Hoşgeldiniz!

pilates hareketleri

Egzersiz Bandıyla Pilates Hareketleri 05:41
Egzersiz Bandıyla Pilates Hareketleri 5.934 izlenme - 2 yıl önce Egzersiz bandıyla güçlendiren ve incelten hareketler pilates yapmayı sevenler için ekranlarımızda! Daha sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak için gün içinde kolayca yapabileceğiniz hareketler sizlerle!
Ebru Şallı İle Pilates - Selülit Savar Egzersizler 02:10
Ebru Şallı İle Pilates - Selülit Savar Egzersizler 3.539 izlenme - 2 yıl önce Ebru Şallı ile Pilates hareketleri sayesinden artık çok daha sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olucaksınız!
10 Dakikada Pilates Yap 10:40
10 Dakikada Pilates Yap 3.485 izlenme - 2 yıl önce Günlük Koşuşturmacanızda Spor Yapmaya Zaman Ayıramıyor Musunuz? Sağlıklı Ve Fit Bir Vücuda Sahip Mi Olmak İstiyorsunuz? Tüm Çözümleriyle Günde Sadece 10 Dakikayla Pilates Yaparak Hedeflerinize Ulaşabilirsiniz. Tüm Pratikliğiyle Sağlıklı Yaşamın Kapılarını Aralayın Karşınızda 10 Dakikada Pilates!
Ebru Şallı Basen Eritme ve Göbek Zayıflama Hareketleri Pilates Egzersizleri Video İzle sağlık videol 15:00
Ebru Şallı Basen Eritme ve Göbek Zayıflama Hareketleri Pilates Egzersizleri Video İzle sağlık videol 398 izlenme - 11 ay önce pilates hareketleri
Ebru Şallı İle Pilates - Kalça Egzersizleri 01:25
Ebru Şallı İle Pilates - Kalça Egzersizleri 2.253 izlenme - 2 yıl önce Ebru Şallı İle Pilates Yaparak Sağlıklı Ve Fit Bir Vücuda Sahip Olmanın Kapılarını Aralayın. Bu Pilates Egzersizleriyle Çok Daha Sağlıklı Ve Işıltılı Görüneceksiniz!
Burcu ile Pilates Karın Egzersizleri 12:50
Burcu ile Pilates Karın Egzersizleri 343 izlenme - 11 ay önce Egzersizleri yapmadan önce, sağlık durumunuzun egzersiz yapmaya uygun olduğuna emin olunuz. Riskli durumlarda egzersiz yapmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Bu egzersizlerin hamilelik döneminde uygulanması tavsiye edilmemektedir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Burcu ile Pilates Kalça ve Karın Hareketleri 15:57
Burcu ile Pilates Kalça ve Karın Hareketleri 288 izlenme - 11 ay önce Egzersizleri yapmadan önce, sağlık durumunuzun egzersiz yapmaya uygun olduğuna emin olunuz. Riskli durumlarda egzersiz yapmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Bu egzersizlerin hamilelik döneminde uygulanması tavsiye edilmemektedir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Burcu İle Pilates Karın Egzersizleri 12:50
Burcu İle Pilates Karın Egzersizleri 720 izlenme - 2 yıl önce Hayatınıza Pilates Egzersizleriyle Şekil Verin! Daha Sağlıklı Ve Fit Bir Vücuda Sahip Olmak İçin Burcu İle Pilates Karın Egzersizleri İzleyicilerle Buluşuyor.
Ebru Şallı İle Pilates -  Bacak Hareketleri 01:29
Ebru Şallı İle Pilates - Bacak Hareketleri 756 izlenme - 2 yıl önce Ebru Şallı ile pilates yaparak çok daha fit ve sağlıklı bir vücuda sahip olmanız artık çok kolay. Tüm detaylarıyla ekranlarınızda!
Ebru Şallı - Hamile Pilates Hareketleri 01:27:55
Ebru Şallı - Hamile Pilates Hareketleri 209 izlenme - 11 ay önce Hamilelikte çok yararlı rahatlatıcı ve doğum kolaylaştırıcı pilates egzersizleri "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ofis Çalışanları Neden Pilates Yapmalı? 01:42
Ofis Çalışanları Neden Pilates Yapmalı? 581 izlenme - 2 yıl önce Vaktimizin çoğu ofiste geçiyor; toplantılar, iş yoğunluğu derken eklemlerimiz etkileniyor, günün stresi de cabası. Pilatesin önemi bir kez daha karşımızda. Ofis çalışanları neden pilates yapmalı, detaylar burada. http://www.migrostv.com/ofis-calisanlari-neden-pilates-yapmali/ Röportajlar için; http://migrostv.migros.com.tr/
Ebru Şallı Yeni Başlayanlar İçin Pilates Hareketleri 55:42
Ebru Şallı Yeni Başlayanlar İçin Pilates Hareketleri 195 izlenme - 11 ay önce Ebru Şallı Yeni Başlayanlar İçin Pilates Hareketleri "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Burcu ile Pilates Karın ve Sırt egzersizleri 15:04
Burcu ile Pilates Karın ve Sırt egzersizleri 130 izlenme - 11 ay önce Egzersizleri yapmadan önce, sağlık durumunuzun egzersiz yapmaya uygun olduğuna emin olunuz. Riskli durumlarda egzersiz yapmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Bu egzersizlerin hamilelik döneminde uygulanması tavsiye edilmemektedir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Burcu ile Pilates Kalça ve Karın Hareketleri - Konuk Öğrenci Seda 17:07
Burcu ile Pilates Kalça ve Karın Hareketleri - Konuk Öğrenci Seda 119 izlenme - 11 ay önce Egzersizleri yapmadan önce, sağlık durumunuzun egzersiz yapmaya uygun olduğuna emin olunuz. Riskli durumlarda egzersiz yapmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Bu egzersizlerin hamilelik döneminde uygulanması tavsiye edilmemektedir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Pilates Dış Görünüşünüzü Nasıl Güzelleştirir? 02:07
Pilates Dış Görünüşünüzü Nasıl Güzelleştirir? 315 izlenme - 2 yıl önce Pratik öneriler ve kolay yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler ve çok daha fazlası MigrosTV'de. Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/
Burcu İle Pilates Yaz Kampı 9 06:03
Burcu İle Pilates Yaz Kampı 9 348 izlenme - 2 yıl önce Hayatınıza Pilates Egzersizleriyle Şekil Verin! Daha Sağlıklı Ve Fit Bir Vücuda Sahip Olmak İçin Burcu İle Pilates İzleyicilerle Buluşuyor.
Ebru Karaduman ile Esneme Egzersizleri 19:41
Ebru Karaduman ile Esneme Egzersizleri 95 izlenme - 11 ay önce Sunuculuğunu Derya Taşbaşı'nın yaptığı TRT Spor kanalında yayınlanan HAYDİ SPORA programı 29 Ağustos 2011 tarihinden itibaren hafta içi her gün sabah 8:10-9:00 saatleri arasında sizlerle buluşuyor... Sunucu: Derya Taşbaşı Yönetmen: Selim Bayraktar Yardımcı Yönetmen: Can Bayraktar Kameramanlar: Alihan Aksungur, Adil Alpakın Kurgu: Oktay Arabacı Grafik: Kerem Aras Pilates Eğitmeni: Sevcan Sak Ulaşım: Park İstanbul Yapımcı: Zeynep İrem Çağlar "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Pilatesin Mesleğinize Faydaları 01:58
Pilatesin Mesleğinize Faydaları 217 izlenme - 2 yıl önce Pratik öneriler ve kolay yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler ve çok daha fazlası MigrosTV'de. Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/
Kalça Kaldırma Pilates Hareketleri 25:37
Kalça Kaldırma Pilates Hareketleri 50 izlenme - 11 ay önce Selülit için pilates hareketleri "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Pilatesin Günlük Hayatınıza Faydaları 01:33
Pilatesin Günlük Hayatınıza Faydaları 205 izlenme - 2 yıl önce Pratik öneriler ve kolay yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler ve çok daha fazlası MigrosTV'de. Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/
Burcu Vurkaç Pilates Dik Duruş Egzersizleri 17:11
Burcu Vurkaç Pilates Dik Duruş Egzersizleri 61 izlenme - 11 ay önce Egzersizleri yapmadan önce, sağlık durumunuzun egzersiz yapmaya uygun olduğuna emin olunuz. Riskli durumlarda egzersiz yapmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Bu egzersizlerin hamilelik döneminde uygulanması tavsiye edilmemektedir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Burcu İle Pilates - Yaz Kampı Egzersiz 3 04:25
Burcu İle Pilates - Yaz Kampı Egzersiz 3 150 izlenme - 2 yıl önce Hayatınıza Pilates Egzersizleriyle Şekil Verin! Daha Sağlıklı Ve Fit Bir Vücuda Sahip Olmak İçin Burcu İle Pilates İzleyicilerle Buluşuyor.
Yeni Anne Pilatesinin Anne Sütüne Olumsuz Etkileri Var Mıdır ? 00:29
Yeni Anne Pilatesinin Anne Sütüne Olumsuz Etkileri Var Mıdır ? 41 izlenme - 12 ay önce Yeni anne Pilatesinin anne sütüne olumsuz etkileri var midir ? Pilates egzersizleri ile anne sütünün eksilmesi ya da volümün azalmasıyla ilgili herhangi bir fizyolojik veya medikal bir bağlantı yoktur.
Hamile Pilatesi Nasıl Yapılır ? 01:02
Hamile Pilatesi Nasıl Yapılır ? 40 izlenme - 12 ay önce Hamile Pilatesi nasıl yapılır ? Hamilelerimize benim ilk önerim şu olacak.Pilatese 16'ıncı haftada başlamalıyız ve başlarken ilk ayımız kesinlikle yavaş bir şekilde ilerleme kaydederek davam etmeli her egzersizde olduğu gibi ilk başında 5-10 dakika ısınmalar yapıyoruz.Bütün kaslarımızı,eklemlerimizi ısıtıyoruz.Sonrasında diğer egzersizlerimize devamediyoruz.Bunları top,yer minderi,çember ve tera bant eşliğinde kaslarımızı çok yormadan kendimize zarar vermeden yavaş yavaş yapıyoruz.Hamile Pilatesi kesinlikle uzman bir hekim,uzman bir fizyoterapist gözetiminde ve denetiminde kademeli kademeli kişiye uygun egzersizler yürütülmelidir.Hamile Pilatesi ile ilgilenen gebelerimiz ve aklında soru işareti olan gebelerimiz bize hastanemizin çağrı merkezini arayarak ulaşabilirler.
Pilatesin Bağışıklık Sistemine Faydaları 02:02
Pilatesin Bağışıklık Sistemine Faydaları 126 izlenme - 2 yıl önce Pratik öneriler ve kolay yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler ve çok daha fazlası MigrosTV'de. Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/
Burcu İle Pilates Yaz Kampı Egzersiz 6 04:48
Burcu İle Pilates Yaz Kampı Egzersiz 6 113 izlenme - 2 yıl önce Hayatınıza Pilates Egzersizleriyle Şekil Verin! Daha Sağlıklı Ve Fit Bir Vücuda Sahip Olmak İçin Burcu İle Pilates İzleyicilerle Buluşuyor.
Burcu İle Pilates Yaz Kampı 13 02:31
Burcu İle Pilates Yaz Kampı 13 54 izlenme - 2 yıl önce Hayatınıza Pilates Egzersizleriyle Şekil Verin! Daha Sağlıklı Ve Fit Bir Vücuda Sahip Olmak İçin Burcu İle Pilates İzleyicilerle Buluşuyor.
Burcu İle Pilates - Yaz Kampı Egzersiz 2 07:06
Burcu İle Pilates - Yaz Kampı Egzersiz 2 54 izlenme - 2 yıl önce Hayatınıza Pilates Egzersizleriyle Şekil Verin! Daha Sağlıklı Ve Fit Bir Vücuda Sahip Olmak İçin Burcu İle Pilates İzleyicilerle Buluşuyor.
Yeni Anne Pilatesi Nedir? 00:51
Yeni Anne Pilatesi Nedir? 14 izlenme - 12 ay önce Yeni anne pilatesi nedir? Yenş annelerimizin kaslarını kuvvetlendirmek için ve sarkık olan karın kaslarını bacaklarını toparlamak için daha fit bir görüntüye sahip olmak için pilatesi öneriyoruz.Yeni annelerimizin boyunlarında,sırtlarında,omuzlarında,kar­ınlarında,bellerinde,ağrıları olur bu kaslar çok kullanılmadıgı için gevşektirler.Eğer bu kasları kuvvetlendırırsek pilates eşliğinde kesinlikle ağrılar daha aza inecek hatta yok olacaktır daha dık bır duruş elde edecekler ve emzirmekte daha kolaylık yasayacak ve ağrısız bir emzirme dönemi yaşayacaklardır.
Burcu İle Pilates - Yaz Kampı Egzersiz 4 04:43
Burcu İle Pilates - Yaz Kampı Egzersiz 4 31 izlenme - 2 yıl önce Hayatınıza Pilates Egzersizleriyle Şekil Verin! Daha Sağlıklı Ve Fit Bir Vücuda Sahip Olmak İçin Burcu İle Pilates İzleyicilerle Buluşuyor.