Hoşgeldiniz!

Yıldıray Çınar Şarkıları

YILDIRAY ÇINAR ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

yıldıray çınar-ah neyleyim gönül 04:15
Ah Neyleyim Gönül demirey06/yıldıray çınar/ah neyleyim gönül/şereflikoçhisar lı damarcı özdemir farkı ile dinleyin maximum sound/yıldıray çınar la gününüze zinde başlayın/paylaşımı bilmeyen yaşamından yarınından fazla birşey beklemesin ruhunu temiz ve ferah tutmanın şartı/müzik ruhun gıdasıdır lütfen sevin sevin ki içiniz gençleşsin bakın görün hayatı yaşamayı çok sevecek etrafınıza daha şefkatli daha duyarlı olacaksınız teşekkürler kardeşlerime/damarsa damar burada...
Yildiray Cınar -Bana Mesken Oldu Gurbet Eller 03:14
Bana Mesken Oldu Gurbet Eller Yıldıray CINARin Güzel sesinden, En güzel şarkılar en güzel yorumlar. Eski kuşakların beğeniyle dinledikleri şarkılar, derlemeler ve atışmalar..İbrahim TATLISESin Güzel sesinden, En güzel şarkılar en güzel yorumlar. Eski kuşakların beğeniyle dinledikleri şarkılar, derlemeler ve atışmalar..
Yıldıray Çınar - Dünyanın Kulpunu Tutmayan Döner 03:57
Dünyanın Kulpunu Tutmayan Döner
Yıldıray Cınar  - Gözlerimden Akan Yaslar 03:58
Gözlerimden Akan Yaslar YILDIRAY CINAR gözlerimden akan yaslar
Yıldıray Cınar-  Su Leyla Leyla 03:17
Su Leyla Leyla YILDIRAY CINAR, plak, SU LEYLA LEYLA
Yıldıray Çınar - Sevdalı Gelın 03:44
Sevdalı Gelın NOSTALJİ Nostalji yapıtların birleştiği güzel eserlerle birlikteyiz. Eminim dinlerken zevk alacağınız bir çok eser bu listelerde mevcuttur.. İyi dinlemeler diliyorum.. Nostalji yapıtların birleştiği güzel eserlerle birlikteyiz. Eminim dinlerken zevk alacağınız bir çok eser bu listelerde mevcuttur.. İyi dinlemeler diliyorum..
Yıldıray Çınar - Samsun Evlerı 04:05
Samsun Evlerı NOSTALJİ Nostalji yapıtların birleştiği güzel eserlerle birlikteyiz. Eminim dinlerken zevk alacağınız bir çok eser bu listelerde mevcuttur.. İyi dinlemeler diliyorum.. Nostalji yapıtların birleştiği güzel eserlerle birlikteyiz. Eminim dinlerken zevk alacağınız bir çok eser bu listelerde mevcuttur.. İyi dinlemeler diliyorum..
Yıldıray Çınar - Nazmıyem 05:03
Nazmıyem
Yıldıray Çınar- Yare Pazen Seçemedim - Nostalji Müzik 04:37
Yare Pazen Seçemedim - Nostalji Müzik
Yıldıray Çınar - Sarmaşık Bülbülleri 03:27
Sarmaşık Bülbülleri Yıldıray Çınar - Sarmaşık Bülbülleri

YILDIRAY ÇINAR KİMDİR?

Yıldıray Çınar

Yıldıray Çınar Şarkıları Albümleri:

Bir Mecnun Gibi - Single (2015), Yalancı Dünyaya Konup Göçenler - Single (2015), Güller Açsa Bağlar Gibi - Single (2015), Badı Sabah Selam Söyle O Yare - Single (2014), Selvi Boylum (2014), Bâd-ı Saba (2010), Leyla Leyla (2007), Alnıma Yazılmış Bir Büyük Ferman - Single (1966)