben Bilmem Eşim Bilir Vakası 558.692 izlenme - 6 yıl önce Kanal D'de yayınlanan ve ünlü oyuncu İlker Ayrık'ın sunduğu eğlence programı 'Ben Bilmem Eşim Bilir' yine çok tartışılacak. Programa yarışmacı olarak katılan kadının, eşini 'gaza getirmek' için söylediği 'Beni başkasıyla düşün' sözleri, izleyenler tarafından eleştirildi.
 Millet Kıraathanesinde Satrancı Yanlış Oynayan Tip 00:25
Millet Kıraathanesinde Satrancı Yanlış Oynayan Tip 25.872 izlenme - 4 ay önce Niğde'de Millet Kıraathanesi açılışında Belediye Başkanı gençlerimizi sadece kek yemiyor, satranç da oynuyor derken genç arkadaş Fil ile dikey hamle yapmış. Bence 1 satranç hocasınında bulunması şart efendim.
Bariyeri Pert Eden Sarışın 00:12
Bariyeri Pert Eden Sarışın 5.593 izlenme - 3 hafta önce Arkadaşları ile iddialaşıp bariyerin altından geçmeye çalışan sarışın hatun bariyeri pert etmiş. Bir daha böyle bir şey denemez...
Kiss Cam'de Tarihi Ayar 01:35
Kiss Cam'de Tarihi Ayar 50.457 izlenme - 12 ay önce NBA maçına birlikte gittiği kadınla kendisini kamerada gören adam öpücüğü yapıştırınca adam tokadı yemiş. Bir müddet sonra diğer yanındaki kadının yardımıyla tokat yiyen kadına tarihe geçen bir ayar vermiş.
Tuvaleti Gelen Adama Kapıyı Açmayan Kadın Parodisi 01:18
Tuvaleti Gelen Adama Kapıyı Açmayan Kadın Parodisi 2.911 izlenme - 2 hafta önce Videoda acil tuvaleti gelen adam kapıya dayandığında anahtarı yokken içeride olan insan kapıyı geç açar neden işte bunun parodi şekilde çekilmiş videosu sizlerle.
Arkadaşının Aldığı Selfie Çubuğunu Geri Veren Şempanze 00:23
Arkadaşının Aldığı Selfie Çubuğunu Geri Veren Şempanze 5.381 izlenme - 3 hafta önce Çin'in Hebei eyaletinde bulunan Qinhuangdao hayvanat bahçesinde bir turistin elindeki selfie çubuğu bir şampanze tarafından alınmış. O esnada diğer şempanze arkadaşının elinden selfie çubuğunu alarak turiste geri teslim etmiş.
Korkmasın Diye Kedinin Su İçmesini Bekleyen Amca 00:19
Korkmasın Diye Kedinin Su İçmesini Bekleyen Amca 3.917 izlenme - 2 hafta önce Su içmek için kedinin su içmesini hiç kımıldamadan bekleyen bekleyen yüreği güzel amca hala iyi insanlar var dedirtiyor.
Yılmaz Vural Hırsızı Uyarırsa! 02:12
Yılmaz Vural Hırsızı Uyarırsa! 930 izlenme - 5 saat önce Yılmaz Vural'ın babasının evine giren hırsız televizyon ve bilgisayarı çalmıştı. Yılmaz Vural kendisi ile yapılan röportajda hırsızı kendine has tavırları ile uyarmış.
Kaldırım Taşını Külçe Altın Diye 50 Bin Liraya Satmak 00:46
Kaldırım Taşını Külçe Altın Diye 50 Bin Liraya Satmak 2.731 izlenme - 2 hafta önce Afyonkarahisar’da dolandırıcılıkta level atlayan dolandırıcılar sosyal medyadan anlaştıkları vatandaşa boyadıkları kaldırım taşını külçe altın diye 50 bin liraya satmışlar.
Teknik Aksaklığa Kurban Giden Sunucu 00:50
Teknik Aksaklığa Kurban Giden Sunucu 50.318 izlenme - 7 ay önce CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin mitingini canlı veren CNN Türk'te yaşanan teknik aksaklık sunucu Başak Şengül'e büyük bir şok yaşattı.
Aldığı Yumruk Darbesiyle Baygınlık Geçiren Adam 00:53
Aldığı Yumruk Darbesiyle Baygınlık Geçiren Adam 6.150 izlenme - 4 hafta önce Rusya''da bulunan bir alış veriş merkezinde, kasiyer bölümünde olacaklardan habersiz bekleyen adam, kafası güzel başka bir adamın yüzüne attığı yumrukla kısa süreli baygınlık geçirmiş. Aldığı yumruk darbesiyle ağzı ve burnu dağılan adam güvenlik kamerasına böyle yansımış.
Uçakta Twerk Yapan Youtuber 10:58
Uçakta Twerk Yapan Youtuber 87.208 izlenme - 11 ay önce Uzun süredir anlattığı anı videoları ile popüler olan Duru Önver geçenlerde çıktığı bir uçak yolculuğunda yaşadığı anıları paylaşmış.
Köksal Baba Bilek Güreşini Kazanıp Parayı Kaptı 01:58
Köksal Baba Bilek Güreşini Kazanıp Parayı Kaptı 773 izlenme - 11 saat önce Sosyal medya fenomeni Köksal Baba lakaplı Köksal Bektaşoğlu kafesinde yapmış olduğu bilek güreşini kazanarak bahis olarak ortaya konulan paraları kaptı.
Taktığı Altını icra Yoluyla Geri Alan Vatandaş 02:27
Taktığı Altını icra Yoluyla Geri Alan Vatandaş 15.005 izlenme - 3 ay önce Kayseri'de bir vatandaş düğününde çeyrek altın taktığı kişinin kendi düğününe gelmemesi ve altını göndermemesi üzerine ilamsız icra takibinde bulunarak altının bedelini geri aldı.
Sarışın Turist Gören Hintli Erkekler 00:28
Sarışın Turist Gören Hintli Erkekler 22.727 izlenme - 4 ay önce Hindistan'ın Maharaştra eyaletinin başkenti Mumbai'de, sarışın turist gören erkekler selfie çekinmek için adeta birbirleriyle yarışmış.