Hoşgeldiniz!

Nesrin Cavadzade

Son Mektup Fragman 01:20
Son Mektup Fragman 245.878 izlenme - 3 yıl önce Tansel Öngel, Nesrin Cavadzade, Hüseyin Avni Danyal, Bülent Şakrak'ın başrollerini paylaştığı Son Mektup, Çanakkale Zaferi’nin 100. Yılında, 100 ülkede aynı anda 18 Mart 2015'te sinemalarda! Gönüllü olarak Çanakkale’ye giden ve orada tanışan Tayyareci Yüzbaşı Salih Ekrem ile Nihal Hemşire, bir yandan savaşın zorlu şartlarında mücadele ederlerken, diğer yandan da Fuat isminde kimsesiz bir çocuğa sahip çıkarlar. İngilizlerin bir hava baskınında Salih Yüzbaşı’nın yardımları sayesinde kurtulan “Küçük Gazi Fuat”, Salih Yüzbaşı ile Nihal Hemşire arasında ölene kadar sürecek bir sevdanın da şahidi olur. Linkler: https://www.facebook.com/sonmektupfilm https://twitter.com/sonmektupfilm http://instagram.com/sonmektupfilm
Nesrin Cavadzade’den Yürek Hoplatan Direk Dansı 01:00
Nesrin Cavadzade’den Yürek Hoplatan Direk Dansı 4.564 izlenme - 9 ay önce Yaptığı paylaşımlarla olay yaratan Nesrin Cavadzade, yeni başlayacak tiyatro oyunu 'Ucuz Heyecanlar'ın tanıtımda seksi direk dansıyla büyüledi. Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Azerbaycan asıllı Türk dizi ve sinema oyuncusu Nesrin Cavadzade yine paylaşımıyla olay oldu. Şu sıralar ‘Ucuz Heyecanlar’ adlı oyunla tiyatro severlerle buluşacak ünlü oyuncu, oyunun tanıtım filminde direk (pole) dansı yaptığı kısmı sosyal medya hesabından paylaştı. Cavadzade’nin seksi dansına beğeni ve yorum yağdı. Oyunun prömiyeri 18 Mayıs’ta Talimhane Tiyatrosu’nda olacak.
Nesrin Cavadzade'nin Seksi Dansı 00:15
Nesrin Cavadzade'nin Seksi Dansı 781 izlenme - 6 ay önce Azerbaycan asıllı Türk dizi ve sinema oyuncu olan ve Sosyal medyayı aktif kullanan Nesrin Cavadzade'nin beğeni kazanan dansını izliyoruz efendim
Nesrin Cavadzade'nin Sokak'da Dans Etmesi 00:20
Nesrin Cavadzade'nin Sokak'da Dans Etmesi 574 izlenme - 8 ay önce Azerbaycan asıllı Türk dizi ve sinema oyuncu. Nesrin Cavadzade, sokak ortasında yaptığı dansı ile yine kendini gündeme getiriyor. İzliyoruz efendim.
Annemin Şarkısı 14 Kasım 2014'de Sinemalarda 01:27
Annemin Şarkısı 14 Kasım 2014'de Sinemalarda 3.728 izlenme - 3 yıl önce Yaşadıkları köyden mecburen İstanbul'a göçen bir anne-oğul yerleştikleri Tarlabaşı semtinden de kentsel dönüşüm projesiyle çıkmak zorunda kalırlar. Ali, annesi Nigar'ın durumunun gittikçe kötüleştiğini görür. Bir gün köye geri dönmek üzere eşyaları toplayan Nigar, bir gün de kendini İstanbul'un sokaklarında gezerken bulur. Öte yandan da Ali'ye komşularının köye döndüğü konusunda ısrar eder. Ali, annesini mutlu etmek için onu yanından ayırmaz ve sürprizler yapar. Onun rüyalarına giren şarkının peşine birlikte düşerler. Bu sırada kız arkadaşı Zeynep, Ali'nin çocuğuna hamiledir. Ancak Ali'nin içinde bulunduğu durum, babalık haberiyle birlikte iyice zorlaşır. Çekimleri İstanbul ve Doğubeyazıt’ta gerçekleştirilen filmin yönetmenliğini ilk uzun metrajlı filmine imza atan Erol Mintaş üstleniyor. Filmin başrollerinde Feyyaz Duman, Zübeyde Ronahi ve Nesrin Cavadzade paylaşıyor.
Nesrin Cavadzade'den Olay Yaratan Direk Dansı 01:00
Nesrin Cavadzade'den Olay Yaratan Direk Dansı 837 izlenme - 9 ay önce Yaptığı paylaşımlarla olay yaratan Nesrin Cavadzade, yeni başlayacak tiyatro oyunu 'Ucuz Heyecanlar'ın tanıtımda seksi direk dansıyla büyüledi.
Nesrin Cavadzade (Kara Leyla) Oryantal Dansı - Beyaz Show 01:09
Nesrin Cavadzade (Kara Leyla) Oryantal Dansı - Beyaz Show 1.464 izlenme - 4 yıl önce Nesrin Cavadzade (Kara Leyla) Oryantal Dansı - Beyaz Show 30.11.2012
Nesrin Cavadzade'nin Eğlenceli Paylaşımı 00:20
Nesrin Cavadzade'nin Eğlenceli Paylaşımı 126 izlenme - 8 ay önce Azerbaycan asıllı Türk dizi ve sinema oyuncu Nesrin Cavadzade, Tarkan konserine giderken çektiği videoyu sosyal paylaşım sitesinden takipçileriyle paylaşmış.
Beyaz Show 30 Kasım 2012 Tanıtım Fragmanı 00:44
Beyaz Show 30 Kasım 2012 Tanıtım Fragmanı 784 izlenme - 5 yıl önce Bengü, Tamer Tıraşoğlu, Özge Özpirinçci, Nesrin Cavadzade, Tuğçe Işınsu ve Ece Seçkin, bu hafta "Beyaz Show"da! Kanal D'nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı sevilen talk- show programı "Beyaz Show" bu haftadan itibaren artık, saat 23.15'te ekrana gelecek. Cuma gecelerinin ekran klasiği programı bu hafta; "pop müziğin güçlü isimlerinden Bengü, "Ağır Roman" dizisi oyuncuları Tamer Tıraşoğlu, Özge Özpirinçci, Nesrin Cavadzade ile yaşam koçu Tuğçe Işınsu ve müzik dünyasının son dönem yükselen isimlerinden Ece Seçkin konuk oluyor.
Kuzu 19 Aralık 2014'de Sinemalarda 01:29
Kuzu 19 Aralık 2014'de Sinemalarda 298 izlenme - 3 yıl önce Doğu Anadolu'da bir köyde yaşayan 27 yaşındaki Medine, beş yaşındaki oğlu Mert'in sünneti şerefine vereceği yemek için kuzu kesmek zorundadır. Ne var ki gerekli olan parayı bir türlü denkleştiremez. Bütün aile bir olup çalışması gerektiğini söyleyen Medine'nin bu halleri kocası İsmail'i endişelendirmektedir. Mert'in ablası Vicdan ise tüm ilginin Mert'e geçmiş olmasından dolayı kıskançlık nöbetleri geçirirken, Mert'i eğer kuzu bulamazlarsa kendini kurban edeceklerine inandırır. Öte yandan İsmail mezbahada bir iş bulur ve parayı denkleştirme umudu doğar. Ancak İsmail'in arkadaşları tarafından baştan çıkarılması işleri zorlaştırır. İsmail'in güçsüzlüğü, Medine'nin ısrarları ve Mert'in hayalleri aynı şeyi işaret etmektedir, ancak sonunda Medine'nin hiç de tahmin etmedikleri bir yerden yardım istemesi gerekecektir. Kutluğ Ataman'ın son filminin başrollerinde Nesrin Cavadzade, Cahit Gök, Nursel Köse ve Sedat Kalkavan yer alıyor.
Son Mektup 01:05
Son Mektup 387 izlenme - 3 yıl önce Özhan Eren'in yönettiği ve Tansel Öngel, Nesrin Cavadzade Hüseyin Avni Danyal ile Bülent Şakrak'ın oynadığı Son Mektup, 18 Mart Çarşamba günü vizyona giriyor.
Çanakkale'den bir savaş hikayesi 01:54
Çanakkale'den bir savaş hikayesi "Son Mektup", vizyona hazırlanıyor - 141 izlenme - 4 yıl önce Çanakkale Savaşları'nı, bir yüzbaşı ile hemşirenin öyküsü çerçevesinde anlatacak olan ve gelecek yıl şubat ayında vizyona girmesi planlanan "Son Mektup" filminin çekimleri, Gelibolu Yarımadası'nda sıcak havada sürüyor.
Son Mektup 02:15
Son Mektup 39 izlenme - 3 yıl önce "Son Mektup" filminde kullanılan uçaklar tarihi tabyada sergilenecek- Çanakkale Savaşları'nı konu alan ve Gelibolu Yarımadası'nda çekilen "Son Mektup" filminde kullanılan uçaklar, çekimlerin tamamlanmasının ardından yarımadada bırakıldı- Vali Çınar: "3 uçak, restorasyon işlemlerinin tamamlanmasının ardından tarihi Hamidiye Tabyaları'nda sergilenecek"ÇANAKKALE (AA) - Çanakkale Savaşları'nı konu alan, çekimleri Gelibolu Yarımadası'nda gerçekleşen "Son Mektup" filminde kullanılan, daha sonra bölgede bırakılan uçakların tarihi Hamidiye Tabyaları'nda sergileneceği bildirildi.