Hoşgeldiniz!

Azap HG Şarkıları

Azap HG Tüm Şarkıları Dinle

Azap HG - Ninni 2 04:21
Azap HG - Ninni 2 479.206 izlenme - 6 yıl önce
Azap HG - Ninni 04:53
Azap HG - Ninni 309.026 izlenme - 4 yıl önce Yoksun hayatım bu yüzden yolsuz hayatımın ayrılıktan sonra denk gelen dumanmı ayarttı beni veda vakti gelir aşkından sevginden kinimden sinirimden hüseyine hep arın derim benim karım dediğim kadına bu satırlar bu gün bu odada beni azrail tek başına satırlar lan kötüde olsada hatırla çünkü her gece yanındayım rüyanda beyaz atımla atılma üstüne o serefsizin yanında bi düşün bugun mutlusun sonra yarınlar bilnmez emin ol bi lafımla cehenneminde en dibinde bulursun kendini en alt katında inan sana aşıkmıyım gercekten bilmiyorum bildiğim tek şey her gece ninnilerimi dinliyosun sonra o gavatla yaptıklarını düşünmek ölmekle eş değer sen sensizliği bilmiyorsun bilemezsin bilsen unutmazdın geçmişi derdi sollerken kalbini geçmişiz son olmanı isterken ilkini unuttun kaybettim seni sadece durum bu Nakarat Kendi dünyamın içinde buldum sonumdun ölmeden yerin altına konuldum umuldum.. Bir kaç duman olsun bir kaç ta gülen surat benim ol istersen defalarca kalbi kır at sevda fabrikasında sen usta bense cırak ya al yada bu canı benle bırak ! Kalemin laneti notalarımın sadeti kalbimi geri verme hislerimi sağ getir aşkın adeti ayrılık hüzün falan yok olan ömrümde sarkılar ölümün vadesi taştı adisin gözlerimde bulutlar ne dersen de lan ben gözlerini unutmam off seviyorum diyerek başkasını uyutmam uyumak için var haplar ve suruplar kuruyan gülünün baharı biraz geç geldi güneşim gülümsedi ve dedi bende geldim sonra baktı aniden her taraf karanlık bende açtım göğsümü azrail ben geldim sapla hancerini bitsinn.. bitmeyen yalanlar zaten bir kere denedin ayaktayım yalan la ölmesinden korktuğum bi sen bir de alan var hep cekip gidermi kalbi bizden alanlar.. Nakarat Kendi dünyamın içinde buldum sonumdun ölmeden yerin altına konuldum umuldum.. Bir kaç duman olsun bir kaç ta gülen surat benim ol istersen defalarca kalbi kır at sevda fabrikasında sen usta bense cırak ya al yada bu canı benle bırak ! Ben aciz adam bu vedanın son kısmı kağıtlarımdaki son tılsım şimdi hırsım ayaklarınızı titretirken beni bitiren nedir söyle ufacık bir kız evet kızdım harflerimle parcalandı gövdesi kurtulamıyorum ölücem peşimde hala gölgesi seninle her şey güzel velakin sensizlik azap bana öldürün içimde ölmesin görmesin katılaşmış gözlerimde nefreti sen bulmuşşun tamam aşkı banada bi günk denk getir ben seninle kapadım sana yazılan defteri al sende kalsın nasılsa kuvvetli ezberim kuvvetle ez beni kalkamayım hiç topraktan veda bu artık başkasının topraklar suan korkarsın yüzüm çöktü hortlaktan beterim elvada rabbim hesabı sorcak lan .. Nakarat Kendi dünyamın içinde buldum sonumdun ölmeden yerin altına konuldum umuldum.. Bir kaç duman olsun bir kaç ta gülen surat benim ol istersen defalarca kalbi kır at sevda fabrikasında sen usta bense cırak ya al yada bu canı benle bırak !
Azap HG - Aşıl - Enkaz 03:27
Azap HG - Aşıl - Enkaz 2.074 izlenme - 9 ay önce
Azap HG - Mutlu Ol 03:51
Azap HG - Mutlu Ol 220.329 izlenme - 6 yıl önce
Azap HG - Gökyüzünden Gözyaşlarım 01:48
Azap HG - Gökyüzünden Gözyaşlarım 255.843 izlenme - 5 yıl önce Gökyüzünden Gözyaşlarım* Gökyüzünden gözyaşlarım yağmur var Bursa'da Hey nereye kadın beni bekle geliyorum bi dursana Sana verdiğim şu canda sade sen bir de hüzün var Kolaysa beni bende bulsana kendimi kaybettiğim günden beri arıyorum Ve her gece yitip gidenleri dumanla arıyorum İnanma arıyordur gözlerini, diyor kardeşim de Seni belkide senden iyi tanıyorum Bu yüzden engel oldum duruldu gözlerim Seni özledim ben de seni demeyi özledim Kasımda biraz penceremden buğulu özlemin Seni sözledim ölümle nasıl olsa göz benim Başlangıçlar senin olsun her zaman sonum ben Ona kalsa olan biten her şeye oyun der O yanındaki şerefsizle aramızdaki fark Ben seni seviyorum o ise daima soyun der (o ise daima soyun der)
Azap HG - Yaşananlara İnat Feat. Rashness 02:20
Azap HG - Yaşananlara İnat Feat. Rashness 161.779 izlenme - 4 yıl önce
Azap HG - Kalbim Senin 04:43
Azap HG - Kalbim Senin 160.656 izlenme - 5 yıl önce Kalbim senin ellerinde. Seni seviyorum her şeyinle. Yokluğun çok zor meleğim. Yanımda sen yokken. Beni benden aldın. Sonsuza dek senin bu adam. Yanımda yoksan bil ki. Ölmüşüm o zaman. Yalan değil yazdıklarım. Dudakların dudaklarıma dokunsun lütfen. Mutluluk sensin kadınım . Anladım. Buldum işte buldum seni. Ömür boyu aradığım gerçeği. Sana yazdığım en içten adın. Bende gizli iki hece. Aşkı tattım senin sayende. Bırakma beni gitme sende. Yokluğun soğuk bir gece. Üşüyorum hadi gelsene. Gözlerinde kayboldum ben. Ellerinde ısındı ellerim. Özledim seni özledim. Seni çok seviyorum herşeyim.
Azap HG - Ninni 3 03:50
Azap HG - Ninni 3 122.828 izlenme - 5 yıl önce Ninni 3 Sözler Hayallerimi yıkan sen değilsin, kalbin. 'Kapat çeneni!' demeden önce kulak ver be adi! Son kez yazıyorum sana. Yazıp rahatlamak; inan bana her gün tekrar ölmekten daha iyi. Mutlu olduğunu varsayıp, devam ettim. İki seçenek vardı, bende geçmişime veda ettim. Pişman olduğum tek bi şey var, O da; sana güvenerek tüm duygularımı heba ettim. Bu eski bi rüzgarın saçlarımı dağıtması. Bu rüzgar aşk değil, nefret, yanıltmasın Beni gördüğünü sanan gözlerin, Yüzüme baktığında sana bi başkasını tanıtmasın. Dikkat et, yaşım 18 değil, şimdi git köpek! Kime benden sonra eğildiysen, eğil. Kabuk tuttu yaran, kanatmadım. Hayatını karartmadım, bil ki; kalbim artık senin değil! Nakarat: Bakıp da göremediğin bi ben varım. Bi ben yarım. Buna gerekli mi tanım? Söyle! Kalbe damlıyor kanım! Sen, itiraf edemediğim yanım. Bana ait her şeyi alın, onun gibi! Şarkılar sonum gibi. Elbet, sonum gelir. Ninnilerde kaldı, yarın. 23 24 25 geçiyor günler. Yanı başımda senden kalan hatıralar, küller. Nedense düşününce senin gibi, gülmem. Bugün masamda ben ve yalnızlık, gündem. Her şey güzeldi eskiden. Fakat; sadece bi ben değilim, eskiyen. Sen, bi bakışında göğsümde; Kelebekler estirendin, eskiden. Unutmadım her şey dün gibi aklımda. Düşündüm de pek de iyi düşünmüyorum hakkında. Şimdi kim, hangi piç kurusu aklında? Kimi düşlüyorsun sabahları kalktığında? Sana, günaydın, bana, iyi geceler. Sana, gün aydın bana, karanlık bilmeceler. Hoşça kal, zorda olsa; dilim heceler. Ninnilerle bile, geçmiyor geceler! Nakarat: Bakıp da göremediğin bi ben varım. Bi ben yarım. Buna gerekli mi tanım? Söyle! Kalbe damlıyor kanım! Sen, itiraf edemediğim yanım. Bana ait her şeyi alın, onun gibi! Şarkılar sonum gibi. Elbet, sonum gelir. Ninnilerde kaldı, yarın.
Azap HG - Üstü Kalsın 05:20
Azap HG - Üstü Kalsın 133.203 izlenme - 6 yıl önce (Şşş) Bak! Bunlar bende bıraktığın duygulardan kalan yıkıntılar, bir nevi kırıntılar.. Bitmiyor sıkıntılar. Tanrım yol göster yoksa kaleme kilit vuracak melek bunlar son sözler. Elimden gelen tek şey gerçekleri anlatmak. Derdin ne? Senin derdin bence yalvartmak "gel" diye.. Birgün 'ben' diye biri olmadığını anlarsın değerimi ağlarsın belkide. Ağlarmısın gerçekten bak bir bana gerçek ben İşte bu! Şimdi dur! Söylesene kimde şuç! Sorun ben miyim? Yoksa biz mi? Ulaşılmaz olan kim? Kimdi sığ, kimdi uç? Gökyüzünden yağan yağmur arındır kirini. Uzaktan gören der: "Bu adam ölü mü diri mi?". Paramparça etmek istedim bugünde dilimi Biz yaşarken ölmeyi her anlamda biliriz, Bu yüzden 21 de ak düştü saçıma Omuzumdaki yükü görsen derdin "yeter taşıma". Bırak bitsin bırak gitsin bileklerimde düşler, odamda tek başıma.. (Odamda tek başıma) ______________________________________________________________________ Nakarat 2x Bu gece çok soğuk ellerim üşüyor, Gözlerim sensizliğe bakıp ağlayan, Bir adam görüyorum aynada aynı ben, aynı biz gibi.. Yaşadığım travma uçurumun dibinde tutunmak anlayabilirmisin? Gözlerim daha koyu, yüzüme bak! Gördüklerini anlatabilirmisin? ______________________________________________________________________ Ne kadar anlatsam boşa.. Bir gün bana ait kalbin başkasına koşar. Akıttığım gözyaşım nefretimle birleşip En sonunda kalbin kenarından taşar Kağıtlar ıslanır temizleme kalsın, Söndürme ateşimi bırakta yansın. Kalbine karşılık hayatımı verdim.. Son sözüm "ÜSTÜ KALSIN!".. Anlat göremediklerini.. Anlat gömemediklerini.. Nasılsa alışkın kalp, Doğruyu yanlış tart! Elimde son kart herşey masada. Kaybedersem eğer bu kez hiç bir yere kaçamam Kaybeden biziz, o halde kazananda sen.. Bu yüzden gülücükler saçamam! ______________________________________________________________________ Nakarat 2x Bu gece çok soğuk ellerim üşüyor, Gözlerim sensizliğe bakıp ağlayan, Bir adam görüyorum aynada aynı ben, aynı biz gibi.. Yaşadığım travma uçurumun dibinde tutunmak anlayabilirmisin? Gözlerim daha koyu, yüzüme bak! Gördüklerini anlatabilirmisin?
Azap HG - Beatmedi 03:53
Azap HG - Beatmedi 129.132 izlenme - 7 yıl önce
Azap HG - Son 03:30
Azap HG - Son 101.335 izlenme - 6 yıl önce Sandığından farklı ve kandığında aklım, Küçük bir çocuktum, aynaya baktım, Kaymıştı şaftım, sanırım değiştim babam oldukça haklı, Tanırım kendimi, kalem doldukça yazdım. Uykusuzluk, sigara, ter, İçinde beyaz bir ten, içinde hapsolmuş hayatlar, Düzensiz ilişkiler, genelde güzeldi gelişmeler, Artan dinleyici, konserler, koz bende. Odanda kapkara gözlerimden oluşturulmuş posterler, Yalnız kaldığında bir şarkımı açıp; "Hüseyin en iyi dost" diyenler, İçeri gelin. Fazlasıyla doldum anlatacaklarım var, Sesim biraz donuk çünkü ağlatacaklarım var, Bir ihtiyar düşün, saçlarında kar, Öksürürken avuçlarında bıraktığı kan. "Kal" diyemedin gidenlere, dimi? Nefretin, seni bu hale itenlere, Bu parça bir köşede tek başına bitenlere gelsin, Sen, aslında bensin. Karar veremedim Rabbim kim doğru kim yanlış, Bir yanlışla kin doldum kim kalmış geride, Elbet ölüm seni de alacak, beni de, Ateşler değecek derine, daha derine, daha derine. Ben, senden kalan tek tarafım, Kırıldı kanadım, ölüme son bir adım. Ardımda kalan tek sanatım, Bitmiyor savaşım, olsun son bir adım.
Azap HG - Siyah Ve Beyaz 03:59
Azap HG - Siyah Ve Beyaz 68.940 izlenme - 4 yıl önce [CanArş:] Okyanusun ortasında kırık dökük filikayım Bu duyduğun şarkı değil ölüme doğru geri sayım Dudaklarıma değicek diye çarşaflara seni sarıp Atladım çaresizliğe sensizliği hayal sanıp Darmadağın haldeyim ve yokluğun susuzluğa Benziyorken nasıl olurda erişebilirim sonsuzluğa Yeşerttiğim umutlarım şimdi gri bir duman Sana 1 dakika kala birden bire durdu zaman Ne zaman devam eder kalan sürem kısıtlı Acılı haykırışlarım sana göre bi fısıltı O yanındaki Kahkayla pantolonunu sıyırsın Sen zevke hamilesin fakat aşka kısırsın! Isınsın her yer kırmızı hale getirsin gözlerimi Aşşa inene kadar yüksek kafam bitirir özlemini 'Özledi mi?' diye soruyorumda ezberledim gel demeyi Odamda durupda açma sakın pencereyi. Önümdeki herseneyi siyah beyaza çevirdin Sol tarafdan aldım huzuru kızartıp sağıma çevirdim Bitirdin! Yarına dahil bütün hayalleri Dört duvara seni anlatıp gecelerce delirdim Çağırsaydın gelirdim bağırsamda duyma sen Sen aşkta cesaretsin ne yazıkki korku ben Ciğerlerimi üfledim ve kalbim seni özler Seni anlatmaya yetmez dillense tüm sözler. [Azap Hg:] Merhaba.. Uzun zaman oldu , Yazmayı Özlemişim Canım Sıkkın Öldürüyor Kalpte Ölmeyişin Üflemekten Aklım Yüzünü Bile Unuttu Hatırladığım tek şey Sigaramın Sönmeyişi.. İzlediğim Her Gün dünün Bana tekrarı Ne Kadar İçsemde Bayılmıyor Efkarım Ayılmıyor Etrafım , Aynaya Bakmaktan Nefret Ettim Olsun Bu Rabbimin İmtihanı Yoksa Çoktan İhtihar Ederdim Biliyosun Şimdi Hangi Kapıdan Aşkım Diyerek İçeri Giriyosun? Onunda Kalbine Dizlerini çöküp iniyomusun? Yoksa Dizlerini Açıp , Tükürüğünle Siliyomusun? Biliyomusun ? Ne Kadar Sevildiğini Doğru Haklısınız Kabullendim Yenildiğimi Duman , Rutubet Gözlerimde Sel Ve Gökyüzünde Sen , Unutma Sevildimi .. Uyutma Gençliğimi , Umutla Geçtiğim O Yollar Artık Çok Karanlık , Bulutlu Gözlerin Kuruttu Sözleri , Alevlendi Özlemim Uzun Zamandan Beri Dumanlı Gözlerim .. Bulandı Ellerim Yalan Yanlış Anlatmana Aşkım Engel oluyor herşeyi anlatmama. Yalan Gözlere Kapılıp Giden Gençliğimden Çıkan bi iki satır Yeter Beni Ağlatmaya..
Azap HG - SS 02:20
Azap HG - SS 70.805 izlenme - 4 yıl önce Azap HG Verse Nasıl başlasam bilmiyorum. Bu gece de odamda, sessizliği dinliyorum, Gözlerinde yağmur oldum bak, dinmiyorum, Nasıl söylesem, gerçekten bilmiyorum. Tanrı astı hayallerimi, çocuktum, Zaman geçti büyüdüm ve sadece yoruldum, Çabalar boşa, dertler koşarken üstüne, Elde kalan sıfır, işte sonuç bu. Dışarıdan baktığında imrenirsin, Hayatımın içine girdiğinde, iğrenirsin, Ölümü bekleyip, sadece dinlenirsin, Böyle olmasını ben istemedim, bunu da bilmelisin. Sahte gülüşlerini giymelisin her gün, Mutluluğu hatırlatır, gördüğüm her gül, Mazide kaldın, sen sigaram ben kül, Mazide kaldın, ben bugünüm, sen dün. Nakarat x2 İyi huylu bir dert gibi doğ bana, Bu dünyayı, gel bir de sor bana, Yok kaçın senden, Uzak dur, karışma! Kaderle kavgama. Rashness Verse Saçının teli gibi, ince ince işlersin, Tüm işlerin boka sarar git deyince, Gitsen bile bitmeyince, Başka bir şey düşünemez beynim içtiğim şu madde sana kitleyince beni. Bırak, yalnızları oynamayı, yanımda yoktun olma, Beni yorma, beni sorma, başka kalple oyna, Al her şeyimi doyma, İnan şu an kaybettiğin gururun ayakta fakat zorla. Kayıplarım uçarken fırtınalarda gövdemi, Hızlıca kaplar kalbimde hızlı ataklar, İnsanlar tırsacak hatta gönlümün hırsına çarpar, Suratın ölümle cebelleşir sırtına saplar bu satır. Sancı içinde kalır kulakların tıkanır, İçinde hisset kendini, yazdığım her kıtanın, Ölümlerden ölüm beğen, Kalbimin görülmeyen yaşlarında boğul, nefessiz kalıp. Nakarat x2 İyi huylu bir dert gibi doğ bana, Bu dünyayı, gel bir de sor bana, Yok kaçın senden, Uzak dur, karışma! Kaderle kavgama.
Azap HG - İhanet 05:20
Azap HG - İhanet 58.323 izlenme - 5 yıl önce Nasıl olduğumu düşünme, düşüncesiz yere düşünce iz bırakır hayat. Nasıl olduğumu ben bile bilmiyorum, belki de koptu çoktan halat.. Beni hayata bağlayan ne kaldı ? Her şey yandı, kül oldu. Bu müzik bile kimine göre hiç, kimine göre başlı başına bi sanat Artık tarat saçlarını bi başkasının bakışlarıyla Gözlerini arat beni bulamazsın, sen hani bensiz duramazdın ? Bağırsam da şimdi duyamazsın çok dipteyim, teşekkür ederim Her şey için içmeseydin bu kadar genç yaşta bunamazdın Her gün söndürdüm birini, kestim dilini sustum bekledim işaret Ömrüm sen ne de senden sonrasından ibaret, idare et Beni bir parçayla ifade et, ismini koydum ben "İHANET" Aç avucunu, beni hiçbir zaman inanmadığın tanrına şikayet et ! Sonundayım her şeyin, solundayım her şeyim Kolunda mı her şeyin ? Kolundadır her şeyin Söz hakkını kaybettin, her şeyi mahvettin ama bilmeni isterim; Yaptığın her şeye karşılık rahatla ben seni çoktan affettim.. Gözlerimden düşen bir iki damla sen, bir iki damla ben Bir iki damla AŞK, bir iki damla yaş.. Bil ki; Ölmedim.. Bıraktığın karanlıktan geri dönmedim, Deli gömleği.. Beni görmedin.. Bak bi ne haldeyim.. Sus! Sadece dinle, bu kadarı şimdilik yeter Bugün dünden beter sence neden ? Bence bedel Aklıma gelince atıyor tepem, kördüğüm kefen Gördüğüm bu son sefer, bir dahası yok Bir değil, yarası çok adamın son sözleri bunlar Artık durmam, kendimi bulmam gerekiyor; Kaybettim.. Yanlışları doğru zannettim, tanrım beni affetsin Bu da özrüm; simsiyah, baksana gönlüm kim beyaz ? "Saçmalama" demek yerine düşünüp her gün öldüm Bak bana ! Ne kaldı elimde ? Yok ettim emirle. Bok ettim yeminle huzuru.. Ararsan bulacaksın elbet kusuru, unutma sakın bunu Umutla baktığın sabah boşa, Her şey uzaklaşırken koşa koşa nefes al Ve sadece yaşa.. Nefes ver, Ve sadece yaşa.. Gözlerimden düşen bir iki damla sen, bir iki damla ben Bir iki damla AŞK, bir iki damla yaş.. Bil ki; Ölmedim.. Bıraktığın karanlıktan geri dönmedim, Deli gömleği.. Beni görmedin.. Bak bi ne haldeyim..
Azap HG - Ünlem 04:35
Azap HG - Ünlem 60.484 izlenme - 5 yıl önce Verse-1 sıkıldığım farkındayım. Uykulardan beni kaldırmayın. Çünkü Dünya sahte her yer kaldırım ve mayın Kimseyi yalanlarla kandırmayın Nasıl olduğumu inan bana bilmem Yaşadığım şeyin ne olduğunu bilmeden imren Biraz mola ver ve dinlen , Kimle münakaşam kinle doğdum kimle ölücem cümle sonlarında ünlem. Gündem sadece ben sadece şu içinden çıkamadığım psikoloji Ne aşk ne para ne ün ne sex ne yat ne kat ne fark eder ki zaten hepsi pis Sorunum neroloji. Hastalanmayı beklemek hasta ziyaretlerinde akla gelir sadece akciğer kanseri Günde 2 paket sigarayla ciğerlerini mahvetmeye devam et sana göre bu panzehir. Rahatlamak pahalılaştı fiyatlar arttı. Kimine rahat battı kimine dert kimi pert oldu kimi bir başkasına dert. Dünya düzeni fazla sert . Yorgunum Sonuç gidenler ve kalanlar Gitmek ve kalmak hepsi palavra. 20 yıldır içinde yaşadığım kadavra Mükemmelsin diye pohpohlayan adamlar ve bayanlarla Hiç bir şey çözülmüyor zamana bırak diyen babamda Anca nutuk atar odamda. Ölüp defolup gitmek tamam kolayda Geride kalacaklar üzülecek bu olayda. Bu yüzden kalıp savaşmak istedim. Yaramı , sıkıntımı kalbimin en dibinde gizledim Sadece huzur istedim sadece huzur Bak bi bana fazlasıyla kusur işledim. Nakarat x2 Kesin olan ölüm Birde herşeyi gözlerimden görün geriye dönün. yanlışı seçer gönül geriye dönün geriye dönün. Verse-2 Bıraktığımdan beri haz almadım hayattan Patladığımı söyleyenler bilsin ki hap atmam Sevmesem de fark etmez müziğimi kapatmam Depresif sorunlarımla gelen panik ataklar Artık akıllandım yaralarımı kanatmam Kilitli kapıyı açtım da kayboldu anahtar Çıkış yook! her gecemde aynı kabus Biri bana artık ne olduğunu anlatmak zorunda Çünkü sıkıldım bu boktan Bir bilseniz neler var ettim ben yoktan Ölmem gerekirdi çoktan Belki senin senin yüzünden belkide ottan Kalbim sadece fiziksel olarak atarken Seyretmek güzeldir uzaktan biri batarken Aklıma gelmiyorsun artık yatarken Dert üstüne dert dakikalar katarken En küçük sorunum sensin Umarım geberirsin bir köşede bensiz Dediğini duyar gibiyim içinden Hüseyin içinde neyse nasılsa sana göre bir piçim ben Kesin olan ölüm Birde her şeyi gözlerimden görmeyi bir deneyin geriye dönmeyi denedim defalarca kez olmuyor Sadece kazandım deneyim Nakarat x2 Kesin olan ölüm Birde her şeyi gözlerimden görün geriye dönün. yanlışı seçer gönül geriye dönün geriye dönün.
Azap HG - Nesin Sen 03:14
Azap HG - Nesin Sen 64.555 izlenme - 6 yıl önce ‎(Bu günn) Aynaya Bakdım da Gerçekten Erimişim Ve Az kaldı. Çünkü Ölüme Birzat elim esir. Dumanın çiğerlerime dolmasıyla serilişim, senin işin. Satırlar Sade Senin için. Belki Bi gün Düzelir Gözlerimin Donuklugu Ellerimin Soguklugu Yüz Hattımın Somurttugu Bir Dünyanın İçinde Kalbim Bir Kadın Tarafından Nasıl Olurda Umarsızca Soyuldu? Yok Olan Mutluluklar Burdan Beni Kahreder. Ve Vaddedilen Mutluluğa Karşı Kalbim Sabreder Gidene Hiç Bir Zaman Kal Demedim, Bu Yüzden mi Her Gelen Kadın Beni Dahada Mahveder? Harbiden Tadım Kaçık Yoklugunda Son Bir Aydır İçip Duvarlarda Kırdım Bu Belkide son biradır. Son Bir Adım Kaldı Rabbime Benden Degil Yaptıkların İçin Ondan Afdile Sen, Durmadan Kanayan Yaramın Kırmızısı Sen, Atmayan Bu Kalbin Aranan Hırsızısın Sen, Yok Ettigin Gözlerime Bir Kaç Saniye Olsa Dahi Bak! Kaybettim Hırsımı! Kasım Kalpde Ördügün En İnce İlmek Ve Beni Yok Eden Hiç Bir Zaman Gelmicegini Bilmek Şimdi Kimle Nerdesin? Neyse Boşverelim Bunları Sadece Dinle! Dumanın Buğusu Varlığımın Sonusun Ve Sen Bu Kalbin Mutluluga Yolusun Belki Yol Uzun Belkide Kısa Defol Hayatımdan Der Gibi Uzaklardan Susar Gecmisi Kusan ,Gecmisi Yaşar Ve Ben Cok dan O Sonsuz Yolu Secmişim Paşam Gariptir Yaşam, Onu Elinden Alı Verir Sana Sayfalarca Anı verir Cıldırdıgım Anların Başında Gelir Parçam Ve Senden Harap Olan Kalbim Artık Paramparça Hayatın Bana Ögrettigi Tek Şey Adamsın Yavşak Bile Olsan Cebinde Paran varsa Gönlüm Duyarsa Üstünde Tek Konut Haplar Duman Birde Hastalıkla Tüket Onu İsyanım Kalbime Yeter Be Yok Et Onu Sana Her Harfim Burdan Kapının Önüne Paket Olur Hak Et Onu Hakettigini Düşünmüyorum Lakin Beni Gönlün Her Metresine Tek Bir Kadın Hakim Vaktim Doluyor Gözlerimin Beyazı Siyahına Nazaran Son Bir Aydır Dahada Sakin Anlatılan Masalın En Başında Uyumuşuz Elindeki Güller Gibi Kurumuşuz Kurumuşum Şuan Aynaya Baktımda Kimse Yok Merak Etme Boş Kalan O Tahtında!
Azap HG - Nokta 02:35
Azap HG - Nokta 49.819 izlenme - 5 yıl önce İzlediğiniz Hayat Hikayem, Perde Kapansın. Misafir Et Kalbimi Sonra Tüm kapılar Kapansın. Umrumda Değil isterse Güneş Birden Kararsın. İstersen Cennet Olurum İster Cehennemimde Yanarsın. Sen Benim Sargı Çürütebilen Tek Yaramsın. Sana Büyüttüğüm Aşkın Her Bir Metre Karesi Yalansız. Hangi Kolda Şimdi Duygularımı Çalan Kız. Duygulardan Kalan Hırs, Satırlarım Kararsız. Ben Arsız Kalbin Yıkıntısı Minik Bir Gece Kondu. Dudaklarını Yaklaştır Yanaklarıma Bir Hece Kondur. Yıktığın Evimin Arka Sokaklarında Saat 3. Buz Tutumaya Yakın, Kalem Birde Kağıt Gelip Beni Buldu. Çözüldü Dizlerim Yürümeyi Unutmuşum. Hastalığımı İyileştiren Tek İçimlik Şurup Musun? Nesin Sen Söyle, Şer Misin Yoksa Umut Musun? Kalbim Ocaktan Beri Senin Bunu da Unutmuşun. Dünyam Seninkinin Bulutlusu Fazlasıyla. Doktorum Sensin Fakat İlgilenmez Hastasıyla. Dumanla Karışık Odamın İçinde Hapsolan. O Kalbimde Hala Firar Edip Bir Gün Kaçmasında. Aşk Pastasında Bana Kalan Ufak Bir Dilim. Sorduklarıma Cevap Ver Yok Mu Kızım Senin Dilin. Kalbim Senin Yada Değil Karar Ver Minik Kız. Geçmişimde Öl Yada Geleceğimde Tekrar Diril. Dün Gece Ay Tutuldu Gözlerinde Yıldızlar. Tüm Aşıklar Ölür Fakat Ölene Kadar Yılmazlar. Kardeşlerim Soruyo Her gün Hsyn Nasılsın. İyim Be Kardeşim Diyorum Çok Kötüyüm Anlamazlar. Seni İçime Çektiğimden Beri, Nefes Almıyorum. Aşk'ın İçine Girince Hiçbir Hevesi Kalmıyor Mu? Bulutlarda Ağlıyorum Saçına Yaşım Damlıyodur. O Şemsiyeyi Kim Tutuyor? Sevgilin mi? Sanmıyorum. Doldur Hancı Bu Gece Fazlasıyla Doluyum. Ve Ben Bu Aşkın Hem Başı Hemde Biraz Sonuyum. Tıkanıyor Solunum Hiç Mi Canın Yanmıyo Ki. Sen Gülerken Benim Gözyaşlarım Yere Damlıyor Bil. Rüyalarıma Gel Arada Seni Özlüyorum. Benim Gibi Göz Bebeklerinde Beni Özlüyo Mu. 20 Yaşına Girerken Ölümü Sana Sözlüyorum. Beni Bitiren Sen Bugünde Başkasını Özlüyorsun. Dünyam Seninkinin Bulutlusu Fazlasıyla. Doktorum Sensin Fakat İlgilenmez Hastasıyla. Dumanla Karışık Odamın İçinde Hapsolan. O Kalbimde Hala Firar Edip Bir Gün Kaçmasında. Aşk Pastasında Bana Kalan Ufak Bir Dilim. Sorduklarıma Cevap Ver Yok Mu Kızım Senin Dilin. Kalbim Senin Yada Değil Karar Ver Minik Kız. Geçmişimde Öl Yada Geleceğimde Tekrar Diril.
Azap HG - Beni Biraz Anlasana 02:21
Azap HG - Beni Biraz Anlasana 40.122 izlenme - 4 yıl önce
Azap HG - Yak 02:35
Azap HG - Yak 47.823 izlenme - 5 yıl önce Sol yanımdan esen rüzgar keser nefesimi. Kaybettim hevesimi , burası neresi mi ? Hayallerimi becerdiğin bilinçaltım. Hayatı siklemem , çünkü gülünç artık. Dünüm çarpık bacaklı bi şeytanın masasında. Kalbim , ruhum ne varsa kasasında. Buna neden olan herkesi her gün asasım var. Sakin ol , ........ Öfkem seni dahi susturur. Sakinleşmem için kalem kağıda bunu kusturur. Beni bitiren şey içimdeki kuşkudur. Herkes derken : "Hüseyin artık uslu dur" Suçlu ben değilim beni bu hale getiren his. Suçlu sen değilsin seni bu hale getiren biz. Umarım affedersin beni. Bunun ne zamanı ne yeri ama bil,dönemiyorum geri. Nakarat: Yaak , ellerimde yak saçlarımda ak. Geçiyor zaman geride kalan sadece hiç. Defol ve git , benimle bit. Bizi boşluğa dogru it , sonra yine yak.
Azap HG - Belki 03:12
Azap HG - Belki 35.714 izlenme - 4 yıl önce Son Bi Sigara Ver Bana Çekeyim İçime As Beni Notalara Tırmanıp Saç Telinden İpime Ve Yüzüme Doğru Bak , Gözlerimin İçine Gittiğinden Beridir Duman Kalbe İkram Edilen Peki Ya Neden Seni Anlatıyor Bilinçaltım ? Çevreme Desemde O Sürtüğü Artık Silip Attım ! İnanma , Çünkü Güneşin Doğmaması Kadar Saçma .. Hayata İnceden Bi Çizik Attım Sonra Kanadı , Ben Sardım O Tekrar Kanadı Damarlarımdan Süzülen Kırmızının Sanırım Kan Adı. Bulutlara Hızlı Çıktım Sonra Birde Baktım Yerdeyim Saat Beş , Kırılmış Çoktan Kolum Kanadım . Aşka Son Adım , Bu Son İtiraf , Son Bi Şiir Hangi Evde Soyunduysan , Aynı Evde Şimdi Giyin İçimde Büyüttüğüm Gözlerin , Tenin Ellerin , Ve En Önemlisi Kalbin Benim Değilse Şimdi Kimin ? Zihnimi Deşip Senle Olan Günlere Döndüm Ve Aynı Anda 2 Sigara Dudaklarımda Döndü Hayata Döndüm , Bi Sen Birde Dumanla Sigara Söndü , Ve Farkettim Aylar Önce Öldüğümü.. Oda Gömdü Saolsun , Unutmadım Bunları Seni Bi Kenara Atmadım Ya Peçete Gibi Kullanıp Bu Yüzden Bu Haldeyim Herşeye Yeni Baştan Başlamak İstedim Lakin Rabbim Sesimi Duymadı Sende Duymadın , İsteklerim Olmadı Yanlış Anlamayın Ben Gittim , O Beni Asla Kovmadı Bu Yüzden Pişmanlığım Biraz Üst Safada Onun Ellerimden Kayışı Kadar Hiç Birşey Bana Koymadı. Belkide Hakettim , Belkide Haketmedim Saat 5 Te Kalbi Kurdeleyle Paketledim Üstüne Adını Yazdım , 1 Kaç Güne Ulaşır Sen Bu Parçada Dahil Tek Bi Harfi Bile Haketmedin ..