Hoşgeldiniz!

twitter

Twitter Delisi 00:16
Twitter Delisi 1.560.561 izlenme - 3 yıl önce Twitterda fenomen olan bu çekik arkadaşımıza türkler bulaşmış durumda bazı kişilerin resimlerini falan çiziyor böyle deli manyak videolar çekiyor. twitter adresi: https://twitter.com/ryohey_nakatake
Trump'ın Twitter Hesabını Kapatan Türk - Bahtiyar Duysak 00:56
Trump'ın Twitter Hesabını Kapatan Türk - Bahtiyar Duysak 39.397 izlenme - 3 ay önce Geçtiğimiz hafta Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ın twitter hesabı 11 dakikalığına kapatılmıştı. Trump sonradan yeniden açılan hesabından, bu işin arkasından kimin çıkacağanı soruşturucaklarını aktarmıştı! Ancak Trump’ın hesabını isyankar bir hacker’ın değil, Türk asıllı bir Twitter çalışanının kapattığı ortaya çıktı! Türk kökenli Alman vatandaşı Bahtiyar Duysak – çalıştığı twitter destek biriminde yaptığı bir hata nedeniyle Trump’ın hesabının kapanmasına neden olduğunu itiraf etti! Duysak kısa süreliğine sosyal medyada ‘’kahraman’’ ilan edilse de aslında böyle bir niyetinin bulunmadığını belirtti! Bahtiyar Duysak Donald Trump’a bir iş adamı olarak hayran olduğunu ancak Trump’ın siyasetçi olarak öğrenmesi gereken çok fazla şey olduğunu sözlerine ekledi!
Yasaklı Sitelere Girme Yöntemi ( Programsız ) 2014 02:11
Yasaklı Sitelere Girme Yöntemi ( Programsız ) 2014 330.940 izlenme - 4 yıl önce Eğlenen DNS Sunucu Yerine 195.46.39.39 Yazıyoruz Diğer DNS Sunucu Yerine 195.46.39.40 Yazıyoruz Yeni çıkan internet yasasıyla birlikte yasaklı sitelerin sayısı da artıyor. Artık mahkeme kararı da olmadan çeşitli sitelere girişler engelleniyor. Daha önce Yasaklı Sitelere ve YouTube Videolarına Erişmek başlıklı yazımda bir giriş yönteminden bahsetmiştim. Fakat bu yöntemlerde ya bir eklenti ya da bir programla giriş yapabiliyorduk. Ben de programsız giriş yöntemi keşfettim. Denedim ve onayladım. :) Aslında bu yöntemle sizlere balık tutmasını da öğretmiş olacğaım. Yani sadece gösterdiğim siteler için değil, tüm yasaklı siteler için kullanabilirsiniz. Bu yöntemde “hosts” dosyamızla oynama yapacağız. Öncelikle host dosyasının ne işe yaradığını açıklayayım. “hosts” dosyası, bilgisayarımızın adres defteri gibi bir şeydir. Yani biz bir siteye gireceğimiz zaman, bilgisayar önce “hosts” dosyasına bakar ve o adresin var olup olmadığını kontrol eder. Eğer bu adres varsa host dosyasındaki ip adresine yönlendirir. Eğer yoksa internet sağlayıcınızdan alırsınız. İnternet sağlayıcınızda bir site yasaklıysa tabi ki o siteye giremezsiniz, sizi başka bir ip adresine yönlendirir. Not: Videolu anlatım aşağıdadır. Şimdi biz bu yasaklı sitelerin ip adreslerini “hosts” dosyasına ekleyerek bu sansürden kurtulacağız. Öncelikle “hosts” dosyasının yolunu paylaşayım: Windows Gezgini adres çubuğuna C:\Windows\System32\drivers\etc yazdığınızda direk karşınıza çıkaracaktır, uzun yoldan teker teker dosyalara da girebilirsiniz. Ardından “hosts” dosyasına sağ tıklayarak “Birlikte Aç” seçeneğine tıklayın. Buradan da “Not Defteri“ni seçin. Notepad varsa Notepad ile de açabilirsiniz, hatta daha iyi olur. Şimdi “hosts” dosyasını açma işini hallettikten sonra, yasaklı sitelerin ip adreslerini tespit etmeye başlayalım. ipsorgu.com sitesinden yasaklı sitelerin ip adreslerini tespit edebiliriz. Hemen www.youtube.com yazarak ip adresini bulalım. Resimde görüldüğü gibi işaretli kısma sitenin adresini yazıp butona tıklıyoruz. Ardından ip adreslerini “hosts” dosyasına işliyoruz. Nasıl? Youtube’dan başlayalım hemen. IP adresini ve domain adresini aynen şu şekilde işliyoruz: 173.194.70.199 youtube.com www.youtube.com Bu değerleri girdikten sonra Youtube’a girdiğimizde hemen o ip adresine bağlayacak ve sansürden kurtulacağız. Bunu diğer tüm yasaklı sitelerde yapabilirsiniz. “hosts” dosyasını kaydederek çıkıyoruz. Eğer hata veriyorsa önce masaüstüne kopyalayın. Ardından üzerinde değişiklik yapın ve kaydedin. Son olarak bulunduğu klasöre kopyalayın ve doyayı değiştirin. En son adımda ise DNS adresimizi değiştiriyoruz. DNS adresini ise aşağıdaki gibi yapın: 198.153.192.1 198.153.194.1 Artık tarayıcınızı yeniden başlatarak sansürden kurtulabilirsiniz.
Youtube Giriş 02:57
Youtube Giriş 115.250 izlenme - 4 yıl önce Kanalıma Abone Olun En Güncel Hileler Müzikler Ve Daha Fazlası İçin. Videoyu Beğenin Yapmayanlar Burdan Girin; http://www4.youtube-gir.com/
Esra ve Ceyda Kardeşler - Yeni Twitter Videosu 00:30
Esra ve Ceyda Kardeşler - Yeni Twitter Videosu 252.951 izlenme - 6 yıl önce Esra Ceyda kardeşlerden twitter'da yayınladıkları yeni seksi klip.
Hilal Cebeci Twitter Videosu 01:39
Hilal Cebeci Twitter Videosu 228.603 izlenme - 6 yıl önce Hilal Cebeci Twitter Videosu
Atilla Taş - Twitter Yeni Şarkısı 04:13
Atilla Taş - Twitter Yeni Şarkısı 95.082 izlenme - 5 yıl önce Atilla Taş ' dan Bir Bomba Daha '' Twitter ''
Atilla Taş - Twitter 04:14
Atilla Taş - Twitter 99.444 izlenme - 5 yıl önce Atilla Taş - Twitter
Atilla Taş - Twitter 04:13
Atilla Taş - Twitter 118.969 izlenme - 5 yıl önce Atilla Taş - Twitter (2012) Yeni İlk Kez! izlesene.com'da!
Atilla Taş - Twitter (2012) Athillas Thasos Greece Eurovision Song (2013) 04:12
Atilla Taş - Twitter (2012) Athillas Thasos Greece Eurovision Song (2013) 98.065 izlenme - 5 yıl önce Atilla Taş'ın Son Bombası ! Yüksek Müzik Kalitesiyle - Atilla Taş Twitter Şarkısı Youtube'ta İlk Bizde ..!
Trump'ın Twitter Hesabını Kapatan Kişi Ortaya Çıktı      02:00
Trump'ın Twitter Hesabını Kapatan Kişi Ortaya Çıktı 2.483 izlenme - 3 ay önce Geçen haftalarda ABD Başkanı Donald Trump'ın kişisel Twitter hesabını kapatan kişinin Türk asıllı Alman vatandaşı Bahtiyar Duysak olduğu ortaya çıktı.
Hilal Cebeci Oryantal Twitter 03:58
Hilal Cebeci Oryantal Twitter 56.722 izlenme - 6 yıl önce Hilal Cebeci Oryantal Twitter
Atilla Taş: Verdiler Gazı En Sonunda Sİlivri'yi Boylattılar Bana 02:03
Atilla Taş: Verdiler Gazı En Sonunda Sİlivri'yi Boylattılar Bana 3.744 izlenme - 4 ay önce FETÖ’nün Medya Yapılanması davasında tutuklu yargılanan ve hakkında tahliye kararı verilen şarkıcı Atilla Taş Silivri Silivri Cezaevi'nden çıktı.
Talat Bulut'un Kızının Uçağı Kaçırma Hikayesi 00:44
Talat Bulut'un Kızının Uçağı Kaçırma Hikayesi 7.738 izlenme - 10 ay önce Talat Bulut'un twitter hesabından paylaştığı videoda kızının neden uçağı kaçırdığını anlatırken zevke gelmesi :))
DNS Ya da VPN Engel Tanımayan Nesil 00:22
DNS Ya da VPN Engel Tanımayan Nesil 27.015 izlenme - 4 yıl önce Biz aç karnımızı doyurmak için nerelerden geçmiş bir nesiliz, twitter'a da çokzel gireriz efendim. Bu arkadaş kimdir, oralarda ne geziyor? Merak edenler buyursun: http://cagrisarigoz.com/dns-ya-da-vpn-engel-tanimayan-nesil-temsili-video/ Blogum: http://cagrisarigoz.com/ Sosyal Medya Hesaplarım: https://twitter.com/cagrisarigoz https://plus.google.com/115658189712132815900
İzmir'i Sel Aldı, Twitter Yıkıldı 01:12
İzmir'i Sel Aldı, Twitter Yıkıldı 25.917 izlenme - 4 yıl önce İzmir'i sel aldı, Twitter yıkıldı
Canlı Yayında Penis Görünce Mal Olmak (+18) 00:45
Canlı Yayında Penis Görünce Mal Olmak (+18) 28.456 izlenme - 3 yıl önce O an Siyetıldaki helikopter kazasının ayrıntılarını veren Kirk Yuhnke, kullanıcılar tarafından gönderilen kaza anı fotoğraflarını gösterirken baba selam ghönderiyor.
Van der Wiel'in Sevgilisi Rose Bertram Trafikte Sıkılırsa 00:23
Van der Wiel'in Sevgilisi Rose Bertram Trafikte Sıkılırsa 16.563 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe'nin yeni transferi Gregory Van der Wiel'in manken sevgilisi Rose Bertram'ın, trafikte sıkıntıdan çektiği video Twitter'ı adeta salladı. Daha önce yaptığı birbirinden ilginç paylaşımlarla Fenerbahçe taraftarının sevgilisi haline gelen Gregory Van der Wiel'in sevgilisi Rose, sosyal medya hesabından akşam saatlerinde yaptığı video paylaşımıyla yine gündeme oturdu. Bir aracın içinde sevgilisiyle birlikte olduğu görülen 'yenge'nin trafikte sıkıntıdan çektiği video Twitter'ı adeta salladı.
FEMEN Twitter Yasağına Karşı Soyundu! 00:25
FEMEN Twitter Yasağına Karşı Soyundu! 22.440 izlenme - 4 yıl önce İspanyol FEMEN Türkiye'deki Twitter yasağına tepki gösterdi. FEMEN'ler vucuduna DNS sayıları ve Diren Twitter mesajı yazarak yasağı protesto etti. FEMEN'ler yasağın devam etmesi halinde ise eylemlerini artıracaklarını belirtti. Mehmet ÇİFTÇİ/MADRİD, (DHA) - KURGU: Levent SERT
Ayyildiz Tim'in Atalay Demirci Operasyonu 04:49
Ayyildiz Tim'in Atalay Demirci Operasyonu 8.495 izlenme - 2 yıl önce Ünlü komedyen Atalay Demirci‘nin resmi Twitter hesabı Ayyıldız TİM tarafından hacklendi. Yapılan haber ve bildirilere göre FETÖ terör örgütü ile bağlantısı olduğu iddia edildiği gibi, ard arda tweetler atılmaya başlandı. Sosyal medyada bir çok operasyona imzasını atan Ayyıldız TİM yaptığı açıklamaya göre, Atalay Demirci‘nin örgüt ile bağı olduğunu iddia ederek bir takım belgeler ve yazılar yayınladı. Henüz Atalay Demirci tarafından bir açıklama yapılmadı. Ayrıca az önce Ayyıldız TİM tarafından paylaşılan bir Tweete göre, Ayyıldız TİM‘in Twitter hesabının da kapatıldığı belirtildi. Konuşmalar ve internette yayınlanan bildiriler ise aşağıdaki gibi;
Abdullah Çelik'le Fenomenliği Üzerine Sohbet! 03:31
Abdullah Çelik'le Fenomenliği Üzerine Sohbet! 15.103 izlenme - 2 yıl önce İnternet fenomeni oyuncu olmak istiyor. Kendine has mimikleri ve komik üslubuyla hazırladığı video ve fotoğraflarla sosyal medyada tıklanma rekorları kıran 14 yaşındaki internet fenomeni Abdullah Çelik, ileride oyuncu olmak istediğini söyledi.İnternet fenomeni oyuncu olmak istiyor Abdullah Çelik İnternet fenomeni oyuncu olmak istiyor. Hazırladığı komik tiplemeleri kendine has başarılı mimikleri ve üslubuyla canlandıran Adanalı 14 yaşındaki Abdullah Çelik, kısa sürede sosyal medyada fenomen haline geldi. Komik videoları kısa sürede Facebook, Vine, Twitter, Instagram gibi mecralarda yayılan ve henüz lise eğitimine başlayan Çelik, yeni esprileriyle insanları gülmekten kırıp geçiriyor. Kısa süre önce internetten çeşitli programlar indirerek komik videolar hazırladığını belirten Abdullah Çelik, sosyal medyada adeta bir akım oluşturmuş durumda. Videolarının beğenildiğini ve sokakta yürürken takipçilerinin kendisini tanıyarak fotoğraf çektirmek istediğini söyleyen küçük fenomen, bazen yanağından makas alan insanlar yüzünden yoğun ilgiden sıkıldığını anlattı. Bazı insanların kaşlarıyla dalga geçtiğinden yakınan fenomen Abdullah Çelik, en çok beğenilen videosunun “Nasılsınız dediklerinde, iyiyim diyorum” başlıklı olduğunu ancak mütevazılığını bozmamak adına bunu artık kameralar karşısında yapmadığını vurguladı. Instagram'da 47 bin 800, Vine’da 45 bin 400, Twitter’da ise 10 bin 500 takipçisi olduğunu ifade eden küçük fenomen, kendisini tanıtmak isteyenlerin para teklif ettiğini ancak buna çok sıcak bakmadığını dile getirdi. Kimsesiz çocuklara yardım etmek için bir kampanya başlatacağına değinen Abdullah Çelik, “Biz şanslıyız ama onların maalesef anneleri babaları yok ve yardıma muhtaçlar. Yani onlara yardım etmek bize düşer. Kimsesiz çocuklar için sosyal medya fenomenlerinin de desteği olması lazım. Biz de bu konuda paylaşımlar yapıp, o tarz tweetler atabiliriz” dedi. Küçük fenomen, ileride oyuncu olmak istediğini sözlerine ekledi.
Türk Basketbolcuların Kendileri Hakkında Yazılmış Tweetleri Okuması 05:05
Türk Basketbolcuların Kendileri Hakkında Yazılmış Tweetleri Okuması 4.222 izlenme - 8 ay önce ABD Talk Showlarında gördüğümüz ünlülerin tweet okuması olayı bu sefer Türk Basketbol adamlarına uygulanmış.
DHKP-C'liler Melih Altınok'u tehdit etti! 02:24
DHKP-C'liler Melih Altınok'u tehdit etti! 7.944 izlenme - 2 yıl önce Melih Altınok sabah haberlerini sunarken sosyal medyadan kendisine yazılanları da okudu. Altınok, okuduğu bir mesajda 'Senin de günün gelir o gün biz de seni katlederiz' şeklinde şoke eden bir tehdit mesajıyla karşılaştı.
İranlı Gençler İnternet Yasaklarını Nasıl Deliyor? 02:16
İranlı Gençler İnternet Yasaklarını Nasıl Deliyor? 6.155 izlenme - 1 yıl önce Usta gazeteci İran'da yasakların nasıl delindiği ile ilgili merak edilenleri belgesel olarak bizlere sunuyor.İranlı vatandaşlar sosyal medyada nasıl dolaşıyor neler yapıyorlar.İzliyoruz
Şilili Taraftar Galibiyeti Cinsel İlişki Yaparak Kutladı 01:13
Şilili Taraftar Galibiyeti Cinsel İlişki Yaparak Kutladı 23.405 izlenme - 4 yıl önce Dünya Kupası'nda Şili'nin Avustralya'yı 3-1 yenmesinin ardından Marlen Doll isimli bir taraftar galibiyetin zaferini farklı bir yolla kutladı.
Trump'ın Twitter Hesabını Kapatan Türk - Bahtiyar Duysak 02:00
Trump'ın Twitter Hesabını Kapatan Türk - Bahtiyar Duysak 1.136 izlenme - 3 ay önce Geçtiğimiz haftalarda ABD Başkanı Trump'ın kişisel Twitter hesabı 11 dakikalığına kapalı kalmıştı. Buna neden olan kişi Türk asıllı Alman vatandaşı Bahtiyar Duysak, konu ile ilgili ilk defa konuştu.
Turkcell'lioğulları – Eskiden Sosyal Medya – 3 01:22
Turkcell'lioğulları – Eskiden Sosyal Medya – 3 46.879 izlenme - 5 yıl önce #EskidenSosyalMedyaOlsaydi hayat nasıl olurdu? Cevabını Turkcell’lioğulları veriyor.
İlk Twitter Şarkısı 02:21
İlk Twitter Şarkısı 12.035 izlenme - 4 yıl önce İlk Twitter Şarkısı 02.10.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'İlk Twitter Şarkısı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Youtube Twitter Facebook Giriş Yasağını Kaldırmak 01:13
Youtube Twitter Facebook Giriş Yasağını Kaldırmak 10.686 izlenme - 4 yıl önce Youtube Twitter Facebook Giriş Yasagını Kaldırmak Twitter Youtube Giriş Dnsleri Youtube Twitter Giriş Programı Giriş Siteleri
En Acayip Sosyal Medya Profil Fotoğrafları - Pratik Bilgiler 02:31
En Acayip Sosyal Medya Profil Fotoğrafları - Pratik Bilgiler 7.797 izlenme - 2 yıl önce Herkes sosyal medyada vakit geçiriyor ve çektiği fotoğrafları takipçileriyle platformlar üzerinden paylaşıyor. Ama bazı paylaşılan fotoğraflar var ki insan neden diye sormadan edemiyor.