Hoşgeldiniz!

piton

Dev Piton Timsahı Yutuyor 04:12
Dev Piton Timsahı Yutuyor 24.438 izlenme - 9 yıl önce Dev Piton Yılanı Timsahı Yutuyor
akyamaç canavarı 00:23
akyamaç canavarı 37.006 izlenme - 13 yıl önce bu civarda böyle bir yılan görülmedi. kamyonun çiğnediği yılan oracıkta tumbaaa.
Kaplan Piton ile Karşılaşırsa 00:50
Kaplan Piton ile Karşılaşırsa 3.739 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da ormanlık alandaki yolda ilerleyen kaplan karşısına çıkan piton yılanını görünce önce şaşırmış sonra yolunu değiştirmiş.
Pitonu Yerken Öldürülen Kobra 01:29
Pitonu Yerken Öldürülen Kobra 6.357 izlenme - 3 yıl önce Filipinler'de pirinç tarlasına ürünlerini toplamak için giden adam çalılar arasında ki hareketliliği merak edip bakınca dev kobra yılanının bir pitonu yediğini görmüş. Ancak doğanın kanununa karşı gelip kobra yılanını öldürmüş.
Piton Yılanın Domuz Avı 01:28
Piton Yılanın Domuz Avı 21.750 izlenme - 10 yıl önce http://www.bilgikazan.com/ Her Telden Özel Bilgiler Facebook : http://www.facebook.com/bilgikazan Twitter : http://www.twitter.com/bilgikazan
Piton Yılanı Timsahı Böyle Yuttu 04:12
Piton Yılanı Timsahı Böyle Yuttu 21.487 izlenme - 10 yıl önce Piton Yılanı Timsahı Böyle Yuttu
Yuttuğu Havludan Kurtarılan Piton 01:11
Yuttuğu Havludan Kurtarılan Piton 3.877 izlenme - 2 yıl önce Evinde piton besleyen adam yılanının vücudundaki şişliği fark edip bir veterinere götürmüş. Veterinere götürülen pitonun bir havlu yuttuğu anlaşılmış ve operasyonla havludan kurtarılmış.
Dev Piton Yılanı Timsahı Yutuyor 04:12
Dev Piton Yılanı Timsahı Yutuyor 17.685 izlenme - 9 yıl önce Dev Piton Yılanı Timsahı Yutuyor.
piton ve kobra 03:29
piton ve kobra 16.338 izlenme - 10 yıl önce piton ve kobra
Tekirdağ'da Ortaya Çıkan Dev Piton Yılanı 03:08
Tekirdağ'da Ortaya Çıkan Dev Piton Yılanı 8.542 izlenme - 4 yıl önce Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinde 3 metre 20 santim uzunluğunda ölü yılan bulundu. Tekirdağ Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü yetkilileri yılana incelenmek üzere el koydu. Edinilen bilgiye göre, Tekirdağ'ın Şarköy ilçesi Şarköy-Gelibolu-Yeniköy yolu Killik mevkiinde yol ortasında ölü bir yılan bulundu. Mustafa Balkan tarafından bulunan yılanın 3 metre 20 santim uzunluğunda olduğu öğrenildi.
Yavrusunu Pitondan Kurtarmaya Çalışan Anne Ceylan 02:49
Yavrusunu Pitondan Kurtarmaya Çalışan Anne Ceylan 14.691 izlenme - 5 yıl önce Dev Piton'un yemeye çalıştığı yavrusunu kurtarmaya çalışan anne ceylanın çabası kameralara böyle yansımış.
Horozun Tadını Beğenmeyen Piton Yılanı 01:03
Horozun Tadını Beğenmeyen Piton Yılanı 4.035 izlenme - 3 yıl önce Su kanalının kenarında dev pitonu görüntüleyen adam bir süre sonra pitonun yediği horozu kusmasıyla daha da şaşırmış.
Maymunu Havada Yakalayıp Yiyen Piton Yılanı 01:18
Maymunu Havada Yakalayıp Yiyen Piton Yılanı 12.103 izlenme - 4 yıl önce Avustralya'nın Queensland eyaletinde ormanlık bir bölgede ağaç üzerinden maymunu yakalayarak ortalama 45 dakika (söylenenlere göre) içerisinde yiyen piton yılanının kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Piton Yılanı ile Kral Kobra Karşı Karşıya Geldi 00:50
Piton Yılanı ile Kral Kobra Karşı Karşıya Geldi 672 izlenme - 5 ay önce Doğa gezintisine çıkan bir grup dev piton ile kral kobra yılanının ölümcül savaşına denk geldi. Sürüngenlerin en ölümcül hayvanlarının başlarında gelen bu iki yılanın kapışması görenleri dehşete düşürdü..
Piton İle Kırkayağın Ölümüne Kapışması 01:01
Piton İle Kırkayağın Ölümüne Kapışması 6.144 izlenme - 4 yıl önce Yılanların en tehlikesi piton ve kırkayak hayvanın soluksuz kavgası.Kırkayak her türlü bu türdeki hayvanları rahat öldürür
Kontrolden Çıkan Yılan Güzel Sunucuya Zor Anlar Yaşattı 01:05
Kontrolden Çıkan Yılan Güzel Sunucuya Zor Anlar Yaşattı 14.427 izlenme - 5 yıl önce This Morning programının güzel sunucusu Holly Willoughby, gösteri yapmak isterken bir anda bacağını piton sarmış ve güzel sunucu zor anlar yaşamış efendim.
Piton ile Timsah Karşılaşırsa 01:47
Piton ile Timsah Karşılaşırsa 10.624 izlenme - 5 yıl önce Hayvanlar aleminden kesitler sunduğumuz Belgesel Haber Kuşağı'nda bugün dev piton ile timsah arasındaki amansız mücadeleye yer verildi. Ortak yaşam alanları nehirler olan bu iki canlı kimi zaman karşı karşıya gelebiliyor. Bu gibi durumlarda rekabeten kaçmayan timsah ve pitonun mücadelesi çoğu zaman ölümle noktalanıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dev Piton Yılanıyla Koyun Koyuna Yatan Genç 00:30
Dev Piton Yılanıyla Koyun Koyuna Yatan Genç 499 izlenme - 4 ay önce Bu inanılmaz görüntüler gerçek mi değil mi bilinmiyor... Ancak bu izlediklerimiz gerçekse nasıl bir cesaret?
Piton ve Aslanın İnanılmaz Savaşı ! 01:00
Piton ve Aslanın İnanılmaz Savaşı ! 18.270 izlenme - 9 yıl önce Piton ve Aslanın İnanılmaz Savaşı !
Pitona Yakalanan Köpeğin Zor Anları 00:49
Pitona Yakalanan Köpeğin Zor Anları 7.129 izlenme - 4 yıl önce Sokak köpeği ormanda gezintiye çıkmış ve karşısına çıkan devasa pitona kafa tutmuş. Köpeği sarmalayan piton ona zor anlar yaşatmış.
Aç Gözlülüğü Yüzünden Çitlere Sıkışan Piton Yılanı 04:32
Aç Gözlülüğü Yüzünden Çitlere Sıkışan Piton Yılanı 1.841 izlenme - 2 yıl önce Girdiği evin bahçesinden bir kaz yuvarlayan aç gözlü piton yılanı kendi ortamına dönmek isterken karnının şişliğinden dolayı çitlere sıkışmış.
Piton Yılanının Öğlen Yemeğinde Keçi Yemesi 05:23
Piton Yılanının Öğlen Yemeğinde Keçi Yemesi 8.533 izlenme - 5 yıl önce Doğa her ne kadar acımasız hayvanlarla dolu olsada bu videodaki piton bu acımasızlığa muhtemel bir örnektir. Siz siz olun olurda bir gün doğal hayatta piton görürseniz bu video aklınızın bir köşesinde dursun derim.
Pitbull Yiyen Anakonda Yılanı 01:57
Pitbull Yiyen Anakonda Yılanı 12.649 izlenme - 7 yıl önce anakonda yılanının karnını çatıklarında gördükleri manzara karşısında şaşkına döndüler. dev yılan pitbull cinsi köpeği yemiş
Geyiği Piton Yılanına Yem Olmaktan Kurtaran Adam 00:24
Geyiği Piton Yılanına Yem Olmaktan Kurtaran Adam 1.999 izlenme - 2 yıl önce Aracıyla ormanlık alana yakın bölgedeki yoldan geçen adam bir piton yılanının küçük geyiği kendine av yaptığını görmüş. Adam eline aldığı dalla pitona vurarak geyiği vurmuş.
Antilobu Avladığına Pişman Olan Piton 01:27
Antilobu Avladığına Pişman Olan Piton 7.608 izlenme - 5 yıl önce Aç kalan dev piton, antilobu hedef aldı. Boğarak öldürdüğü antilobu yutmaya çalışan piton, avının boynuzlarını hesaplayamadı. BOYNUZLARI PİTONU DELDİ Antilobun boynuzları pitonu delip geçti. Antilobu yutmaktan vazgeçen dev piton, avını orada bırakarak kaçtı. O anlar kameralar tarafından da kaydedildi.
Açlıktan Gözü Dönen Piton Yılanı 01:41
Açlıktan Gözü Dönen Piton Yılanı 951 izlenme - 11 ay önce Tayland'da bir evin çatışında gezinen piton yılanı önüne çıkan bütün canlılara saldırmış. Önce bir güvercini avlamayı denemiş sonrasında sudaki balıklara göz koymuş...
Hayatını Kurtaran Adamı Boğmaya Çalışan Piton 01:34
Hayatını Kurtaran Adamı Boğmaya Çalışan Piton 4.962 izlenme - 4 yıl önce Hindistan'da geçen olayda orman korucusunun 10 metreye yakın pitonu kurtardıktan sonra başına gelenler korkuttu. Piton ile selfie çeken kalabalık neye uğradığını şaşırdı.
Piton Yılanı Ördeği Affetmedi 02:00
Piton Yılanı Ördeği Affetmedi 14.929 izlenme - 7 yıl önce Piton yılanı ördeği affetmedi... Ormanda yakaladığı ördeği boğarak öldüren piton yılanını izliyoruz.