Hoşgeldiniz!

Ankaralı Namık Şarkıları

ANKARALI NAMIK ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Ankaralı Namık - Ringo Ringo Şişeler Ankara Oyun Havaları 02:05
Şişeler
Dar Geldi Sana Ankara Şaziyede Kaçtı Osmana 05:12
Dar Geldi Sana Ankara sevdigim güzel kızlar parmak salla onatır seni yeye bitmiyor koçum sanki hacıbaba tekkesi zamanında yedigin hurmalar şimdi yavrum tırmalar bir aslan gibi kükrüyordun şimdi ne oldu sana dar geldi sana ankara şaziyede kaçmış osmana çek çek dünyanın kahrınıda vur vur rakı şaraba yarasın koçuma hani dostum çoktu etrafında duruyordu, hani dostum çoktu arayınca hemen koşuyordu tıpırsıyı ver yavrum kork yavrum bunlar işe yaramıyor bir aslan gibi kükrüyordun şimdi ne oldu sana dar geldi sana ankara şaziyede kaçmış osmana çek çek dünyanın kahrınıda vur vur rakı şaraba dar geldi sana ankara şaziyede kaçmış osmana çek çek dünyanın kahrınıda vur vur rakı şaraba çin çin japon japon simit ayran kaç para ögrendin mi zampara simit ayran kaç para ögrendin mi zampara geç oldu ama temiz oldu şimdi yolunmuş kazlara da döndün oldumu dar geldi sana ankara şaziyede kaçmış osmana çek çek dünyanın kahrınıda vur vur rakı şaraba dar geldi sana ankara şaziyede kaçmış osmana çek çek dünyanın kahrınıda vur vur rakı şaraba.
Ankarali Namik - Kendisi Ilazim 2013 Hd 07:13
Kendisi Ilazim
Ankaralı Namık Sevgilim 05:08
Sevgilim
Ankaralı Namık Cinmisin Perimisin 03:59
Cinmisin Perimisin
Ankaralı Namık & Ayşe Dinçer - Özür Diliyorum Senden 05:15
Ayşe Dinçer - Özür Diliyorum Senden
Ankaralı Namık Hadi Çıkta Gel  Asuman Topçu 04:29
Hadi Çıkta Gel Adın dilime dolandı, Demek sevdan bir yalandı, Bir tek resim birde yavrum, Senden bana tek kalandı.. Ben seni çok seviyorum, Halada çok özlüyorum, Yavrumda seni özledi, Hadi çıkta gel... Bir görüşte aşık olduk, Bağlandık birbirimize, Gülemeden ağlıyoruz, Nazar değdi ikimize... Ben seni çok seviyorum, Halada çok özlüyorum, Yavrumda seni özledi, Hadi çıkta gel...
ankaralı namık - 2010 - sevgiler çiçek gibi 03:52
Sevgiler Çiçek Gibi
Ankaralı Namık Kafam Bozuk 03:01
Kafam Bozuk Kara Toprak Aldı Senii Şikayetim Var Yaradana Yaradana Yaradanaa kefenlere Sardı Senide Şikayetim Var Yaradana Yaradana Yaradanaa Yaradanaa aglarım aglarım da derdim hiç Bitmez Sen Olmadan da Yawrum Günlerim Geçmez Şikayetim Var Yaradana Yaradana Yaradanaa Gül Diyorlarda Bana Nasıl Güleyim Cık kara Topraktan Yerine Ben öleyimde Şikayetim Var Yaradana Yaradana Yaradanaa le ley le le ley le leyleee Zalımmışsın Dünya Kahpeymişsin Dünya aman bi Garibanın üzerine bu kadarda Gelmee Silme Zalımın kızıda Silme Göz Yaşımı Sen Silme aman Amaan ben Ölürüm Zalım Oyy heey.. dostlarim hep sahte cikti bugun benim kafam bozuk sevdigimde beni yikti cok icerim kafam bozuk kader bugun yanlis yapti cok icerim kafam bozuk aglasamda duyulmazki kahrolsamda bilinmezki senden baskasida bana yar olmazki bugun benim kafam bozuk senden baskasida bana yar olmazki bugun benim kafam bozuk icki teselli olmuyor seven gönül avunmuyor icki teselli olmuyor seven gönül avunmuyor sensiz bak olmuyor bugun benim kafam bozuk sensiz bak olmuyor bugun benim kafam bozuk aglasamda duyulmazki kahrolsamda bilinmezki senden baskasida bana yar olmazki bugun benim kafam bozuk senden baskasida bana yar olmazki bugun benim kafam bozuk.
Ankaralı Namık - Atım Arap 04:12
Atım Arap

ANKARALI NAMIK KİMDİR?

Ankaralı Namık

18 Ekim 2015 yılında hayatını kaybeden Ankaralı Namık, 30 Nisan 1976 Çankırı doğumludur. Gerçek adı Namık Uğurlu olan sanatçı *Çankırı'nın Kurşunlu ilçesi" nüfusuna kayıtlıdır. Şarkıcı, besteci, söz yazarı ve oyuncu olarak kısacık hayatında birçok alanda çalışmıştır. Ankaralı Namık şarkıları halen severek dinlenmekte ve dinleyenleri coşturmaya devam etmektedir.

ANKARALI NAMIK KİMDİR?
Müzik hayatına başladığı ilk yıllarda Sazcı Namık ve Ayarcı Namık gibi lakaplarla adından söz ettirmiş, henüz 6 yaşında iken düğünlerde ve gazinolarda saz çalmaya başlamıştır. Malatya İnönü Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunu olmasına rağmen tercihini müzikten yana kullanmıştır. Ankaralı Namık müzikleri arasında Arabada 5 Evde 15, Gelin Mi Oldun, İstanbul Hovardası, Çiçeğim, Yozgatlım şarkıları ile hafızalara kazınmıştır.

ANKARALI NAMIK HAYATI
Evli ve 2 çocuğu olan sanatçı 2015 yılında evinin balkonundan düşerek yaşamını yitirmiştir. Mutlu bir yaşantısı olmasına rağmen bazı iddialara göre de intihar ettiği söylenmektedir. Ankaralı Namık Ah Babam Sağ Olsaydı şarkısı ile 2008 yılında büyük bir hayran kitlesi tarafından dinlenmiş ve milyonlar satmıştır. Bu şarkısının satışları,birçok mega starı geride bırakmıştır. Hayatında birçok kez karakolluk olan sanatçı ilkinde 2008 yılında polis kıyafeti ile klip çektiği bir gün geç bir saatte komşusunun kapısını çalmış ve tutuksuz yargılanmak kaydı ile serbest bırakılmıştır. Sonraki olay ise 2009 yılında bir benzin istasyonundan yaşanmıştır. Ankaralı Namık LPG çaldığı iddiası ile gözaltına alınmıştır. Ankaralı Namık hayatı boyunca 38 kez gözaltına alınmış ve her seferinde tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştır.

ANKARALI NAMIK ALBÜMLERİ
Arabada Beş Evde Onbeş şarkısı ile çok dinlenen sanatçı, Hadi Çık da Gel, Ah Babam Sağ Olsaydı, Salla Bidenem Salla, Hovarda, Yapıştır Koçum, Vay Aslanım Vay, Dar Geldi Sana Ankara, Seviyorsan Bak Yüzüme, Uyuma Dayı Paranı Çalarlar, Oğlumun Tabancası, Utanmadın Mı, Ananın Hayrına Ver, Bayrama Gidiyorum şarkıları ile nam salmıştır. Ankaralı Namık klipleri, şarkıları kadar keyifli çalışmalardır.

RADYO ve TV PROGRAMLARI
Ankaralı Namık Show: Yaren TV, Vatan TV
Evlere Şenlik: Flash TV
Ümmüye Show: Rumeli TV
Herşey Dahil: Show TV (konuk olarak)
Ayşe Dinçer İle Şenlik: Vatan TV (konuk olarak)
Dikkat Şahan Çıkabilir: Konuk oyuncu
En Son Babalar Duyar: Konuk Oyuncu

Ankaralı Namık Şarkıları Albümleri:

Kesik Çayır (2018), İç Benim İçin - Single (2018), Çiçeğim / Hovarda (Canlı Performans, Vol. 2) (2016), Kendisi Lazım / Dar Geldi Ankara (Canlı Performans, Vol. 3) (2016), Ah Babam Sağ Olsaydı / Salla (Canlı Performans, Vol. 1) (2016), Çekirge / Havalanma (Canlı Performans, Vol. 4) (2016), Sakla Gözyaşını Annem - Single (2015), Bayrama Gidiyorum (2015), Utanmadınmı (2014), Ananın Hayrına Ver (2014), Seviyorsan Bak Yüzüme / Mezar Taşları (2014), Oğlumun Tabancası Tak Tak Eder Amcası (2013), Oğlumun Tabancası Tak Tak Eder Amcası (2013), Dar Geldi Sana Ankara (2010), Ah Babam Sağ Olsaydı (2007), Hovarda (2006), Şişeler (Işte Muhabbet Işte Eğlence) (2006), Yapıştır Koçum (Nassı Yani) (2005), Hadi Çıkta Gel (Arabesk Mix) (2005), Arabada Beş Evde Onbeş (2004), Salla (Bidenem Salla) (2004)