Hoşgeldiniz!

Korku Filmleri

The Texas Chain Saw Massacre / Teksas Katliamı (1974) 40. Yıl Fragman 01:39
The Texas Chain Saw Massacre / Teksas Katliamı (1974) 40. Yıl Fragman 4.398.001 izlenme - 4 yıl önce Ünlü korku filmi klasiği Teksas Katliamı / The Texas Chainsaw Massacre, vizyona girişinin 40. yılı şerefine yeniden gösterime giriyor. 3 Nisan 2015'te Başka Sinema salonlarında! http://www.baskasinema.com/ https://www.facebook.com/baskasinema https://twitter.com/baska_sinema
Üç Harfliler: Adak (2019) Fragman 01:47
Üç Harfliler: Adak (2019) Fragman 52.638 izlenme - 1 ay önce Üç Harfliler serisinin devam filmi Adak filminin yönetmen koltuğunda Alper Mestçi var. Oyuncular ise Ramazan Demir, Ceren Yılmaz, Ejder Özkarslıgil, Simge Uluer ve Hatice İrkin.
Kabir Azabı (2018) Fragman 01:39
Kabir Azabı (2018) Fragman 183.643 izlenme - 7 ay önce Üç Harfliler ve Şeytan-ı Racim gibi filmlerde yer alan yönetmen Arkın Aktaç ve senarist Murat Toktamışoğlu’nu yeniden bir araya getiren Kabir Azabı 27 Temmuz 2018'de sinemalarda olacak.
Siccin 5 (2018) Fragman 02:16
Siccin 5 (2018) Fragman 179.078 izlenme - 7 ay önce Siccin serisinin 17 Ağustos’ta vizyonda olacak 5. filminin ilk fragmanı yayınlandı. 900 kişinin yaşadığı ve yaklaşık 400 kişinin kansere yakalanarak hayatını kaybetmesinin ardından meclis kararıyla boşaltılan Karain köyünün doğal plato olarak kullanıldığı filmin çekimleri Nevşehir’de gerçekleştirildi. Muhteşem Tözüm’ün yapımcısı olduğu Siccin 5’te üç ayrı ailenin hayatlarını cehenneme çeviren lanetli kabusların, geçmişte yapılan tek bir ayinde kesişmesinin gerçek hikayesi anlatılıyor. Daha önce hiç denenmemiş birçok sahnesi ve korku sinemasında çığır açacak yenilikleriyle 17 Ağustos’ta seyircisiyle buluşacak Siccin 5’in oyuncu kadrosunda ise Rüya Önal, Merve Ateş , Özgür Hacıer, Ece Koroğlu, Ece Edibe Baykal, Pınar Gülkapan, Tuncay Çağıl, Metin Yıldırım, Aslın Su Divrik ve Selim Aydın yer alıyor. Siccin 5 filminin özeti: Değişik görünümü ve tuhaf davranışlarıyla dikkat çeken Hale, annesi, akli dengesi bozuk babaannesi ve halası Azra’yla Nevşehir’de tarihi ve ürkütücü bir evde yaşamaktadır. 12 yaşındaki Hale’nin babası daha o doğmadan ortadan kaybolmuş ve bir daha hiç görülmemiştir. Hale bir gece korkunç bir kabus görür; hiç görmediği babası onu eski ve tekinsiz bir eve çağırmaktadır. Bu ev yıllar önce yasak bir ayinin yapıldığı Karain Köyü’ndeki dedesinin eski evidir. Bu kabustan sonra Hale’de bir takım akıl almaz değişimler başlar. Hale’nin bu ürkütücü değişiminden en çok zarar görenler ise Azra ve Azra’nın erkek arkadaşı Selim olur.
Araf 2 (2018) Fragman 01:33
Araf 2 (2018) Fragman 54.171 izlenme - 2 ay önce Araf 2 filminin fragmanı. Filmde Emre Kızılırmak, Cevahir Turan, Kaan Songün, Recep Aktuğ, Şahin Sekman, Fatih Dağıdır gibi oyuncular yer alıyor.
Dehşetin Yüzü / The Nun (2018) Türkçe Dublajlı Fragman 01:27
Dehşetin Yüzü / The Nun (2018) Türkçe Dublajlı Fragman 121.732 izlenme - 5 ay önce 21 Eylül 2018'de sinemalarda olacak Dehşetin Yüzü / The Nun filminin Türkçe dublajlı fragmanı. Filmde Taissa Farmiga oynuyor.
Münafık (2015) Fragman 01:53
Münafık (2015) Fragman 710.717 izlenme - 4 yıl önce 3 Nisan 2015'te vizyona girecek olan Münafık filminin fragmanı yayınlandı! Yönetmen / Director: Özkan Aksular Oyuncular / Starring: Levent Sülün, Zeynep Okan, Balım Gaye Bayrak, Özer Arslan, Karina Malsagova, Güliz Şirinyan, Hakan Salınmış, Murat Bülent Atacan, Ahmet Fuat Onan, Erdoğan Sıcak, Nalan Olcayalp Filmin konusu: 1984 yılında, Sovyetler Birliği'nde bulunan ve parapsikolojik olaylar üzerine incelemeler yapan ESP Laboratuvarlarından birinde çalışmakta olan Valeria, eski sevgilisi Nazım'ın daveti üzerine, "Cinli Nazife" olarak anıla Nazife Hanım ile ilgili araştırma yapmak üzere Türkiye'ye gelir. Kastamonu Azdavay'daki Nalbant Köyü'nde araştırmalarını sürdüren Valeria, birden hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolur. Köylü, Nazife Hanım'ı felç geçirmiş, Nazım'ı ise delirmiş bir halde bulur. Küçük kızının hastalığı nedeniyle ikinci çocuğunu doğada, doğal yöntemlerle doğurmak isteyen Ceyda, ailesi ile birlikte babanesinin 30 yıl önce terk ettiği bu köy evine gelir. Doğum sancıları arasında geçmişin sırları yavaş yavaş aralanacaktır. Storyline: In 1984, Valeria, who has worked for one of the ESP laboratories, which works on investigating parapsychological phenomena in Soviet Union, comes to Turkey by invitation of her ex-lover for the purpose of making a research related to a woman known as “Nazife the Possessed”. Working in the village Nalbant, in Azdavay, Kastamonu. Carrying on her research, Valeria suddenly vanishes without a trace. The villagers find Nazife paralyzed and Nazım stark raving mad. Due to her little daughter's disease, Ceyda decides to deliver her second child naturally without medicate methods. With her family, she comes to the village house which her grandmother left 30 years ago. In pains of labor, secrets of the past will be revealed. Resmi hesaplar: munafik.mantisfilm.com facebook.com/munafikfilm twitter.com/munafikfilm instagram.com/munafikfilm
Üç Harfliler: Beddua (2018) Fragman 01:45
Üç Harfliler: Beddua (2018) Fragman 155.379 izlenme - 8 ay önce Dört genç kızın kimin tarafından edildiği belirsiz, hayatlarını cehenneme çeviren Beddua ile yüzleşmelerinin Bursa'da yaşanmış gerçek hikayesini anlatan Üç Harfliler: Beddua, 15 Haziran’da vizyonda olacak. Yapımcılığını TME Films ve Muhteşem Film’in ortaklaşa üstlendiği Üç Harfliler: Beddua’nın oyuncu kadrosunda Beyzanur Mete, Esma Soysal, Şerife Ünsal ve Gizem Takma’nın yanı sıra Nural Erkol, Vural Ceylan, Nurdan Tünay Kekeç, Aydın Erek, Uğur Sidar Acar ve Yavuz Çetin yer alıyor. Filmin Kısa Özeti: Havel adında Şaman bir kadın, dört genç kız ve korkunç bir Beddua… Beddua iki tarafı keskin bir kılıç gibi gökyüzüne çıkmış, kara bulutların arasına gizlenmiş ve hedefini aramaktadır. Melek, Burcu, Eda ve Ayla dört lise arkadaşıdır. Mezuniyetlerinin ardından yıllar geçmiş olsa da birbirlerinden kopmamışlardır. Hayatları, Havel adında Şaman bir kadın ile karşılaştıkları geceden sonra ise tamamen değişecek ve bir daha eskisi gibi olmayacaktır. Üç Harfliler: Beddua; bu dört genç kızın kimin tarafından edildiği belirsiz, hayatlarını cehenneme çeviren Beddua ile yüzleşmelerinin Bursa'da yaşanmış gerçek hikayesi!
Cadılar Bayramı (Halloween) 2. Türkçe Altyazılı Fragman 02:16
Cadılar Bayramı (Halloween) 2. Türkçe Altyazılı Fragman 95.739 izlenme - 5 ay önce 26 Ekim 2018'de gösterime girecek Cadılar Bayramı filminin 2. fragmanı yayınlandı. Tür: Gerilim Oyuncular: Jamie Lee Curtis, Judy Greer, Will Patton, Nick Castle, Andi Matichak, Omar J. Dorsey Yönetmen: David Gordon Green Yazarlar: David Gordon Green & Danny McBride & Jeff Fradley Karakter Yaratıcıları: John Carpenter and Debra Hill Yapımcı: Jason Blum, Malek Akkad, Bill Block Baş Yapımcı: John Carpenter, Jamie Lee Curtis, David Gordon Green, Danny McBride Universal Pictures, Trancas International Films, Blumhouse Productions ve Miramax’s yapımı Cadılar Bayramı filmi 19 Ekim 2018’de vizyona giriyor Jamie Lee Curtis, ikonik rolü Laurie Strode ile geri dönüyor. Laurie, yıllar önce Cadılar Bayramı gecesi öldürülmek üzereyken elinden zor kurtulduğu maskeli karakter Michael Myers ile son kez yüzleşiyor. Korku filmlerinin ustası John Carpenter, baş yapımcı ve kreatif danışman olarak, korku filmlerinin önde gelen yapımcılarından Jason Blum (Kapan, Parçalanmış, Arınma Gecesi, Paranormal Activity) ile güçlerini birleştiriyor. Carpenter’ın klasiğinden esinlenen yapımcılar David Gordon Green ve Danny McBride, 1978’de yaşanan olaylara yeni bir yön vererek hikayeyi geliştirdi. Green aynı zamanda filmin yönetmenliğini yapıyor. Cadılar Bayramı yapımcıları arasında filmin fikir aşamasından itibaren bulunan Trancas International Films’den Malek Akkad ve Bill Block (Elysium, 9. Bölge) yer alıyor. Carpenter ve Curtis’e ek olarak, Green ve McBride, Rough House Pictures çatısı altında baş yapımcılar olarak ekibe katıldı.
Kabustan Gelen (Before I Wake) Türkçe Altyazılı Fragman 02:28
Kabustan Gelen (Before I Wake) Türkçe Altyazılı Fragman 404.433 izlenme - 3 yıl önce 5 Ağustos 2016'da Türkiye'de gösterime girecek Kabustan Gelen (Before I Wake) filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Başrolde Jacob Tremblay var.
Kapalak Kızı (2018) Son Fragman 00:50
Kapalak Kızı (2018) Son Fragman 87.786 izlenme - 7 ay önce Kapalak Kızı 13 Temmuz 2018'de gösterime girdi. Yönetmen: Ramazan Özer, Fatih Gürler Oyuncular: Can Yavuz, Arifhan Durmuş, Alperen Demirtaş Görüntü Yönetmeni: Onur Cabi Dağıtım: TME Films
Uzun Kabus (Slender Man) Türkçe Altyazılı Fragman 01:01
Uzun Kabus (Slender Man) Türkçe Altyazılı Fragman 79.780 izlenme - 7 ay önce 2018 yapımı Slender Man - Uzun Kabus adlı korku filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Film 12 Ekim 2018'de gösterime girecek.
Ayin (Hereditary) Türkçe Altyazılı Fragman #1 02:06
Ayin (Hereditary) Türkçe Altyazılı Fragman #1 87.575 izlenme - 9 ay önce 8 Haziran 2018'de gösterime girecek Ayin (Hereditary) filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Oyuncular: Toni Collette, Gabriel Byrne, Alex Wolff
Testere: Jigsaw Efsanesi (Jigsaw) Türkçe Altyazılı Fragman 02:25
Testere: Jigsaw Efsanesi (Jigsaw) Türkçe Altyazılı Fragman 233.888 izlenme - 1 yıl önce 27 Ekim 2017'de gösterime girecek Testere: Jigsaw Efsanesi filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Bu film, Testere serisinin yeni filmi olacak.
İlk Arınma Gecesi (2018) Türkçe Altyazılı Fragman 02:30
İlk Arınma Gecesi (2018) Türkçe Altyazılı Fragman 139.443 izlenme - 10 ay önce Tür: Gerilim Oyuncular: Y’Lan Noel, Lex Scott Davis, Joivan Wade, Luna Lauren Velez ve Marisa Tomei Yönetmen: Gerard McMurray Yazar: James DeMonaco Yapımcılar: Jason Blum, Michael Bay, Andrew Form, Brad Fuller, Sébastien K. Lemercier İdari Yapımcılar: Steve Molen, Jeanette Volturno, Couper Samuelson Amerika’nın Kurucu Babaları, suç oranını bir önceki yıla göre %1 oranında düşürmek amacıyla izole bir toplulukta saldırganlığı bir gece için açığa çıkarırlar. Ama şiddet uygulayıcılar, dışlananların öfkesiyle karşılaşınca bu bulaşıcı hastalık test şehrinin sınırlarından taşar ve tüm ülkeye yayılır. Serinin en başarılı filmi olan Arınma Gecesi Seçim Yılı’nın yaratıcısı James DeMonaco (Arınma Gecesi, Arınma Gecesi Anarşi ve Arınma Gecesi Seçim Yılı filmlerinin yazarı/yönetmeni) bu dünya fenomeninin yapımcıları Blumhouse Productions’dan Jason Blum (Insidious serisi, Get Out, Split), Platinum Dunes ortakları Michael Bay, Brad Fuller ve Andrew Form (Teenage Mutant Ninja Turtles ve Ouija series, The Texas Chainsaw Massacre) ve DeMonaco’nun uzun süredir yapım ortağı olan Sébastien K. Lemercier (Assault on Precinct 13, Four Lovers) ile birlikte geri dönüyor. Filmin yönetmeni Gerard McMurray (Burning Sands), bir kez daha DeMonaco’nun yazdığı senaryo ile çalışıyor.
İşkence Odası (Martyrs) Türkçe Altyazılı Fragman 01:57
İşkence Odası (Martyrs) Türkçe Altyazılı Fragman 351.391 izlenme - 3 yıl önce 6 Mayıs 2016'da gösterime girecek İşkence Odası filminin fragmanı. Troian Bellisario filmin başrolünde.
Suspiria (2018) Türkçe Altyazılı Fragman 01:51
Suspiria (2018) Türkçe Altyazılı Fragman 60.020 izlenme - 5 ay önce Yönetmen: Luca Guadagnino Oyuncular: Dakota Johnson, Tilda Swinton, Mia Goth, Lutz Ebersdorf, Chloe Grace Moretz
Cin Tepesi (2018) Fragman 02:20
Cin Tepesi (2018) Fragman 40.958 izlenme - 4 ay önce 2018 yapımı yerli korku filmi Cin Tepesi'nin fragmanı. Filmi Furkan Düzen ve Fatih Hasanoğlu yönetiyor.
Ecinni (2018) Fragman 01:57
Ecinni (2018) Fragman 38.398 izlenme - 4 ay önce 2 Kasım 2018'de gösterime girecek Ecinni adlı korku filminin fragmanı. Filmi Mehmet Sağlam yazıp yönetiyor.
Ölümcül Labirent (2019) Türkçe Altyazılı Fragman 02:26
Ölümcül Labirent (2019) Türkçe Altyazılı Fragman 49.975 izlenme - 4 ay önce 2019 yapımı Ölümcül Labirent filminin Türkçe altyazılı fragmanı.
Ruh Çağırma Seansı (2018) Türkçe Altyazılı Fragman 01:59
Ruh Çağırma Seansı (2018) Türkçe Altyazılı Fragman 20.719 izlenme - 2 ay önce 2018 yapımı Ruh Çağırma Seansı (Ouija House) dilminin Türkçe altyazılı fragmanı. Filmde Mischa Barton, Tara Reid, Carly Schroeder gibi oyuncular yer alıyor.
Sir-Ayet (2018) Fragman 00:35
Sir-Ayet (2018) Fragman 27.662 izlenme - 3 ay önce 2018 yapımı Sir-Ayet filminin fragmanı. 25 Ocak’ta vizyona giren filmin yönetmenliğini ve senaristiliğini Onur Aldoğan yaptı. Film konusu: Hicran bir yıl kadar önce çok sevdiği eşini kaybeder, kocasının yokluğunu bir türlü kabul edemeyen Hicran zor günler geçirmektedir. Kızı Gizem’in de yardımı ile psikolojik destek alır. Doktorun verdiği ilaçları düzenli kullanmayan Hicran, içerisinde bulunduğu bu durumdan kurtulamaz. Bir müddet sonra ona daha iyi geleceğini düşündüğü İstanbul dışında ki evlerinde yaşamaya karar verir. Gizem İstanbul’da okuluna devam etmektedir. Komşularından gelen telefon üzerine okuldan üç yakın arkadaşı ile birlikte acil olarak Annesinin yanına giderler.Gördükleri manzara karşısında şaşkına dönen gençler, korku dolu anları yaşamaya başlamışlardır.
Poltergeist: Kötü Ruh (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 02:28
Poltergeist: Kötü Ruh (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 303.115 izlenme - 4 yıl önce 2015 yapımı Poltergeist: Kötü Ruh filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Film, 22 Mayıs 2015'te vizyona girecek.
Kafir: Cuhenna Cin Kabilesi (2018) Fragman 01:37
Kafir: Cuhenna Cin Kabilesi (2018) Fragman 67.266 izlenme - 9 ay önce Senaristliğini ve yönetmenliğini Hasan Gökalp'in üstlendiği korku türündeki filmde, aşk yaşayan bir çifte yapılan büyü ve yaşadıkları musallat konu ediliyor. Büyücü, kâfir cinleri kullanarak Allah’ın bütün yasaklarını hiçe sayar, ısrarla bu eylemine devam eder ve küfre girecek her şeyi yapar. Ama bir gün kâfir cinleri yanlış kişiye yönlendirir. Oyuncular -Gamze Kırlı -Selim Aygün -Kübra Kılınçkaya -Caner Çeleksiz -Beyza Metin -Elif Çapkın -Mehmet Sabri Arafatoğlu -Tahir Ulubayrak
Siccin 3 (2016) Fragman 02:15
Siccin 3 (2016) Fragman 225.616 izlenme - 3 yıl önce Muhteşem Film’in yapımcılığını, Alper Mestçi’nin yönetmenliğini üstlendiği, ilk iki filmi ile büyük ses getiren “Siccin” serisi, en büyük aşkın en büyük korkuyla buluştuğu “Siccin 3: Cürmü Aşk” ile devam ediyor. Serinin 3. filmi The Moments Entertainment dağıtımıyla 2 Eylül’de vizyonda olacak. Çekimleri Sarıyer ve Beykoz çevresinde gerçekleştirilen, oyuncu kadrosu ile de dikkat çeken “Siccin 3: Cürmü Aşk”ta; Adnan Koç, Büşra Ayaydın, Cem Uslu, Nevin Efe, Yavuz Pekdiker, Elif Baysal, Yavuz Çetin, Ömer Musab Küçükler gibi isimler yer alıyor. Yönetmen Alper Mestçi, Bekir Acar ile birlikte senaryoya imza atarken, filmin görüntü yönetmeni Serdar Armutlu. Filmin müzikleri ise Reşit Gözdamla’ya ait. 2 Eylül’de vizyonda olacak filmin özeti ise şu şekilde; Orhan ile Sedat çocukluk arkadaşıdır. Yıllar sonra Orhan, Sedat’ın kız kardeşi Kader'le birbirlerine aşık olup evlenirler. Sedat'ın yaptığı araba kazası üçünün de hayatlarının dönüm noktası olur. Sedat'ın oğlu Mehmet felç olur. Kader ise geçmişini hatırlayamaz. Orhan bu olay yüzünden Sedat’ı suçlar ve onunla bütün iletişimini keser. Sedat, duyduğu vicdan azabı ve yaşadığı tuhaf ürkütücü olaylar nedeniyle iyice dağılır. Orhan ise çok sevdiği ilk ve tek aşkı Kader'i kaybetmeme uğruna korkunç bir şey yapar!.. Siccin 3: Cürmü Aşk, aşk uğruna nelerin göze alınabileceğinin hikayesi!..
The Boy - Türkçe Altyazılı Fragman 02:42
The Boy - Türkçe Altyazılı Fragman 211.663 izlenme - 3 yıl önce 5 Şubat 2016'da vizyona girmesi beklenen The Boy filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Filmde Lauren Cohan başrolde yer alıyor.
Şeytanın Büyüsü - Adaline (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 00:54
Şeytanın Büyüsü - Adaline (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 4.315 izlenme - 2 hafta önce Jill Evyn, Lane Townsend, Jeremy Steven Walker ve Emily Claeys gibi isimlerin yer aldığı Adaline filminin fragmanı.
Magi (2015) Teaser Fragman 01:22
Magi (2015) Teaser Fragman 226.294 izlenme - 4 yıl önce Michael Madsen, Stephen Baldwin ve Lucie Pohl gibi Hollywood oyuncularının oynadığı 2015'te vizyona girecek Magi filminin teaser fragmanı. Filmi, korku filmlerinin önde gelen ismi Hasan Karacadağ yönetiyor.
Gece Gelen (It Comes At Night) Türkçe Altyazılı Fragman 02:20
Gece Gelen (It Comes At Night) Türkçe Altyazılı Fragman 34.638 izlenme - 7 ay önce 24 Ağustos 2018'de gösterime girecek It Comes At Night filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Filmde Joel Edgerton başrolde oynuyor.
Üç Harflilerin Musallat Olduğu Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi - Fragman 01:55
Üç Harflilerin Musallat Olduğu Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi - Fragman 29.413 izlenme - 5 ay önce Cini bile canından bezdiren, düşmanları her türlü geyik muhabbetine dahil edebilen, birbirlerini zerre umursamadan kurtulmanın yollarını arayan ve gamsızlığın dibine vuran gençler, bir korku filminin en absürt hallerini yaşar ve yaşatır.