Hoşgeldiniz!

Hakkı Bulut Şarkıları

HAKKI BULUT ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Hakkı Bulut - Kimin İçin Yaşıyorum - Üstümü Örtün Geceler (Full Albüm) 35:33
Kimin İçin Yaşıyorum - Üstümü Örtün Geceler
Hakkı Bulut - Ayırmasın Tanrım Bizi 05:33
Ayırmasın Tanrım Bizi
Hakkı Bulut - Üstümü Örtün Geceler (Full Albüm) 47:28
Üstümü Örtün Geceler Mevsim son bahar değil Yaz ortasındayım Oysa üşüyorum donarcasına Benim derdim ümitsizlik Benim derdim sevgisizlik Hayellerim gitti benden uçarcasına Tutmadı elimi ümit verenler Hasreti bağrıma ekip gittiler Tutmadı elimi ümit verenler Hasreti bağrıma ekip gittiler Üstümü örtün örtün geceler Titreyen yüreğim belkide diner Ağlayan gözlerim belkide güler Üstümü örtün örtün geceler Ağlayan gözlerim belkide güler Çektiğim acılar belki hafifler Sevilmeyi sevmeyi tatmadım bilmem Kaderin kanunumu böyle sürünmem Sevilmeyi sevmeyi tatmadım bilmem Hayatın kanunumu böyle sürünmem Güneş doğmasın artık istmeme Üstümü örtün örtün geceler Çektiğim acılar belki hafifler Üstümü örtün örtün geceler Çektiğim acılar belki hafifler Geceler dost bana saklar derdimi Duyurmaz bazen çektiklerimi Geceler dost bana saklar derdimi Bazen duyurmaz kederlerimi Yıllarca yaktılar şu yüreğimi Üstümü örtün örtün geceler çektiğim acılar belki hafifler Yıllarca yaktılar şu yüreğimi Üstümü örtün örtün geceler Çektiğim acılar belki hafifler Sevilmeyi sevmeyi tatmadım bilmem Hayatın kanunumu böyle sürünmem Sevilmeyi sevmeyi tatmadım bilmem kaderin kanunumu böyle sürünmem Güneş doğmasın artık istemem Üstümü örtün örtün geceler Çektiğim acılar belki hafifler Üstümü örtün örtün geceler Çektiğim acılar belki hafifler Belki ama belki hafifler.
Hakkı Bulut - Anlayamazsın 05:01
Anlayamazsın Hiç alınma darılma hiç kırılma yakınma Onu neden sevdiğimi anlıyamazsın sorma Yırtık pırtık bul içine senin gibi moda demez Diskotek bar saz bilmez çav demez hello demez O severse candan sever aşk yok hoşlanmak var demez Hiç alınma darılma hiç kırılma yakınma Onu neden sevdiğimi anlıyamazsın sorma O canımda can idi derdime derman idi Allah şaşırttı beni git belanı dedi Yırtık pırtık bul içine senin gibi moda demez Diskotek bar saz bilmez çav demez hello demez O severse candan sever aşk yok hoşlanmak var demez Hiç alınma darılma hiç kırılma yakınma Onu neden sevdiğimi anlıyamazsın sorma.
Hakkı Bulut - Seven Kıskanır 03:48
Seven Kıskanır
Hakkı Bulut - Ağlarım İşte (Official Video) 04:37
Ağlarım İşte
Hakkı Bulut - Dokunmayın Dünyama 04:33
Dokunmayın Dünyama Dokunmayın dünyama benim dünyam Terk eden zalimlerin zulmüyle Benim dünyam hıçkıran kalbimin feryadıyla Benim dünyam sevenin yarattığı hasretin Acısıyla kurulan bir hasret dünyasıdır Bir gönül dünyasıdır tesellinin hiçbiri Mutlu edemez beni nasihatın hiç biri Yüzümü güldürmez suyu kuruyup giden Bir lülü ferih gibiyim Kurumuş ümitlerim kimse bunu bilemez Beklemekten tükendim beklediğim gelmez Gözyaşımdan oluşan bir dünyam var benim Bu dünyada derdime kimse çare bulamaz Senden başka sevgilim neredeysen gel Dua ile doğmuşum intizarla ölüyorum Ömrümün her yanından elemle yanıyorum Aradığımı bulamadan birgün sokakların birinde Ölmekten korkuyorum Tesellinin hiç biri mutlu edemez beni Nasihatın hiçbiri yüzümü güldürmez Suyu kuruyup giden Bir lülü ferih gibiyim Kurumuş ümitlerim kimse bunu bilemez Beklemekten tükendim beklediğim gelmez Gözyaşımdan oluşan bir dünyam var benim Bu dünyada derdime kimse çare bulamaz Senden başka sevgilim neredeysen gel.
Hakkı Bulut - Sarıkız 03:04
Sarıkız Sarışın sarıkız ocagına düşmüşüm Sarışın güzel kız hasretinle ölmüşüm Sarışın sarı kız ocagına düşmüşüm Sarışın güzel kız hasretinle ölmüşüm Herkes başka güzel o bir başka güzeldir Tanrının kul diye yarattıgı melektir Herkes başka güzel o bir başka güzeldir Tanrının kul diye yarattıgı melektir Onu sevmek ölüme care bulmak demektir Onu sevmek çare bulmak demektir Sarışın sarı kız ocagına düşmüşüm Sarışın güzel kız hasretinle ölmüşüm.
Hakkı Bulut - Sür Arabacı 05:10
Sür Arabacı Sür arabacı sür yollar uzaktır Hasret içindeyim bağrım ybaıktır Ela gözlü sunam bekler günahtır Biran önce gidelim yarim sevinsin Seninde başından geçmiş sevda bilirsin Hasret içerimde komadı takat Rabibler göz koymuş fırsat bu fırsat Ne olur şu molayı birazcık kısalt Biran önce gidelim yarim sevinsin Seninde başından geçmiş sevda bilirsin..
Hakkı Bulut - Sev Beni 03:32
Sev Beni ARAMA BENI Dost Dusman Acidi Gorup Halimi Inanmadim Dediler Sevdin Zalimi Bir Tasa cevirdin Seven Kalbimi Ugrunda Kaybolan omre Acirim Aldanmisim Sana Yanar Aglarim Arama Gayri Arama Beni... Mazide Kurbanin Oldum Yetmezmi Hergunum Ayri Bir Dert Hergunum cile Kalbin Insaf Denen Bir sey Bilmezmi? cok sukur Sayende Bitmiyor cilem Hergunum Ayri bir Dert Hergunum Elem Sayende Dertlere Duraktir Sinem Ugrunda Kaybolan omre Acirim Aldanmisim Meger Yanar Aglarim!!!

HAKKI BULUT KİMDİR?

Hakkı Bulut

Arabesk müziğin en sevilen sanatçılarından olan Hakkı Bulut, birçok ödüle layık görülen ve müziğe olan ilgisi çok küçük yaşlarda başlayan bir sanatçıdır. Arabesk müzik dalında damar şarkılar denildiğinde ilk akla gelen sanatçılardan oldu. HAKKI BULUT BİYOGRAFİ 3 Şubat 1945 yılında Tunceli’nin Mazgirt ilçesine bağlı Aktarla köyünde doğan sanatçı ilkokulu ve ortaokulu 3. sınıfa kadar Tunceli’de okuduktan sonra Adana’ya yerleşti. Ortaokulu Adana’da bitirdikten sonra Adana Erkek Lisesi’ni ve dışarıdan Adana Öğretmen Lisesi’ni de bitirdi. Öğretmenlik yaptığı yıllarda müziğe olan ilgisi nedeni ile Hakkı Bulut hayatı boyunca müzikle de uğraştı. İlk plağını 1967 yılında Leylam adı ile çıkardı. Bu çalışmasında bağlamada Orhan Gencebay ve Arif Sağ kendisine eşlik etti. Hakkı Bulut şarkıları ile birçok ödül alarak hafızalara kazındı. İlk ödülünü 1969 yılında Adana Altın Ses yarışmasında birinci olarak aldı. İkimiz Bir Fidanız eseri uzun yıllar beğeni ile dinlendi. Hakkı Bulut müzikleri birçok sanatçının seslendirdiği müzikler olarak başta İbrahim Tatlıses olmak üzere Tülay Özer ve Kamuran Akkor tarafından seslendirildi. HAKKI BULUT ŞARKILARI Ben Tövbemi Geri Aldım ile dillerden düşmeyen Hakkı Bulut Kul Hatasız Olmaz, Vazgeçilmezimsin, Hakkı Bulut Son Mektup ile nam salmıştır. Hakkı Bulut Kıskanıyorum şarkısı en çok sevilen şarkılarındandır. Hakkı Bulut Ben Buyum şarkısında farklı bir yorumla karşımıza çıkarak yine hayranlarının beğenisini toplamıştır. Hakkı Bulut Falcı, Dokunmayın Dünyama şarkıları ile de her zaman aynı hayran kitlesini korumuştur. Şarkıları ve klipleri arabesk müziğin en güzel çalışmalarından olup, arabesk severlerin büyük bir beğeni ile takip ettiği çalışmalardır. HAKKI BULUT DİNLE Arabesk müziğinde damar şarkılar yapan sanatçı, bugüne dek 18 adet 45’lik plak ve 58 albüm çıkartarak 900 eserin beste ve güftesine de imza attı. 6 Altın Plak ve 1 Altın CD ödülü bulunan Hakkı Bulut, Altın Long Play sahibi olarak daha birçok kurum tarafından defalarca ödüllendirildi. Hakkı Bulut klipleri içinde ben buyum şarkısına çektiği son klibi internet ortamında birçok kullanıcı tarafından izlendi.

Hakkı Bulut Şarkıları Albümleri:

Ağlama Küçüğüm (2020), Sen Öyle Zannet - Single (2019), Dünyadan Yıldızlara (2019), Vuslat Çiçekleri (2018), Saygı Ve Düet (2017), Kutuplarda Gül Yeşertirim (61. Albüm) - EP (2016), Kimdir Bu Adam (2016), Günahkar - Single (2015), Gurbet Sevgilileri - Single (2015), Kim Olursan Ol (2015), Hakkı Bulut Koleksiyon (2015), 60. Albüm Hakkı Bulut (2015), Seven Kıskanır (2013), Güzel Alsın Canımı - Sarı Kız (2013), Tanrı Sarhoşu Korur (2013), Güzel Alsın Canımı - Sarı Kız (2013), Senden Vazgeçmem 2013 (2012), Bulutlar Ağlıyor (2011), Aşktan Anladığım Bu (2010), Töreniz Batsın (2008), Ne Yaptım Ben Sana (Ne, Ne, Ne?) (2007), Bu Benim Hayatım (2006), Klasikler (2006), Klasikler (2005), Sen Bilirsin 51 (2004), Son Veda (2003), Köyüme Dönüyorum (2002), Bizim Sevdamız (2002), Ne Tez Unuttun (2001), Hakkı Bulut Klasikleri (1996), Gül Be Melegim (1994), Beni Unutma (1994), İntizarım Var (1993), Üstümü Örtün Geceler (1991), Sen Güzelsin (1990), Resitaller 2 / Seçmeler (1990), Resitaller 2 / Seçmeler (1990), Seven Unutmaz (1987), Suçum Ve Cezam (1987), Asker Mektubu (1986), Nazlım (1986), Resital 5 (1986), Nazlım (1986), Resital 3 (1986), Tövbe Tövbe (1986), Gönül (1986), Ben Köylüyüm (1986), Resital 1 (1986), Gecekondu (1979)