Hoşgeldiniz!

En Komik Videolar İzle

Adanalıların Karla İmtihanı 00:20
Adanalıların Karla İmtihanı 48.770 izlenme - 10 ay önce Adana’da yaklaşık 10 dakika süren fındık büyüklüğündeki dolu yağışı hayatı olumsuz etkilerken, caddeler kar yağmışçasına beyaza bürünmüş tabi ki Adana halkı bundan fazlasıyla etkilenmiş.
Jandarma Önünde Drift Yapan Sürücü 00:58
Jandarma Önünde Drift Yapan Sürücü 5.516 izlenme - 4 hafta önce Niğde'de Çiftlik İlçe Jandarma Komutanlığı önünde drift yapan sürücüye 5 bin 10 lira para cezası kesilmiş ve ehliyetine 2 ay süreyle el konuldu, aracı da 2 ay trafikten men edilmiş.
Ekmeğin İçinden Çıkan Ne İdüğü Belirsiz Cisim 00:49
Ekmeğin İçinden Çıkan Ne İdüğü Belirsiz Cisim 1.573 izlenme - 5 gün önce Kahvaltı için kendine ekmek alan genç ekmeği ikiye böldüğünde ekmeğin içinde ne idiği belirsiz bir cisim olduğunu görmüş.
Roman Gençlerin Beyin Yakan Oyunculuğu 00:59
Roman Gençlerin Beyin Yakan Oyunculuğu 2.193 izlenme - 1 hafta önce Herkes fenomen oluyor bizde bir dizi çekip sosyal medyada ünlü olalım diyen roman gençler oyunculukları ile gülümsetmiş.
Teyzenin Lunaparkta Balerin ile İmtihanı 00:26
Teyzenin Lunaparkta Balerin ile İmtihanı 2.936 izlenme - 1 hafta önce Kızına uyup lunaparka giden teyze balerine binmiş. Binmesine binmiş ancak bin pişman olmuş.Bir daha önünden bile geçmeyecek seviyeye gelmiş.
Olacak O Kadar  Hastane Skeci  04:57
Olacak O Kadar Hastane Skeci 1.436 izlenme - 3 gün önce Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır.
Zahide Yetiş Gören Masum Teyze 01:00
Zahide Yetiş Gören Masum Teyze 13.330 izlenme - 2 ay önce Sahilde gezintiye çıkan Zahide Yetiş kedileri besleyen teyze ile karşılaşmış ve teyze ile muhabbet etmeye başlamış. Teyzenin ise olayı çözmesi biraz geç olmuş.
Hindistan Sokak Lezzetleri 2 - Yumurtalı Margarin 10:32
Hindistan Sokak Lezzetleri 2 - Yumurtalı Margarin 2.614 izlenme - 2 hafta önce kaşıklayarak vito yağ yemekten farksızdır. oynat bakalım uğurcuğum.
İlk Kez Drone Gören Teyzenin Kaçması 00:46
İlk Kez Drone Gören Teyzenin Kaçması 7.412 izlenme - 1 ay önce Denizli'nin Çameli ilçesinde, yerel televizyon kanalı için havadan drone ile haber amaçlı yapılan çekimde, ilginç görüntü ortaya çıkmış. Yolda yürürken, ilk kez drone gördüğü anlaşılan kadın, cihazdan korkup, ağaçların arasına kaçmış.
Elizabethin Yararları ve Zararları 05:08
Elizabethin Yararları ve Zararları 94.953 izlenme - 2 yıl önce Site halkını yakından ilgilendiren elizabeth konusuna uzman gözünden bakalım
Ayşen Gruda'nın Güldüren Minibüs Anısı 00:52
Ayşen Gruda'nın Güldüren Minibüs Anısı 35.546 izlenme - 9 ay önce TVem'de yayınlanan "Kalplerimiz seni unutur mu Yeşilçam" isimli programa katılan Ayşen Gruda anlattığı hikaye ile konukları gülme krizine boğmuş efendim.
Ersun Yanal Hocanun Ver Allah Belasini Yöresel Türküsü 01:58
Ersun Yanal Hocanun Ver Allah Belasini Yöresel Türküsü 819 izlenme - 22 saat önce Trabzon yöresine ait ezgilerle süslenmiş buram buram tarih ve anadolu kokan ve aslında acıklı bir aşk hikayesini konu alan Ersun Yanal Hocanun Ver Ulan Kupamizi.. Nassii!
İnsanlara 21 Santim Deyince Aklınıza Ne Geliyor Diye Sormak 12:01
İnsanlara 21 Santim Deyince Aklınıza Ne Geliyor Diye Sormak 4.098 izlenme - 2 hafta önce Uzun zamandır gözükmeyen çılgın Alman yeni videosunda insanlara 21 santim deyince aklınıza ne geliyor diye sordu.
Çöp Konteyneri Park Halindeki Arabaya Çarptı 00:15
Çöp Konteyneri Park Halindeki Arabaya Çarptı 2.728 izlenme - 2 hafta önce İstanbul'da içinin boş olmasından da yararlanıp yokuş aşağıya inmeye başlayan çöp konteyneri park halindeki bir arabaya çarpmış.
Kriz Var Mı Sorusunu Duyunca Yanıt Vermekten Korkan Vatandaş 00:33
Kriz Var Mı Sorusunu Duyunca Yanıt Vermekten Korkan Vatandaş 15.852 izlenme - 3 ay önce Sokakta yapılan bir röportajda kriz varmı sorusu sorulan bir amca Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerinin aksine önce “kriz var” deyip sonrasında ise, “Fazla konuşmayalım. Çoluğumuz çocuğumuz var. Bu işin başka türlüsü de var. Alıverirler adamı” diyerek şaşırttı
Anne Babası Evde Olmayan Çocukların Fayansları Parçalaması 00:58
Anne Babası Evde Olmayan Çocukların Fayansları Parçalaması 39.942 izlenme - 9 ay önce Görüntüde evde kalmış iki çocuk, oynucak başka oyun yokmuş gibi evlerinin fayanslarını parçalayarak stres atmışlar
Nikahı Yarıda Bırakıp Üçlü Çektiren Damat 00:50
Nikahı Yarıda Bırakıp Üçlü Çektiren Damat 26.940 izlenme - 5 ay önce Bursa'da, nikah merasimi sırasında memurun, "Eş olarak kabul ediyor musunuz" sorusunu cevapsız bırakıp üçlü çektiren damat, renkli görüntüler yaşanmasına sebep oldu.
Kamerayı Karşı Dairedeki Kadının Gözlüğüne Zoom Yapan Adam 00:32
Kamerayı Karşı Dairedeki Kadının Gözlüğüne Zoom Yapan Adam 19.055 izlenme - 5 ay önce Rusya'da çekilen görüntülerde karşı dairedeki kadının gözlüğüne zoom yapan elamanın kamerasına yansıyan görüntüleri izliyoruz.
Twerk ile Büyülenen Zenci 00:46
Twerk ile Büyülenen Zenci 8.352 izlenme - 1 ay önce Bir etkinlikte önünde twerk yapan kadının kitlenip kalan zenci bu dünyadan kopmuş ve hayallere dalmış gitmiş.
Kocasını Aldatan Kadın Aşığıyla İlişki Sırasında Kilitlenip Kaldı 01:36
Kocasını Aldatan Kadın Aşığıyla İlişki Sırasında Kilitlenip Kaldı 190.455 izlenme - 2 yıl önce Kenya'nın güneybatısında bulunan Kisii şehrinin Daraja Mbili bölgesinde yaşanan olayda; kocası iş gezisine giden kadın evine aldığı yasak aşkıyla girdikleri cinsel ilişki sırasında birbirlerine kinitlenip kaldı. Acı içinde kıvranan çift, yaşayacakları utancı göze alıp bağırarak komşularından kendilerine yardım etmelerini istedi. Evin etrafında toplanan kalabalık içeride ne olup bittiğini anlayınca, birbirine kenetlenmiş haldeki çifti yatak çarşaflarına sarıp dışarı taşıdı. KOCA, ALDATAN KARISINA ÖNCEDEN GİZLİCE BİR KARIŞIM İÇİRMİŞ Talihsiz çift, etraflarında toplanan insanların meraklı bakışlarından utandıkları için kendilerini taşıyanlardan daha fazla çarşaf örtmelerini istedi. Yerel medyaya yansıyan ve birçok kişinin inandığı iddiaya göre; kocası aldattığından şüphelendiği karısına, cadı doktoruna yaptırdığı bir karışımı gizlice içirdi. Bu sır karışımın aldatmayı kanıtlamak için aşıkları, cinsel ilişkide birbirlerinden ayrılmamacasına kenetlemesinde etkisinin olduğu öne sürüldü. Bir diğer kesim ise muhtemel sağlık probleminin olaya sebep olduğu düşüncesini paylaştı. ADAMLA KADIN BİRBİRLERİNDEN AYRILMASI İÇİN CADI DOKTORUNA GÖTÜRÜLDÜ Aldatılan kocanın talimatıyla kalabalık, çarşaflara sarmaladığı çifti birbirlerinden ayırması için cadı doktoruna götürdü. Cadı doktoru, evli kadınla cinsel ilişkiye giren adamı serbest bırakmadan önce, adamla bir ceza ödemesi konusunda anlaştı. Yerel basına konuşan cadı doktoru, olayın aldatan insanlara bir ders vermesi gerektiğini söyledi. Ülke basınına göre, evlilikte sadakatsizlik Kenya'nın önde gelen toplumsal problemleri arasında gösteriliyor.
Wipe out'ta bir Asyalı 02:29
Wipe out'ta bir Asyalı 13.937 izlenme - 3 ay önce "ne yaparsan yap mutlaka senden daha iyi bir asyalı vardır" derler fakar bu sefer pek öyle olmamış gibi. izliyoruz
Seyir Halindeyken Dizüstü Bilgisayar Kullanan Sürücü 00:28
Seyir Halindeyken Dizüstü Bilgisayar Kullanan Sürücü 2.494 izlenme - 1 hafta önce Trafik canavarını şimdiye kadar farklı şekillerde görmüştük şimdi de direksiyon başında dizüstü bilgisayarını kullanırken karşımızda.
Alkolü Fazla Kaçıran Dayı Tepeden Aşağı Yuvarlandı 00:13
Alkolü Fazla Kaçıran Dayı Tepeden Aşağı Yuvarlandı 53.275 izlenme - 8 ay önce Erik Dalı türküsüyle Eğlencenin dibine vuran dayılar bu güzel anlarını ölümsüzleştirmek isterken küçük bir sürpriz ile karşılaşmışlar. Kamerayı açan adam arkadaşının tepeden yuvarlanışını böyle kaydetmiş efendim.
Kadına Sokak Serserisiyle Kavga Eder Gibi Yumruk Atmak 00:14
Kadına Sokak Serserisiyle Kavga Eder Gibi Yumruk Atmak 20.257 izlenme - 4 ay önce Görüntüde bir adam üstüne bir nedenden dolayı gelen kadına hiç düşünmeden sokaktaki çapı bozuklarla kavga eder gibi kadına geçirmiş resmen
Makas Atmayı Bilmeden Makas Atmaya Çalışan Sığır 00:25
Makas Atmayı Bilmeden Makas Atmaya Çalışan Sığır 12.165 izlenme - 2 ay önce Rusya civarlarından araç içi görüntülerinden biri daha. Görüntüyü kaydeden herif yavaştan alıp geçmesine izin verse de olan öndeki zavallılara olmuş.
Doktor Bana Sigaradan Uzak Dur Dedi 00:09
Doktor Bana Sigaradan Uzak Dur Dedi 7.751 izlenme - 1 ay önce Kendi yaptığı uzun bir ağızlıkla sigara içen amcanın neden bu ağızlığı kullandığı sorusuna verdiği yanıt izleyenleri gülümsetmiş.
İki Kişiye Karşı Tek Dövüşen Cengaver 00:38
İki Kişiye Karşı Tek Dövüşen Cengaver 10.910 izlenme - 2 ay önce Yüzsüz bebeler tek kişiye karşı iki kişi dövüşe giriyorlar. fair-play'e aykırı hareketler bunlar. Yanlışşş.
Tartıştığı Bisikletlinin Bisikletini Ezen Otobüs Şoförü 00:26
Tartıştığı Bisikletlinin Bisikletini Ezen Otobüs Şoförü 4.067 izlenme - 2 hafta önce Çanakkale’de otobüs şoförü, trafikte kendisiyle tartışan bisikletlinin bisikletinin üstünden geçerek sürüklemiş. O anlar vatandaşın kamerasına yansımış.
Sahibine kızan kedinin intikamı 00:58
Sahibine kızan kedinin intikamı 4.572 izlenme - 3 hafta önce tahminimce dayı ıspartalı. bunların kavgaları çok keyifli geçiyor ya.
Moto Kurye ile Kanala Haber Yetiştiren Muhabir 01:01
Moto Kurye ile Kanala Haber Yetiştiren Muhabir 941 izlenme - 21 saat önce Kanal D muhabiri İbrahim Konar İstanbul sokaklarında çektiği haberi ana haber bültenine yetiştirmek için yoldan çevirdiği moto kuryeden yardım istemiş.