Hoşgeldiniz!

Ötenazi Videoları İzle

Ölmeyi Seçmek 03:09
Ölmeyi Seçmek 45.580 izlenme - 3 ay önce Tedavisi olmayan hastalara ötenazi uygulanan isviçre'nin dignitas klininde gerçekleşen bir otenazi seansı.
Ötenazi Yapılan Köpeğin Sahibiyle Son Bakışması 02:50
Ötenazi Yapılan Köpeğin Sahibiyle Son Bakışması 12.206 izlenme - 2 yıl önce Tahmin edileceği üzere hayvan yaşlandığından ve artık çaresi bulunmaz ağrıları, acıları olduğundan bir yandan oyalayıp diğer yandan ötenazi uygulayıp canını almışlar. Aslında bu görüntüyü yükleyip yüklememekte çok düşündüm. Gerçekten çok üzücü bir durum. Belki her ne olursa olsun bu köpek için yapılıyor ama izlemek kahrediyor insanı.
Ötenazi Yapılacakken Veterinerler Sayesinde Hayata Dönen Köpek 05:28
Ötenazi Yapılacakken Veterinerler Sayesinde Hayata Dönen Köpek 4.645 izlenme - 2 yıl önce Evsiz ve sağlıksız olan bu köpeğin ötenazi olması gerekirken Vet Ranch veteriner kliniği ona sahip çıkarak yardım etme yolunu seçti. Mutsuz ve yaralar içindeki köpek iyi insanların elinde ve onu güzel bir hayat bekliyor...
Sansar Ötenazi 03:15
Sansar Ötenazi 8.126 izlenme - 9 yıl önce sansar ötenazi
Ötenazi Yapılan Köpeğin Sahibiyle Son Bakışması 02:50
Ötenazi Yapılan Köpeğin Sahibiyle Son Bakışması 1.119 izlenme - 2 yıl önce Tahmin edileceği üzere hayvan yaşlandığından ve artık çaresi bulunmaz ağrıları, acıları olduğundan bir yandan oyalayıp diğer yandan ötenazi uygulayıp canını almışlar. Aslında bu görüntüyü yükleyip yüklememekte çok düşündüm. Gerçekten çok üzücü bir durum. Belki her ne olursa olsun bu köpek için yapılıyor ama izlemek kahrediyor insanı.
Ötenazi Kararı Alan Brugge Taraftarı, Son Kez Yeşil Sahaya Çıktı 01:45
Ötenazi Kararı Alan Brugge Taraftarı, Son Kez Yeşil Sahaya Çıktı 911 izlenme - 2 yıl önce Belçika ekiplerinden Club Brugge taraftarı olan Schoonbaert, ötanazi kararı aldı. Kızıyla birlikte sahaya çıkan taraftara 20 bin kişi gözyaşlarıyla veda etti.
Ötenazi Suresi Hocaefendi Oku Bir Yasin Babam Rahat Ölsün 02:59
Ötenazi Suresi Hocaefendi Oku Bir Yasin Babam Rahat Ölsün 353 izlenme - 2 yıl önce Ötenazi suresi... (Hocaefendi oku bir Yasin, babam rahat ölsün)
Dünyayı Ağlatan Görüntü 02:50
Dünyayı Ağlatan Görüntü 678 izlenme - 2 yıl önce Yaşlandığı için çektiği ağrılara ve acılara dayanamayan sahibi, köpeğine ötenazi yapılmasını istedi. Ötenazi yapılmadan hemen önce, köpeğin sahibiyle son bakışmaları izleyenleri duygulandırdı.
Ötenazi Yaptırdığı Köpeğine Ağlayan Kadın 07:11
Ötenazi Yaptırdığı Köpeğine Ağlayan Kadın 823 izlenme - 2 yıl önce Köpek ileride acılar çekeceği için ağrısız sancısız canı çıksın diye bu şekilde bir işlem uygulamışlar, bunu yaparken de -ne hacet varsa- kayda almışlar. İzleyelim
Auschwitz Kampı'ndan Kaçış 04:10
Auschwitz Kampı'ndan Kaçış 753 izlenme - 2 yıl önce BBC'nin yayınladığı "Auschwitz: The Nazis and the Final Solution" adlı belgeselde bulunan bu video, hapishaneden kaçış konulu birçok filmin pabucunu dama atacak nitelikte...
grup ötenazi - berfin 04:16
grup ötenazi - berfin 1.338 izlenme - 6 yıl önce grup ötenazi - berfin
Auschwitz Kampındaki Gaz ile Ötenazi Odası Nasıl Keşfedildi? 11:36
Auschwitz Kampındaki Gaz ile Ötenazi Odası Nasıl Keşfedildi? 433 izlenme - 1 yıl önce BBC'nin yayınladığı "Auschwitz: The Nazis and the Final Solution" adlı belgeselin ilk bölümünün son dakikalarında, başlıktaki konuya açıklama getiriliyor.
Club Brugge Stadı’nda Ölüm Vedası 00:30
Club Brugge Stadı’nda Ölüm Vedası 204 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş’ın rakibi Club Brugge taraftarı fanatik, ötanazi terihini bir gün erteledi, takımının son maçını izleyip, seyircilere el salladıktan sonra zehirli iğneyle uyutuldu... BEŞİKTAŞ’ın UEFA Avrupa Ligi’ndeki rakibi Club Brugge takımının stadı pazar günü trajik bir vedaya sahne oldu. 20 yıldır tedavisi olmayan bir hastalıkla boğuştuğu için ötanazi kararı alan fanatik bir Brugge taraftarı, takımını son bir izleyebilmek için, ötanazi kliniğindeki ölüm randevusunun tarihini erteledi. Beşiktaş’ın 12 Mart’ta çıkacağı Jan Breydel Stadı’na 7 yaşındaki kızı Dina ile gelen Lorenzo Schoonbaert (41), Club Brugge’ün Mouscron-Peruwelz’le oynadığı maçı izledi. Tribünleri dolduran 20 bin kişinin duygu yüklü vedasıyla neye uğradığını şaşıran Schoonbaert, kızıyla sahada gezinerek taraftarlara el salladı. ‘Asla yalnız yürümeyeceksin’ 20 yılda 37 ameliyat geçiren ve doktorların ‘Artık yaşayamaz’ dediği Lorenzo, kendisini ‘Asla Yalnız Yürümeyeceksin’ pankartlarıyla karşılayan taraftarları görünce çok duygulandı “Bu kadar dokunaklı bir veda beklemiyordum” dedi. Takımı 3-0 galip gelince çok mutlu olan Lorenzo, “Son hayalim de gerçek oldu. Artık huzur içinde ölebilirim. Kutlamayı cennetten yapacağım” dedi. Bir gün sonra zehirli iğneyle uyutuldu. Fanatik Club Brugge taraftarı Lorenzo Schoonbaert, takımının son maçını izlemeden önce tribünleri böyle selamladı.
Filiz Akın Vasiyetini Açıkladı: Ötenazi Hakkı Verilirse Kullanırım 04:58
Filiz Akın Vasiyetini Açıkladı: Ötenazi Hakkı Verilirse Kullanırım 55 izlenme - 11 ay önce Türk sinemasının usta oyuncusu Filiz Akın vasiyetini açıkladı. Akın bitkisel hayata girmesi durumunda ötenazi istediğini söyledi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
20 Bin Taraftar Önünde Ölüme Yürüdü 01:45
20 Bin Taraftar Önünde Ölüme Yürüdü 141 izlenme - 2 yıl önce Belçika ekiplerinden Club Brugge taraftarı olan Schoonbaert, ötenazi kararı aldı. Son hayalini gerçekleştirdi...
aşk 04:09
aşk 422 izlenme - 9 yıl önce
Ölüme Gülerek Giden Brugge Taraftarına Çarşı'dan Sürpriz Pankart 01:45
Ölüme Gülerek Giden Brugge Taraftarına Çarşı'dan Sürpriz Pankart 97 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş taraftarı, ötenazi ile hayatına son verilen Brugge taraftarını unutmadı ve Lorenzo Schoonbaert için 'başınız sağolsun' mesajının yer aldığı pankart hazırladı.