Hoşgeldiniz!

Yusuf Güney Şarkıları

YUSUF GÜNEY ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Yusuf Güney - Melekler Seni Bana Yazmış 03:59
Melekler Seni Bana Yazmış Adım adım düştüm bu aşka, Beni yoldan döndüremezsin, Işık yüzlüm bu defa başka, Bu ateşi söndüremezsin. Hasret bile aşktan sayıldı, Sarıl bana yalnız değilsin, Nikahımız kalpte kıyıldı, Bu yüreğin sahibi sensin. Vurgunum, düşkünlüğüm, Melekler seni bana yazmış, Sevdalım gözbebeğim, Kader seni alnıma yazmış. Son sözüm, yeminlerim, Melekler seni bana yazmış. Ben sende müebbetim, Kader seni alnıma yazmış. Melekler seni bana yazmış, Kader seni alnıma yazmış. Adım adım düştüm bu aşka, Beni yoldan döndüremezsin, Işık yüzlüm bu defa başka, Bu ateşi söndüremezsin. Hasret bile aşktan sayıldı, Sarıl bana yalnız değilsin, Nikahımız kalpte kıyıldı, Bu yüreğin sahibi sensin. Vurgunum, düşkünlüğüm, Melekler seni bana yazmış, Sevdalım gözbebeğim, Kader seni alnıma yazmış. Son sözüm, yeminlerim, Melekler seni bana yazmış. Ben sende müebbetim, Kader seni alnıma yazmış. Melekler seni bana yazmış, Kader seni alnıma yazmış.
Yusuf Güney - İki Romantik Deli 03:50
İki Romantik Deli Albüm: Kader RüzgarıAlbüm: Kader Rüzgarı Şarkı Sözleri(lyrics): Biz iki inatcı deli iki serseri Biz seninle kışa girmiş yaz çiçekleri Şimdi ayrı şehirlerde deliler gibi Bekledim senin sevgini Hayattan çok yoruldum Bilinmez oldum bu genç yaşımda Gülen bu gözlerim Gülmeye umutsuz sen gelinceydi Tut ellerimden hayatı tut yüreğinden Bize lütfedilen bu aşkı al gel Gönlüme koy gel tek sevdiğim Biz iki inatcı deli iki serseri Biz seninle kışa girmiş yaz çiçekleri Şimdi ayrı şehirlerde deliler gibi Bekledim senin sevgini Sensiz günleri ömrümden siliyorum ben Daha çok yanacağımı biliyorum ben İkimizi kurtarmanı diliyorum ben Aşkım güçlü ölümden Sensiz iken ağlıyorum Beter bir hale bağlıyorum Güzel günlerin hatrına dön gel Herşeyi yak gel tek sevdiğim Biz iki romantik deli iki serseri Biz seninle kışa girmiş yaz çiçekleri Şimdi ayrı şehirlerde deliler gibi Bekledim senin sevgini Sensiz günleri ömrümden siliyorum ben Daha çok yanacağımı biliyorum ben İkimizi kurtarmanı diliyorum ben Aşkım güçlü ölümden Şarkı Sözleri(lyrics): Biz iki inatcı deli iki serseri Biz seninle kışa girmiş yaz çiçekleri Şimdi ayrı şehirlerde deliler gibi Bekledim senin sevgini Hayattan çok yoruldum Bilinmez oldum bu genç yaşımda Gülen bu gözlerim Gülmeye umutsuz sen gelinceydi Tut ellerimden hayatı tut yüreğinden Bize lütfedilen bu aşkı al gel Gönlüme koy gel tek sevdiğim Biz iki inatcı deli iki serseri Biz seninle kışa girmiş yaz çiçekleri Şimdi ayrı şehirlerde deliler gibi Bekledim senin sevgini Sensiz günleri ömrümden siliyorum ben Daha çok yanacağımı biliyorum ben İkimizi kurtarmanı diliyorum ben Aşkım güçlü ölümden Sensiz iken ağlıyorum Beter bir hale bağlıyorum Güzel günlerin hatrına dön gel Herşeyi yak gel tek sevdiğim Biz iki romantik deli iki serseri Biz seninle kışa girmiş yaz çiçekleri Şimdi ayrı şehirlerde deliler gibi Bekledim senin sevgini Sensiz günleri ömrümden siliyorum ben Daha çok yanacağımı biliyorum ben İkimizi kurtarmanı diliyorum ben Aşkım güçlü ölümden
Yusuf Güney Heder Oldum Askına 03:34
Heder Oldum Askina yusuf güney heder oldum askına
Yusuf Güney - Aşka İnat 03:54
Aşka Inat www.yusufguneyfan.com farkıyla..
Yusuf Güney - Unut Onu Kalbim 03:38
Unut Onu Kalbim
Yusuf Güney - Git Bedenim Buralardan 03:43
Bedenim Git Buralardan git bedenim buralardan yusuf güney
Yusuf Güney - Ördü Kader Ağlarını 04:07
Ördü Kader Ağlarını Sevgi Arsızı (2013) - Emre Grafson Müzik Tutamadım ellerin yağmur olsun, Sarıp da doyamadım.. Öpemedim gül tenin baharın olsun, Sevip de kanamadım.. Ördü kader ağlarını, Kırdı yine kollarımı al, Bir canım var al senin olsun… Ördü kader ağlarını, Kırdı yine kollarımı al, Bir canım var al senin olsun.. (x2) Kokladığım saçların rüzgarım olsun, Estim de varamadım.. Bakamadım gözlerin denizim olsun, Düştüm kurtulamadım. Ördü kader ağlarını, Kırdı yine kollarımı al, Bir canım var al senin olsun… Ördü kader ağlarını, Kırdı yine kollarımı al, Bir canım var al senin olsun.. (x2)
Yusuf Güney - El Oldun Yar 2010 04:05
El Oldun Yar www.yusufguneyfan.com farkıyla..
Yusuf Güney - Bir Sevda Masalı 2009 03:55
Bir Sevda Masalı yusuf güney - bir sevda masalı 2009
yusuf güney kopamam senden 03:07
Kopamam Senden yusuf güney kopamam senden

YUSUF GÜNEY KİMDİR?

Yusuf Güney

Türk pop şarkıcısı olan Yusuf Güney, aynı zamanda besteci ve söz yazarıdır. Rafet El Roman’ın keşfettiği sanatçı müzik hayatına başlayana dek Londra’da yaşamıştır. YUSUF GÜNEY BİYOGRAFİ 5 Haziran 1984’te Trabzon’da doğdu. Nüfusta Gümüşhane Kelkit’e kayıtlı olan sanatçı 14 yaşından sonra ailesi ile birlikte İngiltere'nin başkenti Londra’ya yerleşmiştir. Londra’da pazarlama müdürlüğüne kadar yükselerek iş hayatında kendini ispatlamıştır. Rafet El Roman’ın 2006 Haziranı'nda Londra’da bir konseri sırasında sanatçı ile tanışmış, böylece müzik yaşamına geçiş yapmıştır. Rafet El Roman’la tanıştıktan sonra beste çalışmalarına hız veren Yusuf Güney, ilk bestesi olan Aşk-ı Virane’yi 2008 yılında Rafet El Roman’ın Bir Roman Gibi albümüne vererek müzik dünyasında adını duyurmuştur. Billboard Türkçe Pop 20 listesinde bu şarkısı ile 17 hafta birinci sırada yer alarak rekor kırmıştır. 2008 yılında ise aynı şarkı Kral Tv Video Müzik Ödülleri'nde birinci seçilmiştir. Yusuf Güney hayatı özel sektörde başlayan ve sonrasında müzikle devam eden bir sanatçıdır. Yusuf Güney klipleri içinde Hadi Aşkım şarkısına çektiği klibi izlemek için izlesene.com da arama yapabilirsiniz. İlk şarkısı Aşk-ı Virane 2009 yılında yılın şarkısı olarak seçilmiştir. İlk albümü olan Bir Sevda Masalı 12 Şubat 2009 yılında piyasaya sürülmüştür. Emre Plak tarafında çıkartılan albümün ardından ikinci albümü de aynı plak şirketi tarafından çıkarılmıştır. Albümün ilk klibi Heder Oldum Aşkına şarkısı için çekildi. İkinci albümü Aşka İnat, 2010 yılında yapıldı. 2012 yılında 3 şarkı ve 2 remixten oluşan Kader Rüzgarı’nı, 2013 yılında da Sevgi Arsızı albümlerini çıkardı. Yusuf Güney Dinle Yusuf Güney Ördü Kader Ağlarını şarkısına çektiği kliple büyük beğeni topladı. Yusuf Güney klipleri Hadi Aşkım, Git Bedenim Buralardan, Seninle Ben, Bunalım, Aşkım Aşklarından Bulasın, Yusuf Güney Melekler Seni Bana Yazmış, Kaptan şarkısı, Heder Oldum Aşkına, Aşka İnat, Serserin Oldum, İki Romantik Deli, Kader Rüzgarı, Hazin, Bir Sevda Masalı, Sevgi Arsızı olup, Yusuf Güney şarkıları müzik listelerinde ilk sıralarda yer aldı. Yusuf Güney, genç yaşında büyük bir hayran kitlesine sahip başarılı bir sanatçıdır.

Yusuf Güney Şarkıları Albümleri:

Yaradanım - Single (2018), Kaptan (2016), Kördüğüm - Single (2016), Hazin - Single (2014), Bunalım - Single (2013), Sevgi Arsızı (2013), Kader Rüzgarı - EP (2012), Aşka İnat (2010), Bir Sevda Masalı (2009)