Hoşgeldiniz!

Betül Demir Şarkıları

BETÜL DEMİR ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Hüseyin Karadayı ft Betül Demir - Karaağaç 03:32
Karaağaç
Betül Demir - Sana N'olmuş 03:51
Betül Demir - Sana N'olmuş
Betül Demir - Anlat Anlat 03:00
Anlat Anlat
Betül Demir - Devlerin Aşkı Büyük Olur 04:00
Devlerin Aşkı Büyük Olur
Betül Demir - Meşgul 03:58
Meşgul
Betül Demir-Yeter Yeni Video Klip 2009 Albüm 04:26
Yeter Yeni
Betül Demir - Yapamadım 04:41
Yapamadım Söyle kaç kere cesaret edip Kaç kere ihanet edip Baktın aşkın yüzüne söyle Susma, Kendini feda edip Herşeye veda edip Gitmedin mi söyle Neden her aşkın içinden ayrılık geçiyor biraz Ve ben hala seni sevdiğimi söylüyorum avaz avaz (×2) Yapamadım aşıktım sana kalbime karşı koyamadım Haksızdın ama seni bir kez bile suçlamadım Unut diyorum ama unutmuyor bu gönül Aaaaaa Uyumadım ağladım sana geceler boyu ağladım uyumadım Yalnızdım ama beni bir kez bile aramadın Söner diyorum yalan sönmüyor bu gönül
Betül Demir - Bütün Gece 04:01
Bütün Gece Yüzyüze gelmedin mi hiç Hatalarınla bir kere bile Aşka karşı koyamazsın Bunu deneme bile Belki yine yanılıyorum Dosta düşmana sarılıyorum Doğruyu gel sen söyle Yanlışı nerde yapıyorum <> Bütün gece sabaha kadar Ya da bir ömür ölene kadar Aşk kalbine dönene kadar beklerim.. Beklerim. Sen gerçeği görene kadar Kader ağları örene kadar Aşk kalbine girene kadar beklerim Yüzyüze gelmedin mi hiç Hatalarınla bi kere bile Aşka karşı koyamazsın Bunu deneme bile Belki yine yanılıyorum Dosta düşmana sarılıyorum Doğruyu gel sen söyle Yanlışı nerde yapıyorum <> Bütün gece sabaha kadar Ya da bir ömür ölene kadar Aşk kalbine dönene kadar beklerim.. beklerim Sen gerçeği görene kadar Kader ağları örene kadar Aşk kalbine girene kadar beklerim Çıktım aşk duasına Binbir masal dünyasına Bıkmadın mı yalanlardan Gerçeklere uyansana <> Bütün gece sabaha kadar Ya da bir ömür ölene kadar Aşk kalbine dönene kadar beklerim.. beklerim Sen gerçeği görene kadar Kader ağları örene kadar Aşk kalbine girene kadar beklerim
Betül Demir - Yeter 04:29
Yeter Dolaştım tüm sokaklarını şehrin Adını haykırdım gecenin yüzüne. Ümitsiz, öfkeli, yalnız. Seni çağırdım, sesini çağırdım Sırrımı söyledim başlayan güne Kırılgan, ürkek, mahsun. İçli bir şarkının sözleri gibi Gizli bir yangının közleri gibi Aldatılmış çocuk yüzleri gibi kaldım. Yeter, yeter, yeter Tuzaklar kurma yollarıma. Özledim bu ayrılık yeter, Hasreti sardım kollarıma Bu oyun, bu haksızlık yeter, Yoruldum bu delilik yeter. Yeter, yeter, yeter Tuzaklar kurma yollarıma. Özledim bu ayrılık yeter, Hasreti sardım kollarıma Bu oyun, bu haksızlık yeter, Yoruldum bu delilik yeter.
Betül Demir - Helalleşemedik 03:40
Helalleşemedik Bıraktım ipin ucunu, Bile bile her suçunu. Bozmadım kalbimi hiç, Bozmadım oyununu. Bu dünyada helalleşemedik, orada halleşiriz. Bir müddet sarılırım eşe dosta, belki dertleşiriz. Bu dünyada helalleşemedik, orada halleşiriz. Bir müddet sarılırım eşe dosta, belki dertleşiriz. Kapattım ben o defteri, Yana yana gözlerimi. Yara bere içinde kaldım, Silemedim izlerini. Bu dünyada helalleşemedik, orada halleşiriz. Bir müddet sarılırım eşe dosta, belki dertleşiriz. Bu dünyada helalleşemedik, orada halleşiriz. Bir müddet sarılırım eşe dosta, belki dertleşiriz.

BETÜL DEMİR KİMDİR?

Betül Demir

Betül Demir Şarkıları Albümleri:

Geceye Tiryaki - Single (2023), İhtiyacı Var - Single (2023), Sallama - Single (2022), Seninle - Single (2022), Akustika (2020), Toz Duman - Single (2020), Mayıslar Bizimdir - Single (2019), Esas Duruş (2017), Aslan Payı - Single (2016), Sana N'olmuş - Single (2015), Tarafsız Kalamıyor Aşk - Single (2014), Bosphorus Night, Vol. 5 (2014), Helalleşemedik - Single (2013), Pop 2014 (2013), Mıknatıs (2011), Herkes Haklı - Single (2010), Süper (2008), Remix (2007), Ayrılığın El Kitabı (2006)