Hoşgeldiniz!

piton

Piton Yılanın Deri Değiştirmesine Yardım Eden Veteriner 03:28
Piton Yılanın Deri Değiştirmesine Yardım Eden Veteriner 2.957 izlenme - 3 yıl önce Tayland'da deri değiştirme vakti gelen piton yılanı bir türlü bu işi başaramayınca veterinere götürülmüş ve veteriner yardımı ile deri değiştirmiş.
Piton Yılanının Doğu Kahverengi Yılanını Yemesi 00:59
Piton Yılanının Doğu Kahverengi Yılanını Yemesi 7.519 izlenme - 5 yıl önce Doğu kahverengi yılanı (Pseudonaja textilis) genellikle kahverengi yılan olarak anılan bir Avustralya elapididir. Çok güçlü zehiri insanların yoğunlaştığı Avustralya'nın doğu kıyısı olan habitatı ile birleştiğinde birçok ölüme sebep olur. Yeni Gine'de yaşayan bir alt türü (Pseudonaja textilis pughi) bulunur. ZEHİRİ Doğu kahverengi yılanı taipanın ardından dünyanın en zehirli ikinci kara yılanıdır.[1] Kahverengi yılanlar genellikle yüzleşmekten kaçınsa da zehirleri çok toksiktir ve hatta yavru yılanların dahi insan ölümlerine sebep olduğu bilinmektedir. Zehir hem nörotoksin hem de koagülant içerir. Bu güçlü zehire rağmen ısırılan bölgeye baskılı sargı ilkyardım tekniği uygulanması son derece etkilidir.
Civcivleriyle Ördeğe Yuvasında Saldıran Piton 06:13
Civcivleriyle Ördeğe Yuvasında Saldıran Piton 5.389 izlenme - 4 yıl önce Civcivleri için kendini piton yılanına feda eden anne ördeği kurtaran iki çocuk. Wilderness Entertainment kanalında paylaşılan video kurguya benziyor ve hep bu tarz videolar paylaşılmış.
Sindiremediği Kediyi Kusan Piton 01:56
Sindiremediği Kediyi Kusan Piton 2.732 izlenme - 3 yıl önce Taylan'da evlerinin bahçesinde bir köşeye sinmiş pitonu gören aile hemen yetkililere haber vermiş. Pitonu yakalayan yetkililer tam pitonu doğaya salacakken piton yediği kediyi kusmaya başlamış.
Piton Bal Porsuğu ve Çakallar Arasındaki Savaş 04:20
Piton Bal Porsuğu ve Çakallar Arasındaki Savaş 2.844 izlenme - 2 yıl önce Doğal yaşam parkında safariye çıkan turistler müthiş bir ana tanıklık etmiş. Piton , bal porsuğu ve çakallar vahşi yaşamın acımasızlığını sergilemiş.
Piton Yılanı ile Evcilik Oynayan Kız Çocuğu 00:53
Piton Yılanı ile Evcilik Oynayan Kız Çocuğu 1.177 izlenme - 2 yıl önce İlginç egzotik hayvanların evlerde beslendiğini bir çok kez gördük. Bir evde beslenen piton yılanı ise kız çocuğunun evcilik arkadaşı olmuş.
Yediği Tavukları Kusan Piton Yılanı 03:41
Yediği Tavukları Kusan Piton Yılanı 2.472 izlenme - 3 yıl önce Taylad'da bahçesindeki kümes hayvanlarının sesini duyup kümese bakan kadın içeride bir piton yılanı olduğu görmüş. Kadın yetkilileri çağırmış ve yılandan kurtulmuş.
Yılan Osurması 00:30
Yılan Osurması 3.668 izlenme - 3 yıl önce Evinde bir akvaryumun içinde piton yılanı besleyen adam yılanını görüntülerken inanılmaz bir ana şahit olmuş. Piton yılanı derin bir nefes alıp gazı salıvermiş.
Timsaha Yem Olan Piton 00:40
Timsaha Yem Olan Piton 2.622 izlenme - 3 yıl önce Afrika'da safariye çıkan bir ziyaretçi suda inanılmaz bir ölüm kalım savaşına şahit olmuş. Bir timsah yakaladığı pitonu yemek için oldukça uğraşmış.
Piton Yılanı Saldırısından Nasıl Kurtulunur? 01:34
Piton Yılanı Saldırısından Nasıl Kurtulunur? 3.346 izlenme - 3 yıl önce Hayatımız boyunca başımıza kaç kere piton saldırısı gelebilir bilemeyiz ancak biz yine de kıyıda köşede bulunsun diye Taylandlı bu itfaiyecinin engin bilgilerini paylaşalım.
Piton Yılanı Timsahı Böyle Yuttu 04:59
Piton Yılanı Timsahı Böyle Yuttu 6.100 izlenme - 7 yıl önce ABONE OL: https://goo.gl/gKhVL6 Beğenmeyi Yorum Yapmayı ve Abone Olmayı Unutmayın! İletişim: sehmouscelik@gmail.com Takip Edin: Izlesene: http://www.izlesene.com/iz/sxmscelik Facebook: https://www.facebook.com/pages/Sehmou... Youtube: http://www.youtube.com/sehmouscelik Google : https://plus.google.com/ sehmouscelik Pinterest: https://www.pinterest.com/sxmscelik Music: incompetech.com Video Editing: Sony Vegas Pro 13
Oturma Odasından Çıkan Dev Piton 00:55
Oturma Odasından Çıkan Dev Piton 1.310 izlenme - 2 yıl önce Tayland'da bir aile oturma odalarında ki dev pitonu görünce önce korkmuş sonra yetkilere haber vermişler
Çamaşır Makinesinden Çıkan Piton Yılanı 02:45
Çamaşır Makinesinden Çıkan Piton Yılanı 1.800 izlenme - 3 yıl önce Tayland'da evinde bir yılan olduğunu söyleyip yetkililerden yardım isteyen kadının evine giden yetkililer 10 metrelik piton yılanını çamaşır makinesinden çıkarmış.
12 Metrelik Dev Pitonu Yakalayan Gençler 01:41
12 Metrelik Dev Pitonu Yakalayan Gençler 1.097 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da yerleşin yerine yakın olan su kanalında dev pitonu fark eden gençler onu yakalamaya karar vermişler ve başarmışlar.
Eliyle Piton Yılanı Yakalayan Genç Kız 01:23
Eliyle Piton Yılanı Yakalayan Genç Kız 1.898 izlenme - 3 yıl önce Adını bile duyunca tüyleri diken diken yapan yılanların en büyüklerinden piton yılanını elleriyle yakalayan genç kızı izliyoruz.
Klozetten Çıkan Piton Yılanı 01:15
Klozetten Çıkan Piton Yılanı 1.098 izlenme - 2 yıl önce Avustralya’da bir adam klozete gizlenen yaklaşık 2 metrelik yılanı eliyle çıkarmış. Uzun uğraşlar sonucu çıkarılan ve zehirli olmayan yılan, ardından doğaya bırakılmış.
python 2 fragmanı 1 01:17
python 2 fragmanı 1 13.321 izlenme - 11 yıl önce düşen bir amerikan kargo uçağından çıkan gizli silah incelenmek üzere rus ordusuna ait askeri üsse getirilir. nkargoyu açmak üzere amerika'dan gelecek timi beklemeyen rus bilim adamı kutuyu açtığında içinden dev bir piton çıkar ve bu korkunç yaratık etrafa dehşet saçmaya başlar. npitonu etkisiz hale getirmek için rusya ve amerika işbirliği yapmak zorunda kalacaktır.
 Piton İle Vaşak Kapıştı 01:20
Piton İle Vaşak Kapıştı 6.402 izlenme - 8 yıl önce Bir yanda vaşak öbür yanda iri bir piton. Ormanda karşılaşan ikili kısa süre birbirini yokladı. Ne vaşak geri çekildi ne de piton.. Karşılıklı yoklamalardan sonra her ikisi de birbirinin üstüne gitmemeye karar verdi..
Yavru Antilobu Bir Lokmada Yutan Piton Yılanı 01:50
Yavru Antilobu Bir Lokmada Yutan Piton Yılanı 7.252 izlenme - 6 yıl önce Yavru antilobu bir lokmada yutan piton yılanı Yavru impalayı bir lokmada yutan piton yılanı Yavrusunu piton yiyen anne impalanın çaresizliği İmpala nedir (Aepyceros melampus), omuz yüksekliği 75–100 cm olan, sırtı sarımsı kahverengi, karnı beyaz olan bir tür antiloptur. Son derece hızlı koşan bu hayvanlar, zarif görünüşleri ve ürktüklerinde zıplayarak koşmalarıyla ünlüdür. Bu da, kendilerine saldıranın bir tek hayvan üzerinde dikkatini yoğunlaştırmasını önleyerek onları şaşırtır. Sıçrama uzaklığı 9 m'ye, sıçrama yüksekliği 3 m'ye ulaşabilir. Piton nedir Piton Yılan Piton, Afrika çöl pitonu, Ağaç pitonu, Avustralya Kaya pitonu, Burma pitonu vb. türleri olan bir yılan familyasıdır. Asya ve Afrika'da yaşar. Zehirsizdir ve dünyanın en uzun yılanlarındandır. Boyu 9 metreye varabilir.
Piton Avlayan Monitör Kertenkelesi 02:01
Piton Avlayan Monitör Kertenkelesi 1.286 izlenme - 2 yıl önce Singapur'daki bir nehirde yakaladığı vahşi bir pitonu yiyen monitör kertenkelesi böyle görüntülenmiş. Demek ki avcılarda av olailiyormuş.
Yediği Köpeği Tekrar Çıkartan Piton Yılanı 03:23
Yediği Köpeği Tekrar Çıkartan Piton Yılanı 5.304 izlenme - 8 yıl önce Bir piton yılanının yaptığı şey görenleri şaşkına çevirdi. Büyüklükleri 9 Metreye kadar çıkabilen ve bazıları 100 kilo olan Burma Pitonu, bir köpeği hiç parç...
Arabanın Motorundan Çıkan Piton 00:44
Arabanın Motorundan Çıkan Piton 1.846 izlenme - 3 yıl önce Tayland'da arabanı motoruna giren piton yılanı bu işin uzmanı bir adam tarafından çıkarılmış. Piton durumdan oldukça rahatsız olmuş.
Keseli Sıçanı Yutan Piton Yılanı 01:16
Keseli Sıçanı Yutan Piton Yılanı 20 izlenme - 4 gün önce Avustralya'nın Sydney şehrinde bir piton yılanının keseli sıçanı yutma anı kameralara yakalandı. Keseli sıçan piton yılanına yem olmuş.
Dünyanın En Büyük Yılanı 00:36
Dünyanın En Büyük Yılanı 5.815 izlenme - 7 yıl önce Sosyal medya sitelerine düşen bu görüntüler izleyenleri şaşkınlığa uğratıyor. Yılan o kadar büyük ki araba çekicisine konmuş.
Kazı Telef Eden Piton 02:07
Kazı Telef Eden Piton 1.433 izlenme - 3 yıl önce Tayland'da bahçesinde kaz besleyen adam kafese giren pitonu görünce yetkililerden yardım istemiş. Yetkililer gelene kadar piton kazlardan birini telef etmiş.
Üzerinden Geçtiği Piton Yılanı Janta Dolandı 01:53
Üzerinden Geçtiği Piton Yılanı Janta Dolandı 1.583 izlenme - 3 yıl önce Taylan'da bir sürücü yoldaki piton yılanının üzerinden geçmiş. Oldukça uzun olan piton yılanı arabanın jantına dolanmış.
Dünyanın En Zehirli 10 Yılanı 01:49
Dünyanın En Zehirli 10 Yılanı 4.669 izlenme - 7 yıl önce Birçok insan yılan adını duyduğu zaman bile ürperirler. Bunda da haksız sayılmazlar, ancak her ne olursa olsun yılanlar doğanın en tehlikeli canlılarındandır. Yırtıcı hayvanların ilk sıralarında gelen yılanlar, gizemli görünüşlerinin yanı sıra, zehirli olanları da oldukça tehlikelidir. Biz de en zehirli yılanları sizler için sıraladık. İşte, dünyanın en zehirli 10 yılanı
Piton Yılanına Burnunu Kaptıran Adam 01:33
Piton Yılanına Burnunu Kaptıran Adam 1.155 izlenme - 2 yıl önce Yılanlar aleminin en tehlikelilerinden olan piton yılanını eline alıp şov yapmak isteyen adam bu deneyimini çok acı sonuçlandırmış.
Kuyuya Düşen Piton Yılanını Kurtarma Operasyonu 02:34
Kuyuya Düşen Piton Yılanını Kurtarma Operasyonu 1.459 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'da su dolu kuyuya düşen piton yılanını fark eden insanlar , piton yılanını kurtarmak için büyük çaba harcamışlar ve sonunda başarmışlar.
Kedi Sever Gibi Piton Seven Abla 04:36
Kedi Sever Gibi Piton Seven Abla 3.661 izlenme - 7 yıl önce Dünyanın en büyük pitonunu seven abla sizi şaşırtacak. Ablanın cesareti inanılır gibi değil sanki kedi seviyor. 04.08.2015 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Kedi Sever Gibi Piton Seven Abla' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...