Hoşgeldiniz!

Ankaralı Namık Şarkıları

ANKARALI NAMIK ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Ankarali Namik İstanbul Hovardasi 01:02
Hovarda ankarali namik
Ankaralı Namık Salla !!! 04:15
Salla sallaaaaaa belinide kirma aman kasayi takma ha kara koyun guderim eski mesleyim yar yanina giderim coktan beri gorunmuyon tatildenmi sekerim salla kiz salla cevir cevir cevir cevir donder titret salla bidenem salla oyanada buyana salla salla yavrum salla evir cevir givir cevir salla sallamassan ay canim allah dokule kalma ceketimin kolu yok bu sazciligin sonu yok sabaha kadar atletimin kolu yok hovardaligin sonu yok oda 24saat aramassan arama zaten bende kontur yok kiz gormuyonmu odemeli ariyom salla yavrum salla cevir cevir donder titret salla bidenem salla oyanada buyana salla salla yavrum salla evir cevir givir cevir salla nekadar sallarsan salla dona duser son damla yesil ozun yollari postaci kapti oylari yabanlinin yollari misirli kapti oylari 15gundur yalvariyom 6aydir dil dokuyom lan telinenmi bagladin allahsiz cikarmiyon salvari salla olumu gor salla kiz salla oyanada buyana salla salla bidenem salla evir ceir cevir cevir salla bidenem salla oyanada buyana salla salla kizim salla bir sag bi sola yukardan asaga capraz bir sekilde salla yavrum salla oyanada buyana salla sallamassan ay canim namik calamaz valla adim cikmiz dokuza inmez oldu sekize adim cikti dokuza inmiyorki sekize gozlerime iyi bak mikroskopunan bak mikroskopunan yakindan cekil cekil benziyommu kerize salla kiz salla cevir cevir cevir donder titret salla bidenem salla oyanada buyana salla sala yavrum sala oyanada buyana salla kiz belin kirilacak nazar deger valla aman ha kara koyun etli olur kavurmasi tatli olur kara koyun etli olur haslamasi tatli olur yar ustune yar seven allah korusun lan yenge dover valla olmez ama dert alir salla cevir cevir donder titret salla bidenem salla oyanada buyana salla salla yavrum salla oyanada buyana salla sallamassan ay canim cok ayip olur valla ata vurdum belleme gir koynuma terleme ata vurdum belleme gir koynuma terleme heryanim senin olsun ruhsatla veriyim okcuruma elleme aman ha salla salla kiz salla salla yavrum salla evir cevir kivir cevir salla salla sallaa el salla yapmazdin alistirdilar
Ankaralı Namık - Kafam Almıyor 2014 04:15
Kafam Almıyor Bu şehrin sessizliği, Kulağımı tırmalıyor. Duygularım beynime, Ağır sorular soruyor. Aza koydu almadı, Çoğa koydum dolmuyor, Bilmem neden nasıl bitti, İnan hiç kafam almıyor. Kafam almıyor vedanı, Unutamadım sevdanı, Kır kalemi,ver idamı, Yaşamak bana uymuyor. Baktım da pencereden,güneş doğmadı bu sabah, Bekledim aaatlerce,sabah olmadı sabah. Anladım ki sensizken dünyada ne varsa bana hep yasak hep günah. Saçlarını özledim dalga dalga, Şiir yazdım sana dün gece. Gözlerimden akan yaşla cenazemi yıkasınlar. Yanaklarında ki gamzelere ölümü gömsünler. Dalgalanan saçlarınla mezarımı örtsünler. Ama yeter ki senin uğruna,senin öldüğümü bilsinler. Elvedayı bile bana, Çok gördün ya helal olsun, Senin de bahçende güller, Her gün birer birer solsun. Bu sevdanın hesabını, Gelsin Azrail'in sorsun, Sana bir çift sözüm varda, Bırak oda bende kalsın. Kafam almıyor vedanı, Unutamadım sevdanı, Kır kalemi,ver idamı, Yaşamak bana uymuyor. Dep altımdaki sandalyeye de, Tak boynuma yağlı urganıda, Beni öldür öyle git demiştim sana. Acımadın ki bana, Allah bile acırmış yanan kuluna. Elvedayı bile çok gördün ya bana, Kafam almıyor vedanı, Unutamadım sevdanı, Kır kalemi,ver idamı, Yaşamak,yaşamak bana uymuyor. Kafam almıyor vedanı, Unutamadım sevdanı, Kır kalemi,ver idamı, Yaşamak bana uymuyor. Kafam almıyor vedanı, Unutamadım sevdanı, Kır kalemi,ver idamı, Sensiz yaşamak bana uymuyor.
Ankaralı Namık - Dokumacı Kızlar (Official Video) 04:55
Dokumacı Kızlar Kız saçları ne kara Ondan olur makara Kara gözlü yarime Yakışmıyor sigara Yalellin ya Allah Dokumacı kızlar Yalellin ya Allah Basmacı kızlar Yalellin ya Allah. Oduna gideceğim Baltamı bulamıyom Kara gözlü yarimi Koyupta gidemiyom. Yalellin ya Allah Dokumacı kızlar Yalellin ya Allah Basmacı kızlar Yalellin ya Allah.
Ankarali Namik -Ah Babam Sag Olsaydi 06:42
Babam Sağ Olsaydı Am Yeli Esti De Yaprak Döküldü, babamız Öldü Boynumuz Büküldü. ölürken Gözleri Tavana Takıldı.. ah Babam Sağ Olsaydı, Köşede Otursaydı, bir Karlı Dağ Gibiydi, Arkamızda Dursaydı! yine Efkarlandı Gönlüm, Sen Geldin Ya Aklıma.. sağken Bilemedim, Varamadım Farkına. başıma Bir İş Gelse, Sen Koşardın Yardıma.. et Yesem De Canım “babam”, Sen Yoksun Ya Bugün Aç`ım.. kurtlar Sofrasına Düştüm, Nasihatına Muhtacım.. yokluk Belimizi Büktü, Gönlümce Yaşatamadım.. ah Babam Sağ Olsaydı, Köşede Otursaydı, bir Karlı Dağ Gibiydi, Arkamızda Dursaydı!
Ankaralı Namık - Dalımın İnciri 07:29
Dalımın İnciri Ankaralı Namık - Dalımın İnciri
Ankaralı Namık -Havalanma Havalarını Alırım 03:03
Havalanma Havalarını Alırım Havalanma havalarını alırım İsteseydim sürüsüynen bulurum Sevdiğime inan kurban olurum Fizanada gitsen gelir seni bulurum Sevdiğime inan köle olurum Uzaya da kaçsan gelir seni bulurum Hadi yürü yürü yürü yürü işine bak Bana tav olan çok Hele yürü yürü yürü yürü işine bak Bana yazılan çok Yol yakınken dönmeyi de bilirim Sevdim mi leyla mecnun gibi severim Kalbinde yer yok bagajda da giderim Allah çarşını pazar etsin güzelim Uçakta yer yok kanatada giderim Allah çarşını pazar etsin şekerim Hadi yürü yürü yürü yürü işine bak Bana tav olan çok Hele yürü yürü yürü yürü işine bak Bana yazılan çok Şase yapmış gibi bakma yüzüme İnanmıyorum artık hiçbir sözüne Bundan sonra bakmam üçün beşine Ne geldiyse aşktan geldi başıma Bundan sonra bakmam üçün beşine Ne geldiyse aşktan geldi başıma
Ankaralı Namık - Atım Arap 04:12
Atım Arap Ankaralı Namık - Atım Arap Şarkı Sözleri (lyrics): Atım araptır benim aman aman aman Haydi yüküm şaraptır benim vay vay Bedderesi limanında yaparlar gemi Gelen giden kerizlere atarlar yemi Gelen giden balıklara atarlar yemi Atım kara ben kara amman Aman vilayetim aman Ankaradır vay vay Aman banada derler Ankarılı vay vay Al sana kınalı fıstık Çürük çıktı fındık Baş altında yastık koçum Uyandıkça ehee koçum On beşine giren kızlar vay amman Anne koca koca diye sayıklar vay vay Abla koca koca diye fingirder vay vay Emişim gümüşüm bir hoşum amman Fazlacana kaçırdım matizim amman
Ankaralı Namık - Kostak kostak 03:20
Kostak Kostak Yabandan gel kara gözlüm yabandan Güzelim birdanem sevdiğim haydi Aldım haberini de garip çobandan Sevdiğim bidanem yeri Amman yeri yeri Kostak yeri yeri Çapraz yeri yeri Yeri yeri yeri Kız pınar başına yatmış uyumuş Güzelim sevdiğim birdanem gel gel Ela gözlerini de uyku bürümüş Sevdiğim bidanem yeri Amman yeri yeri Kostak yeri yeri Çapraz yeri yeri Yeri yeri yeri Kız pınar başında desti doldurur Güzelim birdanem sevdiğim haydi Destinin kulpuna da şahin kondurur Sevdiğim bidanem yeri Amman yeri yeri Kostak yeri yeri Çapraz yeri yeri Yeri yeri yeri

ANKARALI NAMIK KİMDİR?

Ankaralı Namık

18 Ekim 2015 yılında hayatını kaybeden Ankaralı Namık, 30 Nisan 1976 Çankırı doğumludur. Gerçek adı Namık Uğurlu olan sanatçı *Çankırı'nın Kurşunlu ilçesi" nüfusuna kayıtlıdır. Şarkıcı, besteci, söz yazarı ve oyuncu olarak kısacık hayatında birçok alanda çalışmıştır. Ankaralı Namık şarkıları halen severek dinlenmekte ve dinleyenleri coşturmaya devam etmektedir.

ANKARALI NAMIK KİMDİR?
Müzik hayatına başladığı ilk yıllarda Sazcı Namık ve Ayarcı Namık gibi lakaplarla adından söz ettirmiş, henüz 6 yaşında iken düğünlerde ve gazinolarda saz çalmaya başlamıştır. Malatya İnönü Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunu olmasına rağmen tercihini müzikten yana kullanmıştır. Ankaralı Namık müzikleri arasında Arabada 5 Evde 15, Gelin Mi Oldun, İstanbul Hovardası, Çiçeğim, Yozgatlım şarkıları ile hafızalara kazınmıştır.

ANKARALI NAMIK HAYATI
Evli ve 2 çocuğu olan sanatçı 2015 yılında evinin balkonundan düşerek yaşamını yitirmiştir. Mutlu bir yaşantısı olmasına rağmen bazı iddialara göre de intihar ettiği söylenmektedir. Ankaralı Namık Ah Babam Sağ Olsaydı şarkısı ile 2008 yılında büyük bir hayran kitlesi tarafından dinlenmiş ve milyonlar satmıştır. Bu şarkısının satışları,birçok mega starı geride bırakmıştır. Hayatında birçok kez karakolluk olan sanatçı ilkinde 2008 yılında polis kıyafeti ile klip çektiği bir gün geç bir saatte komşusunun kapısını çalmış ve tutuksuz yargılanmak kaydı ile serbest bırakılmıştır. Sonraki olay ise 2009 yılında bir benzin istasyonundan yaşanmıştır. Ankaralı Namık LPG çaldığı iddiası ile gözaltına alınmıştır. Ankaralı Namık hayatı boyunca 38 kez gözaltına alınmış ve her seferinde tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştır.

ANKARALI NAMIK ALBÜMLERİ
Arabada Beş Evde Onbeş şarkısı ile çok dinlenen sanatçı, Hadi Çık da Gel, Ah Babam Sağ Olsaydı, Salla Bidenem Salla, Hovarda, Yapıştır Koçum, Vay Aslanım Vay, Dar Geldi Sana Ankara, Seviyorsan Bak Yüzüme, Uyuma Dayı Paranı Çalarlar, Oğlumun Tabancası, Utanmadın Mı, Ananın Hayrına Ver, Bayrama Gidiyorum şarkıları ile nam salmıştır. Ankaralı Namık klipleri, şarkıları kadar keyifli çalışmalardır.

RADYO ve TV PROGRAMLARI
Ankaralı Namık Show: Yaren TV, Vatan TV
Evlere Şenlik: Flash TV
Ümmüye Show: Rumeli TV
Herşey Dahil: Show TV (konuk olarak)
Ayşe Dinçer İle Şenlik: Vatan TV (konuk olarak)
Dikkat Şahan Çıkabilir: Konuk oyuncu
En Son Babalar Duyar: Konuk Oyuncu

Ankaralı Namık Şarkıları Albümleri:

Kendisi Lazım / Dar Geldi Ankara (Canlı Performans, Vol. 3) (2016), Çiçeğim / Hovarda (Canlı Performans, Vol. 2) (2016), Ah Babam Sağ Olsaydı / Salla (Canlı Performans, Vol. 1) (2016), Çekirge / Havalanma (Canlı Performans, Vol. 4) (2016), Bayrama Gidiyorum (2015), Sakla Gözyaşını Annem - Single (2015), Utanmadınmı (2014), Ananın Hayrına Ver (2014), Seviyorsan Bak Yüzüme / Mezar Taşları (2014), Oğlumun Tabancası Tak Tak Eder Amcası (2013), Dar Geldi Sana Ankara (2010), Ah Babam Sağ Olsaydı (2007), Şişeler (Işte Muhabbet Işte Eğlence) (2006), Hovarda (2006), Yapıştır Koçum (Nassı Yani) (2005), Salla (Bidenem Salla) (2004), Arabada Beş Evde Onbeş (2004)