Hoşgeldiniz!

piton

Dev Piton Yılanını Oyuncak Yerine Koyan Ufaklık 01:18
Dev Piton Yılanını Oyuncak Yerine Koyan Ufaklık 1.448 izlenme - 3 yıl önce Taylandlı aile evlerinde besledikleri dev piton ile evin ufaklığının oynamasına gayet normalmiş gibi bakıyor. Ufaklık piton yılanını kendine oyuncak yapmış.
piton yılanı banyo yapıyor 01:55
piton yılanı banyo yapıyor 6.007 izlenme - 11 yıl önce piton yılanı banyo yapıyor
Karıncalar Pitonu Yok Etti 01:23
Karıncalar Pitonu Yok Etti 5.521 izlenme - 6 yıl önce Birlikten kuvvet doğacağını gösteren ibret alınması gereken bir video ile karşınızdayız, doğanın örneği ile, dev pitonun karıncalara karşı olan mücadelesi..
Yediği Köpeği Kusan Piton Yılanı 00:31
Yediği Köpeği Kusan Piton Yılanı 1.193 izlenme - 3 yıl önce Tayland'da evlere yakın bir arsada görülen piton yılanının karnındaki şişlik şaşkınlık yaratmış. Şişkinliğin nedeni piton kusunca anlaşılmış.
Kayıp Kadının Pitonun İçinden Çıkması 02:47
Kayıp Kadının Pitonun İçinden Çıkması 1.963 izlenme - 4 yıl önce İki çocuk annesi kadının kaybolması üzerine herkes aramaya çıktı, hareket edemeyen dev bir piton gördüklerinde korkunç bir şüpheye kapıldılar. Yılanın öldürülüp içi açıldığında dehşete düşüren görüntü ortaya çıktı. 54 yaşındaki Wa Tiba, dünyada kimsenin hayal bile edemeyeceği bir şekilde öldü. Endonezya'daki Persiapan Lawela köylüleri, sekiz metrelik bir piton gördüklerinde yılanın hareket etmekte zorlandığını farkettiler. Dev yılanın karnını yarıp içine baktıklarında ise iki çocuk annesi Wa Tiba'nın piton tarafından yutulduğunu gördüler. Elbiseleri ve takıları bile üzerinde olan kadının cansız bedeni yılanın içinden çıkarıldı. Wa Tiba'nın kayboluşu ise Perşembe akşamı gerçekleşti. Bahçesine çalışmaya giden kadın, akşam eve dönmedi. Yakınları ve diğer köylüler, Cuma sabahından itibaren kadını aramaya başladı. Güneydoğu Sulawesi'ye bağlı Persiapan Lawela köyü sakinlerinden Ayu Kartika, yaşananları anlattı: "Herkes ağlıyordu, herkes şoke olmuştu. Zavallı kadın. Bu bir korku filmi gibiydi. İnsanlar dehşete düşmüştü. Pasifik Okyanusu'ndaki adalar ülkesi Sulawesi'de dünyanın en büyük pitonlarından bazıları yaşıyor.
Pitonu Yiyen Kral Kobra 01:25
Pitonu Yiyen Kral Kobra 432 izlenme - 11 ay önce Tayland'da ormanlık alanda gezen adam gördüğü görüntü yüzünden büyük şaşkınlık yaşamış. Bir kral kobra piton yılanını yiyormuş.
Aç Kalan Köylüler Dev Pitonu Yedi 02:51
Aç Kalan Köylüler Dev Pitonu Yedi 3.101 izlenme - 4 yıl önce Malezya'da açlıkla mücadele eden köy halkı, yakaladıkları devasa piton yılanını yerel geleneklere göre pişirip hep birlikte yedi.
Bu da 2 Buçuk Metrelik Piton Döner 03:49
Bu da 2 Buçuk Metrelik Piton Döner 395 izlenme - 7 ay önce Adana’da bir tavuk dönerci, 2 buçuk metrelik, 4 kişinin sarabildiği ‘piton döner’ ile farklı lezzet arayanların akınına uğruyor. Ailesinden aldığı dönercilik mesleğini 20 yılı aşkın süredir sürdüren Mehmet İkram Taş, yenilik yapmak için 30 santimetrelik dönerlerin yanı sıra 2 sene önce 1 buçuk metrelik döner yapmaya karar verdi. Taş’ın, sosyal medyadan paylaştığı ’piton döner’ videosu milyonlarca kez izlendi. Döneri uzun ve kıvrımlı olarak servis etmelerinden dolayı adını ‘piton’ koyan Taş, ‘piton döner’ isminin de marka tescilini aldı. Siparişlere yetişemeyen Mehmet İkram Taş, bu sefer de 2 buçuk metrelik ‘piton döner’ yaptı. İlgiden memnun olduğunu söyleyen Mehmet İkram Taş, “Daha önce bir buçuk metrelik piton döner yapmıştı ve hedefimizin 2 buçuk metre olduğunu söylemiştim. Bu sefer de rekorumuz 2 buçuk metre oldu. Çok fazla talep var. 2 buçuk metre olunca insanların ilgisini çekiyor, kalabalık gruplar bunu tercih ediyor” diye konuştu. Hedefinin Guinness Rekorlar Kitabı’na girmek olduğunu söyleyen Taş, “Hedefim Guinness Rekorlar Kitabı’na girmek. Dünya rekoru kırmak istiyorum. 40-50 veya 100 metrelik döner yapmak istiyorum. En büyük zorluğumuz ekmek. Ekmeği tek parça çıkartmakta zorlanıyoruz” ifadelerini kullandı. 2 buçuk metrelik piton döneri yemeye gelen Abdurrahman Yılmaz ise çok beğendiğini söyleyerek, “Çok lezzetli buldum ve herkesin yemesini tavsiye ediyorum. İlk kez böyle büyük bir döner gördüm. Daha önce arkadaşlarımdan duymuştum ama hiç bu kadar beklemiyordum” dedi.
Pitonu Kütük Sanan Endonezyalı Halk 00:50
Pitonu Kütük Sanan Endonezyalı Halk 2.765 izlenme - 3 yıl önce Endonezya'da köylülerin, kütük sanarak dokundukları 8 metrelik yılanla girdikleri ölüm kalım savaşına ait görüntüler sosyal medyada gündem oldu.
Antilobun Boynuzlarının Pitonu Delmesi 02:15
Antilobun Boynuzlarının Pitonu Delmesi 3.758 izlenme - 6 yıl önce Dev piton yılanı avladığı antilopu yutmaya çalışırken avını boynuzları boğazını deldi. Uzun süre boğazına saplanan boynuzlardan kurtulmak için çaba harcayan dev yılan öldürdüğü avını bırakarak yaralı olarak uzaklaştı.
Piton Köpeği Yerken Sahibi izledi 00:36
Piton Köpeği Yerken Sahibi izledi 3.115 izlenme - 6 yıl önce Klomphan Khiewwan adındaki genç köpeğinin 6 metrelik bir piton tarafından yendiğini görünce gözlerine inanamadı. Köpeğin sahibi saat sabaha karşı 3’te evin bahçesine indiğinde fark etti. Tayland’ın Pathum Thani bölgesinde gerçekleşen olayda Pino isimli köpeğinin vahşi bir yılan tarafından bütün halde yutulduğunu gören genç dam gönüllü kurtarma ekibi Ruamkatanyu Vakfı’ndan yardım istedi. Gönüllü olarak olay yerine kurtarma ekipmanlarıyla gelen ekip köpeği kurtarmak istedi fakat artık çok geç kalınmıştı. Ne yazık ki piton çoktan Pino isimli köpeği sıkarak hayatına son vermişti. Talihsiz köpeğin sahibi Klomphan Khiewwan, olay öncesinde bahçede bir süre köpek havlaması duyduğunu fakat köpeğinin böyle bir durumla karşılaşabileceğini düşünmediği için kontrol etme gereği duymadığını anlattı. Çöp bırakmak için bahçeye indiğinde tesadüfen korkunç manzarayla karşılaştığını anlatan genç, “Eğer köpeğimin ilk havlamalarında kontrol etseydim belki Pino şimdi hayatta olacaktı. Kendimi suçlu hissediyorum” dedi. Köpeğin dev piton tarafında yendiğini görenlerin ellerinden izlemekten başka bir şey gelmedi.
Parmağına Dolanıp Yutmaya Çalışan Yılan 03:20
Parmağına Dolanıp Yutmaya Çalışan Yılan 4.043 izlenme - 4 yıl önce Evcil piton yılanın pekte evcil olamayan sahibinin annesinin parmağını yemeye çalışıyor vede kolay olay bırakmayıp kadının parmağını da yaralıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elleriyle Piton Yakalayan Abiler 01:28
Elleriyle Piton Yakalayan Abiler 827 izlenme - 2 yıl önce Endonezya'da sokakta görülen piton yılanı bir kaç abinin yardımlaşmasıyla çuvala konulmuş. Abilerin 3 metrelik pitonu elle yakalamaları cesaret işi
Evin Garajından Çıkan 6 Metrelik Piton 00:27
Evin Garajından Çıkan 6 Metrelik Piton 1.182 izlenme - 3 yıl önce Taylandlı aile evlerinin garajında 6 metrelik pitonla karşılaşınca yetkililere haber vermişler. Yetkililer pitonu yakalamayı başarmış.
Yakaladıkları Dev Pitonu Kızartıp Yiyen Köylüler 02:13
Yakaladıkları Dev Pitonu Kızartıp Yiyen Köylüler 733 izlenme - 2 yıl önce Tavuklarına dadanan dev pitonu en sonunda yakalamayı başaran köylüler, pitonu yaktıkları ateşte kızartıp mideye indirmişler.
Yediği Keçiyi Kusan Piton Yılanı 00:20
Yediği Keçiyi Kusan Piton Yılanı 626 izlenme - 2 yıl önce Malezya'da çiftçilerin başına bela olan dev piton yılanı en son avında yakalanmış. Bir keçi yutan piton yılanı , keçiyi sindiremeyeceğini anlayınca kusmuş.
Evdeki Prizden Piton Çıkması 02:25
Evdeki Prizden Piton Çıkması 2.770 izlenme - 6 yıl önce Avustralya'da yaşayan aile, evlerinde duman çıktığını gördükleri prizi açınca bir pitonla karşılaştılar. Bunun üzerine neye uğradıklarına şaşıran aile, yardım için 24 saat hizmet veren ''Coast Snake Catcher'' servisini aradı. Yılanı sıkıştığı yerden kurtarmaya çalışan görevli yılanın prizin arkasında girdiği yerde sıkıştığını gördü. Yılanı prizden çıkarmak için duvara başka bir delik açmak zorunda kalan servis elemanı Richie, bir saatlik uğraştan sonra yılanı kurtarabildiğini ve yılanın korkudan sürekli kendini sardığını söyledi.
kral kobra vs piton 02:39
kral kobra vs piton 5.269 izlenme - 11 yıl önce iki dev yilan karsi karsiya !
Piton Yılanına Yem Olan Geyik 01:01
Piton Yılanına Yem Olan Geyik 1.017 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da doğal yaşamı araştıran araştırmacı su birikintisi etrafını gözlemlerken inanılmaz bir ana tanıklık etmiş. Sudaki piton yılanı su içen geyiği avlamış.
Süpermarkette Görülen Dev Piton Yılanı 00:12
Süpermarkette Görülen Dev Piton Yılanı 298 izlenme - 9 ay önce Avustralya'da bir süpermarket rafında ortaya çıkan 3 metre uzunluğundaki piton, müşterilere korku dolu anlar yaşatırken, o sırada alışveriş yapan bir yılan avcısı tarafından yakalandı.
Aç Gözlü Pitonun Serinleme Çabası 01:42
Aç Gözlü Pitonun Serinleme Çabası 516 izlenme - 2 yıl önce Büyük bir hayvanı mideye indiren piton yılanı sıra serinlemeye gelince bir havuzu seçmiş ancak bu kolay olmamış.
Dev Piton Keseli Sıçanı Mideye İndirdi 02:04
Dev Piton Keseli Sıçanı Mideye İndirdi 2.741 izlenme - 4 yıl önce Avustralya'nın Queensland eyaletinde bir evin arka bahçesinde yaklaşık olarak 2 metre boyundaki dev piton'un gözüne kestirdiği keseli sıçanı yutma anı böyle görüntülenmiş.
Pitona Boyun Eğmeyen Monitör Kertenkelesi 02:45
Pitona Boyun Eğmeyen Monitör Kertenkelesi 1.030 izlenme - 2 yıl önce Doğanın iki vahşi hayvanı piton ile monitör kertenkelesi amansız bir mücadele içine girmiş. Bu mücadeleden monitör kertenkelesi galip çıkmış.
Avladığı Kanguruyu Mideye İndiren Piton Yılanı 00:56
Avladığı Kanguruyu Mideye İndiren Piton Yılanı 1.160 izlenme - 3 yıl önce Avustralya'da çekilen görüntülerde bir piton yılanının avladığı kanguruyu midesine indirmesine şahit oluyoruz.
Piton Yılanı, Yediği Köpeği Tekrar Midesinden Çıkardı 03:23
Piton Yılanı, Yediği Köpeği Tekrar Midesinden Çıkardı 2.956 izlenme - 9 yıl önce Köpeği Hiç Parçalamadan Yutarak, Tekrar Aynı Şekilde Midesinden Çıkaran Piton Yılanı Görenleri Şaşırttı. Bir Piton Yılanının Yaptığı Şey Görenleri Şaşkına Çe...
Pitonla Oynayan Çocuk 01:24
Pitonla Oynayan Çocuk 776 izlenme - 2 yıl önce Daha önce çocukların sevimli hayvanlarla olan dostluklarına şahit olmuştuk. Bazen bu minik bedenlerin cesaretleri, insanı hayret ettiriyor.
Tavuğunu Yiyen Pitonu Yakalayan Çiftçi 01:23
Tavuğunu Yiyen Pitonu Yakalayan Çiftçi 654 izlenme - 2 yıl önce Çiftçi adam kümesteki tavuk ve horozlarda bir panik havası olduğunu fark edince kümesteki piton yılanını fark etmiş. Piton ise tavuklardan birini çoktan kapmış.
Belgesel Çekiminde Sunucuya Saldıran Piton 03:57
Belgesel Çekiminde Sunucuya Saldıran Piton 2.680 izlenme - 7 yıl önce Belgesel çekerken bir anda Piton'un saldırısına uğrayan sunucu neye uğradığını şaşırsada paçayı kurtarıyor.Piton bu aga sağı solu belli olmaz o kadar yaklaşılırmı gerçi adamlarda alışmış artık...
Dev Piton yılanı Timsahı yutuyor 04:12
Dev Piton yılanı Timsahı yutuyor 2.047 izlenme - 7 yıl önce yılan fena yutuyo
Piton Yılanının Ağaca Tırmanma Yöntemi 00:25
Piton Yılanının Ağaca Tırmanma Yöntemi 381 izlenme - 2 yıl önce Dev pitonun ağaca tırmanma içgüdüsü böyle görüntülenmiş. Piton yılanı dev cüssesiyle bakın ağaca bakın nasıl tırmanıyor.