Hoşgeldiniz!

Hadise Şarkıları

Hadise Yeni Şarkısı

Hadise Tüm Şarkıları Dinle

Hadise - Sevmiyo 02:31
Hadise - Sevmiyo 30 izlenme - 3 gün önce
Hadise - Feryat 03:04
Hadise - Feryat 60.571 izlenme - 6 ay önce
Hadise - Prenses 03:52
Hadise - Prenses 16.407.817 izlenme - 9 yıl önce Ne zaferinden bahsediyorsun Savaşla aşkı karıştırmışsın. Çık o karanlıktan, siperinden Sen beni hep düşman var saymışsın. Sen rekabet iste Ben buna bayılırım, Kadının gücünü hafife alma. Erkeklik gururun vardır sanırım Perişan olup zor durumda kalma. İstersen bana ukala mukala de, El üstünde tutulmazsam, hep el kalırım. Prensesler gibiydim ben baba evinde, Özgürlüğüme gölgeyi hakaret sayarım. (x2)***(x2)
Hadise - Yaz Günü 03:37
Hadise - Yaz Günü 4.471.052 izlenme - 8 yıl önce Kapımı çal, hadi kapımı çal. Hazır ettim ben beni, geçir kendimden. Hadi, hadi nefesim ol. Zehirlendim, zehirlendim. Turuncu bir ateş gibi sıcaksın Aşkı kalbimi tutuşturan tek sen olacaksın. Yaz günü yakar bu güneş, kavurur ya. Kalbimi çalar bu deli, tadı aşk ya. Geceye düşer yakamoz ışığında, Beni al kollarına, sar, bırakma. Yaz günü yakar bu güneş, kavurur ya. Kalbimi çalar bu deli, tadı aşk ya. Geceye düşer yakamoz ışığında, Beni al kollarına, sar, bırakma. Beni al kollarına, sar, bırakma.
Hadise - Aşk Kaç Beden Giyer Beyaz Show 03:15
Hadise - Aşk Kaç Beden Giyer Beyaz Show 3.630.042 izlenme - 14 yıl önce
Hadise - Nerdesin Aşkım Burdayım Aşkım 03:11
Hadise - Nerdesin Aşkım Burdayım Aşkım 5.680.975 izlenme - 9 yıl önce
Hadise - Şampiyon 04:05
Hadise - Şampiyon 1.201.216 izlenme - 6 yıl önce Şampiyona şeker geliyor geliyor Şampiyona şeker geliyor Yıldızı var başında başın mı dönüyor? Şampiyona şeker geliyor ŞAMPİYOOOON Bi kader var bilemiyoruz Mucize saklı göremiyoruz Arkadaşlar dalga geçti bakışını gördüm dans ederken Adını yazdım silemiyosun Sıkı sıkı tuttum gidemiyosun Elime düştün yavrucum Git desem de zor gidersin Aşk tutukladı kalbimi Zil çaldırdı eteklerimi Sen şahane gelen Dur yapma kimsenin canını yakma Şampiyona şeker geliyor geliyor Şampiyona şeker geliyor Yıldızı var başında başın mı dönüyor Şampiyona şeker geliyor ŞAMPİYOOON Şampiyona şeker geliyor geliyor Şampiyona şeker geliyor Yıldızı var başında başın mı dönüyor Şampiyona şeker geliyor ŞAMPİYOOOON
Hadise - Sıfır Tolerans 03:44
Hadise - Sıfır Tolerans 561.245 izlenme - 6 yıl önce
Hadise - Bu Aralar 04:38
Hadise - Bu Aralar 625.202 izlenme - 8 yıl önce Mühim değil aklımdan geçenler Kimseyi bozmaz bu düşünceler Ne sana, ne dünyaya uzağım Sadece kendime yabancıyım. Bu aralar, bu aralar... Düşlerim yaptıklarıma yol değil Yollar çıkıyor karşıma, yol değil Soru, soru, yaşam bir soru Cevap bende giz Ben bende değilim, aklımda biz. (x2) Bu aralar, bu aralar, bu aralar..
Hadise - Hay Hay 03:38
Hadise - Hay Hay 61.044 izlenme - 2 yıl önce
Hadise - Bu Aralar Tavsiye 04:39
Hadise - Bu Aralar Tavsiye 293.420 izlenme - 9 yıl önce
Hadise - Farkımız Var 03:24
Hadise - Farkımız Var 197.470 izlenme - 6 yıl önce
Hadise - İstisna 04:34
Hadise - İstisna 284.108 izlenme - 9 yıl önce Benim iki kalbim var Biri senin gördüğün, Biri tarihe gömdüğüm. Benim iki kalbim var Biri senin gördüğün, Biri hala kördüğüm. Asla, asla demem ama Konu sen olunca istisna. (x2) Şimdi sen Dünyayı getirip önüme döksen olmaz. Bunu sen de biliyorsun Dökülen su kabını doldurmaz. Aşkımdan çıldırsan, Yalvarsan, ruhum duymaz. Bir kalbi, bir kurşun İki kere tam on ikiden vurmaz. Öğrendim ters köşe yapmayı, Sayende düşe düşe kalkmayı, Bazen de en dibe vurmayı, Takmamayı öğrendim. Öğrendim yaza yaza bozmayı, İğneyle kuyuları kazmayı, Kalbiyle konuşamayanları, Sevmemeyi öğrendim. *** Benim iki dünyam var Biri içinde durduğum, Biri hayalini kurduğum. Benim iki dünyam var Biri içinde durduğum, Kendime sunduğum. Asla, asla demem ama Konu sen olunca istisna. (x2) Şimdi sen Dünyayı getirip önüme döksen olmaz. Bunu sen de biliyorsun Dökülen su kabını doldurmaz. Aşkımdan çıldırsan, Yalvarsan, ruhum duymaz. Bir kalbi, bir kurşun İki kere tam on ikiden vurmaz. Öğrendim ters köşe yapmayı, Sayende düşe düşe kalkmayı, Bazen de en dibe vurmayı, Takmamayı öğrendim. Öğrendim yaza yaza bozmayı, İğneyle kuyuları kazmayı, Kalbiyle konuşamayanları, Sevmemeyi öğrendim. Öğrendim ters köşe yapmayı, Sayende düşe düşe kalkmayı, Bazen de en dibe vurmayı, Takmamayı öğrendim. Öğrendim yaza yaza bozmayı, İğneyle kuyuları kazmayı, Kalbiyle konuşamayanları, Sevmemeyi öğrendim.
Hadise - Küçük Bir Yol 04:37
Hadise - Küçük Bir Yol 94.601 izlenme - 3 yıl önce
Hadise - Olsun 04:25
Hadise - Olsun 35.668 izlenme - 3 yıl önce
Hadise - Burjuva 04:01
Hadise - Burjuva 82.486 izlenme - 10 yıl önce Sıkılınca bunalınca Karışınca yalnız kalınca Aaaa beni hatırla Üşüyünce acıkınca Kendine sıcak bir kucak bakınca Aaaa beni hatırla Mutluluk benim yanımda Bu meleği bırak o cadıyı ara tek tuşla Adam mısın süslü burjuva Patlar o pasta bebek suratında Kıvır durma tatminsiz diva Yolu kapatma hadi bye bye Yenilince kovulunca Elinde kalanı ucuza satınca Aaaa beni hatırla Kaybedince kaybolunca Sarılıp yılana dibe vurunca Aaaa beni hatırla Mutluluk benim yanımda Bu meleği bırak o cadıyı ara tek tuşla Adam mısın süslü burjuva Patlar o pasta bebek suratında Kıvır durma tatminsiz diva Yolu kapatma hadi bye bye
Hadise - Superman 03:39
Hadise - Superman 67 izlenme - 9 yıl önce
Hadise - Yolumun Işığı 03:32
Hadise - Yolumun Işığı 98.717 izlenme - 9 yıl önce Güneş doğsun, Denizde dalgalar dursun. Zihnim ıssız Gözlerim yaşsız olsun. Gel yolumun ışığı, Gel güneşin sıcağı, Gel en beklediğim, Görsün gözüm gerçek olduğunu. (x2)***(x2)
Hadise - Kahraman 03:59
Hadise - Kahraman 140.329 izlenme - 14 yıl önce Sıkıldım , bunaldım , bi kurtulamadım .. Seninle bir yerde nefes alamadım ... Bakmam geriye bana aşk lazım Sensiz bitecek bir roman lazım Dönmem geriye , bana o lazım Senden gidecek kahraman lazım Hevesle , kalıp da senin olamadım ... Bu aşk da hedef ne , bir tutturamadım ... Bakmam geriye bana aşk lazım , Sensiz bitecek bir roman lazım . Dönmem geriye bana o lazım , Senden gidecek kahraman lazım ...
Hadise - Aşk Dediğin 03:40
Hadise - Aşk Dediğin 35.836 izlenme - 4 yıl önce