Hoşgeldiniz!

Yaşlı Kadın

Melih Gökçek Yaşlı Kadın Taklidi 00:15
Melih Gökçek Yaşlı Kadın Taklidi 130.965 izlenme - 4 yıl önce Melih Gökçek Yaşlı Kadın Taklidi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bir Anlık Kararsızlığı Feci Sonuçlandı 00:26
Bir Anlık Kararsızlığı Feci Sonuçlandı 10.294 izlenme - 6 ay önce Kararsızlık kadını canından etti. Korkunç kaza kameraya böyle yansıdı. Yolun karşısına geçmeye çalışan yaşlı kadın, kararsız kalıp bir anda geri dönünce kaza da kaçınılmaz oldu.
Gençlerin Yapamadığını O Yaptı 02:03
Gençlerin Yapamadığını O Yaptı 53.756 izlenme - 4 yıl önce Mükemmel dans figürleriyle yaşlı teyzenin salsa şovuna bayılacaksınız!
Azgın Sarışın 00:18
Azgın Sarışın 123.033 izlenme - 10 yıl önce
TRT Muhabirini Isıran Zombi Nine 01:46
TRT Muhabirini Isıran Zombi Nine 21.813 izlenme - 2 yıl önce Trt ekibinin Türkiyeden geldiğini duyunca çok mutlu olan ve tadına bakmak isteyen nine bu ziyaretten 4 gün sonra malesef crossbow ile vurularak Hakk'ın rahmetine kavuşuyor.
Yaşlı Kadının Burnuna Dışkısını Tokat Gibi Yapıştıran Şempanze 00:17
Yaşlı Kadının Burnuna Dışkısını Tokat Gibi Yapıştıran Şempanze 7.060 izlenme - 11 ay önce Şempanze yaramaz hayvanlar gene yerinde durmasına bilmedi.Görüntüde kendisini izlemeye gelen yaşlı kadını dışkısını atıyor
Çinlileri Hayretler İçinde Bırakan Kadın 02:57
Çinlileri Hayretler İçinde Bırakan Kadın 3.914 izlenme - 8 ay önce Çin'de yolda yürürken bir anda kendisini kaybeden kadın su kenarında duran korkuluklara başını vurarak suya düştü. Çevredekilerin yardımına koştuğu kadın sudan çıkarıldıktan sonra uzun süre yerde yattığı görüldü. İşte herkesin hayretler içinde kaldığı kazanın gerçekleşme anı.
Samsun'da Yaşlı Kadın'ın İncirlerine El Konulması - (Zabıta ve Polis İçerir) 03:14
Samsun'da Yaşlı Kadın'ın İncirlerine El Konulması - (Zabıta ve Polis İçerir) 2.272 izlenme - 5 ay önce Samsun'da kaldırım kenarında ekmek parasını çıkarmak için incir satan yaşlı kadın Zabıtlara direnmesine rağmen Zabıta ekipleri tarafından incirlerine el konuldu...
yaşlı kadına polis dayağı! 00:46
yaşlı kadına polis dayağı! 38.021 izlenme - 10 yıl önce yaşlı kadına polis dayağı!
Panama'yı İpten Alan Kadın 00:57
Panama'yı İpten Alan Kadın 1.929 izlenme - 4 ay önce Panama ve Kosta Rika arasında oynanan maçın son dakikalarında sahaya giren yaşlı bir kadın dünyanın gündemine oturmayı başardı.Yaşlı kadın Kosta Rika atağında sahaya girerek Panama'yı kurtardı
10 Numara Soygun Yapan Velet 00:49
10 Numara Soygun Yapan Velet 11.871 izlenme - 2 yıl önce Soygun gerçekten özen isteyen bir iştir. Böyle zanaatkar insanlara her zaman sempatim olmuştur.
Yaşlı Kadın Belediye Otobüsünde Servet Unuttu 01:24
Yaşlı Kadın Belediye Otobüsünde Servet Unuttu 2.938 izlenme - 9 ay önce Mersin'de yaşlı kadın, engelli oğluyla bindiği belediye otobüsünde, içinde 170 bin 320 lira para ile 50 bin lira değerinde ziynet eşyası olan çantasını unuttu.
Asım Yıldırım Fincan Ve Yaşlı Kadın 05:28
Asım Yıldırım Fincan Ve Yaşlı Kadın 17.154 izlenme - 8 yıl önce asım yıldırım fincan ve yaşlı kadın
Lamborghini ile Yaşlı Bir Kadın Tavlamak 04:17
Lamborghini ile Yaşlı Bir Kadın Tavlamak 6.045 izlenme - 3 yıl önce Lamborghini'ye sahip adam bir adam kendinden onca yaş büyük bir kadını etkileyebilir mi? Olacak şey mi? demeye kalmadan tavlıyor.
Yaşlı Kadını Metrelerce Sürükledi 05:18
Yaşlı Kadını Metrelerce Sürükledi 7.662 izlenme - 4 yıl önce 19 yaşındaki minibüs şoförü, karşıdan karşıya geçmeye çalışan Müjgan Gülşen'i görmedi. 5 metre sürüklenen yaşlı kadın olay yerinde hayatını kaybetti. Adapazarı'nda trafik ışıklarındaki yaya geçidinde karşıya geçmek isterken 4 aylık şoför, 19 yaşındaki minibüs şoförü Sezgin Ç. yönetimindeki minibüsün altında kalarak ölen 71 yaşındaki Müjgan Gülşen'in oğlu, sürücü Sezgin Ç.'nin serbest bırakılması üzerine kazanın güvenlik kameraları görüntülerini alarak Cumhuriyet Savcılığı'na başvurdu. Kaza, Adapazarı SSK Kavşağı'nda meydana geldi. Trafik kazasında, 2 çocuk annesi, 71 yaşındaki Müjgan Gülşen yaya geçinden geçmek isterken kendisinin geçişini beklemeyen minibüs tarafından ezildi. Minibüs, kadını ezerek metrelerce sürüklerken kaza anı bölgede bulunan güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. Kaza sonrasına gözaltına alınan ve henüz 4 ay önce ehliyet aldığı belirlenen minibüs şöförü Sezgin Ç. poliste verdiği ifadede şöyle dedi: "Minibüsün içerisi kalabalık degildi. Sağımı- solumu rahatlıka görebiliyordum. Sarı ışık yandığında yaya geçidini bir metre kadar geçtim. Ben o anda yaya geçidindeki yayayı görmedim. Yayanın üzerinden geçtiğimi farketmemiştim. Bana yeşil ışık yanar yanmaz hareket etmek için gaza bastım. Yaklaşık 5 metre ilerledikten sonra araçın sarsıldığını hissedince arıza yaptığını veya lastiğini patladığını sandım. Aynadan baktığımda yerde yatan teyzeyi gördüm." Kaza ile ilgili hazırlanan raporda, yaya Müjgan Gülşen'in yaya geçidi bulunan yolun bu kısmında kırmızı ışık kuralına uymayıp koşar adımlarla karşıya geçmesi nedeniyle trafik ışıklarına uymadığı ve kural hatası yaptığı belirtildi. Bu rapor üzerine minibüs sürücüsü genç serbest bırakıldı. Bu karara yaşlı kadının ailesi itiraz etti. Oğlu, 43 yaşındaki Turgut Kara, kaza sırasında çevredeki güvenlik kameraları kayıtlarını alarak Cumhuriyet Savcılığı'na başvurdu. Başvururu ardından açıklama yapan Turgut Kara, şöyle dedi: "Trafik polislerinin tutmuş olduğu raporda annemin kırmızı ışıkta karşıya geçmek istediği bu sebeple de aracın ona çarptığı belirtilmiş ve annem asli kusurlu olarak gösterilmiş. Oysa ki görüntüleri izlediğimizde annemin yeşil ışıkta yaya geçidine girdiği ve geçidin sonuna yaklaşırken ışığın kırmızı yandığı ve bu esnada minibüs şoförünün dikkatsizliğinden dolayı annemi görmeden üzerinden geçtiği kamera kayıtlarından gözükmektedir. Ama maalesef trafik raporu olayı bu şekilde izah etmiyor. Tabi ki bu olay bizi daha fazla yaraladı. Bu olayın takipçisi olacağım ve kanunlar nezdinde yapabileceğim ne varsa yapmaya çalışacağım."
Yaşlı Kadına Beyin Sarsıntısı Geçirten Yumruk 00:44
Yaşlı Kadına Beyin Sarsıntısı Geçirten Yumruk 7.273 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler Rusya’nın Samara bölgesindeki bir süpermarketten. Kasada aldıklarının ödemesini yapan genç adam, yanında sıranın kendisine gelmesini bekleyen kadına tüm kuvvetiyle yumruk attı. Zavallı kadın sırt üstü düşerken, saldırgansa hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti. Hemen hastaneye kaldırılan kadının çenesinde kırık olduğu ve beyin sarsıntısı geçirdiği açıklandı. Görgü tanıkları saldırıya sebep olabilecek hiçbir durumun yaşanmadığını anlatırken, kamera kayıtlarını inceleme altına alan polis ise saldırganın peşine düştü.
Trafiğe İnat Yolun Ortasından Yürüyen Yaşlı Kadın 02:41
Trafiğe İnat Yolun Ortasından Yürüyen Yaşlı Kadın 3.930 izlenme - 2 yıl önce Isparta’da meydana gelen kazalar MOBESE’lere an ben an yansıdı. Trafiğin yoğun olduğu noktada, seyir halindeki araçların arasında yürüyen yaşlı kadın yürekleri ağızlara getirdi. Araç sürücüleri yaşlı kadına çarpmamak için yoğun çaba harcarken, o anlar ise MOBESE kameraları tarafından kaydedildi. MOBESE'ye yansıyan diğer kazalarda ise, ana yola sürücüsünün dikkatsizliğiyle giren araca hızla gelen başka bir otomobil çarpıyor. Yine kavşakta direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü, kaldırımdaki ağaca çarparak durabiliyor. Kırmızı ışıkta bekleyen TIR’ın dorsesinden pet şişe suların dökülmesi anı MOBESE’lerden kaçmazken, sinyalizasyonun bulunmadığı dört yolda iki aracın çarpışması sonucu minibüs yolun kenarına devriliyor.
Mıcır Taşları Çalan Yaşlı Kadın 01:45
Mıcır Taşları Çalan Yaşlı Kadın 3.727 izlenme - 2 yıl önce Sakarya'da belediye tarafından yolun düzeltilmesi amacıyla sokağa dökülen mıcır taşlarının yaşlı bir kadın tarafından el arabası ile taşınması güvenlik kameralarına yansıdı. Edinilen bilgilere göre, Akyazı İlçesi Hastane Mahallesi 6016 sokak üzerinde 10 yıldır asfalt için belediyeye müracaatta bulunan ve bu konu hakkında çaba harcadığını ifade eden İ.A. isimli vatandaş, yıllar sonunda amacına ulaştı. Belediye tarafından yolun düzeltilmesi amacıyla sokağa mıcır taşları getirildi. Ancak ertesi gün belediye tarafından getirilen mıcırların azaldığını fark etti. Evinin güvenlik kameralarını inceleyen İ.A., mıcırları yan komşusunun bahçesine taşıdığını görünce gözlerine inanamadı. İ.A., komşusundan şikayetçi olacağını belirtti. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde ise yaşlı bir kadının gece geç saatlerinden sabaha kadar el arabasıyla mıcırları kendi bahçesine taşıdığı görülüyor.
yaşlı kadın sürücü ve kaza 01:10
yaşlı kadın sürücü ve kaza 6.545 izlenme - 9 yıl önce yaşlı kadın sürücü ve kaza
Yaşlı Kadın Şakası 01:25
Yaşlı Kadın Şakası 9.905 izlenme - 10 yıl önce yaşlı kadın şakası oldukça eğlenceli
Yaşlı Kadına Tekme Atan Kabadayı Gif’in Orijinali 00:40
Yaşlı Kadına Tekme Atan Kabadayı Gif’in Orijinali 3.071 izlenme - 3 yıl önce İnternetin yeni yeni yayılmaya başladığı dönemlerde özelikle de forum ortamlarında sıklıkla görülen, acaba kadir babanın hangi filminden diye boş yere 70’lerin türk filmlerini tarattırıp bulunamayan yaşlı kadına tekme atan kabadayının orjinali. Londrada bulunan mother isimli bir ajansın yarattığı, Chris Christmas Rodriguez isimli bir karakterin merkezde olduğu noel babayı değiştirelim temalı projenin en bilinen klibiyle sizleri baş başa bırakıyor, huzurlarınızdan ayrılıyorum.
Yaşlı Teyzeden Süper Rap..kesin İzle.. 02:58
Yaşlı Teyzeden Süper Rap..kesin İzle.. 5.027 izlenme - 7 yıl önce izlenme rekorları kıran en yaşlı rapçi kadının yaptığı süper şarkı..kesin izleyin
Romanya'da Yaşlı Kadına Akılalmaz İşkence 00:33
Romanya'da Yaşlı Kadına Akılalmaz İşkence 1.731 izlenme - 4 yıl önce Romanya'nın İlfov kentinde birkaç gencin yakaladıkları yaşlı kadını yaptığı işkence görüntüleri, sosyal medyada büyük tepki gördü. osyal medyaya yeni düşen bir video, internette büyük tepki topladı. İlfov kentine bağlı Jilava Köyü'nde yaşandığı belirtilen olayda, bar önünde bulunan gençler, yoldan geçen yaşlı bir kadının önünü kesti. Alkollü olduğu tahmin edilen gençlerden biri, yaşlı kadını kollarının altından yakalayıp kendi ekseni etrafında döndürmeye başladı. Yaşlı kadın çığlıklar atarken, gençler kahkahalar atarak güldü. Gencin yere bıraktığı kadın koşarak olay yerinden uzaklaşmak istedi. Ancak gençlerden biri koşarak yaşlı kadını yakaladı, tekrar etrafında döndürdü.
yaşlı kadın şoförü böyle nakavt etti! 00:33
yaşlı kadın şoförü böyle nakavt etti! 2.872 izlenme - 7 yıl önce kaykayla eğlenen gençleri çeken kamera öyle bir görüntü çekti ki izleyenleri gülme krizine sokacak cinsten.kaykayla eğlenen gençleri çeken kamera öyle bir görüntü çekti ki izleyenleri gülme krizine sokacak cinsten.ani fren sesiyle kameraya takılan görüntülerde yolun ortasında duran yaşlı kadının sürekli korna çalan otomobildeki adama yaptığı hareket herkesi şok ediyor.
yaşlı kadından apaçi dansı_mayıs 2011 01:51
yaşlı kadından apaçi dansı_mayıs 2011 2.282 izlenme - 7 yıl önce yaşlı kadından apaçi dansı_mayıs 2011
Tesla'nın Otomatik Pilotuyla Giden Arabaya Bindiğine Çok Pişman Olan Yaşlı Kadın 00:45
Tesla'nın Otomatik Pilotuyla Giden Arabaya Bindiğine Çok Pişman Olan Yaşlı Kadın 781 izlenme - 2 yıl önce Her insan gibi, ne idüğü belirsiz bir şeyin sizin kullandığınız aracı yönetmesini istemeyen eski toprak kadın yeni nesil teknolojiye çok pis sinirlendi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
90 Yaşındaki Kadını Tren Böyle Ezdi 00:54
90 Yaşındaki Kadını Tren Böyle Ezdi 2.307 izlenme - 6 yıl önce
Ebe Uçtuu Wallaa 00:10
Ebe Uçtuu Wallaa 4.821 izlenme - 10 yıl önce ewet saattee yapmıştır bişiler
Bu Ne Biçim Şakadır :) 01:22
Bu Ne Biçim Şakadır :) 5.707 izlenme - 10 yıl önce
Otobüste Yaşlı Kadına Yer Veren Maymun 00:45
Otobüste Yaşlı Kadına Yer Veren Maymun 335 izlenme - 1 yıl önce Otobüste yolculuk yapan maymunun yaşlı kadına yer vermesi büyük takdir topladı. Umarız insanlara örnek olur.