Hoşgeldiniz!

Vikings

Vikings 2. Sezon Fragmanı 01:51
Vikings 2. Sezon Fragmanı 22.739 izlenme - 9 yıl önce Vikings dizisinin 2. sezonuna ait fragman
Travis Fimmel'in İnanılmaz Değişimi 03:17
Travis Fimmel'in İnanılmaz Değişimi 6.970 izlenme - 4 yıl önce vikings dizisinin başrol oyuncusu Travis Fimmel'in bir badybuildin tarzda bir vücut geliştirmiş.
Vikings Sezon 3 Fragman 01:56
Vikings Sezon 3 Fragman 2.590 izlenme - 8 yıl önce Vikings Sezon 3 Fragman
asterix and the vikings official trailer 01:46
asterix and the vikings official trailer 3.130 izlenme - 11 yıl önce
Vikings Sezon 2 01:00
Vikings Sezon 2 795 izlenme - 8 yıl önce Vikings Sezon 2
Viking Savaşçısı Olsaydınız Ne Hissederdiniz? 04:15
Viking Savaşçısı Olsaydınız Ne Hissederdiniz? 1.522 izlenme - 7 yıl önce Vikingler zamanın da bir Viking Savşçısı olsaydınız ve savaşın tam da ortasında kalsaydınız ne hissederdiniz? Ne hissederdiniz tam olarak bilmek belki de mümkğn değil ancak neleri nasıl görürdünüz? sorusuna az çok cevap verebiliriz. Alex Yde, dublör olarak birçok film de görev almış. Fransa - Puy du Fou'da, Vikings askerini canlandırdığı sahneleri GoPro ile kayda alıyor ve bize de onun gözünden bir Viking Savaşçısı gibi görmemizi sağlıyor.
Sanatsal Dizimag Reklamı 01:49
Sanatsal Dizimag Reklamı 147 izlenme - 7 yıl önce Warner Bros'un telif haklarıyla ilgili Digiturk'e baskı yapması üzerine Digiturk suç duyurusunda bulunmak zorunda kalmış. 5 yıla kadar hapis istemi olduğundan dizi izlediğimiz tek site dizimag kapanmış.
Come And Go With Me- The Dell Vikings 02:40
Come And Go With Me- The Dell Vikings 49 izlenme - 6 yıl önce Şarkı Sözleri: Love, love me darlin' Come and go with me Please don't send me Way beyond the sea; I need you, darlin' So come go with me Come, come, come, come Come into my heart Tell me, darlin' We will never part I need you, darlin' So come go with me Yes I need you Yes, I really need you Please say you'll never leave me Well, say, you never Yes, you really never You never give me a chance Come, come, come, come Come into my heart Tell me, darlin' We will never part I need you, darlin' So come go with me Yes I need you Yes, I really need you Please say you'll never leave me Well, say, you never Yes, you really never You never give me a chance Love, love me darlin Come and go with me Please don't send me Way beyond the sea I need you, darlin' So come go with me Come on go with me Come on go with me