Hoşgeldiniz!

Ankaralı Namık Şarkıları

ANKARALI NAMIK ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Ankaralı Namık - Ringo Ringo Şişeler Ankara Oyun Havaları 02:05
Şişeler
Ankarali Namik - Kendisi Ilazim 2013 Hd 07:13
Kendisi Ilazim
Dar Geldi Sana Ankara Şaziyede Kaçtı Osmana 05:12
Dar Geldi Sana Ankara sevdigim güzel kızlar parmak salla onatır seni yeye bitmiyor koçum sanki hacıbaba tekkesi zamanında yedigin hurmalar şimdi yavrum tırmalar bir aslan gibi kükrüyordun şimdi ne oldu sana dar geldi sana ankara şaziyede kaçmış osmana çek çek dünyanın kahrınıda vur vur rakı şaraba yarasın koçuma hani dostum çoktu etrafında duruyordu, hani dostum çoktu arayınca hemen koşuyordu tıpırsıyı ver yavrum kork yavrum bunlar işe yaramıyor bir aslan gibi kükrüyordun şimdi ne oldu sana dar geldi sana ankara şaziyede kaçmış osmana çek çek dünyanın kahrınıda vur vur rakı şaraba dar geldi sana ankara şaziyede kaçmış osmana çek çek dünyanın kahrınıda vur vur rakı şaraba çin çin japon japon simit ayran kaç para ögrendin mi zampara simit ayran kaç para ögrendin mi zampara geç oldu ama temiz oldu şimdi yolunmuş kazlara da döndün oldumu dar geldi sana ankara şaziyede kaçmış osmana çek çek dünyanın kahrınıda vur vur rakı şaraba dar geldi sana ankara şaziyede kaçmış osmana çek çek dünyanın kahrınıda vur vur rakı şaraba.
Ankaralı Namık & Ayşe Dinçer - Özür Diliyorum Senden 05:15
Ayşe Dinçer - Özür Diliyorum Senden
Ankaralı Namık Cinmisin Perimisin 03:59
Cinmisin Perimisin
Ankaralı Namık Sevgilim 05:08
Sevgilim
Ankaralı Namık Hadi Çıkta Gel  Asuman Topçu 04:29
Hadi Çıkta Gel Adın dilime dolandı, Demek sevdan bir yalandı, Bir tek resim birde yavrum, Senden bana tek kalandı.. Ben seni çok seviyorum, Halada çok özlüyorum, Yavrumda seni özledi, Hadi çıkta gel... Bir görüşte aşık olduk, Bağlandık birbirimize, Gülemeden ağlıyoruz, Nazar değdi ikimize... Ben seni çok seviyorum, Halada çok özlüyorum, Yavrumda seni özledi, Hadi çıkta gel...
Ankaralı Namık-Ahu Sarmış Dallarda 01:45
Ahu Sarmış Dallarda Ahu sarmış dallarına Gözüm koldı yollarda Anam seni hiç görmesin Bu perişan halda Gel gel kurban olurum gel Gel yolunada ölürüm gel Patlicanı haşladım Doldurmaya başladım Ben yoldaşı görüncede Saz çalmaya başladım Gel gel kurban olurum gel Gel yolunada ölürüm gel Namık çalsın sazını Oynatır el kızını Sen bu gece gelmezsen Ağlatırım sazımı Gel gel kurban olurum gel Gel yolunada ölürüm gel...
Ankaralı Namık - Atım Arap 04:12
Atım Arap
ankaralı namık - 2010 - sevgiler çiçek gibi 03:52
Sevgiler Çiçek Gibi

ANKARALI NAMIK KİMDİR?

Ankaralı Namık

18 Ekim 2015 yılında hayatını kaybeden Ankaralı Namık, 30 Nisan 1976 Çankırı doğumludur. Gerçek adı Namık Uğurlu olan sanatçı *Çankırı'nın Kurşunlu ilçesi" nüfusuna kayıtlıdır. Şarkıcı, besteci, söz yazarı ve oyuncu olarak kısacık hayatında birçok alanda çalışmıştır. Ankaralı Namık şarkıları halen severek dinlenmekte ve dinleyenleri coşturmaya devam etmektedir.

ANKARALI NAMIK KİMDİR?
Müzik hayatına başladığı ilk yıllarda Sazcı Namık ve Ayarcı Namık gibi lakaplarla adından söz ettirmiş, henüz 6 yaşında iken düğünlerde ve gazinolarda saz çalmaya başlamıştır. Malatya İnönü Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunu olmasına rağmen tercihini müzikten yana kullanmıştır. Ankaralı Namık müzikleri arasında Arabada 5 Evde 15, Gelin Mi Oldun, İstanbul Hovardası, Çiçeğim, Yozgatlım şarkıları ile hafızalara kazınmıştır.

ANKARALI NAMIK HAYATI
Evli ve 2 çocuğu olan sanatçı 2015 yılında evinin balkonundan düşerek yaşamını yitirmiştir. Mutlu bir yaşantısı olmasına rağmen bazı iddialara göre de intihar ettiği söylenmektedir. Ankaralı Namık Ah Babam Sağ Olsaydı şarkısı ile 2008 yılında büyük bir hayran kitlesi tarafından dinlenmiş ve milyonlar satmıştır. Bu şarkısının satışları,birçok mega starı geride bırakmıştır. Hayatında birçok kez karakolluk olan sanatçı ilkinde 2008 yılında polis kıyafeti ile klip çektiği bir gün geç bir saatte komşusunun kapısını çalmış ve tutuksuz yargılanmak kaydı ile serbest bırakılmıştır. Sonraki olay ise 2009 yılında bir benzin istasyonundan yaşanmıştır. Ankaralı Namık LPG çaldığı iddiası ile gözaltına alınmıştır. Ankaralı Namık hayatı boyunca 38 kez gözaltına alınmış ve her seferinde tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştır.

ANKARALI NAMIK ALBÜMLERİ
Arabada Beş Evde Onbeş şarkısı ile çok dinlenen sanatçı, Hadi Çık da Gel, Ah Babam Sağ Olsaydı, Salla Bidenem Salla, Hovarda, Yapıştır Koçum, Vay Aslanım Vay, Dar Geldi Sana Ankara, Seviyorsan Bak Yüzüme, Uyuma Dayı Paranı Çalarlar, Oğlumun Tabancası, Utanmadın Mı, Ananın Hayrına Ver, Bayrama Gidiyorum şarkıları ile nam salmıştır. Ankaralı Namık klipleri, şarkıları kadar keyifli çalışmalardır.

RADYO ve TV PROGRAMLARI
Ankaralı Namık Show: Yaren TV, Vatan TV
Evlere Şenlik: Flash TV
Ümmüye Show: Rumeli TV
Herşey Dahil: Show TV (konuk olarak)
Ayşe Dinçer İle Şenlik: Vatan TV (konuk olarak)
Dikkat Şahan Çıkabilir: Konuk oyuncu
En Son Babalar Duyar: Konuk Oyuncu

Ankaralı Namık Şarkıları Albümleri:

İç Benim İçin - Single (2018), Ah Babam Sağ Olsaydı / Salla (Canlı Performans, Vol. 1) (2016), Çekirge / Havalanma (Canlı Performans, Vol. 4) (2016), Çiçeğim / Hovarda (Canlı Performans, Vol. 2) (2016), Kendisi Lazım / Dar Geldi Ankara (Canlı Performans, Vol. 3) (2016), Sakla Gözyaşını Annem - Single (2015), Bayrama Gidiyorum (2015), Ananın Hayrına Ver (2014), Utanmadınmı (2014), Seviyorsan Bak Yüzüme / Mezar Taşları (2014), Oğlumun Tabancası Tak Tak Eder Amcası (2013), Dar Geldi Sana Ankara (2010), Ah Babam Sağ Olsaydı (2007), Şişeler (Işte Muhabbet Işte Eğlence) (2006), Hovarda (2006), Hadi Çıkta Gel (Arabesk Mix) (2005), Yapıştır Koçum (Nassı Yani) (2005), Salla (Bidenem Salla) (2004), Arabada Beş Evde Onbeş (2004)