Hoşgeldiniz!

korkunç

Korkunç Paranormal Şaka 01:59
Korkunç Paranormal Şaka 20.805 izlenme - 8 yıl önce İntikamını almak için arkadaşına öyle bir şaka yapıyor ki.. Böyle de şaka olmaz artık dedirten şakayı keyifle izliyoruz
En Korkunç 10 Film Sahnesi 14:14
En Korkunç 10 Film Sahnesi 2.352 izlenme - 5 yıl önce Bu sahneleri muska ya da kutsal su ile birlikte izlemek isteyebilirsiniz. WatchMojo.com Türkiye’ye hoşgeldiniz. Bugün en korkunç 10 doğaüstü film sahnesini geriye doğru sayıyoruz.
Resimdeki Hayalet - Kısa Korku Filmi 02:56
Resimdeki Hayalet - Kısa Korku Filmi 4.492 izlenme - 6 yıl önce Lights Out adlı kısa korku filmi ile ödül alan yönetmen David F. Sandberg'in 3 dakikalık yapmış olduğu yeni korku filmini izlemeye hazır mısınız?
Paranormal Activity The Marked Ones - Tuzak Sahnesi 00:43
Paranormal Activity The Marked Ones - Tuzak Sahnesi 1.627 izlenme - 8 yıl önce Paranormal Activity The Marked Ones - Tuzak Sahnesi
Asansörde Korkunç Şaka 06:43
Asansörde Korkunç Şaka 92.893 izlenme - 9 yıl önce Brezilya'daki kamera şakası internet alemini fena sardı...!! Asansöre binenlere daha önceden kurguladıkları tuzak çerçevesinde kameraya alan şakacılar, insanlara korku dolu anlar yaşattı.. Asansöre binen kişiler, bindiklerine bineceklerine bin pişman olurken, şakayı hazırlayanların şeytani planı da dikkatlerden kaçmıyor. İşte size, sosyal medya sayesinde yayılan son günlerin o popüler görüntüleri.
Korkunç Zombi Şakası 02:48
Korkunç Zombi Şakası 22.462 izlenme - 8 yıl önce Gece sokakta yürürken bir zombinin insanı yediğini görseniz ve o zombi size doğru koşmaya başlasa, ne yapardınız? İşte insanların aklını alan bu korkunç şakayı izliyoruz.
Kalbe Zarar Korkunç Şaka 03:11
Kalbe Zarar Korkunç Şaka 4.550 izlenme - 8 yıl önce Sokakta balyozla, bıçakla insanları öldüren maskeli tipler insanların ödünü patlatıyor. İnsanlar korkudan ne yapacaklarını şaşırıyor.