Hoşgeldiniz!

yoga hareketleri

Yoga Hareketleri 04:29
Yoga Hareketleri 28.184 izlenme - 3 yıl önce Seviye I : Yogaya yeni başlayanlar için uygun olan bu dersler ana pozları öğrenmek, nefes-hareket takibine başlamak, doğru hizanın temellerini atmak için ideal. Her poza giriş ve çıkışların daha detaylı verildiği bu derslere daima katılabilir, veya 1-2 ay devam ettikten sonra hazır hissedince bir üst seviye derslere geçebilirsiniz. Seviye I-II : Temel pozları pekiştirirken yeni bazı pozların denenmeye başlandığı, sıralama ve akışların değişebildiği, biraz daha hareketli dersler. Seviye I derslerde 1-2 ay devam etmiş öğrenciler için uygundur. Seviye I derslerinde rahatça akabildiğinizde, I-II dersini denemenizi öneririz. Seviye II : Güç, denge ve esnekliği biraz daha geliştirmeye yönelik bu seviyede, artık pozlara giriş çıkışlar ve poz tarifleri detaylandırılmamakta, dolayısıyla temel pozları bilmek ve hizayı anlamış olmak şarttır. Seviye I-II derslerine giriyorsanız, arada Seviye II dersi denemenizi öneririz.
Hamile Yogası 02:39
Hamile Yogası 1.881 izlenme - 3 yıl önce Hamile yogası, anne adayının ruhen ve bedenen doğuma hazırlanmasına ve hamilelik sürecini daha huzurlu geçirmesine yardımcı olabilecek etkili bir yöntem. Hamilelik döneminde yapılan yoganın faydalarını Cihangir Yoga’dan Berivan Aslan Sungur anlatıyor. Sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri MigrosTV'de; http://migrostv.migros.com.tr/
Herkesin Yapabileceği Basit Yoga Hareketleri 08:33
Herkesin Yapabileceği Basit Yoga Hareketleri 166 izlenme - 11 ay önce Bu yoga duruşlarını mutlaka 5 dakikalık ısınma hareketlerinden sonra yapın. Her hareketi tarife uygun olarak ve yavaşça yapın. Derin nefesler almayı unutmayın.
Yoga'da Tiriang Mukhottanasana Hareketi 00:59
Yoga'da Tiriang Mukhottanasana Hareketi 574 izlenme - 4 yıl önce Kino ve Tim, yoga hareketlerinden Tiriang Mukhottanasana'nın nasıl yapılacağını gösterirken birbirlerine yardımcı oluyorlar.
Evde Uygulanabilecek Basit Yoga Hareketleri 2 02:17
Evde Uygulanabilecek Basit Yoga Hareketleri 2 807 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/evde-uygulanabilecek-basit-yoga-hareketleri-2/ Yoga Eğitmeni Ceren Dönmez ile evde uygulanabilecek basit Yoga hareketlerini MigrosTV izleyicileri için gösteriyor. Siz de sağlıklı yaşama Yoga ile adım atmak istiyorsanız bu kolay egzersizleri mutlaka deneyin!
Yoga (Shalabhasana Hareketi) 00:35
Yoga (Shalabhasana Hareketi) 296 izlenme - 4 yıl önce Kino'nun gösterimiyle Yoga Backbends, Shalabhasana hareketi. Yoga sporunun öne eğilerek yapılan hareketlerinden olan Shalabhasana'nın incelikleri bu videoda.
Kimler Yoga Yapabilir? 01:17
Kimler Yoga Yapabilir? 358 izlenme - 3 yıl önce Rahatlatıcı ve huzur verici özelliği ile yoga son zamanların en popüler sporlarından. Yoga yapmak çok sağlıklı ve aynı zamanda bedeninizi tanımanıza da olanak tanıyor. Peki, kimler yoga yapabilir, sizin için bu ekranda! http://www.migrostv.com/kimler-yoga-yapabilir/ Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/