Hoşgeldiniz!

Hümeyra Şarkıları

Hümeyra Yeni Şarkısı

Hümeyra Tüm Şarkıları Dinle

Hümeyra - Benim Derdim Seninle 06:11
Hümeyra - Benim Derdim Seninle 574 izlenme - 3 ay önce
Hümeyra - Seni Bırakamam 06:40
Hümeyra - Seni Bırakamam 136 izlenme - 2 ay önce
Hümeyra - Aşk Kapıyı Çalınca 06:36
Hümeyra - Aşk Kapıyı Çalınca 73 izlenme - 2 ay önce
Hümeyra - Onu Bana Sakla 06:26
Hümeyra - Onu Bana Sakla 72 izlenme - 2 ay önce
Hümeyra - Ah Nerdesin 03:45
Hümeyra - Ah Nerdesin 576 izlenme - 7 ay önce
Hümeyra - Otuz Beş Yaş 03:09
Hümeyra - Otuz Beş Yaş 287 izlenme - 7 ay önce Yaş otuzbeş yolun yarısı eder Dante gibi ortasındayız ömrün Delikanlı çağımızdaki cevher Gözünün yaşına bakmadan gider Şakaklarıma kar mı yağdı ne var Ya gözler altındaki mor halkalar Neden düşman görünürsünüz Yıllar yılı dost bildiğim aynalar (1) tekrar Neyler sınırın herkesin başında Kimbilir nerde nasıl kaç yaşında Bir namazlık saltanatın olacak Taht misali musalla taşında (1) tekrar
Hümeyra - Kördüğüm 02:26
Hümeyra - Kördüğüm 19.554 izlenme - 3 yıl önce
Hümeyra - Anlatamıyorum 03:47
Hümeyra - Anlatamıyorum 232 izlenme - 7 ay önce Ağlasam sesimi duyarmısınız mısralarımda; Dokunabilir misinizgözyaşlarıma ellerinizle Bilmezdim şarkı sözleriların bu kadar güzel Kelimelerinse yetersiz olduğunu Bu derde düşmeden önce. Bir yer var biliyorum; Her şeyi söylemek mümkün; Epeyce yaklaşmışım duyuyorum; Anlatamıyorum.
Hümeyra - Sevdim Seni Bir Kere 03:34
Hümeyra - Sevdim Seni Bir Kere 1.274 izlenme - 1 yıl önce
Hümeyra - Sus Duymasın 03:48
Hümeyra - Sus Duymasın 188 izlenme - 7 ay önce Sus duymasın nasıl ağladım Beni terk edip gittiği zaman Sus duymasın Söyleme sakın Bana yolladığı o aşk mektupları ruhumda kazılı Her doğum günü hüzünle örtülü Aradım dağ tepe Oradadır diye Sus duymasın Söyleme sakın Yıllar boyu hiç unutamadım Dostum sırdaşım Söyle ona dönsün bana Unutup geçmişi dönelim eski günlere Sus duymasın Söyleme sakın Yıllar boyu hiç unutamadım Yalnız onu duymasın sakın Hala onu istediğimi, sevdiğimi, beklediğimi Git artık söyle
Hümeyra - Şükür Verdiklerine 02:30
Hümeyra - Şükür Verdiklerine 140 izlenme - 7 ay önce Bir küçük nimet verdin bize tanrım Öylesine büyük Herkese bir kalp verdin tanrım Kimi büyük kimi küçük Yarattın sevgiyi sonra Kalplere girsin diye Az geliyor sanki şimdi verdiğin sevgi Yarattığın kalplere Şükür verdiklerine Şükür verdiklerine Bir çocuk oynar yollarda Düşünmeden gününü Yarınki gün o çocuk hiç bilmeden Bulacaktır kendinden gerçeği Geçmişe bakınca bir an Ne kalmış elde diye Şükredecek büyük tanrım şükredecek sana Sevmesini bilmişse Şükür verdiklerine Şükür verdiklerine..
Hümeyra - Vasiyet 02:58
Hümeyra - Vasiyet 123 izlenme - 7 ay önce Dostlarım toplanın öldüğüm zaman Yalanı o günlük bir yana atın Tutunuz tabutun bir kenarından Bir derin çukura beni anlatın Dostlarım anmayın artık adımı Siliniz gönülden eski yadımı Kırınız sonuncu itimadımı Ölünce bir daha beni anlatın. Anlayım; Kimlermiş dost sandıklarım Muhabbetlerini kıskandıklarım Anlayım; Ne boşuş inandıklarım Şu yalan hayatı bana anlatın. Dostlarım anmayın artık adımı Siliniz gönülden eski yadımı Kırınız sonuncu itimadımı Ölünce bir daha beni anlatın. Yüzyüze getirmez bizi asırlar Meydana yurursun saklanan sırlar Sayılsın şahsıma ait kusurlar Korkmayın içine yalanda katın Dostlarım anmayın artık adımı Siliniz gönülden eski yadımı Kırınız sonuncu itimadımı Ölünce bir daha beni anlatın.
Hümeyra - Tutsana Ellerimi 03:40
Hümeyra - Tutsana Ellerimi 12.038 izlenme - 6 yıl önce
Hümeyra - Sessiz Gemi 06:16
Hümeyra - Sessiz Gemi 188 izlenme - 2 ay önce
Hümeyra - Bu Şehir Arkandan Gelecek 03:19
Hümeyra - Bu Şehir Arkandan Gelecek 907 izlenme - 2 yıl önce
Hümeyra - Yaz Bitti 03:32
Hümeyra - Yaz Bitti 1.651 izlenme - 2 yıl önce
Hümeyra - Canım Yanıyor 03:21
Hümeyra - Canım Yanıyor 217 izlenme - 3 yıl önce
Hümeyra - Ey Sevgili Sevgilim 03:33
Hümeyra - Ey Sevgili Sevgilim 57 izlenme - 7 ay önce Bir coşan sel gibiyim engeller aşıyorum Gecenin sükununda sensiz dolaşıyorum Ne çıkar aramasan, sormasan, hiç gelmesen Ben seni iç dünyamda tadarak yaşıyorum Gözümde dertli yaşlar, dinmese de yavaşlar Günüm sesinle başlar ey sevgili sevgilim Gece düşümde güya sen gelmişsin olur ya Birden parladı dünya ey sevgili sevgilim Ne çıkar aramasan, sormasan, hiç gelmesen Ben seni iç dünyamda tadarak yaşıyorum Gözümde dertli yaşlar dinmese de yavaşlar Günüm sesinle başlar ey sevgili sevgilim.
Hümeyra - Herşeyden Vazgeçtim 02:44
Hümeyra - Herşeyden Vazgeçtim 921 izlenme - 2 yıl önce
Hümeyra - Yardan Haber Yok 03:44
Hümeyra - Yardan Haber Yok 538 izlenme - 2 yıl önce Yazılırken kara yazmış Alın yazımızı yaradan Güldürmemiş felek bizi Ayrı koymuş bizi yardan Yardan haber yok Haber yok, yok ah Bu nasıl dünya ? Vay bana vay vaylar bana Yıl oldu şu aylar bana Eğilsem bir su içmeye Su vermez ki çaylar bana Yardan haber yok Haber yok, yok ah Bu nasıl dünya ? Geçmiş ömür yad ellerde Hançer vurup bağrımıza Susuz kalmışız çöllerde Tuz basmışlar bağrımıza Yardan haber yok Haber yok, yok ah Bu nasıl dünya ?