Hoşgeldiniz!

Gülşen Şarkıları

GÜLŞEN ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Gülşen Feat. Murat Boz İltimas Backstage 01:38
Feat. Murat Boz İltimas Backstage
Gülşen - Irgalamaz Beni (Resul Kanbur) Electro Remix 04:20
Irgalamaz Beni
gülşen - yeni biri klip 04:33
Yeni Biri Adını koyduğun, anmadığın Hem öbür yarın sandığın, hem hiçe saydığın Açtı gözünü görüyor, yok artık o bonkör aşığın Attım yüzüğü sıkıyor, boş artık esaret parmağım Sen ne dersen de artık ne önemi var Kırık kalbimin de bir bildiği var Ne dersen de artık ne önemi var Bir meleksin diyor yeni biri var Vur vur inlesin sana sağır kulaklar Hep aynı bayat hikaye bozuk plaklar, Çalınmayacak Tut tut bir dilek tut açıldı fallar Sana uzun yollar çıktı bana yeni aşklar, Canın yanacak Tutamaz çekip gideni gelse alayı Üzülür gibi yapma hiç bırak numarayı
Gülşen - Bir İhtimal Biliyorum 03:35
Bir İhtimal Biliyorum
Gülşen - Büyük Hatırın Var (feat. Ozan Çolakoğlu) 03:36
Büyük Hatırın Var (feat. Ozan Çolakoğlu) Sen diye yazılır aşk diye okunur Bana her yer kucağın Daha ne çok şey vardı yapacağımız Kaldı sende alacağım Unutamıyorum Bütün ömrüm o birkaç kısa günün gölgesinde Kendimi biliyorum çağırsan uçarım Barikat olsa önümde Büyük hatırın var bir sözünle Yemin de bozulur tövbeler de Heveslerimi teninde bıraktım Son uykularımı gövdende
Gülşen - Delikanlım 04:58
Delikanlım
Gülşen - Ezber Bozan Yeni Albümden 2010 (Önsöz) 03:52
Ezber Bozan
Gülşen  - Her Gece 03:38
Her Gece
Gülşen - Emrin Olur 04:18
Emrin Olur Akşam dalgalar vurur sahil boyuna vurur içimi yıkar Siyah kelebeklerim uçar delice ahım ölüme kadar Gönül acılar çeker yalnız başına Yeter bu kadar yeter Yarim bu günahların kalmaz yanına Mevlam adamı yakar Gülüm diye diye canım diye diye deli oldum ben Canım bile bile gülüm bile bile kölen oldum ben Adını yazmışlar gökyüzüne Fırtınalar düşmüş kaderime Yolumu çizmişsin sen yine Emrin olur gülüm emrin olur Akşam dalgalar vurur sahil boyuna vurur içimi yıkar Siyah kelebeklerim uçar delice ahım ölüme kadar Gülüm diye diye canım diye diye deli oldum ben Canım bile bile gülüm bile bile kölen oldum ben Adını yazmışlar gökyüzüne Fırtınalar düşmüş kaderime Yolumu çizmişsin sen yine Emrin olur gülüm emrin olur Adını yazmışlar gökyüzüne Fırtınalar düşmüş kaderime Yolumu çizmişsin sen yine Emrin olur gülüm baş üstüne
Gülşen - Ellerinden Öper 04:26
Ellerinden Öper Senin gibisi bir daha gelmez Temennim gelmesin de zaten Ben daha önce hiç sevilmemişim Bunu seninle öğrendim şahsen Tercümesi yok tecrübesi yok Yeniyim ben daha buralarda Bildiğimi de unutturuyor Kokun esince rüzgârla Ellerinden öper artık seninim Saçım yüzüm gelgit aklımla Her şeyimle işte anlayacağın Nasılsa bildiğini okur ya hayat Biz de öyle işte akışına bırak Açılırsak da beraber açılalım Ellerinden öper artık seninim Saçım yüzüm gelgit aklımla Her şeyimle işte anlayacağın Nasılsa bildiğini okur ya hayat Biz de öyle işte akışına bırak Batıyorsak da beraber batalım

GÜLŞEN KİMDİR?

Gülşen

Gülşen Bayraktar 29 Mayıs 1976’da İstanbul Çapa’da doğdu. Aslen Ordulu olan babası Arslan Bayraktar makine mühendisi, annesi Nimet Bayraktar ise ev hanımıydı. Üç çocuklu ailenin en küçük çocuğudur.
Çok küçük yaşlardan itibaren müzikle içli dışlı olan Gülşen, Şehremini Lisesi’nden mezun oldu. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği bölümünde bir süre eğitim gördü, bu esnada çeşitli mekanlarda sahneye çıktı. Bu performanslarıyla yeteneği keşfedilen ve Raks Müzik’le anlaşma imzalayan Gülşen, ilk albümü "Be Adam"ı henüz 20 yaşında çıkardı. İkinci albümü “Erkeksen” 1999’da, üçüncü albümü “Şimdi” 2001’de piyasaya çıktı.

Türk Pop Müziği piyasasında adını duyurmayı başarsa da Gülşen’e ilk 3 albümünde erişemediği popülariteyi getiren çalışma, 2004 çıkışlı “Of Of” adlı albüm ve aynı adlı şarkı oldu. Nazan Öncel’in elinden çıkan provokatif sözleri ve klibiyle aylarca konuşuldu. Bu albümde yepyeni bir imajla müzikseverlerle buluşan Gülşen, böylece Erol Köse prodüktörlüğündeki ilk albümüyle aradığı büyük şöhrete kavuştu. 2006’da bir sonraki albümü Yurtta Aşk Cihanda Aşk ile başarısını sürdürdü. Albümdeki şarkılardan Ya Tutarsa, çıkış şarkılarından biri oldu.

2007’de Mucize albümü ve Adı Aşk Sebebimin şarkısı, Ama Bir Farkla albümü ve Kara Böcükler, E Bilemem Artık şarkılarıyla yoğun bir dönem geçirdi. Sonraki albümü 2009 yılında Önsöz adıyla çıktı. Albümdeki Bi’ An Gel (Bilirim) şarkısı çok popüler oldu. 4 yıllık aranın ardından çıkan Beni Durdursan mı? albümündeki Yatcaz Kalkcaz Ordayım şarkısı hit oldu. 2015 yazında çıkan son albümü Bangır Bangır’da aynı adlı şarkıyla birlikte Dan Dan ve Ellerinden Öper adlı şarkılar beğeni kazandı.

Başka sanatçılarla da çalışmaları bulunan Gülşen, 2014’te Ozan Doğulu’nun 130 Bpm Moderato albümünde Sezen Aksu’nun Namus şarkısını seslendirdi. Yine aynı yıl Murat Boz’la birlikte İltimas adlı bir single çıkardı.

Gülşen hayatında 2 evlilik yapmıştır. Murat Varol’la kariyerinin başlarında 3 yıl süren bir evlilik yapıp ayrıldı. İkinci evliliğini 2008’de mimar Fahrettin Aykut ile gerçekleştirdi, ancak bu birliktelik de uzun ömürlü olmadı. Evlilikleri dışında prodüktör Erol Köse ve televizyoncu Reha Muhtar ile de ilişkileri olmuştur.

Gülşen hakkında merak edilen konulardan biri olan boyu ve kilosuyla ilgili olarak da boyunun 1.61 m, ağırlığının 48 kilogram olduğunu söyleyebiliriz.

Gülşen Şarkıları Albümleri:

Lolipop - Single (2022), Bir İhtimal Biliyorum - Single (2018), Onsoz (2015), Yurtta Aşk Cihanda Aşk (2015), Bangır Bangır (2015), Erkeksen (2015), Gülshen 2005 Özel Of... Of... Albümü Ve Remixler (2015), Ama Bir Farkla (2015), Kardan Adam - Single (2013), Yatcaz Kalkcaz Ordayım - Single (2013), Beni Durdursan Mı ? (2013), Yeni Biri - Single (2011), Sözde Ayrılık - Single (2011), Mucize (2007), Of Of (2004), Be Adam (1996)