Hoşgeldiniz!

Azap HG Şarkıları

Azap HG Tüm Şarkıları Dinle

Azap HG - Ninni 04:53
Azap HG - Ninni 309.559 izlenme - 5 yıl önce Yoksun hayatım bu yüzden yolsuz hayatımın ayrılıktan sonra denk gelen dumanmı ayarttı beni veda vakti gelir aşkından sevginden kinimden sinirimden hüseyine hep arın derim benim karım dediğim kadına bu satırlar bu gün bu odada beni azrail tek başına satırlar lan kötüde olsada hatırla çünkü her gece yanındayım rüyanda beyaz atımla atılma üstüne o serefsizin yanında bi düşün bugun mutlusun sonra yarınlar bilnmez emin ol bi lafımla cehenneminde en dibinde bulursun kendini en alt katında inan sana aşıkmıyım gercekten bilmiyorum bildiğim tek şey her gece ninnilerimi dinliyosun sonra o gavatla yaptıklarını düşünmek ölmekle eş değer sen sensizliği bilmiyorsun bilemezsin bilsen unutmazdın geçmişi derdi sollerken kalbini geçmişiz son olmanı isterken ilkini unuttun kaybettim seni sadece durum bu Nakarat Kendi dünyamın içinde buldum sonumdun ölmeden yerin altına konuldum umuldum.. Bir kaç duman olsun bir kaç ta gülen surat benim ol istersen defalarca kalbi kır at sevda fabrikasında sen usta bense cırak ya al yada bu canı benle bırak ! Kalemin laneti notalarımın sadeti kalbimi geri verme hislerimi sağ getir aşkın adeti ayrılık hüzün falan yok olan ömrümde sarkılar ölümün vadesi taştı adisin gözlerimde bulutlar ne dersen de lan ben gözlerini unutmam off seviyorum diyerek başkasını uyutmam uyumak için var haplar ve suruplar kuruyan gülünün baharı biraz geç geldi güneşim gülümsedi ve dedi bende geldim sonra baktı aniden her taraf karanlık bende açtım göğsümü azrail ben geldim sapla hancerini bitsinn.. bitmeyen yalanlar zaten bir kere denedin ayaktayım yalan la ölmesinden korktuğum bi sen bir de alan var hep cekip gidermi kalbi bizden alanlar.. Nakarat Kendi dünyamın içinde buldum sonumdun ölmeden yerin altına konuldum umuldum.. Bir kaç duman olsun bir kaç ta gülen surat benim ol istersen defalarca kalbi kır at sevda fabrikasında sen usta bense cırak ya al yada bu canı benle bırak ! Ben aciz adam bu vedanın son kısmı kağıtlarımdaki son tılsım şimdi hırsım ayaklarınızı titretirken beni bitiren nedir söyle ufacık bir kız evet kızdım harflerimle parcalandı gövdesi kurtulamıyorum ölücem peşimde hala gölgesi seninle her şey güzel velakin sensizlik azap bana öldürün içimde ölmesin görmesin katılaşmış gözlerimde nefreti sen bulmuşşun tamam aşkı banada bi günk denk getir ben seninle kapadım sana yazılan defteri al sende kalsın nasılsa kuvvetli ezberim kuvvetle ez beni kalkamayım hiç topraktan veda bu artık başkasının topraklar suan korkarsın yüzüm çöktü hortlaktan beterim elvada rabbim hesabı sorcak lan .. Nakarat Kendi dünyamın içinde buldum sonumdun ölmeden yerin altına konuldum umuldum.. Bir kaç duman olsun bir kaç ta gülen surat benim ol istersen defalarca kalbi kır at sevda fabrikasında sen usta bense cırak ya al yada bu canı benle bırak !
Azap HG - Yaşananlara İnat Feat. Rashness 02:20
Azap HG - Yaşananlara İnat Feat. Rashness 162.126 izlenme - 5 yıl önce
Azap HG - Aşıl - Enkaz 03:27
Azap HG - Aşıl - Enkaz 2.174 izlenme - 1 yıl önce
Azap HG - Beatmedi 03:53
Azap HG - Beatmedi 129.182 izlenme - 7 yıl önce
Azap HG - Siyah Ve Beyaz 03:59
Azap HG - Siyah Ve Beyaz 68.994 izlenme - 5 yıl önce [CanArş:] Okyanusun ortasında kırık dökük filikayım Bu duyduğun şarkı değil ölüme doğru geri sayım Dudaklarıma değicek diye çarşaflara seni sarıp Atladım çaresizliğe sensizliği hayal sanıp Darmadağın haldeyim ve yokluğun susuzluğa Benziyorken nasıl olurda erişebilirim sonsuzluğa Yeşerttiğim umutlarım şimdi gri bir duman Sana 1 dakika kala birden bire durdu zaman Ne zaman devam eder kalan sürem kısıtlı Acılı haykırışlarım sana göre bi fısıltı O yanındaki Kahkayla pantolonunu sıyırsın Sen zevke hamilesin fakat aşka kısırsın! Isınsın her yer kırmızı hale getirsin gözlerimi Aşşa inene kadar yüksek kafam bitirir özlemini 'Özledi mi?' diye soruyorumda ezberledim gel demeyi Odamda durupda açma sakın pencereyi. Önümdeki herseneyi siyah beyaza çevirdin Sol tarafdan aldım huzuru kızartıp sağıma çevirdim Bitirdin! Yarına dahil bütün hayalleri Dört duvara seni anlatıp gecelerce delirdim Çağırsaydın gelirdim bağırsamda duyma sen Sen aşkta cesaretsin ne yazıkki korku ben Ciğerlerimi üfledim ve kalbim seni özler Seni anlatmaya yetmez dillense tüm sözler. [Azap Hg:] Merhaba.. Uzun zaman oldu , Yazmayı Özlemişim Canım Sıkkın Öldürüyor Kalpte Ölmeyişin Üflemekten Aklım Yüzünü Bile Unuttu Hatırladığım tek şey Sigaramın Sönmeyişi.. İzlediğim Her Gün dünün Bana tekrarı Ne Kadar İçsemde Bayılmıyor Efkarım Ayılmıyor Etrafım , Aynaya Bakmaktan Nefret Ettim Olsun Bu Rabbimin İmtihanı Yoksa Çoktan İhtihar Ederdim Biliyosun Şimdi Hangi Kapıdan Aşkım Diyerek İçeri Giriyosun? Onunda Kalbine Dizlerini çöküp iniyomusun? Yoksa Dizlerini Açıp , Tükürüğünle Siliyomusun? Biliyomusun ? Ne Kadar Sevildiğini Doğru Haklısınız Kabullendim Yenildiğimi Duman , Rutubet Gözlerimde Sel Ve Gökyüzünde Sen , Unutma Sevildimi .. Uyutma Gençliğimi , Umutla Geçtiğim O Yollar Artık Çok Karanlık , Bulutlu Gözlerin Kuruttu Sözleri , Alevlendi Özlemim Uzun Zamandan Beri Dumanlı Gözlerim .. Bulandı Ellerim Yalan Yanlış Anlatmana Aşkım Engel oluyor herşeyi anlatmama. Yalan Gözlere Kapılıp Giden Gençliğimden Çıkan bi iki satır Yeter Beni Ağlatmaya..
Azap HG - SS 02:20
Azap HG - SS 70.824 izlenme - 5 yıl önce Azap HG Verse Nasıl başlasam bilmiyorum. Bu gece de odamda, sessizliği dinliyorum, Gözlerinde yağmur oldum bak, dinmiyorum, Nasıl söylesem, gerçekten bilmiyorum. Tanrı astı hayallerimi, çocuktum, Zaman geçti büyüdüm ve sadece yoruldum, Çabalar boşa, dertler koşarken üstüne, Elde kalan sıfır, işte sonuç bu. Dışarıdan baktığında imrenirsin, Hayatımın içine girdiğinde, iğrenirsin, Ölümü bekleyip, sadece dinlenirsin, Böyle olmasını ben istemedim, bunu da bilmelisin. Sahte gülüşlerini giymelisin her gün, Mutluluğu hatırlatır, gördüğüm her gül, Mazide kaldın, sen sigaram ben kül, Mazide kaldın, ben bugünüm, sen dün. Nakarat x2 İyi huylu bir dert gibi doğ bana, Bu dünyayı, gel bir de sor bana, Yok kaçın senden, Uzak dur, karışma! Kaderle kavgama. Rashness Verse Saçının teli gibi, ince ince işlersin, Tüm işlerin boka sarar git deyince, Gitsen bile bitmeyince, Başka bir şey düşünemez beynim içtiğim şu madde sana kitleyince beni. Bırak, yalnızları oynamayı, yanımda yoktun olma, Beni yorma, beni sorma, başka kalple oyna, Al her şeyimi doyma, İnan şu an kaybettiğin gururun ayakta fakat zorla. Kayıplarım uçarken fırtınalarda gövdemi, Hızlıca kaplar kalbimde hızlı ataklar, İnsanlar tırsacak hatta gönlümün hırsına çarpar, Suratın ölümle cebelleşir sırtına saplar bu satır. Sancı içinde kalır kulakların tıkanır, İçinde hisset kendini, yazdığım her kıtanın, Ölümlerden ölüm beğen, Kalbimin görülmeyen yaşlarında boğul, nefessiz kalıp. Nakarat x2 İyi huylu bir dert gibi doğ bana, Bu dünyayı, gel bir de sor bana, Yok kaçın senden, Uzak dur, karışma! Kaderle kavgama.
Azap HG - Beni Biraz Anlasana 02:21
Azap HG - Beni Biraz Anlasana 40.219 izlenme - 5 yıl önce
Azap HG - Belki 03:12
Azap HG - Belki 35.888 izlenme - 5 yıl önce Son Bi Sigara Ver Bana Çekeyim İçime As Beni Notalara Tırmanıp Saç Telinden İpime Ve Yüzüme Doğru Bak , Gözlerimin İçine Gittiğinden Beridir Duman Kalbe İkram Edilen Peki Ya Neden Seni Anlatıyor Bilinçaltım ? Çevreme Desemde O Sürtüğü Artık Silip Attım ! İnanma , Çünkü Güneşin Doğmaması Kadar Saçma .. Hayata İnceden Bi Çizik Attım Sonra Kanadı , Ben Sardım O Tekrar Kanadı Damarlarımdan Süzülen Kırmızının Sanırım Kan Adı. Bulutlara Hızlı Çıktım Sonra Birde Baktım Yerdeyim Saat Beş , Kırılmış Çoktan Kolum Kanadım . Aşka Son Adım , Bu Son İtiraf , Son Bi Şiir Hangi Evde Soyunduysan , Aynı Evde Şimdi Giyin İçimde Büyüttüğüm Gözlerin , Tenin Ellerin , Ve En Önemlisi Kalbin Benim Değilse Şimdi Kimin ? Zihnimi Deşip Senle Olan Günlere Döndüm Ve Aynı Anda 2 Sigara Dudaklarımda Döndü Hayata Döndüm , Bi Sen Birde Dumanla Sigara Söndü , Ve Farkettim Aylar Önce Öldüğümü.. Oda Gömdü Saolsun , Unutmadım Bunları Seni Bi Kenara Atmadım Ya Peçete Gibi Kullanıp Bu Yüzden Bu Haldeyim Herşeye Yeni Baştan Başlamak İstedim Lakin Rabbim Sesimi Duymadı Sende Duymadın , İsteklerim Olmadı Yanlış Anlamayın Ben Gittim , O Beni Asla Kovmadı Bu Yüzden Pişmanlığım Biraz Üst Safada Onun Ellerimden Kayışı Kadar Hiç Birşey Bana Koymadı. Belkide Hakettim , Belkide Haketmedim Saat 5 Te Kalbi Kurdeleyle Paketledim Üstüne Adını Yazdım , 1 Kaç Güne Ulaşır Sen Bu Parçada Dahil Tek Bi Harfi Bile Haketmedin ..
Azap HG - Ilham Perim 02:20
Azap HG - Ilham Perim 36.208 izlenme - 5 yıl önce İlham perime burdan selamlarımı iletin. Duman Bugünde Sana Taşıyo,Gereklimi Biletim? Ben Hergün Senleyim,Sen Beni Görmesende Ben Görüyorum Bu Odada Bi Çok Kez Ölümü Denedim Olmadı,toprak kokusu cigerlerime dolmadı Solmadı gülüm,gelip nasıl oldugumu sormadı Sonra karanlık,nem ve rutubet içim. Öldügünü sandın fakat istedigin olmadı. Al bohçamı içi senle dolu şiirler. Sen ezbere bilmezsin fakat cümle alem bilir be.. Hayat bir senaryo,başa dönüp oynuyoruz Ne Yazıkkı mutlu sonla bitmez burada filimler. Kimim Ben ? Bak Bana Erimişim Değil Mi ? Al Kalbim Sende Kalsın Bana Yararı Yok Senindir. Hasretin Serindir Bu Yüzden Üşüyorum. Mutsuzluk Birde Sensizlikten Dolayı Aylar Önce Delirdim. Bari mutlu olda,tesellim olur gül. Dünüm bitik,gelecek yoklugunda etraf kül. Sen yeterki gül,etraftaki tüm insanlar Kıskansın, Bana Olan Sinir Ve Hırstan Mı... Hüseyin ıslansın gözlerinin yağmurunda. Hemde evinin hemen sol tarafta,kaldırımda. Senle düşledigim hayalleri düşünüp, Bir duman çeker azrail canımı gelip aldııgında.
Azap HG - Kabuk Tutmuyor Yaran 03:01
Azap HG - Kabuk Tutmuyor Yaran 39.427 izlenme - 7 yıl önce Selamlar sevgilim günlerden çarşamba. Özlediğimi hissettim özledimi çarşafa, Doldurup içmek istedim. Sen gittiğinden beri ardı ardına yanıyor gözlerim. Üzülme diyor annem unutacaksın onuda. Güzel olan herşey vardır elbet sonuda. Ben hergün odamda yiyorum aklımı. Beceremedik gülüm helal et hakkını. 23 Ocak seni görüp aşık olduğum gün. Ben yapamam bari sen yap yani biraz gül. Halim biraz güz,en sonunda soldu gün. İstediğin gibi oldu özgürse şimdi hür. Sesim çıkmaz gür duvarlara haykırmaktan. Sana yazmaktan aşındı tırnaklar. Aktı gözlerimden çağlayanlar,ırmaklar. Sıkılmadın mı sürekli kalbimi kırmaktan ? Neden kalbim senle dolu ? Nefes alıp senle solup. Ölmek bana can veriyo bunun kızım var mı sonu ? Unutmamı bekleme Tanrım bu sana son sorum. Her işte bi hayır varsa mutlu et lütfen onu. Kabusla uyandım bi ezan vakti geldin aklıma. Nolur gel kadın son kez otur tahtına. Diyesim vardı fakat küsmüşüm ben bahtıma. Bazen sanada oluyo mu,geliyomuyum aklına ? Aşık ol benim kadar sev başka birini. Aşkı yazarken nedense kalbim kitli oldu dilimi. Unutmak zor bilirim çare sence başka birimi ? Gömdüm kalbe adımı bulamazsın bende yerini. Doldur yerimi kızmıcam kadın sana. Yalvarırım tanrım olsun lütfen artık sabah. Ellerin sandım yorganınmış beni saran. Kanatıcam fakat kabuk tutmuyor senin yaran. Her bi parçam sana unutma sakın on ayı. Bu bana verdiğin sadece sus payı. Nefret etmiyorum delicesine sevdim seni. Bu dünyada değil ama cennetimde kalbim senin. Neden kalbim senle dolu ? Nefes alıp senle solup. Ölmek bana can veriyo bunun kızım var mı sonu ? Unutmamı bekleme Tanrım bu sana son sorum. Her işte bi hayır varsa mutlu et lütfen onu.
Azap HG - Ölüme Son Bir Adım 02:40
Azap HG - Ölüme Son Bir Adım 24.235 izlenme - 5 yıl önce Sandığından farklı ve kandığında aklım, Küçük bir çocuktum, aynaya baktım, Kaymıştı şaftım, sanırım değiştim babam oldukça haklı, Tanırım kendimi, kalem doldukça yazdım. Uykusuzluk, sigara, ter, İçinde beyaz bir ten, içinde hapsolmuş hayatlar, Düzensiz ilişkiler, genelde güzeldi gelişmeler, Artan dinleyici, konserler, koz bende. Odanda kapkara gözlerimden oluşturulmuş posterler, Yalnız kaldığında bir şarkımı açıp; "Hüseyin en iyi dost" diyenler, İçeri gelin. Fazlasıyla doldum anlatacaklarım var, Sesim biraz donuk çünkü ağlatacaklarım var, Bir ihtiyar düşün, saçlarında kar, Öksürürken avuçlarında bıraktığı kan. "Kal" diyemedin gidenlere, dimi? Nefretin, seni bu hale itenlere, Bu parça bir köşede tek başına bitenlere gelsin, Sen, aslında bensin. Karar veremedim Rabbim kim doğru kim yanlış, Bir yanlışla kin doldum kim kalmış geride, Elbet ölüm seni de alacak, beni de, Ateşler değecek derine, daha derine, daha derine. Ben, senden kalan tek tarafım, Kırıldı kanadım, ölüme son bir adım. Ardımda kalan tek sanatım, Bitmiyor savaşım, olsun son bir adım.
Azap HG - Toz Pembe 02:45
Azap HG - Toz Pembe 17.824 izlenme - 5 yıl önce kaybettiğim anıları masamın altında buldum saat seni gösterirken aylar önce birden bire durdu yüzünü unutmaya yakın olduğumdan şu sıra ben uyanmayacağımı bile bile saati yine de sana kurdum biraz durdum sonra kapak ardından hayaller toz pembe dünyamın ucundan atlıyor bak melekler gözlerim seni görünce gözlerine melek der kalbinde biraz durayım onun kadar fazla yer etmem bi kapak daha seni görüyorum inceden sana dokunabilsem sarhoş olurum hemde bi gram içmeden güneşle aynı hizadayım parça bitmeden eğer vazgeçersem senden kalbim bu sefer beni linç eder dumanlı sağlık hattı burası herkese günaydın saat 5 ve tebessümün kadar günaydın Bursa'nın sabahına hiç uyumadan uyandım bugün geleceğimi gördüm geçmişide dün attım sen bana günahtın mimiklerini sakladım ve sen bana silahtın tetiği çektim patladı senden sonra gelen sevgi falan katmadı kafam fazla kıyak yalandı herşey yüzüğümüzüde atmadım yol karartı gözlerimde seni kalbe sözledim ben özledim geri gel...
Azap HG - Az Trip 01:30
Azap HG - Az Trip 15.656 izlenme - 5 yıl önce Selamun aleyküm ağlattıgım gözlerim Ve ben bu aşkı 1 senedir bu odada közledim Tek bi yalan bile yazmadım bu satırlara Yenisini ekledim ve gerçekten özledim Aşk bu dünyadaki en garip duygu Ve kalbim kalbinin etrafında dönen bi uydu Belki duydu adına aktardığım harfleri yada Belkide çok geç oldu o çoktan uyudu Büyüdüm senin bana kattıklarınla Sana zikrettiğim cümlelerden bu kadar attıklarım var Ben bi şairim ve tek besin kaynağım Kalbimde biriken yok olmayacak artıkların bak Kalbim senin bugünde emrinde Gidiceksen niye bu kalbi kandırdıp geldin be Kimse dinlemesin bir tek bunu sen dinle Hani nerdesin? ben yolun sonuna geldim de? Senden nefret edemem istesemde olmaz Sol tarafımda eser başlattığın poyraz Hislerim solmaz isterim olmaz Be kadın aşkın içine ayrılık hasret konmaz Dolar bardaklarım ardından kalbim ister yol istersen araba olur çekinme bin 1 dakka kalbi kımıldama sakın Hala ona mı atıyor zikrettiğim o minik kalbin Harbin gözlerimin en karanlık tarafı Meleklerimin aylar önce kırıldı kanadı Sevdan yaramı saklamaya çalışırken Dışarı çıkıp seni oturduğumuz sokakta aradım Anladım ki gram kadar ben yok içinde Senle süslediğim dünyam sensizliğin peşinde İçimde tuttuğum bu aşkı biraz geçince sola dönün Ben ordayım azrail şuan peşimde.. Sensizlik ölümden betermiş Her şey hayatta zamanla geçermiş. Ben seni, sense onu mu seçerdin? Bana söyle bir neden geçerli. Kalbim avuçlarının içinde görmüyorsun. Ne kadar üflesemde içimde sönmüyorsun. Gözlerimin içinde sanki hiç ölmüyorsun; Sen bi sıgara ol ve sıra bende. Neden bana dönmüyorsun?
Azap HG - Kimim Ben 03:50
Azap HG - Kimim Ben 12.685 izlenme - 5 yıl önce Azap HG Verse : Otur , dinle bunlar sende arta kalanlar Sonbahar gibi döktü yaprakları yalanlar Nasılsa yarım kalan kalbini Birgün bir başkası başka yataklarda tamamlar 21 benim bittiğimin resmidir Yaşanılanlar unutulacak kadar esk mi Cüzdanımda taşıyorum yırtılan resmini İki parmak arasında yitip gitti gençliğim ve sen gittin Hayat başımı bil ki eğdi yere Hatırladığım kadarıyla 2011'di sene Beni öldürürken karanlığım Peki ya seni yaşatmakda neden karanlıkta kararlıyım Doldu yine gözlerim alıştım çoktan ve Kalemlerle seni varettim yoktan İnanmazsan aşkıma kalbimi yokla Ya gel yada senden kalanları topla Heryer sen kokulu Geçemedim hayat bilgisinden 20 yıldır okulu Artık el sürmediğim ellerine,yanaklarına,bedenine başka birisi dokunur Sen sonusun yürümekte zorlandığım yolun Satırlarda sen değilde sensizlik konum Oyun sandığım şu hayatımın son bölümü bugün Görücez ölümü ve Ellerimde solucak bugün , bu gül.
Azap HG - Ninni 3 03:50
Azap HG - Ninni 3 11.854 izlenme - 5 yıl önce Ninni 3 Sözler Hayallerimi yıkan sen değilsin, kalbin. 'Kapat çeneni!' demeden önce kulak ver be adi! Son kez yazıyorum sana. Yazıp rahatlamak; inan bana her gün tekrar ölmekten daha iyi. Mutlu olduğunu varsayıp, devam ettim. İki seçenek vardı, bende geçmişime veda ettim. Pişman olduğum tek bi şey var, O da; sana güvenerek tüm duygularımı heba ettim. Bu eski bi rüzgarın saçlarımı dağıtması. Bu rüzgar aşk değil, nefret, yanıltmasın Beni gördüğünü sanan gözlerin, Yüzüme baktığında sana bi başkasını tanıtmasın. Dikkat et, yaşım 18 değil, şimdi git köpek! Kime benden sonra eğildiysen, eğil. Kabuk tuttu yaran, kanatmadım. Hayatını karartmadım, bil ki; kalbim artık senin değil! Nakarat: Bakıp da göremediğin bi ben varım. Bi ben yarım. Buna gerekli mi tanım? Söyle! Kalbe damlıyor kanım! Sen, itiraf edemediğim yanım. Bana ait her şeyi alın, onun gibi! Şarkılar sonum gibi. Elbet, sonum gelir. Ninnilerde kaldı, yarın. 23 24 25 geçiyor günler. Yanı başımda senden kalan hatıralar, küller. Nedense düşününce senin gibi, gülmem. Bugün masamda ben ve yalnızlık, gündem. Her şey güzeldi eskiden. Fakat; sadece bi ben değilim, eskiyen. Sen, bi bakışında göğsümde; Kelebekler estirendin, eskiden. Unutmadım her şey dün gibi aklımda. Düşündüm de pek de iyi düşünmüyorum hakkında. Şimdi kim, hangi piç kurusu aklında? Kimi düşlüyorsun sabahları kalktığında? Sana, günaydın, bana, iyi geceler. Sana, gün aydın bana, karanlık bilmeceler. Hoşça kal, zorda olsa; dilim heceler. Ninnilerle bile, geçmiyor geceler! Nakarat: Bakıp da göremediğin bi ben varım. Bi ben yarım. Buna gerekli mi tanım? Söyle! Kalbe damlıyor kanım! Sen, itiraf edemediğim yanım. Bana ait her şeyi alın, onun gibi! Şarkılar sonum gibi. Elbet, sonum gelir. Ninnilerde kaldı, yarın.
Azap HG - Taladro - Ben Zaten Ölüyüm 05:42
Azap HG - Taladro - Ben Zaten Ölüyüm 8.787 izlenme - 4 yıl önce
Azap HG - Kalbim Senin 04:43
Azap HG - Kalbim Senin 3.831 izlenme - 5 yıl önce Kalbim senin ellerinde. Seni seviyorum her şeyinle. Yokluğun çok zor meleğim. Yanımda sen yokken. Beni benden aldın. Sonsuza dek senin bu adam. Yanımda yoksan bil ki. Ölmüşüm o zaman. Yalan değil yazdıklarım. Dudakların dudaklarıma dokunsun lütfen. Mutluluk sensin kadınım . Anladım. Buldum işte buldum seni. Ömür boyu aradığım gerçeği. Sana yazdığım en içten adın. Bende gizli iki hece. Aşkı tattım senin sayende. Bırakma beni gitme sende. Yokluğun soğuk bir gece. Üşüyorum hadi gelsene. Gözlerinde kayboldum ben. Ellerinde ısındı ellerim. Özledim seni özledim. Seni çok seviyorum herşeyim.
Azap HG - Gül Feat. Rashness 03:39
Azap HG - Gül Feat. Rashness 6.639 izlenme - 5 yıl önce
Azap HG - Hazırmısın Unutmaya 03:28
Azap HG - Hazırmısın Unutmaya 6.226 izlenme - 5 yıl önce Nakarat: Hazırmısın sahibim bensizliğe adım atmaya Hazırmısın kalbim beni sonsuza dek unutmaya Sana aldığım gülleri ömür boyu kurutmaya Unutan sen ol sevgilim ben yeminliyim unutmamaya Bugün ne içsem unuturum Güllerimi kuruturum Kalbimi kağıtlarla sallıyarak uyuturum Duman bastım aşka ciğerlerde son durum Bu son kapak artık durun Affedersin sana artık yazmamam gerekli Özlemimi topladım tonlarca sel etti Ayrılık siyahın üstüne beyaz benekti Ağlamamak için bugün kalbimi defettim Bana ne ettin aynalara bakamaz oldum Senden olmasını istediğim minik oğlum Öldü dün gece belki bu yüzden fazla doluyum Şişenin içinde sensizlik dumanla solunur Sevda vurur sol tarafım ağlar aynalarda Yüz hatlarım yalan sensizken yağmalarda Kalp gözlerindeki cehennemde yanmalarda Her ne kadar benim gibi yanmasanda Biliyorum (biliyorum) ve bir ömür Mutluluğunu diliyorum (diliyorum) Bunlar yeter sana Gitmek çözüm bana bu dünyadan İşte tam şu anda hayatından siktir olup gidiyorum Deniyorum (deniyorum) ölümü becermek için Yanına geliyorum kollarını aç şimdi Zahmet edip bi an önce göz kapaklarımı indir Seni çok seviyorum evet bunu doğru bildin Nakarat: Hazırmısın sahibim bensizliğe adım atmaya Hazırmısın kalbim beni sonsuza dek unutmaya Sana aldığım gülleri ömür boyu kurutmaya Unutan sen ol sevgilim ben yeminliyim unutmamaya(x3)
Azap HG - Boş Oda 04:37
Azap HG - Boş Oda 5.567 izlenme - 5 yıl önce Küllüğe boşalttım içinde hayatın ! Güzel bakıyor dünyaya, gözlerinde hayatı. Ağardı saçlarım gibi satırlar benbeyaz ! Şu içimde ki seni gelip benden lütfen al biraz al ! Belki biraz o zaman ben dolarım göğsüne. İnanmıyorum geçmişi bi çarşafla örttüğüne ! Eğer yaptıysan yak gitsin, ruhum affetsin. Bu yazdıklarım kalbinin dörtlüğüne neyse ! Bilindik hikayemin kahramanı... Kah yanarım kah söner sonra hayatın taklaları Sana olanları satırlara döktüm, Ecel gelir bir gün boş ver gel karanlıkta saklanalım senle ! Ruhum.. yanımda benle ve oynadığımız oyunsa hiç kapanmıyor perde ! Uykumdan örnek al ve bari arada gel de bi dertleşelim. Çözüm değilmissin derde ! Adımlarım iz bıraktı karanlık yollara, Hepsinde ben varken aptallık durmamam. Gözlerine baktığımda onu gördüm, Bu yüzdün engel olmadım ona koşarken durmana ! Yeter ki mutlu ol beni boş ver alıştım ! Baktığımda ürperdiğim aynamlada barıştım. Ben senin için Azrail'le tanıştım. İki cümlemden birine sen birine ölüm karıştı ! Ona da danıştım cevabını veremedi. Ben gittiğin gün öldüm, tekrar dünyaya gelemedim. Dua'larla ayaktayım, Rabbim göster ona mutluluğu nasılsa bende bi gram göremedi!