Hoşgeldiniz!

yılmaz zafer

Cem Yılmaz'a İzzet Altınmeşe Sürprizi 03:10
Cem Yılmaz'a İzzet Altınmeşe Sürprizi 4.278 izlenme - 6 yıl önce Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve Can Yılmaz konuk olduğu 5n1k'ya ünlü türkücü İzzet Altınmeşe bağlanmış.İzzet Altınmeşe'nin kırgınlığını izliyoruz.
Ozan Güven'in İkinci Delirişi Sonrası Haklı İsyanı 05:12
Ozan Güven'in İkinci Delirişi Sonrası Haklı İsyanı 3.303 izlenme - 3 yıl önce Deneyimli oyuncu Ozan Güven, geçenlerde biliyorsunuz bir magazin muhabirine "Bana Ne Lan Cem'den !" demişti ve ben de sitemizde bu olayı sıcağı sıcağına paylaşmıştım. Ozan bey, olaydan sonra konuyu ilk kez Cem Yılmaz'ın abisi Can Yılmaz ve oyuncu Zafer Algöz için değerlendirmiş. Dinleyelim kendisini.. İlgili Video : https://alkislarlayasiyorum.com/icerik/418232/ikinci-ozan-guven-delirmesi-bana-ne-lan-cemden
Türk Filmlerinde Modern Talking 06:33
Türk Filmlerinde Modern Talking 5.086 izlenme - 8 yıl önce 80'li yıllarda Türk filmlerinde Modern Talking şarkılarına da sıkça rastlardık. Telif hakları ödeniyor muydu bilemiyoruz ama Modern Talking ile Banu Alkan arasındaki bağı Türk filmlerinin oluşturduğu kesin. Bu bağı sadece 80lerde yaşayanlar bilmesin diye bu videoyu derledik. Üstelik Hülya Avşar, Müjde Ar ve Serpil Çakmaklı da var. İyi seyirler.
Tecavüzcü Coşkun'la Turist Türkçesi ve Yaza Giriş 02:45
Tecavüzcü Coşkun'la Turist Türkçesi ve Yaza Giriş 1.317 izlenme - 8 yıl önce Yaza hasret kaldığımız şu günlerde ilginç dans figürleriyle Coşkun Göğen abimizi ve manitalarını ve Türk Sineması'nda klişe haline gelmiş turist Türkçe'sini izleyeceğiz. Son kesit ise sadece eğlencelik.
Küçük Demet - Cücü ile Acı Çekenler 01:40
Küçük Demet - Cücü ile Acı Çekenler 1.094 izlenme - 8 yıl önce Küçük Emrah'ı,Küçük Ceylan'ı,Küçük İbo'yu,Küçük Hüsamettin'i bildim,ama Küçük Demet'i bilemedim. Meğer Cücü,Eşref Kolçak,Yılmaz Zafer,Pembe Mutlu bilirmiş. Hatta "Demet ile acıya alışmak" konulu müzikli grup terapisine bile katılmışlar, bu da onun videosu. Kaleci montlu darbukacı da acıyı artıran unsurlardan biri olarak terapinin bir parçası haline getirilmiş. Acı yok, alkış var çekirge.
Cem Yılmaz'ın 7 Cüceler Filmindeki Roketi Türkiye'ye Sokması 01:07
Cem Yılmaz'ın 7 Cüceler Filmindeki Roketi Türkiye'ye Sokması 556 izlenme - 7 yıl önce Efendim Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve Can Yılmaz 5N1K'ya konuk olmuş. Cüneyt Özdemir kendisine roketle alakalı bir sormuş ve cevap biraz eleştirel. "Bu aralar roket sokmak hklhasdhasd" gibi bir laf geçiyor buyrun izleyelim.
İkna Edilmeye Karşı En Uzun Direniş 00:26
İkna Edilmeye Karşı En Uzun Direniş 270 izlenme - 9 yıl önce Hani bi ortamda gitar çalmayı bilene zulmedilir veya sesi güzel olana zorla bi türkü söyletilir ya işte burada da hanım kızımız şarkı söylememek için kanının son damlasına kadar direniyor fakat yoğun baskılar sonucu 4. saniye sonunda pes ediyor ayrıca repliğin bitişi ile şarkının girişi arasındaki o boşluk bünyelerde fenalıklar geçirtebilir. İçeriği piyasa süren panconunarkadasi'dir. http://panconunarkadasi.blogspot.com/