Hoşgeldiniz!

Hakkı Bulut Şarkıları

HAKKI BULUT ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Hakkı Bulut - Seni Çok Seviyorum (2016 Yepyeni) 04:50
Seni Çok Seviyorum Seninle birlikte yuva kuralım Ayırmasın tanrım bizi ölene kadar Göstermesin ayrılığın acılarını Mesut olup yaşıyalım mahşere kadar Ela gözlüm Tanrım bizi ömrümüzce ayırmasın Diliyelim aşkımıza kimse engel çıkarmasın Ne sen bensiz ne ben sensiz yaşarmı can sevgisiz Cennet olsa dünya bana zindan olur inan sensiz Kıskanırım çümkü seni çok seviyorum Yanımda olsan bile hep özlüyorum Günahımı bağışlasın tanrım affetsin Bir kuluna tapılmazki ben tapıyorum Ela gözlüm Tanrım bizi ömrümüzce ayırmasın Diliyelim aşkımıza kimse engel çıkarmasın Ne sen bensiz ne ben sensiz yaşarmı can sevgisiz Cennet olsa dünya bana zindan olur inan sensiz.
Hakkı Bulut - Sevmek Bu Mu 03:10
Sevmek Bu Mu Hakkı Bulut - Sevmek Bu Mu
Hakkı Bulut - Üstümü Örtün Geceler 05:05
Üstümü Örtün Geceler Mevsim son bahar değil Yaz ortasındayım Oysa üşüyorum donarcasına Benim derdim ümitsizlik Benim derdim sevgisizlik Hayellerim gitti benden uçarcasına Tutmadı elimi ümit verenler Hasreti bağrıma ekip gittiler Tutmadı elimi ümit verenler Hasreti bağrıma ekip gittiler Üstümü örtün örtün geceler Titreyen yüreğim belkide diner Ağlayan gözlerim belkide güler Üstümü örtün örtün geceler Ağlayan gözlerim belkide güler Çektiğim acılar belki hafifler Sevilmeyi sevmeyi tatmadım bilmem Kaderin kanunumu böyle sürünmem Sevilmeyi sevmeyi tatmadım bilmem Hayatın kanunumu böyle sürünmem Güneş doğmasın artık istmeme Üstümü örtün örtün geceler Çektiğim acılar belki hafifler Üstümü örtün örtün geceler Çektiğim acılar belki hafifler Geceler dost bana saklar derdimi Duyurmaz bazen çektiklerimi Geceler dost bana saklar derdimi Bazen duyurmaz kederlerimi Yıllarca yaktılar şu yüreğimi Üstümü örtün örtün geceler çektiğim acılar belki hafifler Yıllarca yaktılar şu yüreğimi Üstümü örtün örtün geceler Çektiğim acılar belki hafifler Sevilmeyi sevmeyi tatmadım bilmem Hayatın kanunumu böyle sürünmem Sevilmeyi sevmeyi tatmadım bilmem kaderin kanunumu böyle sürünmem Güneş doğmasın artık istemem Üstümü örtün örtün geceler Çektiğim acılar belki hafifler Üstümü örtün örtün geceler Çektiğim acılar belki hafifler Belki ama belki hafifler.
Hakkı Bulut - Unutulmuyor (2016 Yepyeni) 04:24
Unutulmuyor Hakkı Bulut - Unutulmuyor (2016 Yepyeni) Albüm: Kutuplarda Gül Yeşertirim (61. Albüm) (Full Albüm) Yıl: 2016 Türü: Türkçe / Arabesk Parça Sayı: 06 01. Hakkı Bulut - Seni Çok Seviyorum 02. Hakkı Bulut - Mazimi Hatırlattın 03. Hakkı Bulut - Kutuplarda Gül Yeşertirim 04. Hakkı Bulut - Sen Dönmedin 05. Hakkı Bulut - Unutulmuyor 06. Hakkı Bulut - Seni Çok Seviyorum (Enstrumantal)
Hakkı Bulut - Taptım----------Şiir------ 03:24
Taptım Şarkı Sözleri (lyrics): Ben hiç kimse için oturup ağlamadim akşamdan sabahlara Ben hiç kimse icin hıçkırmadım çöküpte kaldırımlardan soğuk buzlu taşlara Ve ben hiç kimse içinde düşmedim nezarethanelere ve de girmedim karakollara Ama senin için ama senin için ah ah ah Bir inada dua gibi inanmışsın tövbe haşa Ruhunun kapılarını kapatmışsın aşka sevgiye ve gönülden haykırışa Ben dertlerimi anlatabildim de cümle aleme canlıya ve de cansıza Ama sana ama sana anlatmayi beceremedim ah ah ah Bir başını kaldırda semaya bak ah arşıala ne yüce sen yaratmadın yaradansa senden çok yüce Ocağın batsın korkuyorum baş ucumde güleceksin bir gün ben ölünce Ruhumun ızdırabını ruhumun ızdırabını sana anlatamadim ah ah ah Nesin be kimsin be nedir bu inadi sartin Onlarca senemi yedi on dakikalik vuslatin Bu ne cürret be beni senmi yarattin hayatimla oynuyorsun ah ah ah Zehir verdin ahu verdin şerbet diye tattim Seni ruhumun en kutsal köşesinde yücelttim Ne yaptin deme lan ALLAH'siz sana taptım taptım taptım taptım be yahu Bir pul niyetine harcadin beni be ah ah ah ah

HAKKI BULUT KİMDİR?

Hakkı Bulut

Arabesk müziğin en sevilen sanatçılarından olan Hakkı Bulut, birçok ödüle layık görülen ve müziğe olan ilgisi çok küçük yaşlarda başlayan bir sanatçıdır. Arabesk müzik dalında damar şarkılar denildiğinde ilk akla gelen sanatçılardan oldu. HAKKI BULUT BİYOGRAFİ 3 Şubat 1945 yılında Tunceli’nin Mazgirt ilçesine bağlı Aktarla köyünde doğan sanatçı ilkokulu ve ortaokulu 3. sınıfa kadar Tunceli’de okuduktan sonra Adana’ya yerleşti. Ortaokulu Adana’da bitirdikten sonra Adana Erkek Lisesi’ni ve dışarıdan Adana Öğretmen Lisesi’ni de bitirdi. Öğretmenlik yaptığı yıllarda müziğe olan ilgisi nedeni ile Hakkı Bulut hayatı boyunca müzikle de uğraştı. İlk plağını 1967 yılında Leylam adı ile çıkardı. Bu çalışmasında bağlamada Orhan Gencebay ve Arif Sağ kendisine eşlik etti. Hakkı Bulut şarkıları ile birçok ödül alarak hafızalara kazındı. İlk ödülünü 1969 yılında Adana Altın Ses yarışmasında birinci olarak aldı. İkimiz Bir Fidanız eseri uzun yıllar beğeni ile dinlendi. Hakkı Bulut müzikleri birçok sanatçının seslendirdiği müzikler olarak başta İbrahim Tatlıses olmak üzere Tülay Özer ve Kamuran Akkor tarafından seslendirildi. HAKKI BULUT ŞARKILARI Ben Tövbemi Geri Aldım ile dillerden düşmeyen Hakkı Bulut Kul Hatasız Olmaz, Vazgeçilmezimsin, Hakkı Bulut Son Mektup ile nam salmıştır. Hakkı Bulut Kıskanıyorum şarkısı en çok sevilen şarkılarındandır. Hakkı Bulut Ben Buyum şarkısında farklı bir yorumla karşımıza çıkarak yine hayranlarının beğenisini toplamıştır. Hakkı Bulut Falcı, Dokunmayın Dünyama şarkıları ile de her zaman aynı hayran kitlesini korumuştur. Şarkıları ve klipleri arabesk müziğin en güzel çalışmalarından olup, arabesk severlerin büyük bir beğeni ile takip ettiği çalışmalardır. HAKKI BULUT DİNLE Arabesk müziğinde damar şarkılar yapan sanatçı, bugüne dek 18 adet 45’lik plak ve 58 albüm çıkartarak 900 eserin beste ve güftesine de imza attı. 6 Altın Plak ve 1 Altın CD ödülü bulunan Hakkı Bulut, Altın Long Play sahibi olarak daha birçok kurum tarafından defalarca ödüllendirildi. Hakkı Bulut klipleri içinde ben buyum şarkısına çektiği son klibi internet ortamında birçok kullanıcı tarafından izlendi.

Hakkı Bulut Şarkıları Albümleri:

Vuslat Çiçekleri (2018), Saygı Ve Düet (2017), Kutuplarda Gül Yeşertirim (61. Albüm) - EP (2016), Kimdir Bu Adam (2016), Gurbet Sevgilileri - Single (2015), Günahkar - Single (2015), Kim Olursan Ol (2015), 60. Albüm Hakkı Bulut (2015), Hakkı Bulut Koleksiyon (2015), Tanrı Sarhoşu Korur (2013), Seven Kıskanır (2013), Güzel Alsın Canımı - Sarı Kız (2013), Senden Vazgeçmem 2013 (2012), Bulutlar Ağlıyor (2011), Aşktan Anladığım Bu (2010), Töreniz Batsın (2008), Ne Yaptım Ben Sana (Ne, Ne, Ne?) (2007), Bu Benim Hayatım (2006), Klasikler (2006), Klasikler (2005), Sen Bilirsin 51 (2004), Son Veda (2003), Köyüme Dönüyorum (2002), Bizim Sevdamız (2002), Ne Tez Unuttun (2001), Hakkı Bulut Klasikleri (1996), Beni Unutma (1994), Gül Be Melegim (1994), İntizarım Var (1993), Üstümü Örtün Geceler (1991), Resitaller 2 / Seçmeler (1990), Sen Güzelsin (1990), Seven Unutmaz (1987), Suçum Ve Cezam (1987), Resital 3 (1986), Tövbe Tövbe (1986), Resital 1 (1986), Nazlım (1986), Gönül (1986), Ben Köylüyüm (1986), Asker Mektubu (1986)