Hoşgeldiniz!

Hadise Şarkıları

HADİSE ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

hadise - kahraman - yeni klip 2010 03:59
Kahraman Sıkıldım , bunaldım , bi kurtulamadım .. Seninle bir yerde nefes alamadım ... Bakmam geriye bana aşk lazım Sensiz bitecek bir roman lazım Dönmem geriye , bana o lazım Senden gidecek kahraman lazım Hevesle , kalıp da senin olamadım ... Bu aşk da hedef ne , bir tutturamadım ... Bakmam geriye bana aşk lazım , Sensiz bitecek bir roman lazım . Dönmem geriye bana o lazım , Senden gidecek kahraman lazım ...
Hadise - Yolumun Işığı 03:32
Yolumun Işığı Güneş doğsun, Denizde dalgalar dursun. Zihnim ıssız Gözlerim yaşsız olsun. Gel yolumun ışığı, Gel güneşin sıcağı, Gel en beklediğim, Görsün gözüm gerçek olduğunu. (x2)***(x2)
Hadise-Düm Tek Tek 02:02
Düm Tek Tek Baby you're perfect for me You are my gift from heaven This is the greastest story of all times We met like in a movie So meant to last forever And what you're doing to me Feel so fine Angel, I wake up and live my dreams Endlessly Crazy for you! Can you feel the rhythm in my heart The beat's going Düm Tek Tek Always out it like theres no limit, Feels like there's no way back Can you feel the rhythm in my heart The beat's going Düm Tek Tek Always out it like there is no limit Feels like there's no way back Baby I read all answers In your exotic movements You are the greatest dancer of all times You make me feel so special No one can kiss like you do As if it's your profession Feel so fine... Angel I wake up and live my dreams Endlessly Crazy for you! Can you feel the rhythm in my heart The beat's going Düm Tek Tek Always louder like there's no limit Feels like there is no way back Can you feel the rhythm in my heart The beat's going Düm Tek Tek Always louder like there's no limit Feels like there is no way back Can you feel the rhythm in my heart... Can you feel the rhythm in my heart The beat's going Düm Tek Tek Always louder like there's no limit Feels like there's no way back Can you feel the rhythm in my heart The beat's going Düm Tek Tek Always louder like there's no limit Feels like there's no way back Always louder like there is no lmit Feels like there's no way back Always louder like there is no limit Feels like Düm Tek Tek....
Hadise - Tokat 03:48
Tokat Ayrılırken kötü şeyler oluyor Ama hiçbiri şimdi aklıma gelmiyor. Nevrin dönünce hayat geri sarmıyor, O gün savrulan laflara dilim varmıyor. Acısı bana hesap soruyor Saati kurup kurup duruyor Amman amman Bela niye hep beni buluyor, Bana dönüp üstüme salıyor, Bugün giydiğim hiçbir şey Neden yakışmıyor? Kalbime yasaklar koysam Kendime tokatlar atsam Karanlık bana özel çöküyor, Bi' ben miyim ya da var mı başkası daha? Kalbime yasaklar koysam Kendime tokatlar atsam Yalnızlık daha da büyüyor Bi' ben miyim ya da var mı başkası daha? *** Beynimde her gün milyon hücre ölüyor, Yerlerini resimlerin süslüyor. Sevseler sana ölseler Gönül söz dinlemiyor, Her gece çitlerimden aynı kuzu atlıyor. Acısı bana hesap soruyor Saati kurup kurup duruyor Amman amman Bela niye hep beni buluyor, Bana dönüp üstüme salıyor, Bugün giydiğim hiçbir şey Neden yakışmıyor? Kalbime yasaklar koysam Kendime tokatlar atsam Karanlık bana özel çöküyor, Bi' ben miyim ya da var mı başkası daha? Kalbime yasaklar koysam Kendime tokatlar atsam Yalnızlık daha da büyüyor Bi' ben miyim ya da var mı başkası daha? *** Acısı bana hesap soruyor Saati kurup kurup duruyor Amman amman Bela niye hep beni buluyor, Bana dönüp üstüme salıyor, Bugün giydiğim hiçbir şey Neden yakışmıyor? Kalbime yasaklar koysam Kendime tokatlar atsam Karanlık bana özel çöküyor, Bi' ben miyim ya da var mı başkası daha? Kalbime yasaklar koysam Kendime tokatlar atsam Yalnızlık daha da büyüyor Bi' ben miyim ya da var mı başkası daha?
Hadise - Prenses 03:52
Prenses Ne zaferinden bahsediyorsun Savaşla aşkı karıştırmışsın. Çık o karanlıktan, siperinden Sen beni hep düşman var saymışsın. Sen rekabet iste Ben buna bayılırım, Kadının gücünü hafife alma. Erkeklik gururun vardır sanırım Perişan olup zor durumda kalma. İstersen bana ukala mukala de, El üstünde tutulmazsam, hep el kalırım. Prensesler gibiydim ben baba evinde, Özgürlüğüme gölgeyi hakaret sayarım. (x2)***(x2)
Hadise - Deli Oğlan 03:11
Deli Oğlan Ne tarafa dönersem döneyim Yüzünü görüyorum hep Her yerde sen Sırrını bilemediğim bir çekim var Beni kıskıvrak ele geçiren Düşünsem nolur düşünmesem Beni çılgına çeviren neydi Dirensem nolur direnmesem Ten eşini seçiyor haydi Hadi deli oğlan Hadi belime dolan Hele bi öp bakalım Kızı dudağından Olur da hani bide denk gelirse Dudaktan kalbine düşerse Tenle yanar ruhla tamamlanır Hele bide aşkla pişerse Düşünsem nolur düşünmesem Beni çılgına çeviren neydi Dirensem nolur direnmesem Kalp kalbi hisseder haydi Hadi deli oğlan Hadi belime dolan Hele bi öp bakalım Kızı dudağından Olmaz mı olmaz mı Hepi topu bu istediğim hayatta Dene nolur Dene nolur Tutamam kendimi Sen çıkardın baştan Ateşe dans bu Haydi kaçırma şans bu haydi Aşk tehlikeyi sever
Hadise - Bu Aralar 04:38
Bu Aralar Mühim değil aklımdan geçenler Kimseyi bozmaz bu düşünceler Ne sana, ne dünyaya uzağım Sadece kendime yabancıyım. Bu aralar, bu aralar... Düşlerim yaptıklarıma yol değil Yollar çıkıyor karşıma, yol değil Soru, soru, yaşam bir soru Cevap bende giz Ben bende değilim, aklımda biz. (x2) Bu aralar, bu aralar, bu aralar..
Hadise - Yaz Günü 03:37
Yaz Günü Kapımı çal, hadi kapımı çal. Hazır ettim ben beni, geçir kendimden. Hadi, hadi nefesim ol. Zehirlendim, zehirlendim. Turuncu bir ateş gibi sıcaksın Aşkı kalbimi tutuşturan tek sen olacaksın. Yaz günü yakar bu güneş, kavurur ya. Kalbimi çalar bu deli, tadı aşk ya. Geceye düşer yakamoz ışığında, Beni al kollarına, sar, bırakma. Yaz günü yakar bu güneş, kavurur ya. Kalbimi çalar bu deli, tadı aşk ya. Geceye düşer yakamoz ışığında, Beni al kollarına, sar, bırakma. Beni al kollarına, sar, bırakma.
Hadise - Nerdesin Aşkım 03:11
Nerdesin Aşkım Burdayım Aşkım Hadise, Nerdesin Aşkım adlı çalışmasını müzik severlerin beğenisine sundu. Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Nerdesin Aşkım" ilk kez ve sadece İzlesene.com'da! Şarkı Sözleri: Bu gece geliyosun, mazeretin yok. Marşla yürüyosun, bahanen çok. Bana yine baldan tatlı geliyosun, Aşkı veriyosun of! (x2) O güzel gözlerini doktora götürüyosun, Yakınını göremiyosun, niye beni kesemiyosun? Ay aman, zillerimi çalıp nereye kaçıyosun? Körebe mi oynuyosun, dolaba mı saklıyosun? Nerdesin aşkım? Burdayım aşkım. Nerdesin aşkım? Burdayım aşkım. Kara kara gecelere perde çekiyosun, Aşka geliyorum of! (x2) *** Çikolata verdim karnın tok, Aşk büyüsü mü bu zehirli ok. Bana yine baldan tatlı geliyorsun, Aşkı veriyorsun of! (x2) O güzel gözlerini doktora götürüyosun, Yakınını göremiyosun, niye beni kesemiyosun? Ay aman, zillerimi çalıp nereye kaçıyosun? Körebe mi oynuyosun, dolaba mı saklıyosun? Nerdesin aşkım? Burdayım aşkım. Nerdesin aşkım? Burdayım aşkım. Kara kara gecelere perde çekiyosun, Aşka geliyorum of! (x2) Nerdesin aşkım? Burdayım aşkım. Nerdesin aşkım? Burdayım aşkım. Kara kara gecelere perde çekiyosun, Aşka geliyorum of! (x2)
Hadise - Çok Yaşa 04:14
Çok Yaşa Cümlelerle anlatmak Kolay değil, kolay değil. Girip kalbimden baksan İçim sana uzay gelir. Sorgularsan çok fazla Merak, tabi hasar verir. Yarın var mı, garanti yok. Şu an güzel, sorun nedir? Yaşa, yaşa, çok yaşa, Hayatın tadını çıkar. Takıl, tak tak takma. Kafana toka da olsa Başka bi' şey, mühim değil. Yaşa, yaşa, çok yaşa, Şu anın değerini bil. Donuk, bak bak bakma. Trene bakanlardan olma Yaşa, mühim değil. *** Her insanla aşk başka Hikayedir, roman denir. Göz göze konuşmadan Yaşamsa, hep kolay gelir. Sorgularsan çok fazla Aşk, tabi hasar verir. Yarın var mı, garanti yok. Bugün güzel, sorun nedir? Yaşa, yaşa, çok yaşa, Hayatın tadını çıkar. Takıl, tak tak takma. Kafana toka da olsa Başka bi' şey, mühim değil. Yaşa, yaşa, çok yaşa, Şu anın değerini bil. Donuk, bak bak bakma. Trene bakanlardan olma Yaşa, mühim değil. Yaşa, yaşa, çok yaşa, Hayatın tadını çıkar. Takıl, tak tak takma. Kafana toka da olsa Başka bi' şey, mühim değil.

HADİSE KİMDİR?

Hadise

Sivas’tan Belçika’ya 1972’de göç etmiş bir ailenin çocuğu olarak 1985’te Antwerp yakınlarındaki Mol kentinde doğan Hadise Açıkgöz’ün Hülya, Derya ve Murat adında üç kardeşi vardır. Hadise hayatının ilk yıllarını Belçika’da geçirdi. Hadise’nin annesi Gülnihal ve babası Hasan, Hadise 11 yaşındayken ayrıldılar. Spice Girls ve Backstreet Boys gibi grupları takip ederek büyüyen Hadise, Hasselt kentinde pazarlama üzerine eğitimini tamamladı. Ailesinin desteğiyle 17 yaşında Belçika’nın müzik yarışması Idool’un ilk sezonuna katılan Hadise, finale kalamamasına rağmen büyük dikkat çekti. İlk single’ı Sweat ve ikinci single’ı Stir Me Up ile hem tüm Avrupa’da, hem de Türkiye’de adını duyurdu. Bu şarkılarla birlikte genelde İngilizce şarkıların yer aldığı Sweat albümü 2005’te piyasaya çıktı. Hadise’nin biyografisinin önemli kilometre taşlarından biri 2007 yılı... Kendi adını taşıyan ikinci stüdyo albümü o yıl sevenleriyle buluştu. Yine büyük ölçüde İngilizce şarkıların yer aldığı bu albümde A Good Kiss şarkısı ile beğeni kazanan Hadise, Aşkkolik ve A Good Kiss’in Sezen Aksu tarafından Türkçe sözler yazılmış versiyonu olan Deli Oğlan ile Türkçe pop dünyasına da giriş yapmış oldu. 2009’da Moskova’da yapılan 54. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil eden Hadise, Düm Tek Tek adlı şarkısıyla 177 puan topladı ve 4. sırayı aldı. Kısa bir süre sonra da üçüncü stüdyo albümü Fast Life’ı çıkardı. Aynı yıl içinde Kahraman adında bu kez Türkçe şarkıların ağırlıklı olduğu dördüncü albümüyle müzik marketlerde yerini aldı. Bu albümün Evlenmeliyiz adlı single’ı uzun süre gündemde kaldı. 2011 yılında Aşk Kaç Beden Giyer adlı 5. albümünde yer alan aynı adlı şarkıyla birlikte "Süpermen" ve "Mesajımı Almıştır O" single’ları da o yazın en çok dinlenen şarkıları arasına girdiler. 2012’de Biz Burdayız adında bir başka tekli çıkardı. 2014’te Pasaj Müzik’ten çıkan altıncı albümü Tavsiye’de ise Nerdesin Aşkım, Prenses ve Yaz Günü gibi şarkılarına klip çekildi. 2011’den beri O Ses Türkiye adlı yarışma programında jüri üyesi olarak ekranlarda gözükmektedir. Bu yarışmada Ebru Gündeş, Murat Boz, Hülya Avşar ve Mustafa Sandal gibi çok sevilen isimlerle birlikte yeni yetenekler çıkarmayı sürdürmektedir. Hadise hakkında merak edilen konulardan biri de boyu ve kilosu. Hadise 1.69 m boyunda, 62 kilogram ağırlığındadır. Ayrıca Felemenkçe, Fransızca, Almanca, Türkçe ve İngilizce dillerini bilmektedir.

Hadise Şarkıları: Nerdesin Aşkım, Prenses, Visal, Bu Aralar, Yaz Günü, Tavsiye, Düm Tek Tek, Deli Oğlan, Biz Burdayız, Stir Me Up

Hadise Şarkıları Albümleri:

Sıfır Tolerans (Akustik) - Single (2018), Şampiyon (2017), Tavsiye (2014), Visal - Single (2013), Biz Burdayız - Single (2012), Aşk Kaç Beden Giyer? (2011), Düm Tek Tek - EP (2009), Kahraman (2009), Hadise (2008), Hadise (Turkey) (2008), A Good Kiss - Single (2008), My Body - Single (2008), My Man and the Devil On His Shoulder - Single (2008), Hadise (2008), Bad Boy - Single (2006)