Hoşgeldiniz!

yılmaz zafer

Cem Yılmaz'a İzzet Altınmeşe Sürprizi 03:10
Cem Yılmaz'a İzzet Altınmeşe Sürprizi 4.102 izlenme - 6 ay önce Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve Can Yılmaz konuk olduğu 5n1k'ya ünlü türkücü İzzet Altınmeşe bağlanmış.İzzet Altınmeşe'nin kırgınlığını izliyoruz.
Müjde Ar ve Cinsi Sapık Arkadaşı 00:32
Müjde Ar ve Cinsi Sapık Arkadaşı 23.589 izlenme - 3 yıl önce Dul bir kadın olan Suna ilk başlarda kendisinin yeni dul, arkadaşı Engin'in de kendisinden yaşça küçük olmasından dolayı çekingen tavırlar sergiliyor, gördüğünüz üzere ''çük'' bilem diyemiyor, sonrasında işi kapıyor vee ...
Yılmaz Zafer - Çırılçıplak Yüzmek 03:00
Yılmaz Zafer - Çırılçıplak Yüzmek 12.221 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam'da kadın download etmenin pek çok yöntemi vardır.gazoza hap atmak, Emrah'ın sevgilisine asılmak, Banu Alkan'ı diskoya götürmek, Emrah'ın annesine asılmak, yabancı müzik dinlemek, Emrah'ın bacısına asılmak, eteğini sıvayıp leğende çamaşır yıkayan baldızı dikizlemek vb.bahsi geçen konuda Yılmaz Zafer'den orjinal bi çalışma izliyoruz. Ortalama türk erkeğinin zevk kartelasında üst sıraları işgal eden Müjde Ar'da videomuzun bonusudur.
Aahhh Belinda - Final Sahnesi (1986) 04:13
Aahhh Belinda - Final Sahnesi (1986) 7.528 izlenme - 3 yıl önce Döneme göre Türk sineması standartlarının üstünde olan bi filmdir Aaahh Belinda.Serap ünlü bir oyuncudur,bir reklam filmi çekimi sırasında kendini oynadığı roldeki Naciye olarak bulur,ne kadar mücadele etse de kimseye ünlü oyuncu Serap olduğunu anlatamaz.Artık Naciye olmuştur,iki çocuklu,standart bi eşi olan Naciye.Tam kaderine razı olup bu hayata alışmaya başladığında kabusdan uyanır,kendini yine reklam çekiminde bulur.
Grup Sekse Çağrı - Gel Gel Arkadaş Yabancı Değil 00:28
Grup Sekse Çağrı - Gel Gel Arkadaş Yabancı Değil 8.326 izlenme - 3 yıl önce Bazen umumi tuvalette kapıyı hafif aralık görürsün de hacet için kapıyı dirhem dirhem aralarsın da içerden osuruk-işeme-öksürük karışımı ve içerisinin dolu olduğunu ima eden kallavi bir efekt gelir. (Eghğğhhkhğeeööüüvv) diye. Öyle kafası gibi kalakalırsın, onunla kardeş olmasa da kuzen bir dram izliyoruz. Hadi anneleri kuzen olsun lan tamam. Dul Bir Kadın 1985 Yönetmen : Atıf Yılmaz
Türkmen Düğünü 2.Bölüm (1989-TRT) 46:18
Türkmen Düğünü 2.Bölüm (1989-TRT) 1.170 izlenme - 8 ay önce iki aşıgın eski mektuplaşmalardan tutun , kızı isteyip vermeme durumlarına kadar her türlü köy hayatı halini anlatan bir dizi. Bolca Emirdağ manzarası ve adetleri. Yönetmen : Adem Ayral Oyuncular : Asuman Arsan , Atilla Ergün , Yılmaz Zafer , Fatma Murat , Güzin Çorağan Senaryo : Adem Ayral Yapımcı : Murat Akman
Türkmen Düğünü Emirdağ Filmi 1 (trt-1989) 43:21
Türkmen Düğünü Emirdağ Filmi 1 (trt-1989) 1.144 izlenme - 8 ay önce iki aşıgın eski mektuplaşmalardan tutun , kızı isteyip vermeme durumlarına kadar her türlü köy hayatı halini anlatan bir dizi. Tür : Romantik Yönetmen : Adem Ayral Oyuncular : Asuman Arsan , Atilla Ergün , Yılmaz Zafer , Fatma Murat , Güzin Çorağan Senaryo : Adem Ayral Yapımcı : Murat Akman
Deniz Kenarı Seks Aleminden Oğlunu Çıkaran Cüneyt Arkın 01:34
Deniz Kenarı Seks Aleminden Oğlunu Çıkaran Cüneyt Arkın 3.379 izlenme - 3 yıl önce 90'ların anlam vermekte zorlandığımız eğlencelerinden birini basan Cüneyt Arkın beyaz donlu oğlunu ortamdan çekme çabasındadır.
Türk Filmlerinde Modern Talking 06:33
Türk Filmlerinde Modern Talking 3.087 izlenme - 2 yıl önce 80'li yıllarda Türk filmlerinde Modern Talking şarkılarına da sıkça rastlardık. Telif hakları ödeniyor muydu bilemiyoruz ama Modern Talking ile Banu Alkan arasındaki bağı Türk filmlerinin oluşturduğu kesin. Bu bağı sadece 80lerde yaşayanlar bilmesin diye bu videoyu derledik. Üstelik Hülya Avşar, Müjde Ar ve Serpil Çakmaklı da var. İyi seyirler.
Evlenmeden Olmaz Diyen Erkek 01:46
Evlenmeden Olmaz Diyen Erkek 2.071 izlenme - 3 yıl önce Nuri Alço'nun ilaçlı içecek kullanarak yaptıkları sinemamız için kolanın formülü bilmek kadar önem taşır.Peki aynı taktikleri kadınlar uygulasaydı ne olurdu diye düşünen bünyelere yadigar sinemamızın cevabı basit ve çarpıcı olacaktır. Kadınlara yapınca kadınlar beddua okurken, erkeklere aynı şekilde tecavüz eylemi uygulanınca erkeklerin büyük kısmı ' ah keşke ' demektedir.İşte bu erkeklerin kadınlara göre çok daha anlayışlı olduğunun göstergesidir.
Zafer Algöz: 'Beşiktaş taraftarının Light'ı olmuyor' 00:29
Zafer Algöz: 'Beşiktaş taraftarının Light'ı olmuyor' 517 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz'ın yeni filmi Ali Baba ve 7 Cüceler'in tanıtımı için TV 8'de yayınlanan 3 Adam programına konuk olan Zafer Algöz, Beşiktaş taraftarlığı ile ilgili olarak gelen soruya çok konuşulacak bir yanıt verdi.
Ali Baba ve 7 Cüceler 02:28
Ali Baba ve 7 Cüceler 536 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı "Ali Baba ve 7 Cüceler" filmi 13 Kasım'da tüm sinemalarda!
Cem Yılmaz'ın 7 Cüceler Filmindeki Roketi Türkiye'ye Sokması 01:07
Cem Yılmaz'ın 7 Cüceler Filmindeki Roketi Türkiye'ye Sokması 479 izlenme - 2 yıl önce Efendim Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve Can Yılmaz 5N1K'ya konuk olmuş. Cüneyt Özdemir kendisine roketle alakalı bir sormuş ve cevap biraz eleştirel. "Bu aralar roket sokmak hklhasdhasd" gibi bir laf geçiyor buyrun izleyelim.
Tecavüzcü Coşkun'la Turist Türkçesi ve Yaza Giriş 02:45
Tecavüzcü Coşkun'la Turist Türkçesi ve Yaza Giriş 760 izlenme - 3 yıl önce Yaza hasret kaldığımız şu günlerde ilginç dans figürleriyle Coşkun Göğen abimizi ve manitalarını ve Türk Sineması'nda klişe haline gelmiş turist Türkçe'sini izleyeceğiz. Son kesit ise sadece eğlencelik.
Perihan Savaş: Hastalandıktan Sonra Eşim Yılmaz Zafer'in Velayetini Aldım 03:17
Perihan Savaş: Hastalandıktan Sonra Eşim Yılmaz Zafer'in Velayetini Aldım 463 izlenme - 4 yıl önce Perihan Savaş: Hastalandıktan Sonra Eşim Yılmaz Zafer'in Velayetini Aldım
Küçük Demet - Cücü ile Acı Çekenler 01:40
Küçük Demet - Cücü ile Acı Çekenler 334 izlenme - 3 yıl önce Küçük Emrah'ı,Küçük Ceylan'ı,Küçük İbo'yu,Küçük Hüsamettin'i bildim,ama Küçük Demet'i bilemedim. Meğer Cücü,Eşref Kolçak,Yılmaz Zafer,Pembe Mutlu bilirmiş. Hatta "Demet ile acıya alışmak" konulu müzikli grup terapisine bile katılmışlar, bu da onun videosu. Kaleci montlu darbukacı da acıyı artıran unsurlardan biri olarak terapinin bir parçası haline getirilmiş. Acı yok, alkış var çekirge.
İkna Edilmeye Karşı En Uzun Direniş 00:26
İkna Edilmeye Karşı En Uzun Direniş 214 izlenme - 3 yıl önce Hani bi ortamda gitar çalmayı bilene zulmedilir veya sesi güzel olana zorla bi türkü söyletilir ya işte burada da hanım kızımız şarkı söylememek için kanının son damlasına kadar direniyor fakat yoğun baskılar sonucu 4. saniye sonunda pes ediyor ayrıca repliğin bitişi ile şarkının girişi arasındaki o boşluk bünyelerde fenalıklar geçirtebilir. İçeriği piyasa süren panconunarkadasi'dir. http://panconunarkadasi.blogspot.com/
Cem Yılmaz'dan Zafer Algöz'e Beşiktaş Göndermesi 00:53
Cem Yılmaz'dan Zafer Algöz'e Beşiktaş Göndermesi 91 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz'dan Zafer Algöz'e Beşiktaş göndermesi Cem Yılmaz'dan Zafer Algöz'e Beşiktaş göndermesi Süper Lig maçlarını fazla takip etmediğini söyleyen usta komedyen, Beşiktaşlı oyuncu arkadaşı Zafer Algöz'e takılmadan edemedi.
5N 1K -  22 Kasım 2015 47:59
5N 1K - 22 Kasım 2015 31 izlenme - 2 yıl önce Son filmi ile fırtına gibi esen Ali Baba ve 7 Cüceler ekibi 5N 1K’ya konuk oldu. Filmin başrol oyuncuları Can Yılmaz, Zafer Algöz ve Cem Yılmaz filmin hikayesini Cüneyt Özdemir’e anlattı..
Zafer Algöz: 'Beşiktaş taraftarının Light'ı olmuyor' 00:29
Zafer Algöz: 'Beşiktaş taraftarının Light'ı olmuyor' 16 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz'ın yeni filmi Ali Baba ve 7 Cüceler'in tanıtımı için TV 8'de yayınlanan 3 Adam programına konuk olan Zafer Algöz, Beşiktaş taraftarlığı ile ilgili olarak gelen soruya çok konuşulacak bir yanıt verdi.