Hoşgeldiniz!

İlhan İrem Şarkıları

İLHAN İREM ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Ilhan Irem - Yazik Oldu Yarinlara 04:13
Yazık Oldu Yarınlara Hatırlar mısın bilmem, Yıllar geçti üstünden, Yağmurlu bir akşamdı, Söyledim sevgimi ben. Belki yağmurdu bilmem, Süzülen gözlerinden, Utanmış kızarmıştın, Kaçmıştın gözlerimden. Yarınlar yarınlar bizim demiştin, Yarınlar yarınlar bizim demiştin, Yazık oldu yarınlara, Avunurum anılarla, Hani nerde ümitlerim, Hepsi sanki bir rüya. Hani biz bir bütündük Su ile toprak gibi, Döküldük dile düştük, Bir solmuş yaprak gibi. Tanrıdan dileğim bu, Sevenler sevilenler, Yarını bekleyenler, Olmasın bizim gibi. Yarınlar yarınlar bizim demiştin, Yarınlar yarınlar bizim demiştin, Yazık oldu yarınlara, Avunurum anılarla, Hani nerde ümitlerim, Hepsi sanki bir rüya.
Ilhan Irem - Ben Degilim | Popüler Türkçe Şarkılar 03:23
Ben Değilim Yıllardan sonra bu akşam ilk defa Anılar içinde, başbaşayız seninle Yıllanmış mektuplar, sararmış resimler Hepside birer birer gözyaşlarım gibiler Dokunmayın bu akşam, gözyaşıyla doluyum Artık resimlerde kalmış, bir sevdanın kuluyum Hayır ben değilim, ben olamam yanındaki Hayır ben değilim, yanı başındaki Böylesine dopdoluyken bugün gözlerim Nasıl da gülmüşüm, şu resimlerdeki gibi İçimden geliyor, her şeyi yakıp yıkmak Ne bir mektup, ne bir resim, hiçbir şey bırakmamak Bu akşam sana ait, ne varsa yakacağım Anılarla beraber, ben de yok olacağım
İlhan İrem - Mahşerin Dört Atlısı 05:42
Mahşerin Dört Atlısı Kalbin kırıklarını, paramparça yalnızlıkları, Kuşandığım zırhları sana verdim. Ey özgür ruh & isyankar rüzgar ! Mahşerin dört atlısı ! Savurun görkemli çığlıklarınızı Ben burdayım ! Sevgiler kaldıysa Çoook uzaklarda Kimi bu alemde, kimi ötelerde. Bilinmezler benim içimde... Beyaz ayinler gördüm. döndükçe dönen. Döndükçe kah yerde, kah göklerde. Muhteşemdiler. sonsuza intikal ettiler. Ezelden ebede yolculuklarda kalbin kırıklarını, Paramparça yalnızlıkları, Kuşandığım zırhları sana verdim. Kıldan ince kılıçtan keskin sırat köprülerinde. sana geldim.

İLHAN İREM KİMDİR?

İlhan İrem

İlhan İrem, 1 Nisan 1955'te Bursa'da dünyaya gelmiştir.